>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
C 407

cekaem

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy są gdzieś wrzucane całe mecze żużlowe do obejrzenia tego samego dnia co mecz jest rozgrywany? Chodzi mi np jak w piłce nożnej są strony typu fullmatchesandshows. Bo niestety dzisiaj pracuje i nie mam możliwości obejrzenia i chciałem zobaczyć z odtworzenia bez spoilerów:)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Orientuje się ktoś czy są gdzieś wrzucane całe mecze żużlowe do obejrzenia tego samego dnia co mecz jest rozgrywany? Chodzi mi np jak w piłce nożnej są strony typu fullmatchesandshows. Bo niestety dzisiaj pracuje i nie mam możliwości obejrzenia i chciałem zobaczyć z odtworzenia bez spoilerów:)

Na tej stronie powinny być ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
śledzicie Panowie ten Gdańsk ?
mam pograne -8.5 , zastanawiam się czy nie kontrować , co sądzicie ?
Gdańsk dużo stracił na juniorach i nie widać aby ich juniorzy się obudzili więc nie będzie według mnie za bardzo na kim robić przewagi.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Co dzisiaj odwala Pieszczek?
w,2,w
Czy ten człowiek jest poważny? W 3. swoim biegu położył się bez większego powodu.
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Witam Panowie.

Donoszę prosto z facebooka Liglada(Michaela Jepsena Jensena), że nie wystąpi on w dzisiejszym meczu z powodu Covida. Jest to potężne osłabienie dla gości, polecam ładować handicapy na gospodarzy póki czas.

Gdańsk -12.5 4.18
Gdańsk -10.5 3.15
Gdańsk -8.5 2.22
Gdańsk -6.5 1.84 Wszystko z STSu

Źródło https://www.facebook.com/ligladracing
Bywa i tak panowie. Do następnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
furman19 928

furman19

Użytkownik
Co sie dzieje w Gdańsku to głowa mała, mlodzież z Rybnika kosmos. Rysiek na szczescie sie przełozyl i overek zrobił. Łogaczow tez na plus , handi wiadomo lipa.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przy tej absencji moj under na Gomolskiego mocno zagrożony bo nawet jak zrobi same jedynki i dwójeczke przy 7 startach to minus..
Post automatycznie złączony:

Power chyba wystarczająco znasz sie na zuzlu ze wiesz teraz na Gdańsk będzie kurs max 1.05 i wynik będzie oscylowal w granicach 52:38 :)
No widzisz, jak to bywa z tymi lokatami :)

Edit:

BTW świetnie ogląda się Jamroga w tym sezonie
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Powyżej świetny typ wg mnie. Przejrzałem bieg po biegu w tym spotkaniu i rzucił mi się jeszcze jeden over w tym spotkaniu - tym razem po stronie gospodarzy.

Jamróg over 8,5 @ 1,84 STS

I Gomólski, Pieszczek, Trofimov, Jamróg
V Jamróg, Trofimov, Gruchalski, Holta
X Tudzież, Jamróg, MJJ, Gruchalski
XII Łogaczow, Szczotka, Giera, Jamróg

W fazie zasadniczej jak widać Kuba tylko po razie trafia na papierowe strzelby rywala. Jedzie z 3 młodzieżowcami i po dwa razy z U24. Jak dla mnie do grania.

Nie bardzo rozumiem też kursy wystawione na zwycięstwo gospodarzy. 1,23 - 1,30 w zależności od buka... Z całym szacunkiem dla Krosna czy Łodzi - oni dzisiaj w Gdańsku nie jadą. Przyjeżdża nad morze drużyna z mocnym składem, z jasno postawionym celem na ten sezon i z polewaczkowym w parkingu, który potrafi poukładać klocki. To również początek sezonu. Gdańszczanie nie są w 100% spasowani z torem. Ogrom dosypanej nowej nawierzchni, pogoda, która nie jest powtarzalna (nocne przymrozki, dzisiaj w godzinie meczu +16) nie będzie w tej fazie takim atutem jak w późniejszej części sezonu.

Uważam, że Wybrzeże ma szansę to wygrać, sercem jestem nawet za pogromem 75-15, ale kurs na X2, a na pewno już handi na gości to nie są rzeczy obok których przejdę obojętnie.

Zakład bez remisu ROW @ 4,00 eWinner ZWROT
Gdańsk -8,5 - ROW @ 1,67 STS
Gdańsk -6,5 - ROW @ 1,98 STS

Można i tak..
Powiem jednak szczerze, że w okolicach południa jak się dowiedziałem o absencji MJJ to minę miałem co najmniej jak Gruchalski podczas wywiadu... Co Łódź zabrała Rekiny oddały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom