>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

S 0

szczerkos

Użytkownik
Witam Panowie mam pytanie odnośnie 1xbet, gdyż są już irytujący. Nie chcą mi wypłacić, kasy, ciągle piszą o dokumenty. A ja te dokumenty wysyłałem już trzy razy i dupa, zero odpowiedzi. Gdy piszę na czat, to odpowiadają mi, ze dokumenty są sprawdzane zaraz po odebraniu, a od tego minęło już kilka dni. Ile zazwyczaj trwa taka weryfikacja jeśli chodzi o innych? Chcą ID, to wysłałem ID, a odpowiedzi zero i wypłaty także. Irytujące.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
1) dalej są problemy z wypłatami?
2) czy są problemy z wypłatami na konto bankowe czy na skrilla ?
3) pojedyncze osoby mają problemy? czy raczej większość?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hakunamatata 1

hakunamatata

Użytkownik
Pograłem może z tydzień, dwa i limit. Jeszcze gdyby zlimitowali do kilku euro - dałoby się od biedy pograć, ale w moim przypadku w każdej sytuacji, gdy chcę postawić - informacja, że kurs uległ zmianie. Tym samym nie ma szans, żeby zagrać po oczekiwanym kursie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
1) dalej są problemy z wypłatami?
2) czy są problemy z wypłatami na konto bankowe czy na skrilla ?
3) pojedyncze osoby mają problemy? czy raczej większość?
Ewentualne problemy z wypłatami są tylko z tymi na konto. Na Skrill jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś narzekał. Ja osobiście wypłacałem tam różne kwoty, gram tam regularnie od miesiąca-dwóch i z żadną wypłatą nie było problemu. A były to różne kwoty.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Wplacal i wyplacal ktos tam kwoty rzedu kilku, kilkunastu tysiecy zlotych? Jesli tak to byly jakies problemy? W necie kraza rozne opinie, wiec troche sie boje u nich grac, poza tym to Rosja...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Szczerze, jeśli miałbym tam wpłacać kwoty kilka-kilkanaście k to wolałbym wylać sobie na głowę wiadro zimnej głowy wcześniej. Proszę pamiętać że ten buk jak większość ruskich działa na podstawie licencji Curacao, a jak wiadomo rząd tego państwa praktycznie nie prowadzi kontroli nad tymi firmami i skasowanie klienta na kilka kafli euro dla nich to może być fajna okazja.
 
J 0

justgamble

Użytkownik
ode mnie najpierw chcieli dowodu przy pierwszej wypłacie. Przy którejś z kolei zażyczyli screeny ze skrilla, a na koniec cos takiego:

We ask you to send the following documents:
Photos of front and reverse sides of the debit / credit card that you used
Photo of your debit / credit card agreement
Photo of your account statement
Photo of your household bills (for the last three months)
Photo of your passport, driver licence or other ID with your photo
Photo of your cellular service provider agreement

nie polecam tam trzymać większej kasy. Generalnie buk wypłacalny i łatwy do ogrania, ale przy połowie wypłat miałem jakieś problemy. A to coś nie działa a to potrzebna weryfikacja.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
You need to send us a colour photo of your passport (the first page and the page with residence registration). Unfortunately, scan copies or copies are not accepted for verification. The format of the document cannot be cut and it must be seen in double page spread.
U mnie przed wypłacaniem środków zażądali wysłania dokumentu tożsamości, wysłałem dobrej jakości zdjęcia paszportu,dowodu osobistego i prawa jazdy.Niestety to nie pomogło bo...
This must be a picture where you are holding your ID card near your face.
Przykładanie dowodu do twarzy i zrobienie zdjęcia nazwałbym lekką przesadą,ale po wykonaniu tego polecenia zweryfikowałem swoje konto. Pieniądze doszły po 1 min na skrill.
Dear user. Please take our apologies. You will get the answer after the verification process is completed. Dear user
Withdrawal of funds is allowed.
 
A 205

amindada

Użytkownik
firma stosująca takie praktyki jest podejrzana, po co im tyle dokumentów. Ja do nich nic nie wpłace bo strach, pewnie handlują danymi osobowymi i sprzedają gdzies te dokumenty.
 
rafallafar 27

rafallafar

Użytkownik
weryfikacje mają chore, robia wszystko żeby utrudnić wypłatę, ale koniec końców zawsze wypłacają.
Na pewno?
Mam już tego powoli dość... Akurat musiał wejść mi kupon u nich. Jak ostatnimi czasy nie było zbyt kolorowo to przełamałem się jak na złość u nich...
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Na pewno?
Mam już tego powoli dość... Akurat musiał wejść mi kupon u nich. Jak ostatnimi czasy nie było zbyt kolorowo to przełamałem się jak na złość u nich...
Zależy od kwot, ja np. wypłacając już od nich +15 razy nie miałem żadnych pytań o dokumenty, ale największa wypłata to była chyba 200e i wszystko na Skrill.
 
K 0

kokos102

Użytkownik
NIE WPŁACAJCIE ANI GROSZA DO 1xBET!

Panowie - jestem w fatalnej sytuacji - potrzebuję waszej pomocy.
Przepycham się z tymi stalinowskimi złodziejami już prawie 3 miesiące. Wymieniliśmy ponad 250 maili. Nie potrafię przejść ich weryfikacji. Złodzieje robią wszystko, żeby znaleźć na mnie haka i za***ić moje pieniądze. Teraz wpędzili mnie w kozi róg.
Żądają potwierdzenia zasilenia konta Skrill na dokładną kwotę (nie mniejszą, nie większą, tylko dokładnie na takie kwoty częściowe jak te które wpłacałem na konto 1xbet.
Na nic zdają się wytłumaczenia, że płatności nie dokonywałem za pomocą karty (wysyłałem im część potwierdzeń dokonywania przelewów na konto Skrill podbijanych przez mój bank pieczątką, mimo, że dokumenty mają informacje o niekonieczności stemplowania - ale oczywiście inaczej nie akceptowali)
Kasę na koncie skrill miałem od innych partnerów skrill (wysyłałem im scriny tych przelewów na kwoty większe niż depozyty u nich, nie akceptują tego.
Gnoje nie akceptują moich żadnych wyjaśnień, support-en wcale mi już nie odpisuje, security service cytuje poprzednie wiadomości.
Powołują się na punkt regulaminu:
If betting company has any concerns about the identity of a customer, the validity of the (address/credit/debit card) details quoted or any other details provided we reserve the right to request whatever documentation company deems appropriate to prove the details given, and withhold any payment until betting company are satisfied of the authenticity of all the details we have been given. Should the details we have been given prove to be false we reserve the right to void any bets placed on this account and to withhold any payments indefinitely. 2.39 point Rules

Jaka istnieje szansa na pogonienie tych złodziejskich skur****
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja u nich mam konto, raz wpłaciłem, ale przegrałem. Ale dzięki za takie posty, bo nie wpłacę im już ani grosza. Tobie Kokos moge tylko współczuć, ale sadze ze nic nie zdziałasz, to jest złodziejska firma.
 
A 44

ab178

Użytkownik
Wg mnie nikłe masz szanse niestety. Znajomy utopił u nich coś ponad 1k euro. Robił co mógł ale kasy nie odzyskał.
 
Do góry Bottom