>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

K 0

kokos102

Użytkownik
Gdyby to był 1k euro, to jeszcze byłaby bajka.
Nigdy w życiu nic tam nie wpłacajcie - to są najzwyklejsi złodzieje.
Ich żądania nie mają nic wspólnego z zapisami regulaminu. Są zwyczajnie śmieszne, a firma odrzuca albo dokumenty zgodne z prawem i obowiązującymi przepisami, albo jedyne jakie w oggle mogą istnieć w danym wypadku.
Ani myślę odpuścić im tę sprawę. Nie chodzi tu nawet o te pieniądze. Dobiorę się do tyłków tym kacapom, których wujek stalin uczył moralności i biznesu.
Jaka organizacja wydała im licencję i jak się z nią skontaktować?
W jakim państwie mogę złożyć przeciwko nim postępowanie sądowe?
 
E 293

emarco

Użytkownik
https://validator.curacao-egaming.com/6814b289-d3bc-4aca-a946-d10074b037d1
Curacao, będzie ciężko, ale uderzaj i tam..
Uderzaj też to ich providera oprogramowania: http://www.techinfusion.com/
Poza tym facebook:
https://www.facebook.com/groups/1xbet/
https://twitter.com/info1xbet
Moja rada: nie od razu od złodziei ale delikatnie naciskaj, z każdym razem więcej, opisz konkretnie sprawę, pisz że będziesz działać na wszystkich szczeblach, pisz w wielu językach... Żądaj kontaktu z menegerami, jak sprytnie rozegrać to dasz radę,
to tak na szybko, powodzenia!
 
K 0

kokos102

Użytkownik
Emarco - serdeczne dzięki za wskazówki!
Kacapy miękną:
&quot;Dear customer,
The security department checked all the sent documents and found out the discrepancy in the given documents concerning different periods of time. The Bookmaker company made a decision to calculate all of your bets with the odd &quot;1&quot; in accordance with the point 30.5. You can withdraw the sum which you have deposited.
Regards,
1xbet&quot;
Chyba najlepszym wyjściem będzie teraz atakowanie ich na serwisach społecznościowych. Wcześniej o tym nie pomyślałem.
 
K 0

kokos102

Użytkownik
Potrafię i dowiodłem.
Wysłałem im screeny ze skrilla udowadniające otrzymanie wyższych kwot niż te zdeponowane u nich od innych partnerów skrilla (np bet365).
Wysłałem im też zestawienie wszystkich depozytów na moje konto Skrill (którego zażądałem od Skrilla).
Wysłałem im też podbite przez mój bank 2 depozyty na moje konto Skrill dokonane moją kartą debetową (podbite przez pracownika mojego banku - to też na mnie wymusili, mimo, że tego typu dokumenty bankowe nie muszą mieć pieczątki i podpisu, ale wystawili mi palec gdy wysyłałem bez tego).
Problem w tym, że owa złodziejska firma wymaga ode mnie potwierdzenia dokonania depozytów za pomocą mojej karty debetowej na moje konto Skrill z owego miesiąca gdy robiłem u nich depozyty.
Nic ich nie obchodzi, że jest to niemożliwe, bo pieniądze na koncie skrill miałem już wcześniej i nie koniecznie musiały pochodzić z moich osobistych depozytów tylko np od innych partnerów skrill.
Kacapy leją na to i nie akceptują takiego faktu. Dlaczego - bo to po prostu złodzieje.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Moje pytanie jest takie: Jak to jest, że nie potrafisz udowodnić depozytów na faktyczne sumy?
czlowieku, a po co on ma udowadniać , skąd ma kasę na Skrillu, równie dobrze mogliby chcieć zaświadczenia skąd miał kasę żeby wpłacić do Skrilla , czyli pismo od pracodawcy, ewentulanie jak od babci dostał to , tez oswiadczenie i decyzja o przyznaniu emerytury. Paranoja.
 
K 0

kokos102

Użytkownik
czlowieku, a po co on ma udowadniać , skąd ma kasę na Skrillu, równie dobrze mogliby chcieć zaświadczenia skąd miał kasę żeby wpłacić do Skrilla , czyli pismo od pracodawcy, ewentulanie jak od babci dostał to , tez oswiadczenie i decyzja o przyznaniu emerytury. Paranoja.
Dokładnie.
I piszesz im w takiej sytuacji logiczne wytłumaczenie dlaczego ich żądanie jest wyssane z palca (coś ala to powyżej).
Chamy leją na to i nawet Ci nie odpiszą, tylko cytują poprzednią wiadomość, że żądają tego a tego.
Wtedy piszesz do security service i do info-en skargę, tłumaczysz jeszcze raz to samo itp, straszysz, że ich żądania są niezgodne z ich regulaminem, prawem, logiką itp. info-en odpisuje, że to nie ich sprawa, support milczy. Ciśniesz dalej kilka razy - albo nie odpuszczają, albo wymyślają inne żądanie podobne/zastępcze.
I tak bez końca.
 
A 205

amindada

Użytkownik
masz po prostu pecha. Ja do nich nie wpłace kasy, mimo , ze mam tam konto , bo nie pierwszy raz czytam , że ruscy nie lubią robić wypłat.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
czlowieku, a po co on ma udowadniać , skąd ma kasę na Skrillu, równie dobrze mogliby chcieć zaświadczenia skąd miał kasę żeby wpłacić do Skrilla , czyli pismo od pracodawcy, ewentulanie jak od babci dostał to , tez oswiadczenie i decyzja o przyznaniu emerytury. Paranoja.
Gdyby wszystko było pięknie, ładnie to by wypłacili bez problemu, bo to że niby wysoka suma to nic nie znaczy. Wiem z doświadczenia. Odnosząc się do sprawy to coś mi tu nie gra, ale nie wnikam w głąb.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Kursy rzeczywiście dobre ale niestety wszystko co z tego przyszło - &quot;pożarła&quot;, operacji &quot;in-out&quot;.(wszystko działo się na Visie) Wpłata policzona po 4.58, a wypłata po....4.01. Wszystko przy tym samym operatorze/pośredniku nadzorującym wpłatę/wypłatę....a więc około 10% przy tej transakcji w plecy.
Zawsze jest obawa, że to jakaś ruska firma zarejestrowana nie wiadomo gdzie, ale w porównaniu z np. bratnim Marathonem - kursy lepsze a i w moim przypadku limity dużo wyższe - np. snooker w maratonie ścięty do 50-60 zł a w 1x-bet - to samo zdarzenie z limitem 1k euro. Dodatkowo nie wysyłałem, ŻADNEGO dokumentu do weryfikacji konta, wypłata po 4 dniach na karcie.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Chciałem wpłacić większa gotówkę do nich ale po tym co przeczytałem nie mam zamiaru nawet jednego euro wpłacać tym złodzieja
 
U 0

Usunięty użytkownik 126432

Gość
Najlepszy bukmacher na rynku z zakładami na żywo i video streamem.
Kursy ma również najlepsze, może Pinnacle ma porównywalne.
Niemniej jednak wypłaty na skrill dochodzą w 10 minut. W razie wątpliwości podeślę ss&#39;y
na PW.
Niestety jedynym mankamentem są limity na koncie które prędzej czy później się pojawią.
Dla mnie abolutna topka
 
U 0

Usunięty użytkownik 126432

Gość
Nie przesadzaj. Jak wpłacisz 1st depo 10 euro i na 2 dzień wypłacasz 5000 euro to logiczne, że będą chcieli cuda niewidy, jak każda firma.
Gram w 1xbet od początku 2015 i do tej pory nie narzekałem na wypłaty zwykle 2-3 godziny, natomiast dzisiaj wypłacili mi w... 10 minut :p
 
Do góry Bottom