>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

TYPY CS:GO - ROK 2023

Status
Zamknięty.
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
Navi vs Heroic
Heroic win @ 2,11 pinnacle

Nie lubię grać przeciwko Navi i bardzo rzadko to robię, ale dziś spróbuję. Navi tutaj właściwie na spokojnie bez jakiś większych problemów. Troszkę pomeczyli tego Mirage z Big, ale po za tym swoje. Na dzień dzisiejszy bardziej przekonuje mnie Heroic, o których pisałem już tutaj wiele razy, najwyższa półka, stabilność, świetnie indywidualnie, momentami fenomenalnie to wygląda. Słabym punktem Navi w pewnym stopniu na pewno jest npl, który kilka tygodni temu grał po prostu słabo, natomiast ostatnio widać, że jest progres i wygląda to coraz lepiej. Z młodego będzie dobry grajek, nie mam wątpliwości. Oczywiście nadal uważam, że indywidualnie to młody, odstaje od każdego zawodnika Heroic, na pewno nie tak bardzo jak jakiś czas temu, ale to nadal nie jest ścisła topka. Uważam, że jeśli coś, a właściwie ktoś może pogrążyć ten bet, to jest to tylko i wyłącznie Simple. Nie gram tego oczywiście mocno bo wiem, że Simple jak odpali to jest w stanie dać zwycięstwo nad każdym, ale na ten moment idę w Heroic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1333
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Vitality vs C9
Vitality 2-0 @ 2,89 totalbet dziwne veto

Liczę na to, że C9 picknie mirage i dlatego ten typ, Vita pickuje Anubisa i będzie 2-0.
 
Ostatnia edycja:
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Natus Vincere - Heroic
Counter Strike | ESL | IEM Rio Major
1. i 2. mapa - npl (NaVi) - liczba zabójstw (31.5) (wł. z dogrywką)
Ponad 31.5 @1.85 Totalbet

Npl wszedł już w tą drużynę i stanowi jej ważny element. Ta linie pokrywalł spokojnie w każdym z bo3 w tym turnieju jak i meczu z heroic sprzed miesiąca.

Buki ciągle dają na niego najmniejsza linie bo jest nowy. Mecz powinien być zacięty wiec i rund do fragowania będzie dużo. Wydaje sie być to bardzo fajny typ tym bardziej że wynik tu ciężko obstawic. Osobiście daje 80% szans na jego wejście więc w mo ocenie value potężne.

39 fragów, tak jak mowilem, śmieszna linia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1333
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Vitality
Heroic win @ 1,75 pinnacle

Liczyłem, że dostanę na Heroic choć 1,55 a tutaj bardzo miłe zaskoczenie. Osobiście bardzo lubię Vitality i jak w przypadku Navi, nie lubię grać przeciwko nim, ale dziś znów trzeba postawić na Heroic, po prostu trzeba.
Już pisałem tyle razy odnośnie Heroic, że nie będę się powtarzać. Stabilność, powtarzalność, na chwilę obecną widać gołym okiem różnicę między nimi a Vita.
Prawda jest taka, że gdyby nie głupota C9 to Vitality już byśmy dziś nie zobaczyli, ale oczywiście nie można odbierać fenomenalnej dyspozycji Zywooo. Będę zaskoczony jeśli Heroic dziś przegra, ale oczywiście to nie była by też jakaś ogromna sensacja, jak by nie patrzeć to po za Navi czy C9 nie bardzo miał by kto za nich w tym finale grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Popieram typ na Heroic. Są stabilniejsi i powiedziałbym, że jako kolektyw są dużo lepsi. Stanowią monolit i czuć że idą po ten tytuł.
Vitality to bardzo niestabilna drużyna. Jak im coś najdzie, szczególnie apexowi, to nie potrafią zabić w plecy. Wczorajszy mecz z C9 (które też jest bardzo chimeryczna drużyna) to kwintesencja tej druzyny. Może vitality ugra mapę ale nie wierzę że na przestrzeni trzech map będą potrafili utrzymać "formę" by pokonać bardzo mocne Heroic. Kurs wyśmienity, ja dałbym 1.4 na nich.
 
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
9INE vs Falcons
Falcons + 1.5 @ 1,77 pinnacle

Buki po ostatnim okresie, pięknym okresie dla polskiego csa od kilku dobrych lat, zaczynają faworyzować 9INE i zamierzam na tym skorzystać. Gdyby nie było tych ostatnich dni i tych wyników, kursy na mapę Falcons? 1,30
Na chwilę obecną można powiedzieć, że nasi to lepsza ekipa i taka jest prawda, ale nie sądzę aby tutaj nadal była tak świetna forma przez dwie mapy, aby szybko to skończyć. Falcons to na pewno nie jest jakaś przepaść a na papierze wygląda to świetnie, w grze już nie koniecznie...nie sugerujemy się wynikami, bo choć by ostatnim spotkaniu przegranym 2:0 z BIG, dosłownie jedna runda na obu mapach decydowała o zwycięstwie.
Na pewno nie zdecydował bym się na granie naszych 2:0, mapa Francuzów po takim kursie jak najbardziej do gry.

BIG vs 00NATION
BIG win @ 1,45 pinnacle

Szybciutko. Dla Niemców to jest must win, oni wiedzą jak wygląda ich sytuacja i że w wielkich turniejach na finały to nie mają co liczyć. Tutaj obsada bardzo dobra i zmotywowany Tabsen pociągnie ich do zwycięstwa. Nie widzę tutaj Brazylijczyków kompletnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1017
prof 7,7K

prof

Użytkownik
Apeks - Eeternal Fire 1 @ 1.61

Apeks od dłuższego czasu prezentuje solidna formę a co najważniejsze progresują. Bardzo dobry występ w Rmerze do Paryża tylko to potwierdził. Eternal Fire przesunęło Xflouda na ławkę a w jego miejsce wszedl gostek z akademi. Turcy to drużyna która potrafi zagrać rewelacyjnie 3/4 mapy a potem i tak często parę rund zkalezca i daja sie doganiać. Sa mega niestabilni i w systemie BO3 często to wychodzi. Kursik na Apeks to prezent.

Ledwo ale wygrana xd
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1858
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
BIG bez Faven'a. Turcy bez xfl0ud
Zgadza się, FAVEN bierze ślub i nie będzie go na tym turnieju. Zastępuje go PROSUS z akademii. Indywidualnie raczej nie powinno być problemu, to dobry grajek, pytanie jak będzie funkcjonował zespół.
 
prof 7,7K

prof

Użytkownik
GamerLegion - Astralis 1 2.45

Astralis po latach sukcesów od dłuższego czasu nie prezentuje sie na miarę swoich możliwości. Dużo rozczarowujących wyników , przewidywalna gra i brak awansu na ostatniego Majora spowodowała wreszcie jakieś poważne zmiany kadrowe. Najpierw Buzz wszedl w miejsce Konfiga co żadnej jakości gry nie poprawiło. Teraz Xypex czyli główna postać rosteru przesunięta do akademii a w jego miejsce wszedł Altekz. Bedzie to debiut w takim zestawieniu vs GamerLegion ktore jest kolektywem i dobrze zarządzane przez polaka rodaka Siuhego. Polak calluje , polak strzela oni są zdecydowanie on fire. Nie rozumiem tych kursow bo dla mnie GamerLegion powinno by faworytem poniewaz BlameF sam meczu nie wygra. Watpie aby u Astralis to tak odrazu zazarlo dlatego typuje na Legiony!

Rozczarowanie
 
Ostatnia edycja:
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
Cloud9 vs 9INE
Cloud win @ 1,58 pinnacle

Niestety nie mam czasu, może coś skrobnę przed meczem. Dla mnie bet dnia, C9 to bierze a buki traktują naszych jak jakąś topke, kilka tygodni temu kurs na C9 był by 1,20
Ostatnio skorzystałem na grze przeciwko naszym i dziś znów tak będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
I co w związku z meczem z Imperial? Imperial to baaardzo baardzo słaba drużyna nahajpowana przez brazoli i gdyby poziom NA był trochę wyższy nigdy nie grali by na poważniejszych turniejach Fallen to nie jest ten Fallen dawnych czasów. Raz na rok uda im się mecz i tyle. Imperial przegrałby nawet z przeciętną drużyną z Europy i dziś będzie taka okazja bo graja ze Sprout a Sprout też jest imo słabą drużyną.

A co do meczu Clown9 z 9ine to zdziwi mnie tutaj inny wynik niż 2:0 dla Clownów. Dlaczego? Już tłumaczę.
Sam nie lubie grać na C9 bo zawsze gdy ich gram to nie ważne czy to turniej online, LAN, mecz o piertruszke czy mistrzostwo zawsze mój zakład przegrany i C9 nawet gdy mają mecz pod kontrolą, to koniec końców wyłączają mózgi i mój zakład w du*e. Ale nadal są kilka poziomów wyżej a oni w meczach ONLINE pokazali że potrafią grać. W czasie pandemi gdy nie grano LAN-ów to oni byli TOP 1 na świecie ( GAMBIT). Powiedziałem sobie że nigdy nie zagram już C9 ale dziś dam im ostatnią szanse, a wszystko przez MAPPOOL i kursy bukmacherów.

NAJLEPSZE i najczęściej grane Mapy Polaków
NUKE 89% winrate =18 gier
Vertigo 89%= 27 gier
Overpass 62% =21 gier
Anubis 73% = 11 gier
BAN=INFERNO

Dla porównania mapy Cloud9
Vertigo 74%
Anubis 100%
Ancient 67%
Mirago 75%
Overpass 55%
BAN=NUKE

Pierwszym pickiem 9ine jest Vertigo, Cloud 9 rownież pickuje vertigo jako swoja pierwszą mapę i tutaj własnie C9 zna wszystkie zagrywki na tej mapie i mimo iż to najlepsza mapa Polaków, oni tutaj niczym nie zaskoczą rywala. Druga najlepsza mapa Polski tu NUKE i tutaj C9 BANUJE NUKE-a to bardzo ważne. Potem Overpass na którym C9 też gra bardzo dobrze i często, mają tutaj bardzo mocne CT i jeśli tu zdobędą kilka rund po stronie Terro to myslę ze Polacy nie mają szans.

Podsumowując liczę na mapy; Pick 9ine = Vertigo i pick C9 = Ancient i to zamyka mecz szybkim 2:0. Natomiast jeśli C9 weźmie Vertigo a 9ine np. Overpassa czy zaskoczy Anubisem albo Mirage-m na których C9 i gra i tak lepiej od nas mogą to jedną mape ugryźć jednak muszą mieć naprawdę dobry dzień a Clowny sfrajerzyć.

Ja liczę tutaj na 2:0 dla C9 kurs 2.40@ ( na prawdę jestem w szoku na takie kursy) i taki typ chciałem postawić ale ze względu na kurs 1.58@ na win C9 jest to po prostu promka. Ja nie chciałem ruszać tego meczu bo miałem w głowie do dziś że kurs na C9 jest w okolicy 1.15-1.25 max.

Głowny BET:
C9 win 1.58%

Mój główny bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
jaroslav_ 318,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
9Ine - Sprout
9Ine wygrana @ 1.33

9ine czyli nasza "reprezentacyjna" drużyna na esportowej scenie CS:GO wczoraj była bliska pokonania Cloud9, rozgrywając przy tym świetne spotkanie. Niestety w dogrywce na overpassie musieli oni uznać wyższość C9. Sprout to drużyna moim zdaniem na obecny moment o klasę niższa niż Cloud9, a można by powiedzieć, że nawet od 9ine, które w ostatnich tygodniach miała świetne wyniki, awansując przede wszystkim do Majora w Paryżu. Chłopacy z pewnością solidnie trenują żeby przygotować się na najważniejszą imprezę w swoim życiu, a każdy taki mecz to dla nich idealny sprawdzian formy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
'Corek 202,2K

'Corek

Znawca - e-sport
Granie dziewiątek po 1,30?
Sprout w tym składzie ostatnio prawie ograli C9. Grają mocno w kratkę, potrafią powalczyć z najlepszymi by przegrać z jakimiś dołkami. Podziwiam granie tego po 1,33 szczególnie, iż to jest świetny okres gry naszych, ale nie można powiedzieć że jesteśmy ścisłą topką, aby wygrywać jak leci wszysktkie spotkania, w których jesteśmy faworytami, porażka z niższa półką musi nadejść. Oczywiście typu nie neguje i życzę powodzenia, ale po takim kursie nawet bym na to nie spojrzał. Kurs nie adekwatny do ryzyka ani trochę.
 
jaroslav_ 318,3K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Granie dziewiątek po 1,30?
Sprout w tym składzie ostatnio prawie ograli C9. Grają mocno w kratkę, potrafią powalczyć z najlepszymi by przegrać z jakimiś dołkami. Podziwiam granie tego po 1,33 szczególnie, iż to jest świetny okres gry naszych, ale nie można powiedzieć że jesteśmy ścisłą topką, aby wygrywać jak leci wszysktkie spotkania, w których jesteśmy faworytami, porażka z niższa półką musi nadejść. Oczywiście typu nie neguje i życzę powodzenia, ale po takim kursie nawet bym na to nie spojrzał. Kurs nie adekwatny do ryzyka ani trochę.
Jeśli chodzi o wysokość kursu vs ryzyko. To typ został dołożony jako ostatni do tripla na ako ~ 2.50, dlatego też taki wybór. Zgadzam się z tym co napisałeś wyżej odnośnie ryzyka grania takich kursów. Niemniej bardzo mocno liczę na zaangażowanie chłopaków i tak jak pisałem wcześniej, wydaje się, że każde spotkanie przed Majorem będzie dużym sprawdzianem dla 9ine i każdy mecz powinni traktować jakby to miał być mecz finałowy. Kiedy jak nie teraz będą mieli okazję szlifować formę? :) Ma nadzieję, że dzisiaj ugrają, trzymajmy kciuki!
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Wczoraj dużo emocji ale c9 dało rade i typ co by nie było na ++

Dziś na szybko AKO bez analizy bo zaraz mecz ens

WIN 9ine + win ENCE = 2,15@ STS
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
9nine - Astralis - 1 @1.95 edit (minus, bodajże 13:8 na vertigo, przewaga roztrwoniona i niestety przegrana po dogrywce. Na anciencie zgodnie z przewidywaniami nie było czego zbierać)

Próbuję na naszych gdyż uważam że wybór dzisiejszych map powinien im sprzyjać a widać że forma z RMR dalej jest.

Obie ekipy zbanują z całą pewnością Inferno i Anubis. Następnie Astralis wybierze Ancienta a Nine Vertigo. No właśnie Vertigo... Dla mnie Polacy są w tej chwili najlepsi na świecie na tej mapie. 16 kolejnych zwycięstw a przecież nie grali tutaj tylko z ogórkami. Astralis nie powinno mieć tutaj nic do powiedzenia.

Druga mapa to Ancient ( chociaz może to będzie pierwsza - do tej pory nie wiem jakie zasady obowiązują w kwestii kto wybiera pierwszy mapę, fajnie by było jakby ktoś mi to rozjaśnił. Z reguly faworyci swoja mape graja jako drudzy, ale czasami widze odstepstwa od tej reguly.) Tutaj ok, dużym faworytem będą Dunczycy bo Polakom ta mapa wybitnie nie leży a Dunczycy radzą sobie utaj całkiem nieźle. Natomiast Nine grało na tym turnieju Ancienta już trzykrotnie więc może w końcu odpalą - wczoraj już byli blisko.

Jeśli dojdzie do trzeciej mapy to tutaj widzę przewagę Hadesa i spółki. Powinni oni zbanować Overpassa gdyż Astralis radzi sobie tam bardzo dobrze. Pytanie czy Astralis wybierze Nuke czy Mirage. Liczę na Nuke gdyż nasi graja tam również wybitnego csa, ale jeśli Astralis picknie Mirage to również nie powinniśmy narzekać gdyż to nie jest ulubiona mapa Dunczykow.

Podsumowując, nie wierzę że Astralis postawi się nam na Vertigo więc już na starcie moim zdaniem mamy handicap. Forma jest, uważam że 9nine to bierze.

Polecam również typ na over 2.5 mapy @1.90.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom