>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie przesadzaj. Jak wpłacisz 1st depo 10 euro i na 2 dzień wypłacasz 5000 euro to logiczne, że będą chcieli cuda niewidy, jak każda firma.
Gram w 1xbet od początku 2015 i do tej pory nie narzekałem na wypłaty zwykle 2-3 godziny, natomiast dzisiaj wypłacili mi w... 10 minut :p
tak janek, jedno powiedzenie to najlepiej zobrazuje, choc dosc dosadnie
&quot;w dupie byles, gowno widziales&quot;
jesli ktos u nich ugral cos (nie mowie o jakichs groszach) to weryfikacja wygalda tak jak to napisal czerwona czcionka tamten user - kokos102.
ja swoja kase z tego buka &quot;przetrasnferuje do innego&quot; bo nie mam ochoty sie z ta ruska pajacerka uzerac.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
ja swoja kase z tego buka &quot;przetrasnferuje do innego&quot; tylko jak?
zapewne surebetem lub pseudo surebetem, czyli jak chce przetransferować kasę z 1xbet to szuka tam kursu w okolicach np. 3, a w buku gdzie kasa ma trafić w okolicach 1.45-1,5. Po wyższym kursie ładuje np. 200 pln, po mniejszym kursie 400. Trzeba tylko uważać ze stawkami i uważnie wybrać zdarzenie.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Ta, na pewno przy ich limitach pogra surebety.
Moze mysli o tej ich opcji &#39;wyslij kase do przyjaciela&#39;.
Nie wiem jak to dziala, ale jest tam cos takiego.
 
U 0

Usunięty użytkownik 126432

Gość
tak janek, jedno powiedzenie to najlepiej zobrazuje, choc dosc dosadnie

&quot;w dupie byles, gowno widziales&quot;

jesli ktos u nich ugral cos (nie mowie o jakichs groszach) to weryfikacja wygalda tak jak to napisal czerwona czcionka tamten user - kokos102.

ja swoja kase z tego buka &quot;przetrasnferuje do innego&quot; bo nie mam ochoty sie z ta ruska pajacerka uzerac.
To co, teraz mam Ci wysyłać skany wypłat ? bo nie rozumiem Twojego fisiowania

Jak pisałem wcześniej, wpłacasz 10-50 Euro wypłacasz 1000 czy więcej to nie obejdzie się bez weryfikacji.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ostatnio założyłem tam konto, zrobiłem depo, zagrałem jeden zakład i wypłaciłem wszystko.
Nie miałem żadnej weryfikacji, ba nawet przy rejestracji podałem tylko imię, nazwisko i numer telefonu. Żadnego adresu, nawet potwierdzenia numeru telefonu nie robiłem.
Ogólnie jednak jak firma jest z licencją Curacao to powinna zapalić sie czerwona lampka i lepiej wybrać sprawdzonego buka.
Co do oferty, krsów i limitów to nie analizowałem tego więc się nie wypowiadam, plusem 1xbet jest bez wątpienia możliwość oglądanie video z meczów bez konieczności posiadania konta.
 
N 40

naget

Użytkownik
Grałem i wypłacałem u nich do tej pory bez problemu bez żadnej weryfikacji. Ostatnią wypłatę mi odrzucili i pojawia się komunikat, że potrzebne dokumenty. Piszę do nich od dobrych paru dni na różne maile i zero odzewu, nie wiem nawet jakie dokumenty wymagają. Jest do nich jakiś inny kontakt typu chat, gdzie by natychmiast odpowiedzieli? Miał ktoś taką sytuację, co robiliście?
 
A 205

amindada

Użytkownik
jest u nich czat na stronie, ale raczej tam nic nie zdzialasz, odesla do security@.....
Ja zaczalem grac u nich pare dni temu, faktycznie szybkie wyplaty, ale jednak chyba sie wycofam bo strach.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Dzisiaj mi całkowicie zablokowali konto. Wpisuje login i hasło i tak jakby konto w ogóle nie istniało. Pisze do nich to co chwile mnie odsyłają pod inny e-mail. Nie wpłacajcie tam kasy bo to wielka kupa jest!!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Coś się zmieniło i teraz transmisję można tylko będąc zalogowanym oglądać?
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
freebet 3x po kursie minimum 1,80 ? dostal ktos freebeta dzis? probowalem cos zagrac ale nie przyjelo zakladu, chyba ze nie mozna grac na live
e: minimum 3 zdarzenia na kuponie ????
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Siemka, wpłaciłem na 1xbet 5$ kartą płatniczą, ale zapomniałem, że nie będę mógł wypłacić tego przez Skrill :-|

Czy będę mógł wypłacić (przez Skrill) wygrany depozyt jeśli dokonam wpłaty jeszcze raz tym razem przez Skrill?

Dzięki!
 
G 3

grassssss

Użytkownik
1xBet Security Service reserves the right:
  • to decline cash withdrawal requests if deposits were made through e-systems;
  • to decline withdrawal requests if deposit or withdrawal sum(s) do not correspond to sum(s) of placed bets (to be able to withdraw funds you must place bets with 1.1 odds or higher in the amount of your last deposit). Criteria for withdrawal approval is the amount of bets placed within the last deposit.
  • to decline a withdrawal request if the gaming account is used for purposes other that betting/gambling. You will have to verify your gaming account .


Punkt 5 regulaminu jesli chodzi o wpłaty i wypłaty , babka na czacie potwierdziła to że każda suma wpłacona musi być postawiona po kursie 1,1 min żeby móc ją wypłacić .Mi sie to nie zgadza w moich rachunkach ile postawiłem a ile moge wypłacic.Jak jest u was czy wypłacaliście bez stawiania zakładów?
 
Do góry Bottom