>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

pinio1111 171,4K

pinio1111

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W pierwszym secie Olsztyn kontynuuje piękną grę z poprzednich meczy🤣
Tervaporti to by w drugiej lidze na ławie siedział, a tu znowu wychodzi i wrzuca wszystkich w siatkę🤣
Post automatycznie złączony:

Karlitzek dostosował się do poziomu całego zespołu.
Tegoroczny Olsztyn to dramat.
Post automatycznie złączony:

Ty Stilonek, ja Leona wczoraj u siebie podziwiałem także PlusLiga pełna gębą 😅
Barkom wczoraj fajnie zagrał, ale znów bez punktu.
Niestety Kovalov zagrał najsłabszy mecz w tym sezonie, a ja akurat jego sobie upatrzyłem i popłynąłem🤣
 
paga 48,3K

paga

Użytkownik
To jest poziom gimnazjum. Nie ma szans, by nawet średnia drużyna zapominała jak się gra przechodząc na drugą stronę boiska.

Jak już Drzyzga spuszczający się za każdym razem nad tą ligą mówi, że to gówno to jest dno.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
szerszen by siadl.
Post automatycznie złączony:

To jest poziom gimnazjum. Nie ma szans, by nawet średnia drużyna zapominała jak się gra przechodząc na drugą stronę boiska.

Jak już Drzyzga spuszczający się za każdym razem nad tą ligą mówi, że to gówno to jest dno.
ogladales jakikolwiek wczorajszy/przedwczorajszy mecz a1? jestem pewny ze zadnego, w takim lube-padwa to piekne akcje rodem z cyrku mialy miejsce w ilosciach hurtowych.

a jak juz chcesz cyrk na najwyzszym poziomie to polcam wczorajsze lsk kalisz-chemik

olsztyn zagral trzeci mecz pod rzad antysiatkowke na pelnej tak w skrocie,aktualni prezentuja podobny poziom co bedzin czy katowice czyli samo dno
 
Otrzymane punkty reputacji: +475
Do góry Bottom