>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

neutralny 20,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Pomorze
A tym temacie luźno dyskutujemy o nadchodzącym sezonie 2021. Miejmy nadzieję, że będzie on normalniejszy niż 2020. Pomimo przerwy w świecie żużla wiele się dzieje. Ekstraligowe drużyny kompletują składy, nie brakuje wielkich transferów, również wiele zmian w sztabach trenerskich, jak i warsztatach u niektórych zawodników. Do tego sprawa Maksyma Drabika, która dzieli kibiców praktycznie już od roku, a nadal wydaje się być nierozwiązaną.
Zapraszam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

H 642

Hiroo

Użytkownik
Jak myślicie kto z 1 ligi zebrał najlepszą ekipę ? Mi się wydaję że Bydgoszcz z tym składem może powalczyć o awans a napewno o pozycje 1-4, ciekawy jestem jak spisze się Tarasienko po tak dobrym sezonie, oraz czy Cellfast Wilki bedą w stanie powalczyć.

B 184

bartek2701

Użytkownik
Witam. Bydgoszcz fajna ekipę zmontowała ale chyba najlepsza to ROW (Holta , Jensen, Łogaczow, Ginger i Trofimow do 24 lat ) uważam że jak nie bedzie zadnej kontuzji z powrotem awansują z Markiem Cieślakiem.

Mnie bardziej zastanawia w ekstralidze , czym kierują się panśtwo Termińscy w Toruniu , stawiając na braci Holder zamiast Jasona Doyla. Zgodzę się że Jack zasługuję na miejsce w zespole ale Chris ? Z niego nawet nie był lider w 1 lidze a teraz ma byc liderem w ekstralidze ? Rozumiem ze bracia Holder są nierozłączni jak kiedys Gollobowie ale liczy sie dobro zespołu, osobiście wolałbym oddać braci Holder, zostawić Doyla i nie byłoby walki o skład a tak ktos z trojki Miedzinski Przedpelski Musielak usiadzie na lawce . Strzałem w dziesiatke jest zatrudnienie Lamberta do lat 24. Przez brak lidera jakim bylby Doyle , Torun nie wygra nawet w Grudziądzu moim zdaniem. Toruń widze w walce o utrzymanie. Taki osrodek z takim stadionem powinien bic sie o medale.

I 574

iti

Użytkownik
Miasto
Rzeszów
Jezeli Zupinski bedzie jechal solidnie na te 7 punktow to Torun ma kolejny atut na tle mizerii juniorskiej w niektorych zespolach.

D 169

Doctor0

Użytkownik
Jezeli Zupinski bedzie jechal solidnie na te 7 punktow to Torun ma kolejny atut na tle mizerii juniorskiej w niektorych zespolach.
Żupiński tylko na początku robił furorę. Potem schodził stopniowo w dół. Moim zdaniem ekstraliga, to za wysokie dla niego progi. U nas w Gdańsku nikt po nim nie płacze.

I 574

iti

Użytkownik
Miasto
Rzeszów
Tez mam wrazenie, ze stanal w miejscu, nie zmienia to faktu, ze lepiej miec goscia, ktory chociaz moze powalczyc z rywalami niz automatycznie oddawac te biegi z juniorami. Przyklad Grudziadza dobitnie pokazuje, ze junior, ktory od czasu do czasu potrafi pokonac rywala to zloto.

Ż 142

żołnierz94

Użytkownik
Pojawiają się już kursy na kolejny sezon. 2,4 jest na Zmarzlika za najlepszą średnią biegową. Uważacie że dobry kurs do prawdopodobieństwa ?

D 169

Doctor0

Użytkownik
Pojawiają się już kursy na kolejny sezon. 2,4 jest na Zmarzlika za najlepszą średnią biegową. Uważacie że dobry kurs do prawdopodobieństwa ?
Jest kilka powodów przeciw : zamrażasz kapitał na kilka miesięcy, trzeba by postawić większą kwotę, żeby miało to sens oraz (odpukać) jakaś poważniejsza kontuzja powodująca słabszą formę po powrocie na tor.