>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
A 340,8K

adams235

Znawca - Żużel
Brawo Nilsson😉 brawo Koza😉...gdyby nie gleba Woentina w najłatwiejszym biegu to bylby zwrot i pelnia szczescia...a tak to 2/3, swoją drogą ale Tarnów ma pod górke masakra...na ten moment główny kandydat do spadku bo za chwile bilans pewnie 0:4
 
maniek81 326,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Teraz rozumiesz już jaki z Ciebie znawca w tematach bukmacherki?! Musisz się chłopie jeszcze wiele uczyć. Szczęścia więcej niż rozumu. Nauczka na przyszłość.
Jestem ciekaw jak ruski buk ten zakład rozliczył, bo dwóch zawodników zdobyło równą ilość punktów.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Teraz rozumiesz już jaki z Ciebie znawca w tematach bukmacherki?! Musisz się chłopie jeszcze wiele uczyć. Szczęścia więcej niż rozumu. Nauczka na przyszłość.
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Jeden typ trafiony i jeden zwrot. Pieniądze zarobione, a potem jakiś gość się spina na forum 😂

Czemu nie zacytowałes kolegi, który dał zakład: najwięcej punktów w meczu - Wadim Tarasienko?

Znawca taki, że z chęcią otrzymam Twoje zakłady (dajmy na to od początku roku), a ja Ci wyśle moje. Zobaczymy kto się lepiej zna na bukmacherce :)

E: z chęcią również przejrze Twoje typy na forum. Ja mam 100% na żużlu, ponad 70% na MMA i ponad 70% na kobiecej siatkówce. Mimo, że większość użytkowników niekoniecznie na to zasługuje, bo są zawistni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
100% na żużlu masz? Kocur jesteś, na jakim dystansie masz taki %?
Ten twój prawie surebet... wg mojej opinii też to był 'głupi' typ. Ryzykować kasę w takim sporcie dla takiego typu i zysku 25%
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
100% na żużlu masz? Kocur jesteś, na jakim dystansie masz taki %?
Ten twój prawie surebet... wg mojej opinii też to był 'głupi' typ. Ryzykować kasę w takim sporcie dla takiego typu i zysku 25%
Tak, 100% na dystansie 3 typów na forum. Natomiast u bukmachera 8/9 w tym sezonie. A co? Nie mogę się udzielać w dziale jako laik? :D

No i super. Ja tam nie widziałem żadnego ryzyka. Nikt się nie spodziewał, że Bellego pojedzie tak dobrze, natomiast nie straciłem na tym pieniędzy. Przy następnym takim rozrzucie kursowym również będę korzystać.

E: następnym razem liczę na takie posty przed meczem, bo zapewne gdyby Taras wygrał pierwszy bieg, to słowem byś się nie odezwał. A ja zawsze chętnie dyskutuje, tym bardziej, że żużel obstawiam dla zabawy.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Przeczytałem post po meczu, też bym napisał że się nie zgadzam z nim, bo jak można pisać jest to coś na wzór surebeta, ale surebetem nie jest o jakimkolwiek typie? Śmiech

Ale gratulacje czegoś na wzór win'a, ale win'em nie było. Gwarantuję, że jak tak sobie będziesz przez cały sezon szukał żużlowych surebetów które nimi nie są to na dłuższym dystansie typów nie ugrasz pieniążków - chodzi mi tylko o granie takiego składaka z kursem @1.25. Piona
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Jeden typ trafiony i jeden zwrot. Pieniądze zarobione, a potem jakiś gość się spina na forum 😂

Czemu nie zacytowałes kolegi, który dał zakład: najwięcej punktów w meczu - Wadim Tarasienko?

Znawca taki, że z chęcią otrzymam Twoje zakłady (dajmy na to od początku roku), a ja Ci wyśle moje. Zobaczymy kto się lepiej zna na bukmacherce :)

E: z chęcią również przejrze Twoje typy na forum. Ja mam 100% na żużlu, ponad 70% na MMA i ponad 70% na kobiecej siatkówce. Mimo, że większość użytkowników niekoniecznie na to zasługuje, bo są zawistni.
Specjalnie dla takiego znawcy tematy jak Ty zrobię screena wypłat z ostatniego miesiąca od buka i przykleję Ci go na mordę, żebyś zobaczył jak się gra. Myślałem, że trafiłeś na chłopczyka grającego za 2 zł a się grubo pomyliłeś.

Myślisz, że ktoś nie udziela się na tym forum pełnych takich znawców jak Ty to nie ma pojęcia o bukmacherce i nie potrafi wygrywać dużej kasy. Pomyłka kolego.

Popisałeś się dzisiaj Twoim 'surebetem'. Taki z Ciebie ciul a nie znawca.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Przeczytałem post po meczu, też bym napisał że się nie zgadzam z nim, bo jak można pisać jest to coś na wzór surebeta, ale surebetem nie jest o jakimkolwiek typie? Śmiech

Ale gratulacje czegoś na wzór win'a, ale win'em nie było. Gwarantuję, że jak tak sobie będziesz przez cały sezon szukał żużlowych surebetów które nimi nie są to na dłuższym dystansie typów nie ugrasz pieniążków - chodzi mi tylko o granie takiego składaka z kursem @1.25. Piona
Ja nigdzie nie napisałem, że wygrałem, to już jest przypierdalanie się na siłę, żeby tylko pokazać jakim to kozakiem się nie jest. Zagrałem taki JEDEN zakład na TRZY podane. Pozostałe weszły na ogromnym luzie. Także polecam zająć się swoim kontem i tym co tam masz. Jak będę potrzebował rad, to się spytam tak jak przed ostatnim meczem Stali Gorzów.

I uwierz mi, że na dłuższym dystansie wyjdę doskonale, tak jak wychodzę do tej pory. Z chęcią będę obserwował Twoje typy. Ktoś kto próbuje uczyć innych musi być znakomitym typerem. Pozdrawiam.
Post automatycznie złączony:

Specjalnie dla takiego znawcy tematy jak Ty zrobię screena wypłat z ostatniego miesiąca od buka i przykleję Ci go na mordę, żebyś zobaczył jak się gra. Myślałem, że trafiłeś na chłopczyka grającego za 2 zł a się grubo pomyliłeś.

Myślisz, że ktoś nie udziela się na tym forum pełnych takich znawców jak Ty to nie ma pojęcia o bukmacherce i nie potrafi wygrywać dużej kasy. Pomyłka kolego.

Popisałeś się dzisiaj Twoim 'surebetem'. Taki z Ciebie ciul a nie znawca.
A ja gdzieś napisałem, że grasz za dwa złote? Weź do łapy piwko i trzaśnij się nim w łeb. Napisałem, że to nie jest surebet, więc używanie słowa "surebet" do tego typu to Twoje dopowiedzenie.

Czekam na te screeny, ja Tobie wyśle swoje. Mam nadzieję, że masz na tyle jaj, że nie wyślesz samych zielonych :)

PS. Współczuję wszystkim normalnym takiego działu.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Czemu jeszcze nie ma założonego tematu na 3 kolejkę +2 mecze zaległe które odbędą się już jutro, oby któryś z buków dał sympatyczną linię na Jeppesena, jako zawodnik pierwszego składu chyba nie daje rady udźwignąć presji meczu.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czemu jeszcze nie ma założonego tematu na 3 kolejkę +2 mecze zaległe które odbędą się już jutro, oby któryś z buków dał sympatyczną linię na Jeppesena, jako zawodnik pierwszego składu chyba nie daje rady udźwignąć presji meczu.
po 1. piszesz w temacie o pozostałych turniejach, a po 2. co stoi na przeszkodzie byś sam taki temat założył? :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
po 1. piszesz w temacie o pozostałych turniejach, a po 2. co stoi na przeszkodzie byś sam taki temat założył? :)
Sorki, ale ja jestem tylko zwykłym szarym graczem, gdzie mi tam do tworzenia tematów.Wszystkie posty piszę z telefonu i czasem nie zwrócę nawet uwagi że zjadłem jakąś literkę. Dział żużlowy jest jednym z lepiej prowadzonym na tym forum i nie ma sensu żebym ja jako taki pionek stworzył temat, gdzie trzeba tam wkleić wszystkie informacje co do planowanych spotkań, ewentualne transmisje telewizyjne itp. To nie jest mój poziom.
 
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sorki, ale ja jestem tylko zwykłym szarym graczem, gdzie mi tam do tworzenia tematów.Wszystkie posty piszę z telefonu i czasem nie zwrócę nawet uwagi że zjadłem jakąś literkę. Dział żużlowy jest jednym z lepiej prowadzonym na tym forum i nie ma sensu żebym ja jako taki pionek stworzył temat, gdzie trzeba tam wkleić wszystkie informacje co do planowanych spotkań, ewentualne transmisje telewizyjne itp. To nie jest mój poziom.
T trynek85 spokojnie możesz tworzyć temat, jeśli widzisz że nie jest założony. Zazwyczaj staram się zakładać tematy na dzień, dwa przed kolejką, bo teraz jest tyle przełożonych spotkań, że potem tematy trzeba kasować, a nie lubię, jak jest burdel w dziale.
W tym tygodnie trochę jestem zalatany stąd ten temat dopiero dziś.
To, że dział żużlowy jest jednym z najlepiej prowadzonych to głównie Wasza zasługa, bo to Wy o to dbacie i Wy go napędzacie, co mnie bardzo cieszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
T trynek85 spokojnie możesz tworzyć temat, jeśli widzisz że nie jest założony. Zazwyczaj staram się zakładać tematy na dzień, dwa przed kolejką, bo teraz jest tyle przełożonych spotkań, że potem tematy trzeba kasować, a nie lubię, jak jest burdel w dziale.
W tym tygodnie trochę jestem zalatany stąd ten temat dopiero dziś.
To, że dział żużlowy jest jednym z najlepiej prowadzonych to głównie Wasza zasługa, bo to Wy o to dbacie i Wy go napędzacie, co mnie bardzo cieszy.
Każdy niech robi to co robi najlepiej, jak już wspominałem ja jestem tylko zwykłym graczem co się podzieli swoimi spostrzeżeniami co do typów,gdzie mi tam do osobowości takich jak neutralny, maniek81, zibi 16 czy do typerów Adams235, wieczorek 85 i wielu innych...... Dobra koniec słodzenia i rano czekamy na oferty, teraz tylko ewinner coś tam już dał
 
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pierwszy bieg w Łodzi i według mnie już duża kontrowersja, wykluczając Kosciucha. Na tablicy wyników zamiast 4-2 wynik 1-5 i to może być bardzo ważny bieg w końcowym rozrachunku. Jak to według Was wyglądało bo mogę się mylić? Kosciuch był wyraźnie szybszy od Trofimowa doprowadzając do jego błędu. Wiktor jak już opanował motocykl to zamiast uciekać do bandy do wjeżdża w tylne koło Norberta. Dla mnie dziwna sytuacja z wykluczeniem Orła.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Dziwna sytujacia to dobiero była w 2 biegu, czemu juniorzy Rowa jadą we 2 ? Skoro on już leżał na torze przed zakończeniem biegu..
Post automatycznie złączony:

Niech oni już dziś nie wyjeżdzają..
Post automatycznie złączony:

pozabijają się zaraz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom