>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Żużel u bukmacherów (zasady rozliczania, gdzie grać itd.)

lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Łysy. A co z zakladami live? Granymi np przed 14 czy 15 biegiem ? Jezeli w tym przypadku byly by zwroty lub rozliczenie jako przegrane np +4,5 na Wrocek przy stanie -6 prowadzenia Falubazu.... Bylaby to masakryczna przeginka ze strony Tobetu....
To również zależy od regulaminu livebettingu, jednak, albo powinny być liczone zgodnie z wynikiem 46-44 rozstrzygniętym w sportowej rywalizacji bądź zwrot, przegrane w tym wypadku nie wchodzą w grę. Jeśli ktoś będzie miał taki problem niech pisze to zrobimy antyreklamę ????
BTW: Milenium rozliczyło zakłady z wynikiem 46-44 i myślę, że tak powinno być wszędzie już bez mieszania i robienia niepotrzebnego szumu...
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Co prawda ja w bet365, ale tam będzie to samo. Zwroty :/
Takie rozczarowanie.
Miałem Hampel over 9, w tym momencie miał 8 i dwa biegi do jazdy i Kołodzieja -4 z Protasiem. 4 punkty przewagi i dwa biegi do pojechania. Na 99% by to weszło...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No ja też miałem blisko do tego overa chociaż miał defekt w swoim czwartym wyścigu. Ale miał jeszcze dwa starty więc 4 oczka mógł zrobić. A mi zależy na zwrocie bo mam w dublu ze Sparta z hc.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niestety we wszystkich internetowych bukmacherach zakłady będą rozliczane, nie ma mowy o żadnych zwrotach ponieważ każdy zawodnik objechał minimum 3 biegi, więc mają prawo do takiego działania. Ja osobiście miałem to szczęście że Hampel i Kołodziej zdobyli po 8 punktów i mam zwrot.
 
A 0

andzelika

Użytkownik
Niestety we wszystkich internetowych bukmacherach zakłady będą rozliczane, nie ma mowy o żadnych zwrotach ponieważ każdy zawodnik objechał minimum 3 biegi, więc mają prawo do takiego działania. Ja osobiście miałem to szczęście że Hampel i Kołodziej zdobyli po 8 punktów i mam zwrot.

nie jest tak, że ta zasada dotyczaca trzech wyscigów dotyczy tylko zakładów H2H?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie jest tak, że ta zasada dotyczaca trzech wyscigów dotyczy tylko zakładów H2H?
Wydaje mi się że dotyczy wszystkiego, spróbujcie napisać do nich i może uda się wywalczyć zwroty, bo tak jak piszecie jeśli zawody odbyłyby się do końca to raczej wszystko byście mieli trafione.
 
A 0

andzelika

Użytkownik
właśnie Expekt rozliczył mi zakład jako zwrot,

widzę, że są solidni i rzetelni, chwała im za to, od dzis gram tylko u nich i polecam każdemu ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Mam pytanie czy w milenium zdazenie J.Pavlic-P.Dudek(+1)
mozna bylo postawic remis ?? bo stawiałem na dudka. A z +1 było po 6 i nie wiem czy mogę sie kłócić o zwrot czy kupon przegrany
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie cieszcie się, że dostaliście zwrot. Bo dla mnie powinni Wam byli rozliczyć jako przegrany zakład. Na tej samej zasadzie jak np. Tomek Gollob sobie pojedzie 4 razy i z overa 12.5 nici nawet jakby wszystko wygrał ;) Sam jakieś 2 albo 3 lata temu mocno naciąłem się na takiej sytuacji i mi rozliczyli jako przegrany mimo że odjechano też tylko 9 biegów. Od tamtej pory jako jeden z czynników determinujących na zagranie overu lub wysokiego handicapu uznaję pogodę. Jak jest duże prawdopodobieństwo że będzie padać to praktycznie nie gram wysokich handi.
Niby logicznie a na pewno fair że w takiej sytuacji powinny być zwroty ale różnie to z bukami bywa. Dlatego Expekt, bet365 ✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A w Bwin jeszcze nie rozliczyli nawet meczu Sparty. A ja czekam na rozliczenie całego kupony i nie wiem ile jeszcze muszę czekać.
 
patol 29

patol

Użytkownik
obstawilem w Tobecie ze Hancock bedzie lepszy od Jonssona, liczy sie pozycja koncowa czy ilosc pkt ?
EDIT
Pozycja końcowa. Chyba, że obstawiałeś zakład kto zdobędzie więcej punktów po rundzie zasadniczej. Tobet też wystawiał takie zakłady wcześniej, choć nie wiem czy tak było też teraz.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
z troszke innej manki, może ktoś miał już taką sytuację, jak ja. Dotychczas zdawało mi się, że zakład zostaje unieważniony kiedy zawodnik odjedzie poniżej 4 biegów. Co się tymczasem dzisiaj stało? Otóż, Maciek Janowski pojechał w 4 startach, wyrobił swój over 8 punktów w totomixie (10 oczek), zaś zakład został uznany za unieważniony. Poczytałem regulamin i część związaną z unieważnieniem zakładów, wydaje mi się, że nic na ten temat wspomniane nie jest. Może ktoś pomóc, dlaczego zatem zakład został unieważniony?
 
Do góry Bottom