>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
9INE vs Astralis
Astralis win @ 2,00 bet365

Niestety nie mam obecnie czasu, ale ja idę przeciwnie niż kolega wyżej. Nasi faworytem? Nie dziękuję. Po takim kursie atakuje Astralis. Znajdę chwilę to dopisze parę słów.

Astralis zaczyna grać, młodość przyszła i na prawdę nie wygląda to źle. device, blamef swoje, młodzi nie odstawać i aż miło się to ogląda, choć to nie zmienia faktu, że Astralis nadal mocno w kratkę, bardzo dobre spotkanie przeplatane nieporozumieniami.
Jeśli mieli byśmy 1,6 na Astralis to bym to z pewnością odpuścił, ale obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. Na pewno nasze jest vertigo i tam Polacy liczą na tą pierwszą mapę, czy będzie druga? Czy będzie wygrane vertigo? Każda seria się kiedyś kończy, a jak pamiętamy właśnie na Vertigo z nimi nie tak dawno przegraliśmy. Myślę, że jeśli to nie będzie ten dzień z "gorszych" Duńczyków, to powinni minimalnie czy też nie, ale ograć dziewiątki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1268
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
9INE vs Astralis
Astralis win @ 2,00 bet365

Niestety nie mam obecnie czasu, ale ja idę przeciwnie niż kolega wyżej. Nasi faworytem? Nie dziękuję. Po takim kursie atakuje Astralis. Znajdę chwilę to dopisze parę słów.
Przepraszam bardzo, ale to już jest jawny hejt. I to jeszcze w dzień flagi :p
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przepraszam bardzo, ale to już jest jawny hejt. I to jeszcze w dzień flagi :p
Osobiście dawałem @1.15 na to, że będzie dzientyp od Corka przeciwko 9ine ;).

Imho najbezpieczniej tam over 2.5 mapy w okolicach 1.9. Zapewne będzie vertigo i ancient. Vertige mocarne w naszym wykonaniu, na ancient męczą od dawna. Może kiedyś zaskoczy ale chyba nie dziś. Australia po małej roszadzie jakby staje na nogi.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Osobiście dawałem @1.15 na to, że będzie dzientyp od Corka przeciwko 9ine ;).
To u ciebie value na to było, gdzie mogę dokonać depozytu, aby łapać takie kursy? 😁

Vertigo potężne, ale czy cały czas będziemy tam wygrywać, ktoś tą serię przerwie, może właśnie Astralis, które ostatnio z nami właśnie na vertigo wygrało. Zobaczymy, liczymy na zacięte i emocjonujące spotkanie!
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Jest jakaś zasada kto gra pierwszy na swojej mapie?
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Cloud9
Cloud9 win @ 1,66 pinnacle

Fajny ten kurs na Shiro i spółkę. Wczoraj grałem na Astralis bo owszem, wyglądają lepiej niż kilka tygodni wcześniej i uznałem że na 9ine to wystarczy, ale czy dziś? Wątpię. To nie jest jeszcze gra, aby ograć Shiro, owszem, hobiit miał wczoraj problemy zdrowotne i Interz na ancienta wskoczył, ale dziś juz wszystko w porządku, po za tym nawet jeśli nie to, ten zmiennik jest idealny.
Nie widzę tutaj Astralis, może mapę wezmą, ale bo3 leżą jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +845
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Na rozgrzewkę przed majorem

Dzisiaj o 18 druga runda otwartych eliminacji do ESL Challenger Katowice 2023

Od razu rzuciło mi się w oczy spotkanie Monte vs AllStars.
1683205973331.png

Najpierw kilka faktów:
-Spotkanie BO1
-Monte za 3 dni gra najważniejszy turniej w swoim życiu
-Wczoraj rozegrali długie spotkanie, dzisiaj o 11 grali z Havu, zaraz o 15:30 grają kolejny mecz BO3 w mało znaczącej lidze
-W przypadku wygrania, będą rozgrywali dzisiaj jeszcze jedno spotkanie
-Do Katowic jest tak czy tak długa droga, bo po otwartych kwalifikacjach, są jeszcze zamknięte kwalifikacje z który awansuje tylko 1 drużyna, będą one w czasie trwania majora tj. 20-22.05
-Allstars to całkiem solidna drużyna, wczoraj pokonali Eyeballers

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, widzę spore value w typie na "rumuńską" drużynę. Nie twierdzę, że Monte się podłoży i celowo przegra spotkanie, ale przypuszczam, że nie będzie to dla nich mecz na którym się skupią w 100% ;) Dodatkowo dochodzi ciężki dzień i po prostu zmęczenie, bo grają cały czas od 11 rano. Dla mnie na AllStars powinno być maksymalnie 3, a nawet 2.50.

allStars wygra @5.26 ggbet (jest też na rabonie,888starz itd) z polskich ebetx 4.40 walkę nawiązali do 12:10 ale grali 4v5 niestety
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Pewnie pojawi się jakiś temat o majorze w Paryżu, ale napisze kilka zdań już teraz.

Apeks awansuje do Legend Stage @2.90 STS

Hmm... widzę value w tym typie, Apeks bardzo fajnie pokazało się w turnieju Brazy Party gdzie odpadli dopiero w ćwierćfinale z Astralis (które doszło do finału).
Apeks ma doświadczona ekipe także rozgrywanie meczów LAN nie powinno tutaj stanowić jakiejs przeszkody. Awansuje 8 ekip, według mojej opinii sa lepsi od takich ekip jak Fluxo, Complexity, Pain, TheMongolz, Grayhound. W challengers stage mamy również ekipy które Apeks może ograć np. Monte, GL, FORZE, Mouz, Ence czy Liquid. Ja oceniam prawdopodobieństwo typu wyżej niż wskazuje kurs buka.

Do tego uważam, że awans wywalczy OG @1,85 STS.
Sytuacja analogiczna, ostatnio dobra forma i porażka z dobrze dysponownym C9. Martwić moga slabe bo1 na ostatnim RMR no ale ja sprobuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Po analizie kolegi aż sam sprawdziłem kursy na STS i na awans PaiN jest 1,85@ xD imo mają nawet wieksze szanse od OG na awans. Szkoda że nie można mieszać tego typu zakładów bo bym pograł a takie solo to nie opłacalne.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, Panowie odradzam grę w stronę Monte. Chłopaki lecą bez trenera, samowolka, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Sprout-00Nations - 1 @1.85

Wczoraj jeszcze można było łapać w okolicach @2.0 co było niezłą okazją, podaję aktualne rynki, bo ten kurs również moim zdaniem nadaje się do gry. Europejczycy to moim zdaniem lepsza formacja a w dodatku ostatnio są w dużo lepszej formie. Mają serię 3 zwycięstw w tym ostatnie w będącym mocnym gazie Looking4Org (Heet). Wcześniejsze porażki gdzie urywali mapy Cloud9 i 9ine również wstydu nie przynoszą. Jeśli spojrzymy na brazylijczyków to tu tak kolorowo nie jest. Wygrali co prawda ostatnio z Forwards, ale umówmy się, ta ekipa do tuzów nie należy. Przed tym za to mierzyli się już kolejno z Aurora, ITB i Pain czyli rywalami mniej więcej z półki Sprout i tam już dochodziło do gładkich porażek 0:2 gdzie potrafili oddać dwie mapy do 3 punktów. Podsumowując, lepsza drużyna, lepsza forma, granie w kierunku Sprout wydaje się dobrą opcją.

Monte - Eyeballers - 2 @2.45

Rzucam taką luźną propozycję którą sam zagrałem za niską stawkę, bo głównym i w zasadzie jedynym argumentem który powoduje, że decyduje się na ten zakład jest uczestnictwo Monte w Majorze. Dzisiaj mają dzień przerwy, dlatego grają w ESL. Czy Krasnal z kolegami będzie w stanie 100% skoncentrować się na tym meczu skoro jutro grają mecz w najważniejszym turnieju w roku i są już w fazie Legends? Być może tak, być może nie. Eyeballers to nie są ogórki i są w stanie wykorzystać błędy rywali którzy myślami mogą być gdzie indziej.

Oczywiście jeśli ktoś nie lubi takich ,,teorii spiskowych" to nie polecam grać tego typu, bo Monte to w tym momencie dużo lepsza drużyna która w ostatnich dwóch miesiącach wielokrotnie spotykała się z rywalami z podobnej półki i za każdym razem wygrywała.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Panowie, czy ktoś również bawi się w PICK'EM? Jak tam Wasze typy? Ja właśnie zabieram się do fazy legend - pewnie wrzucę później. A tak wyglądały pierwsze typy:

1683882220618.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Monte - Eyeballers - 2 @2.45

Rzucam taką luźną propozycję którą sam zagrałem za niską stawkę, bo głównym i w zasadzie jedynym argumentem który powoduje, że decyduje się na ten zakład jest uczestnictwo Monte w Majorze. Dzisiaj mają dzień przerwy, dlatego grają w ESL. Czy Krasnal z kolegami będzie w stanie 100% skoncentrować się na tym meczu skoro jutro grają mecz w najważniejszym turnieju w roku i są już w fazie Legends? Być może tak, być może nie. Eyeballers to nie są ogórki i są w stanie wykorzystać błędy rywali którzy myślami mogą być gdzie indziej.

Oczywiście jeśli ktoś nie lubi takich ,,teorii spiskowych" to nie polecam grać tego typu, bo Monte to w tym momencie dużo lepsza drużyna która w ostatnich dwóch miesiącach wielokrotnie spotykała się z rywalami z podobnej półki i za każdym razem wygrywała.
3.45 w lvbet już na Eyeballers
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
BIG vs Godsen / win BIG
Eternal F vs B8 / EF win
@ 2,15


Witam, wracamy do rzeczywistości po majorze. Dziś idę w dubelka, który czysto teoretycznie powinien wejść, ale wieny jak bywa w praktyce.

BIG musi wygrywać takie mecze, to że wypadli z "elity" nie podlega wątpliwość, dlatego też trzeba takie spotkania wygrywać. Oglądałem wczoraj ich spotkanie z NiP, które wygrali w trzech mapach i na prawdę wyglądali bardzo dobrze, choć to też nie powinno dziwić bo od odejścia Xantaresa minęło sporo czasu a to był moment, w którym BIG przestało siać taki postrach.
Jest to spotkanie o finał i jak to bywa u Tabsena, motywacji tam na pewno nie zabraknie.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie to idę w kierunku właśnie Xantaresa, który ze swoim EF powinni dziś sobie poradzić. Jeśli chodzi o Ukraińców to mieli zdecydowanie swoje 5 minut i byli w stanie wygrać kilka spotkań z topką, ale od tego czasu wróciło wszyskro do ich "normy". Turcy są na pewnym poziomie od dłuższego czasu i jeśli chodzi o progres to nie widać i nie słychać, ale nie można im odmówić, że poniżej pewnego poziomu nie schodzą i takie spotkania jak dziś poiwnnni wygrywać. W dublu daje mi to fajny kurs, więc jak najbardziej próbuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +981
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj bardzo dużo meczów i próbuję kilku underdogów:

Masonic vs Portugal

Pierwsze spotkanie w zamkniętych kwalifikacjach do popularnej ligi online CCT. Portugal to mixowa drużyna, która przeszła z otwartych eliminacji. O ile rozumiem faworyzowanie MASONIC, którzy są przeciętną, ale mimo wszystko drużyną (spory atut). To w drużynie Portugal mamy takich zawodników jak Kairon (jeszcze niedawno członek jednej z najlepszych drużyn na świecie - Virtus Pro), czy cryths, który awansował ze swoją drużyną do fazy RMR majora (później został wyrzucony z drużyny, mimo dobrych wyników). Fostar to zawodnik bez drużyny, który wczoraj jako standin zagrał dobre spotkanie na Sprout. Kurs w okolicach 4 przeciwko bardzo przeciętnemu Masonic, na mixowy team z ogromnym potencjałem indywidualnym to dla mnie spore przestrzelenie. Oni mogą na spokojnie wygrać mecz grając standard i po prostu skupiając się na wymianach, bez rozbudowanych taktyk. Realny kurs powinien być w okolicach 2.20-2.40.

Portugal wygra 3.80 sts
Portugal wygra 2:0 @8.0 sts 8.50 lvbet


edit: oddane z 15:10 i wygranej pozycji, gdzie przeciwnik grał na resztkach, kurs live 1.01

1684849044193.png

Into the Breach vs 9pandas

Typ 9pandas wygra 2.20 analiza w typach dnia

Apeks vs 9ine

Tutaj z podobnych powodów co wyżej idę w 9INE, które po bardzo słabym majorze, wraca do grania online. Z perspektywy czasu patrząc z kim grali tj. finalistą i 2xplayoffy to łagodzi to trochę ich 0:3 w moich oczach. Podejmują oni APEKS, które jeszcze 3 dni temu zagrało wyrównany mecz ze zwycięzcą całego turnieju, przytulając 80 tys $ (to jest 4x więcej niż za zwycięstwo całej ligi w której dzisiaj grają). Przestawienie się Apeks na granie online może trochę potrwać, szczególnie po takim sukcesie. Ciekawy będzie tu wybór map, ale moim zdaniem 9INE będzie korzystało z "przygotowanego" na majora inferno i zacznie banować ancienta(w meczu online z sinners tak już zrobili). Powinniśmy zobaczyć Inferno i Veritgo i bardzo realne jest 2:0 dla polskiej ekipy.

9INE wygra @1.86 pinnacle
9INE wygra 2:0 @3.80 pinnacle


bez analizy
Run&Kill wygra z AGO @3.0
CPH wygra z BNE @2.60
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dzisiaj bardzo dużo meczów i próbuję kilku underdogów:

Masonic vs Portugal

Pierwsze spotkanie w zamkniętych kwalifikacjach do popularnej ligi online CCT. Portugal to mixowa drużyna, która przeszła z otwartych eliminacji. O ile rozumiem faworyzowanie MASONIC, którzy są przeciętną, ale mimo wszystko drużyną (spory atut). To w drużynie Portugal mamy takich zawodników jak Kairon (jeszcze niedawno członek jednej z najlepszych drużyn na świecie - Virtus Pro), czy cryths, który awansował ze swoją drużyną do fazy RMR majora (później został wyrzucony z drużyny, mimo dobrych wyników). Fostar to zawodnik bez drużyny, który wczoraj jako standin zagrał dobre spotkanie na Sprout. Kurs w okolicach 4 przeciwko bardzo przeciętnemu Masonic, na mixowy team z ogromnym potencjałem indywidualnym to dla mnie spore przestrzelenie. Oni mogą na spokojnie wygrać mecz grając standard i po prostu skupiając się na wymianach, bez rozbudowanych taktyk. Realny kurs powinien być w okolicach 2.20-2.40.

Portugal wygra 3.80 sts
Portugal wygra 2:0 @8.0 sts 8.50 lvbet


Into the Breach vs 9pandas

Typ 9pandas wygra 2.20 analiza w typach dnia

Apeks vs 9ine

Tutaj z podobnych powodów co wyżej idę w 9INE, które po bardzo słabym majorze, wraca do grania online. Z perspektywy czasu patrząc z kim grali tj. finalistą i 2xplayoffy to łagodzi to trochę ich 0:3 w moich oczach. Podejmują oni APEKS, które jeszcze 3 dni temu zagrało wyrównany mecz ze zwycięzcą całego turnieju, przytulając 80 tys $ (to jest 4x więcej niż za zwycięstwo całej ligi w której dzisiaj grają). Przestawienie się Apeks na granie online może trochę potrwać, szczególnie po takim sukcesie. Ciekawy będzie tu wybór map, ale moim zdaniem 9INE będzie korzystało z "przygotowanego" na majora inferno i zacznie banować ancienta(w meczu online z sinners tak już zrobili). Powinniśmy zobaczyć Inferno i Veritgo i bardzo realne jest 2:0 dla polskiej ekipy.

9INE wygra @1.86 pinnacle
9INE wygra 2:0 @3.80 pinnacle


bez analizy
Run&Kill wygra z AGO @3.0
CPH wygra z BNE @2.60
Ja praktycznie pograłem wszystko na odwrót ( z samego rana nie widziałem jeszcze postu). Mianowicie BNE, Apeks, Into The Breach na winy... Ciekawe jak to wyjdzie. Ja wyszedłem z założenia, że podtrzymają dobrą formę ... Ale wiadomo ze stawką nie szalałem. A mecz Portugal własnie bedę atakował na live bo myślę że mapkę powinni wziąć... Ciekawe co to dzisiaj wyjdzie Powodzonka.

Edit: własnie na live pograłem ze 9ine wygra Vertigo kurs 1.80 GoPlusBet ... żal nie skorzystać :D
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
1WIN vs Monte
1WIN wygra mapę @ 1,60 ggbet

Witam. Kogoś tutaj poniosło wystawiając takie kursy na to spotkanie. Zrozumiałe jest to, że są tutaj wyraźnymi faworytami po ostatnim okresie, ale nie przesadzajmy bo bombelek i spółka to nie są chłopcy do bicia i nie można powiedzieć, że jest to ekipa z niszyh półek bo to jaki progres zrobili w krótkim czasie jako drużyna to mało spotykane, ale oczywiście nie można powiedzieć że to zaskoczenie bo na papierze wyglądają na prawdę mocno. Ograli Saw, zagrali świetne spotkanie z Apeks, przegrana po potężnej walce. Nie raz udowadniali że potrafią walczyć z najlepszymi a moim zdaniem Monte na pewno nie można jeszcze stawiać obok drużyn pokroju Heroic, Vita itd
Osobiście nie zdziwi mnie tutaj nawet zwyeocstwo bombelka i ekipy, ale idę bezpieczniej po satysfakcjonującym mnie kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +610
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Liquid
Faze win @ 1,68 Unibet

Witam, na szybko bo mecz za godzinkę i nie mam zbytnio czasu, ale halo halo ja rozumiem wszystko, ale jakiś czas temu o taki kurs na Faze w spotkaniu z Liquid to moglibyśmy tylko pomarzyć. Wiadomo gdzie gramy i w jakiej dyspozycji jest Faze, ale to nadal ten sam Liquid, który jest zależny od YEKINDARA i dnia awupyyyy. Faze ostatni czas trudniejszy, zagrali słabiutko z Ence i dopuścili blisko EG, które może w końcu ruszy....oby. Mecze na BM z Navi czy Heroic pokazały że nie ma tragedii, na pewno zniżka formy to nie podlega dyskusji, ale nie szalejmy. Liquid nadal nic nie pokazało a wczoraj wygrali w dwóch mapach po męczarni ogromnej...rywal nie dorastający do Faze. Uważam, że kurs jest nieadekwatny do sytuacji i więcej niż 1,5 w obecnej sytuacji bym tutaj nie dał. Liquid gra u siebie, ale ten kurs nadal moim zdaniem jest za wysoki.

Dorzucam Heroic win @ 2,02 GGbet nie uważam, aby to G2 było tutaj faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
'Corek 'Corek lub ktoś kto gra na Unibecie mam pytanie. Czy w przypadku remisu a postawieniu zakładu na wygraną mapę jest zwrot czy normalnie rozliczają wygraną z wliczoną dogrywką?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom