>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Liquid też robi spore zmiany. Patsi i Rainwaker w składzie, na ławkę poszedł EliGE
Patsi to moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Młody jest świetny a będzie lepszy.
Ta zmiana chyba trochę wymuszona - dupreeh został ojcem i mu się już tak nie chce latać po turniejach w te i we wte
Zgadza się, ale mi tutaj chodzi o to kto go zastępuje, na pewno były lepsze opcje, ale cóż...zobaczymy, będzie ciekawie
 
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, myślę że jesteśmy w lekkim szoku widząc skład Navi. Moim zdaniem to nie zagra jak powinno a Simple będzie zirytowany tak jak obecnością sdy po czasie, teraz ma Aleksiego i nie tylko jego.
Osobiście nie wierzę w to, aby ten skład przetrwał długo.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No to się rozkręcają zespoły. A propos dupriego, flamez na pewno większy potencjał niż Duńczyk. Młody chłopak który aimowo wygląda spoko. Typowy taki latawiec po mapie zabijający. Widziałem też ciekawa statystyke flameza jeśli chodzi o clutche. Spoko zmiana jak dla mnie
 
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Dzisiaj próbuje zakład na wygraną 9INE w kwalifikacjach GAMERS8.
Dobrze pamiętamy, że przed Majorem w Paryżu 9INE brylowało na scenie a już na samej wielkiej scenie niestety nie podnieśli zbytnio rękawic. Były tam jakieś przerywniki dobrej gry ale tylko chwilowe. Teraz szukają formy i myślę, że to doskonała okazja do jej złapania. Trafili na ambitny team jakim jest Aurora lecz uważam, że Hades i spółka są na wyższym poziomie niż przeciwnicy. Sporo właśnie będzie zależało od Kei i Kylara ale mam nadzieje, że Hades wkońcu trafi na swój poziom i 9ine znowu zacznie czarować. Ostatnie bezpośrednie mecze nie napawają optymizmem ale to jest Bo1 (jedna mapa) więc liczę na mocne wejście polskiej drużyny.

Spotkanie: Aurora vs 9INE
Typ: 9INE wygra

Godzina: 18:00
Buk: Betfan
Kurs: @1.6
Stawka: 1j


1689156653908.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1239
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Dzisiaj próbuje zakład na wygraną 9INE w kwalifikacjach GAMERS8.
Dobrze pamiętamy, że przed Majorem w Paryżu 9INE brylowało na scenie a już na samej wielkiej scenie niestety nie podnieśli zbytnio rękawic. Były tam jakieś przerywniki dobrej gry ale tylko chwilowe. Teraz szukają formy i myślę, że to doskonała okazja do jej złapania. Trafili na ambitny team jakim jest Aurora lecz uważam, że Hades i spółka są na wyższym poziomie niż przeciwnicy. Sporo właśnie będzie zależało od Kei i Kylara ale mam nadzieje, że Hades wkońcu trafi na swój poziom i 9ine znowu zacznie czarować. Ostatnie bezpośrednie mecze nie napawają optymizmem ale to jest Bo1 (jedna mapa) więc liczę na mocne wejście polskiej drużyny.

Spotkanie: Aurora vs 9INE
Typ: 9INE wygra

Godzina: 18:00
Buk: Betfan
Kurs: @1.6
Stawka: 1j


Pokaż załącznik 31079
Wg mnie kurs jest za niski aby to ruszać, lepsza opcja wydaje się być over 26,5 rundy po @1,85 ETOTO.

Nie będzie vertigo, strzelam, ze będzie grane nuke bądź mirage gdzie aurora osiąga lepsze wyniki. Wygrali z 9ine już w marcu. Ja tu czuje bliski mecz i w mojej ocenie każda z ekip jest w stanie wygrać po minimum 11 rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Wg mnie kurs jest za niski aby to ruszać, lepsza opcja wydaje się być over 26,5 rundy po @1,85 ETOTO.

Nie będzie vertigo, strzelam, ze będzie grane nuke bądź mirage gdzie aurora osiąga lepsze wyniki. Wygrali z 9ine już w marcu. Ja tu czuje bliski mecz i w mojej ocenie każda z ekip jest w stanie wygrać po minimum 11 rund.

Zgadzam się z Tobą, że każda z ekip jest w stanie wygrać lecz liczyłem w tym meczu na otwarcie formy Kylara, Kei a przede wszystkim Hadesa. W końcu Hades coś zaczął grać tylko, że nie błyszczał za bardzo.
W tym meczu Aurora była lepsza no ale to 9INE wygrało. Twój typ gładko wszedł ponieważ były 42 rundy.
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Oglądam właśnie dziewiątki, na prawdę zespołowo i aimowo jestem pod wrażeniem. Mocne tt. Zobaczy jak będą bronić bo właśnie się zaczęła druga połowa. Hades mega jest, ten człowiek na prawdę może wiele osiągnąć. Dziewiątki myślę że z meczu na mecz przez buków będą wystawiani w roli faworytów. Z tego co widzę na dzień dzisiejszy dodam że ekipa mynia słabo sobie radziła po stronie atakującej zazwyczaj dziś tutaj widze mega poprawe. Ale też trzeba przyznać że 1win nie gra nic specjalnego
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
NIP - Complex

Win Complex. @ 2.65 efortuna

Dla mnie value. zaraz zaczynają za chwilę . NIP nie przemawia do mnie od dłuższego czasu za to Complex pokazuje się z fajnej strony. I do tego dołączył Elige którego nie trzeba przedstawiać. Elige i Grim znają się bardzo dobrze. Elige na którymś z wywiadów nawet kilka lat temu wskazał że jego najlepszy kompan do to właśnie Grim
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1243
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ale meczycho dawno nie widziałem tak wyrównanego spotkania . Wow. Elige po 7 latach w Liquid w nowym zespole pokazał swoją wartość gdzie przez ostatnie sezony nie spisywał się dobrze. Floppy co aimowo rozdawał. Complex ciekawa formacja zawsze ja lubiłem mimo że są praktycznie zawsze dogiem przez buków. Martwiła mnie dyspozycja hellzerka, również go cenie za doświadczenie i charyzmę ale w Complex szukalbym jakiegoś bardziej stabilniejszego snajpera
 
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Na dzień 14.07 próbuje
Heroic - Big oraz Illuminar - L@G

Spotkanie: Heroic - Big
Typ: stavn (Heroic) powyżej 41.5 eliminacji (1 i 2 mapa)
Kurs: @1.8
Buk: Betfan
Stawka: 2j

Heroic wiadomo topowa drużyna znana przede wszystkim za sprawą Cadiana lecz nie tylko on tam gra a każdy z drużyny potrafi ugrać rundę. Tutaj celuje w zabójstwa stavna gdzie w oficjalnych meczach potrafił robić wyniki ponad 40 zabójstw na dwóch mapach. Liczę tutaj na gładkie ogranie ekipy Big, która od dłuższego czasu po prostu mnie nie przekonuje niczym konkretnym.

1689283223101.png

edit: wygrana
1689367720937.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +951
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
FaZe bez trenera można próbować łapać na live. Na pierwszej mapie OG wygrywa po pierwszej połowie 9;6. OG wygląda spoko, kompletnie zmieniony team. A faze bez trenera z samym karriganem prowadzącym no nie wiem. Mapy też takie w mojej ocenie 50na50. Buk dobre kursy trzyma na live nadal na OG
 
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Cześć. Na dziś szukam szczęścia w meczu Vitality - Complexity a dokładnie zakład h2h zawodników. Upatrzyłem Elige kontra Magisk. Zawodnik Complexity wydaje się po przenosinach odnaleźć się idealnie dlatego celuje w tym gdzie zdobędzie więcej fragów niż Duńczyk. Mecz na NiP zdumiał mnie, że zdobył 70+ fragów. Stawiam na dalszy jego strzelecki festiwal i na to, że będzie jedną z osób która pokaże nam dobrze aimowego csa. Nie rozpisuje się wiecej tylko pokazuje dwa typy.

Spotkanie: Vitality - Complexity
Typ: Eliminacje H2H Magisk (Vitality) - EliGe (Complexity) - zwycięsca Elige
Kurs: @2.05
Buk: Betfan
Stawka: 1j

1689376572595.png

dodatkowo typ 4fun:
1689376631185.png
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
G2 vs OG / OG nie wygra mapy @ 1,80

Powoli wracamy do gry. Osobiście nie ludzie grać w stronę G2 bo zawsze uważałem, że to nie jest skład na ścisłą topke a na pewno nie na dłużej i ostatnie głosy wokół ich składu potwierdzają tą tezę. Typ skierowany bardziej przeciwko OG. Był degster itd to skład OG spokojne mógł walczyć z najlepszymi, ale wyszło jak wyszło czyli gra poniżej wszelkich oczekiwań. Co mamy teraz? Moim zdaniem zdecydowanie gorszy skład, bo jeśli się myśli o największych celach to nie ściąga się kito, który powoli w big się nie łapał, fashr który wcale w fnatic nie wyglądał rewelacyjnie. Dobrze zagrali mapkę z Faze, nie można im tego odebrać. Może tym razem na papierze średnio a w grze świetnie? Kto wie...jeśli faktycznie to Panowie na pewno muszą trochę ze sobą pograć i to nie jest czas na zwycięstwo z G2 na pewno, ale czy będą w stanie urwać mapę? Nie będzie to jakąś sensacją jeśli tak, ale ja osobiście na ten moment po tych słabszych występach G2 liczę, że takiemu rywalowi nie dadzą dojść do głosu i skończą to spotkanie w dwóch mapach. Zobaczymy, ja idę w 2:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +756
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Complexity vs NiP / win NiP @ 1,72 pinnacle

Niestety nie mam czasu, więc dosłownie w dwóch zdaniach. Idę dziś w stronę Szwedów. Ostatnio przegrali po trzech mapach, ale w tym spotkaniu monetami było sporo chaosu i głupich błędów, po obu stronach. Nip myślę, że w tym składzie jeśli to zacznie grać to są w stanie walczyć z każdym. Nie chcę mi się wierzyć w drugą porażkę NIP z równie nie stabilnym Complexity.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
G2 vs Faze / G2 win @ 1,81 pinnacle

Witam, znów uderzam w G2. Osobiście rzadko kiedy gram w ich stronę a dwa spotkania pod rząd to już w ogóle, nie pamiętam, ale dziś skorzystam. Jeśli Faze było by w swoje najlepszej dyspozycji to nie postawił bym na Niko i spółkę ani złotówki, ale obecnie sytuacja jest nieco inna. Wiemy jakie zmiany w Faze i co z tego wyniknie to się okaże, ostatnio mieliśmy Karigana prowadzącego całe spotkanie, oczywiście chłopaki wygrali bo ciężko nie wygrać z tak słabym OG, ale momentami było widać ich problemy. G2 po tych średnich spotkaniach, przejechalo się zgodnie z planem po OG i uważam, że dziś na Faze wcale nie trzeba pokazać znacznie więcej. Zagrać na swoim poziomie, Monesy będzie grać swoje to G2 wyjdzie z tego zwycięsko.


Vitality vs NiP / NiP +11.5 rundy @ 1,90

Tutaj buki troszkę popłynęły z początkowymi kursami, bo można było złapać NiP nawet po kosmicznym 8,00 ludzie zaczęli grać i poleciało szybko. Ja idę w handicap, który moim zdaniem jest do zrobienia.
W przypadku Szwedów, których grałem wczoraj oczywiście nie można mówić, że wszystko gra i śpiewa bo tak nie jest. Nadal są błędy, które nie mają prawa zaistnieć, ale są też momenty na prawdę bardzo dobrej gry i stawianie takich kursów jest przesadzone, tak jak by NiP było jakąś sklejką, która gra za sobą pierwszy mecz. Handicap jest moim zdaniem w zasięgu, porażka nawet na dwóch mapach spokojnie może go pokryć, nie widzę tutaj jakiś pogromów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +670
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Navi
Navi wygra mapę @ 1,75

Zaryzykuje i pójdę w mapę Navi. Tutaj nie ma wątpliwości, że Heroic jest znacznym faworytem w obecnej sytuacji, ale czy na przestrzeni kilku dni znów ograją ich łatwo w dwóch mapach? Myślę, że nie koniecznie. Typ oczywiście jest z tych ryzykownych, nowy skład, ale Simple nadal w kluczowych momentach to ciągnie, chłopaki też wcale nie odstają, jak sam lider powiedział, największy problem to póki co będzie komunikacja i nie można się z tym nie zgodzić. Liczę na jakieś rozluźnienie Heroic, bądź jakieś solidne CT od Navi, po którym będzie można domknąć mapę atakując.

Liquid vs Faze
Faze win @ 1,66 pinek

Bez kombinacji. Faze mnie wczoraj przekonało swoją grą i nareszcie było widać polocik. G2 właściwie nie miało nic do powiedzenia, spotkanie w pełni pod kontrolą. Liquid zwycięstwa nad G2 i właśnie Faze, które nie było wtedy tym zespołem co wczoraj. Oczywiście nie można ująć TL bo ich skład moim zdaniem to perełka a ściągnięcie patsiego to strzał w dziesiątkę, będą walczyć o najwyższe cele i jak by nie patrzeć były tam zmiany i nie ma prawa tam jeszcze wszystko grać w 100% i liczę, że solidne fazę znające się od podszewki zrewanżuje się za ostatnią porażkę, bo na pewno tą porażkę na dwóch ostatnich mapach mają w głowie. Jeśli przeniosą swoją dyspozycję z wczoraj to o wynik jestem spokojny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1704
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Complexity
Complexity win @ 2,36 6 fragów na całej mapie adr ~36 no tak się nie da nic wygrać

Witam, dziś zaryzykuję bo kursy są zdecydowanie nie adekwatne do sytuacji i buki przeceniają to Astralis. Co nam pokazało w ostatnim czasie Astralis? Jedno wielkie nic. Przegrali z BiG, które zostało kompletnie zmienione i porównując składy obu ekip to Astralis na papierze ich połyka. Potrafili przegrać z Saw gładko ma bo1, wygrali mapę z równej nowym Navi, by później zostać zjedzonym na kolejnych dwóch. Już nie ma co wspominać ich ostatniego spotkania między sobą bo to nie te same osoby, więc zbytnio znaczenia to nie ma. Complex zagrało tragiczny mecz z Vitality i to trzeba przyznać, nie grało tam nic, totalna demolka. Będzie to ich trzecie spotkanie w tym składzie a Elige tam został w jakimś celu ściągnięty, po za tym jeśli hallzerk będzie na awp mieć dzień to widzę ich zwyeocstwo. Zagrali fajne ostatnie spotkanie z NiPem, które następnie pokonało Vitality w dwóch mapach, swoją drogą mogą mieszać ostro. Dla mnie jest to spotkanie 50/50 bo żadna z ekip nie zachwyca i każda robi monetami kuriozalne błędy, na pewno na przestrzeni tygodni będzie się stabilizować i będziemy widzieć kto co może zrobić na scenie, ale obecnie to nie widzę tutaj przesłanek, aby proponować na Astralis 1,50.
 
Ostatnia edycja:
SEBPUD 2,4K

SEBPUD

Użytkownik
Na dzisiaj gram zdarzenie z CCT a dokładnie na wygraną Eyeballers z drużyną B8. H2H przemawia za Szwedami oraz to, że B8 jest w lekkim dołku gdzie mają 4 mecze pod rząd przegrane. Liczę tutaj na przebłyski JW oraz pozostałego teamu, może Flusha coś znowu odpali. B8 z Npl'em moim zdaniem jakoś nie może się odnaleźć i teraz będzie to kolejny powód to zastanowienia się nad ich grą. Stawiam na wyrównane spotkanie różnicą max 3-4 rund ale to Flusha i spółka na koniec spotkania będą zwycięscami.
1690965232927.png
Buk: Betfan
Stawka: 1j.
Post automatycznie złączony:

Dodatkowo dziś gram na nowe zestawienie teamu Falcons gdzie z mierzą się już z dobrze ogranymi zawodnikami Aurory. Tutaj stawiam na nowe nabytki jak świetny na Majorze BOROS. Ale nie można zapomnieć o takich graczach jak NBK i boddy a do tego dochodzi mHl i młodziutki lauNX. Falconsi rozegrali 1 mecz jak do tej pory i go wygrali. Nie ma zbytnio na czym się opierać bo nie wiadomo jak grają i to może im pomóc ponieważ drużyna przeciwna nie do końca może przeanalizować ich grę. Liczę tutaj na doświadczenie zawodników Falconsów.

1690965874115.png
Buk: Betfan
Stawka: 1j
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Falcons vs Aurora
Aurora win @ 1,85

Ja się nie zgodzę z kolega wyżej i gram wręcz przeciwnie, idąc Aurorę. Falcons na chwilę obecną to tylko sklejka znanych nazwisk i nic po za tym. Nie ma prawa to wszystko grać od początku, po za tym na pewno będą u tej ekipy problemy z komunikacją. Bardzo lubię Nbk, ale jego najlepsza gra już za nim i nie wróżę jakoś sukcesów. Aurora jest zdecydowanie solidniejszą i znacznie bardziej zgraną ekipą. Mają świetne mapy, zbanują Vertigo i po za tym mogą grać dosłownie na każdej. Może za jakiś czas bym zagrał Falcons, ale na chwilę obecną jest to początek tej sklejki i nie widzę ich zwycięstwa nad na prawdę groźną Aurorą.

Into the breach vs Zero tenacity
ITB win @ 1,41

Tutaj bet do dubelka. Pisałem odnośnie Iema o ekipie ITB i zmianach jakie tam zaszły. Na ten moment to było po prostu za mało i to nie ta półka. Transfery na papierze wyglądają na prawdę fajnie bo bymas czy Neofrag to nie są chłopcy do bicia. W itb musi z tygodnia na tydzień być coraz lepiej, bo w końcu z taką myślą nadeszły te roszady i tak jak na IEmie wyglądało to słabiutko tak dziś z takim przeciwnikiem nie powinno być większych problemów i oni doskonale zdają sobie sprawę, że takie mecze trzeba wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 211,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Saw vs OG / wygrana OG @ 1,69 ggbet

Bardzo fajny kurs nam oferuje buk na OG. Szybciutko bo mecz za 30 minut.
Ekipa fika, mimo takich roszad wcale źle się nie pokazała bo momentami, prezentowali na prawdę fajnego csa. Fiku bardzo fajnie agresywnie, mało przewidywalnie.
Portugalczycy to oczywiście nie są jakieś chłopaczki do bicia, nic z tych rzeczy, ale mimo tego jeszcze świeżego składu OG, są po prostu półkę niżej. Z tygodnia na tydzień na pewno będzie coraz lepiej i gdzieś trzeba to wspólne doświadczenie zbierać i się ogrywać a dziś jest jeden z takich dni. Wystarczy zagrać jak na Navi, Complex czy Apek kilka dni temu i powinni to spokojnie wybrać. Liczę na dobrego csa z obu stron, ale idę w ekipę Nexy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom