>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, ależ mamy informacje z rana!
NEOFRAG został wyrzucony z ITB! Kontrakt rozwiązany natychmiastowo. Dlaczego? 🤣
Neofrag postanowił zrobić sobie żarty z kolegów z drużyny!

Oj tam małe pranki, Panowie z ITB troszkę dystansu do siebie 🤣

ITB w pewnym sensie chodzi o poprawność polityczną, ale miejcie litość...
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
Kwestia tego, ze to info było już wczoraj z rana a nie dziś, a po drugie w żadnym oświadczeniu, ani itb ani neofraga nie ma wzmianki o tym co było dokładnie powodem wyrzucenia Czecha ze składu, możemy przeczytać tylko ogólnikowo, ze doszło do naruszeń moralności a sam neofrag w oświadczeniu napisał tylko, ze chcąc zyskać przychylność kolegów robił niesmaczne żarty, wiec trochę pisząc o jakimś dystansie do siebie nie znając dokładnie sytuacji to trochę śmieszne
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Kwestia tego, ze to info było już wczoraj z rana a nie dziś, a po drugie w żadnym oświadczeniu, ani itb ani neofraga nie ma wzmianki o tym co było dokładnie powodem wyrzucenia Czecha ze składu, możemy przeczytać tylko ogólnikowo, ze doszło do naruszeń moralności a sam neofrag w oświadczeniu napisał tylko, ze chcąc zyskać przychylność kolegów robił niesmaczne żarty, wiec trochę pisząc o jakimś dystansie do siebie nie znając dokładnie sytuacji to trochę śmieszne
Chłopie miej dystans do życia 🤣
 
P 1,3K

pawelo1337!

Użytkownik
Piszesz żeby w itb mieli dystans do siebie a nawet nie wiesz jaka była sytuacja bo nikt takich konkretów nie podał, wiec nie pisz farmazonów. Teraz ja mam mieć dystans, co za leb
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Piszesz żeby w itb mieli dystans do siebie a nawet nie wiesz jaka była sytuacja bo nikt takich konkretów nie podał, wiec nie pisz farmazonów. Teraz ja mam mieć dystans, co za leb
Ja to chłopie pisałem z dystansem co, jak nie widzisz ikonek o tym świadczących to co ja ci poradzę 😁 też cię całuje mocno kociaku i spokojnie bo ci żyłka pęknie w majteczkach ❤
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Aurora - ITB - 1 @1.70

Moim zdaniem Aurora jest tu większym faworytem niż wskazują kursy. Wczoraj po serii wygranych ulegli OG w 3 mapach co nie jest powodem do wstydu. Od dłuższego czasu prezentują równą wysoką formę, czego na pewno nie można powiedzieć o ITB, którym co prawda w końcu udało się przełamać i coś wygrać, ale jak dla mnie Aurora to wyższa półka niż MovieStar Riders i tutaj ITB powinno ulec.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Panowie sory że tak tu ale co myślicie dziś o Virtus.pro ? Nie jestem w temacie jak teraz oni wyglądają, widze tylko, że w miarę ostatnio dobrze to wygląda po wynikach. Dziś przeciwnik ogarnięty a kusi pograć na VP. Jakieś opinie wasze bardziej kumatych?
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Navi vs Furia / Navi 2:0 @ 2,22 ggbet

Idę może nie koniecznie w rozjazd przez Navi, ale koniec z końców uważam, że Furii mapy nie oddadzą. Brazylijczycy już w poprzednim składzie ostatnie czasy nie zachwycali a teraz moim zdaniem jest jeszcze gorzej i te transfery to na prawdę nie są zawodnicy na walkę o ścisłą topkę. Fallen swojego najlepszego csa, wy innego csa, ma już za sobą i taka jest prawda, chelo to również nie jest jakiś wybitny zawodnik, aby dać Furii tyle jakości by się to w znaczy sposób odbiło na wynikach. Navi udowodniło w ostatnich tygodniach, że mimo tych zmian na prawdę wygląda to bardzo solidnie i momentami panowie wyglądają jak by grali ze sobą znacznie dłużej a Simple jak to Simple, ciągnie kto by tam nie siedział. Furie widziałem praktycznie wszystkie spotkania po transferach i to nijak nie umywa się do tego co prezentuje Navi. Furia nie wygra tego meczu, nie wierzę w to, mapkę prędzej, ale i tak uważam, że Navi nie odda ani jednej.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Navi vs Furia / Navi 2:0 @ 2,22 ggbet

Idę może nie koniecznie w rozjazd przez Navi, ale koniec z końców uważam, że Furii mapy nie oddadzą. Brazylijczycy już w poprzednim składzie ostatnie czasy nie zachwycali a teraz moim zdaniem jest jeszcze gorzej i te transfery to na prawdę nie są zawodnicy na walkę o ścisłą topkę. Fallen swojego najlepszego csa, wy innego csa, ma już za sobą i taka jest prawda, chelo to również nie jest jakiś wybitny zawodnik, aby dać Furii tyle jakości by się to w znaczy sposób odbiło na wynikach. Navi udowodniło w ostatnich tygodniach, że mimo tych zmian na prawdę wygląda to bardzo solidnie i momentami panowie wyglądają jak by grali ze sobą znacznie dłużej a Simple jak to Simple, ciągnie kto by tam nie siedział. Furie widziałem praktycznie wszystkie spotkania po transferach i to nijak nie umywa się do tego co prezentuje Navi. Furia nie wygra tego meczu, nie wierzę w to, mapkę prędzej, ale i tak uważam, że Navi nie odda ani jednej.
A mi ciężko jest uwierzyć, ze Furia uwali kolejny turniej. Nie po to zrobili takie transfery żeby teraz przegrywać kolejny mecz z rzędu, myśle, ze będę zmobilizowani żeby tutaj coś pokazać.
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
A mi ciężko jest uwierzyć, ze Furia uwali kolejny turniej. Nie po to zrobili takie transfery żeby teraz przegrywać kolejny mecz z rzędu, myśle, ze będę zmobilizowani żeby tutaj coś pokazać.
Jeśli chodzi o zwycięstwo to nie wierzę w Furie choć jakieś 2:1 nikogo tutaj nie zdziwi, dlatego bez szaleństw, natomiast jeśli chodzi o odpowiedź to mam rozumieć, że w poprzednich spotkaniach z gorszymi rywalami, gdzie była możliwość pogrania więcej razem w przypadku zwycięstw a czym więcej tym lepiej, nie byli zmotywowani? I co rozumiemy przez "takie transfery" przecież te transfery są po prostu bardzo przeciętne jeśli chce się walczyć o najwyższe cele. Po za tym po drugiej stronie Navi, kto na nich jej wychodzi w 100% skupiony i odchodzi z laniem i to nie grajki bez formy od X tygodni z nowymi graczami.
Jak kolega wyżej napisał, śmiało zaproponuj jakiś typ :) przynajmniej w dziale będzie się coś dziać
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
W Brazylii zainteresowanie nowym składem Furii było duze, jak śledzę CS to nie widziałem tylu ludzi na BR streamach. Może przez to ich zjadła trochę presja i nie pokazali się zbyt dobrze w Koloni. Nie wiem, ale na papierze to chyba najlepsza Furia w historii. Jeśli piszesz ze to przeciętne transfery to kto z Brazylijczyków może tam grać? Przecież oni nie ściagają zawodników z poza Brazylii, wyjątek to chyba tylko Junior. Uważam, ze poukładaja sobie trochę ta grę i coś tam pokażą. Zobaczymy.

Over 2,5 mapy @2.12 Betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +270
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
To mój pierwszy post, więc dzień dobry wszystkim :)
Od jakiegoś czasu śledziłem wątek dosyć aktywnie czerpiąc z wyciąganych wniosków przez parę osób z fajnym spojrzeniem na CSa, więc postanowiłem od teraz dorzucać coś od siebie.

Tak naprawdę na "debiut" nic wyszukanego, ale moja propozycja na dziś jest taka:
Wygrana G2 & Vitality = 1,73 @ Pinnacle ✅ Piękna walka ze strony 9INE, czekamy na Pro Ligę!

9INE - G2:
G2 naturalnym faworytem do wygrania całego turnieju po świetnym występie w Kolonii. Na początek przeciwnik, który szuka swojego miejsca w T1 i wygląda naprawdę przyzwoicie - w końcu po latach mamy swoich wśród najlepszych - ale dzisiaj kompletnie nie widzę szans na awans, zupełnie mnie nie zdziwi stosunkowo lekkie 2:0 dla G2. Jeszcze wczoraj ML można było łapać po ok. 1,30, a u niektórych buków spadki jeszcze mocniejsze, niż na Pinku. Jeżeli nie wydarzy się tutaj dzisiaj jakiś kataklizm, to 9INE nie ma prawa tego wygrać - zresztą sam mynio na jednym ze streamów mówił, że żadnego bootcampa przed tym turniejem nie będzie - Polacy skupiają się już w pełni na Pro Lidze i jest to w pełni zrozumiałe chociażby ze względu na specyfikę turnieju (jedna drabinka) i dobranego przeciwnika, który wydaje się być totalnie poza zasięgiem na ten moment.

NaVi - Vitality:
NaVi niby wygląda nieźle, ale... z pewnością do ścisłej czołówki trochę jeszcze brakuje i moim zdaniem brakować będzie jeszcze bardzo długo. Vitality na papierze wygląda bardzo dobrze, zaliczyło niezły występ w Kolonii, gdzie wcale tak dużo nie brakowało, żeby awansować do finału - pierwsza mapa z ENCE bardzo bliska, druga już na korzyść ekipy apEXa - ale koniec końców na Vertigo nie dali sobie rady i przegrali dość wyraźnie. Niemniej - mimo tego, że pewnie oczekiwania wobec nich były większe - to na pewno zaprezentowali się znacznie lepiej względem tego, co pokazało NaVi. Ich mankamenty pokazała wczoraj Furia pokonując ich na Nuke do 11, gdzie przecież przez bardzo długi czas ta mapa była bastionem Navi, na drugiej mapie przez większość czasu kontrolowali mecz, ale pod koniec coś się zacięło i Furia zaczęła doganiać, jednak zatrzymali się na 13 rundzie i mieliśmy decidera w postaci Ancienta - no tam już Navi wyglądało bardzo dobrze, ale moim zdaniem jeżeli jesteś ścisłą topką - to z brazylijczykami nie powinieneś pozwolić sobie na tak trudną przeprawę, no po prostu nie, zresztą Ancient nigdy nie był mocny po stronie Furii, więc to też nieco umniejsza wyczynowi s1mpla i spółki, jeżeli mamy ich zestawiać z takim Vitality na podstawie tego pogromu i zakończenia meczu 2:1. Dla mnie Vitality spotyka się z G2 w półfinale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +705
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Navi vs Vitality / Navi wygra mapę @ 1,62 ggbet

Witam, dziś znów idę w Navi. Wczoraj zgodnie z planem wygrali, nie dwa zero jak oczekiwałem ale jednak a szkoda bo przecież było tego bardzo blisko, wystarczyło domknąć nuke po tt, ale tam zagrali bez pomysłu. Nie wiem czy Navi to wygra, pewnie nie i zasłużenie to Vitality jest znacznym faworytem, dlatego ja idę w mapę Navi. Po ct są bardzo mocni, Simple nadal to ciągnie, wczoraj po ct na Nuke jak do kaczek monetami, bit zagrał świetne spotkanie, koledzy nie odstawali i fajnie to zaczyna wyglądać. Vitality obecnie to oczywiście lepsza i bardziej zgrana drużyna, ale Navi nie gra na prawdę źle i oni świeżo weszli do gry w tym składzie kilka tyg temu i już wtedy wyglądało to fajnie, teraz będzie tylko lepiej. Gram mapkę Simpla i spółki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs Ence / wygrana Cloud9 @ 1,80ostre lanie

Witam, dopiszę parę słów później, ale ten kurs na C9 jest piękny! Bez zastanowienia gram dziś ich zwycięstwo.
To będzie potęga, już są piekielnie mocni a prognozy są jeszcze lepsze. Ence jest bardzo solidne, ale chyba tylko głupi sugerował by się zwycięstwem z Liquid, które gra tak mocno w kratkę, tak mocno przeciętnie. Liczyłem na jakieś 1,60 a tu proszę, pobieram raz dwa trzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
G2 vs Virtus.Pro - wygrana G2 @ 1,48 Pinnacle ✅Oj ciężary, ale koniec końców się udało, jednak z Vitality będzie bardzo ciężko.

Na otwarciu kręciło się w okolicach 1,6 i to mnie zaskoczyło, ale nawet po spadkach warto brać - ja bym to wyceniał na coś ok. 1,35. Bardzo lubię Jame'a, ale w VP są istotnie słabe punkty, szczególnie Qikert i w jakimś stopniu też fame - imo to nie są z całym szacunkiem zawodnicy na T1, a już na pewno nie na tak ścisłą topkę jaką jest G2, które złapało naprawdę super formę. Wczoraj 9INE ładnie z nimi powalczyło, ale ja bym tutaj upatrywał jednak dobrej postawy naszych, aniżeli słabszego meczu G2. Nie widzę tutaj zwycięstwa VP nawet pomimo zwycięstwa z FaZe, zupełnie tego nie widzę, choć też nie spodziewałem się tak trudnej przeprawy z Polakami. :D

Można dorzucić do jakiegoś dubla. Rozważać będę dorzucenie czegoś na LIVE podczas meczu C9 vs ENCE - tam zastanawiam się nad jakimś +HC rundowym w stronę ENCE na swojej mapie. C9 wygląda mocno, pewnie będą rosnąć z meczu na mecz, ale nie zdziwię się, jakby ENCE postawiło tutaj mocny opór, a nawet ostatecznie wygrało - wydają się być mocno niewygodni. Trochę niewdzięczny mecz do typowania jak dla mnie, więc może coś wyjdzie w praniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, dobrze wygląda to Ence. Gdyby Heroic było w swojej optymalnej formie to wchodził bym w nich mocno a tak spróbuję delikatnie. Czy Heroic nadal ma miano ekipy, która jest najbardziej stabilna i regularna? Oczywiście że tak. To, że w ostatnich spotkaniach troszkę spuścili z tonu to nic nie znaczy, nawet najlepszych czeka malusieńki spadek formy w ciągu całego sezonu. W Kolonii jak na siebie to Panowie słabo, tutaj nie możemy wiele powiedzieć bo Falcon to żaden przeciwnik a mecz z GamerLegion widzieliśmy jak wyglądał. Oddali Vertigo, ale infero oraz overpaas totalna demolka. Dziś liczę na mocne Heroic, którego już chwilę nie widzieliśmy a są ku temu prognozy. Tak jak mówię, Ence i Heroic w swoich najlepszych dyspozycjach to nadal Heroic jest lepsze. Na dzień dzisiejszy Heroic nie jest w swojej wybitnej dyspozycji, ale widać że wygląda to znów coraz lepiej i cwaniactwo Caidiana dziś może dać im zwycięstwo. Ence tutaj właściwie też nie ma co oceniać bo zwycięstwo z TeamLiquid na chwilę obecną nic nie znaczy bo chłopaczki są po prostu słabi. Wygrana z C9 w dwóch mapach robi wrażenie, ale Shiro i spółka trochę nie dojechali na ten mecz. Myślę, że dziś zobaczymy mocarne Heroic, które koniec z końców wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Heroic vs Ence / wygrana Heroic @ 1,79 ggbet czarna seria
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
HC Rundowy na 1. Mapie* [edit] w meczu ENCE - Heroic i 2 mapie w meczu Vitality - G2: +5,5 ENCE ✅ & +3,5 Vitality @ 1,80 ⛔ Zaskakujący powrót G2, ale na szczęście przez długi czas była przestrzeń do kontry. Ciekawe kto to ostatecznie wygra, jks dzisiaj dobre zawody i jeżeli dalej tak będzie wyglądać, to może zobaczymy G2 w finale.


Heroic vs ENCE:
W normalnych warunkach nie grałbym przeciwko duńczykom, ale ich obecna dyspozycja kompletnie mnie nie przekonuje - za małą stawkę można tez rozważyć zwycięstwo na nich. Nie wydaje mi się, żeby GL i Falcons były mocniejszymi rywalami niż Liquid czy tym bardziej C9, z którymi ENCE poradziło sobie dużo sprawniej, niż Heroic w swoich meczach i tym sugeruje się w swoim typie zabezpieczając się Handicapem na mapie, która powinna zostać wybrana przez ENCE.

Vitality vs G2:
Bardziej kompletna jest obecnie ekipa zywooo, na razie JKS gra bardzo słaby turniej, monesy nie gra na swoim optymalnym poziomie i o ile Niko jak zwykle pokazuje klasę, o tyle w tym przypadku może to już być za mało. W Vitality obecnie jednym słabym punktem strzelecko może być aPEX, przy czym wczoraj w meczu z Virtusami niewiele brakowało, żeby G2 odpadło z całego turnieju - nie powinno to mieć miejsca. Tutaj też się zabezpieczam na picku Vitality handicapem rundowym.
 
Ostatnia edycja:
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
ENCE vs Vitality - wygrana ENCE @ 2,2 ⛔ Dobrze to wyglądało na 1 mapie, potem dyszka nie dowiózł - tutaj też aż prosiło się o kontrę po 1. Połowie drugiej mapy.

Przy takim kursie na pewno warto. Ciekawy to był mecz Vitality z G2, ale sporo w nim chaosu i błędów z obu stron. Obie drużyny nie zagrały tam swojego prime'owego CSa - to po prostu nie było to. Nie twierdzę, że po stronie ENCE wszystko gra idealnie - ale moim zdaniem pokazali trochę więcej na tym turnieju niż Vitality. Ich postawa wydaje się być jeszcze solidniejsza, niż podczas świetnego występu w Kolonii, gdzie w finale ulegli świetnemu G2, które o ile cały czas jest ścisłą topką - o tyle wygląda istotnie gorzej, niż na IEMie. Ta drużyna, która przegrała z Vitality nie jest tą samą, co podczas ostatniego sukcesu.
Nie przepadam za stylem gry Madena, ale jak widzę dyspozycję apEXa czy momentami też flameZ, to jednak upatruje szanse na wygraną u naszego lekkiego underdoga. Nie rzucało się to w oczy aż tak mocno przez pryzmat całego starcia, ale to dlatego, że po drugiej stronie był jednak jks z bardzo chimeryczną postawą oraz Hooxie, który istotnie przyczynił się do porażki - dużo przegranych pojedynków, z kolei m0nesy cały czas nie gra tego, co faktycznie potrafi - tam jedynie NiKo gra faktycznie to, do czego nas przyzwyczaił wraz z solidnym Hunterem. Wracając do Vity - Zywoo zresztą też nie gra na miarę swojego talentu, w takim meczu z G2 mieliśmy jedynie przebłyski jego geniuszu, stabilnie przez cały turniej w stosunku do ich typowej dyspozycji wyglądają jedynie Magisk i Spinx, a przy takim ENCE to może być za mało. To będzie wyrównany mecz i nie ma co szaleć ze stawką, ale ten kurs na otwarciu zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom