>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Na każdym buku zakłady liczą się z dogrywka nie ma czegoś takiego jak remis nawet jak stawiasz to nie można dać X
Ja wiem że oczywistością jest to że w zakładach dwudrogowych tak jest ale pamiętam przypadek gdzie mój kolega został jawnie oszukany stawiając na Wildera na betssonie, gdzie nie było możliwości postawienia remisu w starciu Wilder Fury i wtedy ten zakład został rozliczony jako przegrany. To były grosze więc nie odwoływał się nigdzie ani nie skarżył, no ale każdy ma pewnie swój regulamin. Dlatego pytam jak jest w Unibecie. Sprawa była nagła dlatego zapytałem na forum, ale dziś będę miał czas to upewnie się jeszcze na czacie
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Na każdym buku zakłady liczą się z dogrywka nie ma czegoś takiego jak remis nawet jak stawiasz to nie można dać X
Da się. Nie pamietam teraz na jakim buku ale ostatnio gosć na FB płakał że mu nie zaliczyli wygranej Faze z COL a wygrali w BO1 po dogrywce. Bo dał wyższy kurs o 0.04 ale bez dogrywki.
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
G2 vs Faze / win Faze @ 2,20 pinnacle

Mimo, że nie przepadam za nimi to znów uderzam w zwycięstwo Karigana i spółki.
Nadal nie rozumiem tak wysokiego kursu. Pisałem odnośnie ich sytuacji ostatnio i w spotkaniu z Liquid potwierdzili, że nie ma żadnej tragedii, natomiast G2 jest zbyt faworyzowane co widzieliśmy w przypadku spotkania z Heroic, gdzie byli faworytem nie wiaodmo skąd. Dla mnie to może pójść w każdą stronę z lekkim wskazaniem na Faze i taki kurs pobieram bez wahania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
ja gram teraz 2-1 Faze, mam nadzieję ze Ropz pogra na Inferno bo to jego mapa, a mirage to już 50/50 @ Faze twin 4.95 z fartem
 
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs Faze / Faze win @ 1,68 pinnacle Kto nie oglądał ma czego żałować, oj ma!

Ja nadal swoje. Bardzo fajnie Faze dało zarobić tutaj a właściwie to buki dały wystawiając takie kursy. Kardigan i spółka udowadniają z meczu na mecz, że nie ma mowy już o jakimkolwiek kryzysie i dziś biorą rewanż za ostatnie przegrane spotkanie właśnie z Ence. Dycha z chłopakami po za tym zwycięstwem nad Faze nie pokazali nic ponad stan i dziś nie widzę tego, aby mieli ograć drugi raz z rzędu Karigana i spółkę.
Jak na moje Faze bierze rewanż i znów idę w ich stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dallas to turniej ENCE, rok temu gładko w finale 3:0 (dziś jest zmieniony format z bo5 na bo3). Jednak Mouz w tym turnieju zasługuje na tytuł bo grają fenomenalnie zupełnie inaczej niż na Majorze.
Ja gram tutaj tylko opcję na zawodników a mecz odpuszczam. Jednak. nie sądziłem że to powiem, ale ja bym delikatnie w stronę Myszek grał takie handi +1,5.... Ale zawsze Mouz psuło kupony. No nic powodzenia oby był dobry finał.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Dallas to turniej ENCE, rok temu gładko w finale 3:0 (dziś jest zmieniony format z bo5 na bo3). Jednak Mouz w tym turnieju zasługuje na tytuł bo grają fenomenalnie zupełnie inaczej niż na Majorze.
Ja gram tutaj tylko opcję na zawodników a mecz odpuszczam. Jednak. nie sądziłem że to powiem, ale ja bym delikatnie w stronę Myszek grał takie handi +1,5.... Ale zawsze Mouz psuło kupony. No nic powodzenia oby był dobry finał.
a co grasz z ciekawości ? :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Vitality - Imperial over 51.5 rundy @1.88 ggbet

Edit: Haha, w życiu bym się nie spodziewał ze ten bet nie wejdzie bo go vitality nie pokryje ;D

Nie no ja wszystko rozumiem, ale kursy wystawione jakby rywalem Vita było jakiś Turów Zgorzelec (z całym szacunkiem). 1.05? Serio?

Imperial mimo, że ostatnio nie zachwycało to jednak nie są ogórki i w przeszłości potrafili pokazać się z niezłej strony. Oczywiście pewnie przegrają, i to prawdopodobnie bez mapy, ale w tym zakładzie wystarczy nam jedynie z ich strony 20 rund na dwóch mapach co spokojnie mogą zrobić.

Vitality też po wygranym majorze może spuscic nieco z tonu, tak jak G2 po wygranej w Katowicach, czy Faze po wygranej w ProLeague i na to też liczę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs Faze
Faze win @ 2,21 marathonbet

Witam, ostatnio Faze dało bardzo fajnie zarobić i ostatnie kilka postów odnosi się ich spotkania, więc nie będę tutaj nic wiele dodawać. Przejechali się po Astralis, które nie widziało co się dzieje. Przegrali z Heroic, ale wcale nie zostali zdominowani. Vitality sobie przyjechało wakacyjnej na mecz z Brazylijczykami, natomiast z C9 już dobry mecz z obu stron. Znów zaufam Faze bo jak zwykle są faworyzowani to w ostatnich tygodniach kursy na nich to były spore value. Dziś również gram na nich że względu na kurs bo dla mnie jest to typowe 50/50 a co za tym idzie idę w wyższy kurs
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Era CS:GO powoli dobiega końca, czekamy na nowego. Pytanie do Was, otwieram dyskusje. Jak widzicie, jak zmieni się scena topowych drużyn, jak zawodnicy sami podchodzą do nowego csa. Ja myślę że zmieni się wszystko diametralnie. Gracze "stare wygi", którzy zjedli zęby na topowej scenie 1.6 czy cs:go, przestną istnieć, może nie aż tak, ale nie dźwigną tej zmiany, w krótkim odstępie czasu. Ja sam jestem ciekawe, przyznam szczerze nie zbliżałem się jakoś mocno do jakiś arytkułów. Co się zmieni wiem, nie oglądałem wywiadów ani nie czytałem recenzji trenerów czy samych graczy. Ale jak to widzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +911
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Degster oraz Neofrag opuszczają OG!

Coś niesamowitego, na papierze taka ekipa i jedna wielką klapa a największym gwoździem do trumny jest bez wątpienia odejście najlepszego zawodnika czyli Degstera. Znów zgrywać się na nowo, znów czekać na jakieś lepsze wyniki, oj oby to nie był początek końca ekipy Fika. Sezon cs2 zapowiada się piekielnie interesująco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +911
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom