>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mam nadzieję, że doczekam powszechnego stosowania asystentów trenerów, którzy będą potrafili reagować na zmiany wyniku i podpowiadać co do taktyki. Wczoraj Staszewski pokazał, że chodził na matematykę razem ze Śledziem z Wrocławia.
Zaraz ktoś powie, że chciał uczciwie, no dobrze, na pewno liga weźmie to pod uwagę gdyby tych punktów zabrakło w przypadku braku awansu do PO czy też utrzymania. Wyłożenie na tacy 2 punktów.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jedyne co mogło dziś Tarasenkę zatrzymać to defekt, aczkolwiek nie spodziewałem się go na ostatnim łuku. :D Poza tym, że zakład na plus to szkoda chłopa, bo jedzie kosmos. Klindt chciał go w tym biegu wypchnąć do bandy, ale zanim tam dojechał to Wadim już był pięć metrów przed nim, a Klindt też nieźle jedzie. W ogóle dzisiaj z czwartego toru to strzelają, jak z procy.
Dzisaj? Raczej zawsze i to jeszcze papa Gollob pamięta, że Myslisz Bydgoszcz Mowisz 4 pole czujesz Gollob:)

Wynik mógł dla Bydgoszczy rozstrzygnać się tylko od biegu 13 jak swoją "pracę" skończyli juniorzy i Pan Plastron. W ogóle się dziwię Polonii że objeżdzają jakieś wynalazki typu McGeniusz czy Piłac a nie dać szansy Stalkowskiemu gorzej od w/w nie pojedzie. Chyba że Damian jest bez sprzetu całkowicie.

Wynik był taki tylko dlatego ze od 2 biegu do 12 za wyjątkiem biegu 7 9 i 11 nie było w składzie kogos oprócz juniora i Pilaca. Liderzy wyciągli w tych biegach 3-3 co też pokazuję, że Ostrów tak na prawdę nie istniał co pokaszał w 13 i nominowanych. Cały dorobek to bieg juniorski i remisy w biegach z amatorami na 4 miejscu. Gdy na starcie pojawiała się zawodowa para Polonii gaśli jak świeczki. Dużo szczęścia dał defekt Tarasienko. Przez co według mnie wykluczenie Walaska bardzo dużo pomogło bo miałem wrażenie ze motor Wadima nie szedł ze startu tak dobrze jak pierwszy sprzęt przed defektem, co pokazal ze w 3 podejściach ten start przegrywał i w ostatnim podjeściu był dość wolny jak na niego bo Klindt miał okazję dwukrotnie go wyprzedzić, jednak Wadim doskonale się bronił. Warto mieć na uwadze ze nastepny mecz Tara nie pojedzie na pierwszorzędowej rakiecie, ale myslę ze w 1 lidze i tak ogarnie:)
Gratulacje dla Bydgoszczy
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tak na szybko Tarasienko przegra z kimś w swoim biegu do 13 biegu. Dość ciekawy typ po kursie 2.40. Po cichutko liczę ze już w pierwszym biegu utrze mu nos Musielak :))) ale stawka spokojna. Uważam, ze w tych warunkach przełożenia będą loteryjne, ktoś trafi, wiec typ do zaryzykowania jak najbardziej
Typ już po 1 biegu wszedł..
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Ostrzegam przed stawianiem na zwycięzcę biegu live w sts. Puściłem na lebediewa wygrał Ale zwrócili stawkę, że niby była zmiana w składzie biegu jak od początku wiadomo, że jedzie Saidulin...
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jeszcze lepsze handi -4.5 :) racja ze mnie expert jak z koziej.. ;) nie dziwie sie ze chłopacy ktorzy tutaj pisali posty z 6-7 lat temu juz sie nie udzielają. Pozdrawiam i życzę zieloności
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Fajne sędziowanie mamy w Ekstralidze ;) Sędzia sie boi wykluczyć Zmarzlika i wyklucza kolege z pary za dosłownie NIC
 
B 48,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Też panowie uważam że, z Bartkiem przesadzają. Boją się go wykluczyć gorzej niż Golloba:) niech Dębski pogada z sędziami bo tak dalej być nie może. Mimo że zakład mi by nie wszedł 13.5 jakby go wykluczyli ale trzeba spojrzeć obiektywnie.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie ,może ktoś wie w czym tkwi problem janosia z bartasem .Mi się wydaje ,że może w Szwecji do czegoś doszło o czym nie wiem jak razem jechali we wtorek ostatni i było 3-0 dla bartasa .
 
B 210

boozy

Użytkownik
Drodzy koledzy, taka sprawa. Już któryś kolejny raz podczas transmisji tv Mirek Jabłoński przed pierwszym wyścigiem mówił, że ktoś źle wyglądał na próbie toru - wczoraj chodziło o Chrisa Holdera, w meczu Motor-Stal o Łagutę. Te jego odczucia sprawdzają się potem na torze. Mówi o tym jednak za późno, żeby można to było wykorzystać grając np undery przed meczem. Czy to jest tak łatwo rozpoznać na próbie, że ktoś sobie nie radzi na niej zbyt dobrze? W końcu jedzie na próbie w pojedynkę, a nie sądzę, żeby Mirek mierzył czas każdego kółka. A jeśli tak to czy sami potraficie to ocenić i korzystaliście z tego grając po próbie toru linie na zawodnika? Jeśli tak i są wśród was bywalcy stadionów żużlowych to może tą wiedzę można by jakoś wykorzystać? Większość chodzi tylko na mecze swojej drużyny, więc zasięg wykorzystania swojej wiedzy jest niewielki, ale jakby tak zespół w zespół dzielić się taka wiedzą na forum? Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +197
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom