>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Sammelvuo bez wątpienia jest bardzo dobrym szkoleniowcem jednak zastanawiam się w czym miałby się przejawiać kunszt trenerski w tym finale ? Patrząc na ławkę Kędzierzynian jest ona dużo słabsza od Jastrzębia. Spójrzmy jak na przestrzeni sezonu korzystano z poszczególnych graczy. Kluth i Stępień wchodzili przy przegranych setach lub na krótkie zmiany na odpoczynek. Kluth często na jedną akcję na blok. Huber to jest wartościowy zmiennik mogący 1 do 1 zastąpić Paszyckiego , lub Smitha pod warunkiem, że ma dobry dzień. Para Żaliński, Staszewski dotychczas nie została wykorzystana należycie. I tutaj jest przestrzeń do zagospodarowania. Wyobrażam sobie Żalińskiego wchodzącego i odciążającego w ataku Bednorza i Staszewskiego na utrzymanie przyjęcia. Mogą to być wartościowe zmiany. Pytanie czy będzie po nie sięgał, bo jak narazie Fin orze Bednorzem i Śliwką do oporu. Szansą Zaksy z pewnością jest doświadczenie w finale Ligi Mistrzów, oraz gra na neutralnym parkiecie. W finale Plus Ligi poza motoryką była duża dysproporcja na zagrywce. Bilans asów 22-7 na korzyść Jastrzębia. Można zakładać i wręcz powinniśmy, że ten wskaźnik się wyrówna i nie będzie okazały tak bardzo po stronie Jastrzębskiego Węgla. Duży znak zapytania jest przy Łukaszu Kaczmarku. Pomimo niezłych statystyk gołym okierm widać oglądając mecze, że nie jest w 100 % zdrowy.
Jastrzębski Węgiel jest w formie i według mnie słusznie jest faworytem. Mają mocną ławkę i stabilne przyjęcie. Zagrożeniem dla drużyny Mendeza może być słabsza dyspozycja dnia Boyer i Toniuttiego tak jak napisano powyżej.
Żaliński z Staszewskim kontra JW? Że niby z nimi ZAKSA będzie miała większe szanse? Ja Ciebie proszę.
 
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie mówię by Źaliński i Staszewski grali pełne sety, ale przy drobnej zadyszce czy to w ataku, czy w przyjęciu uważam, że są w stanie pomóc i dać chwilę odpocząć Bednorzowi i Śliwce.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzębski Węgiel 2 1.70

Nie ma co się oszukiwać. Jastrzębianie są lepsi w tym sezonie co pokazały ostatnie finały PlusLigi. Niby Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami ale tu też Jastrzębianie grają wybornie. Nie widzę ZAKSY w tym meczu.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
FINAŁY LIGI MISTRZÓW MĘŻCZYZN I KOBIET, WIĘC BUKMACHERZY NAPRAWDĘ WYSTAWILI DUŻO ZAKŁADÓW SPECJALNYCH. KILKA Z NICH PRZYKUŁO MOJĄ UWAGĘ:

Vakifbank Stambuł – Eczacibasi Stambuł

W finale Ligi Mistrzyń zobaczymy starcie dwóch ekip ze Stambułu. Minimalnym faworytem tego meczu jest ekipa Vakifbanku. Co ciekawe, jednak żaden z tych zespołów nie został w tym sezonie mistrzem Turcji, bo tą dwójkę pogodziło Fenerbahce. Zdecydowanie trudniejszą drogę do finału miał Vakifbank. Zespół Giovanniego Guidettiego w fazie pucharowej wyeliminował ŁKS Łódź, Vero Volley Milano i Fenerbahce Stambuł. Eczacibasi natomiast w drodze do finału było lepsze od ekip z Rzeszowa i Novary.

Obie ekipy mają swoje zdecydowane liderki i na nich oprę dzisiejszy typ. Konkretnie skupię się na atakujących: Tijanie Boskovic i Pauli Egonu. Obie od lat są najlepsze na świecie i w siatkówce klubowej oraz reprezentacyjnej walczą o tytuły. Rozkład ataku Vakifbanku i Eczacibasi oparty jest w zdecydowanej większości na tych liderkach. Obie są przyzwyczajone do tego, że dostają mnóstwo piłek, a w meczu czasem zdobywają koło 40 pkt. W półfinałach Ligi Mistrzyń Boskovic zdobywała 28 i 21 punktów, natomiast Egonu 21 i 17. Jednak spotkania Vakifbanku były bardzo krótkie i trwały tylko 3 sety.

Te drużyny mierzyły się ze sobą w tym sezonie 3 razy i co ciekawe każdy mecz kończył się w 3 setach. Dziś myślę, że ta seria zostanie przełamana i zobaczymy minimum 4 partie. Linie punktowe na Boskovic i Egonu w tym spotkaniu wynoszą 23,5. Ja tutaj proponuję zakład specjalny, że obie zdobędą po mnimum 25 oczek, co przy 4 setach wydaje się być spokojnie do zrealizowania.

1) Boskovic i Egonu zdobędą po minimum 25 pkt @3,80 betfan (Egonu 40/Boskovic 16) ⛔


Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1) W każdym z setów co najmniej 45 pkt nie licząc tb @3,25 sts ⛔ szkoda trzeciego seta...

ZAKSA po raz trzeci z rzędu czy Jastrzębski po raz pierwszy w historii sięgnie po Ligę Mistrzów? To spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Obie ekipy w tym sezonie mierzyły się już 7 razy. ZAKSA zdobyła Puchar Polski, natomiast Jastrzębski Węgiel ma na swoim koncie mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski.

Ostatnie mecze jednak w finale Plusligi to był popis jastrzębian. ZAKSA ugrała tylko seta w finałowej rywalizacji do 3 zwycięstw, a w ostatnim meczu zdobyła ledwie 44 punkty w trzech setach. Jednak od tamtego spotkania minęło 10 dni i kędzierzynanie mieli czas na regenerację oraz powrót do formy.

Myślę, że ten mecz będzie zupełnie inny do finałów Plusligi i zobaczymy tutaj zupełnie inną ZAKSĘ. Stawiam tutaj, że zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie i mam dla was zakład specjalny. Pierwszym typem jest over 44,5 pkt w każdym z setów bez tie-breaka. To bardzo możliwy scenariusz. Nie licząc ostatnich dwóch meczów, gdzie ZAKSA nie była sobą, to w poprzednich meczach ten typ siadał bez problemu

2) Bednorz najwięcej punktów w meczu @5,5 betclic ✅

Jak dla mnie ten kurs to ogromne value. Pewnie najwięcej punktów w meczu będzie miał ktoś z czwórki Boyer, Fornal, Kaczmarek, Bednorz. Bartek zagrał słabe finały Plusligi, ale było widać już jego spore zmęczenie. Jednak teraz ZAKSA odpoczęła i myślę, że to spotkanie może być show Bednorza. Pamiętamy jego dyspozycję w poprzednich rundach LM, czy też meczach z Projektem i Resovią w Pluslidze, gdzie często zdobytwał ponad 20 pkt. Dziś Janusz pewnie da mu sporo piłek, a ten kurs to ogromne value. Na innych bukmacherach wynosi koło 3,0.

3) Toniutti i Janusz zapunktują w meczu @2,4 lvbet (był blok Toniuttiego ale nie zaliczyli mu punktu... ⛔

W LV BET bardzo fajna promka na finał. Grasz singla z min. kursem @1,5 i otrzymujesz bonus w wysokości 5 zł za każdego asa w meczu. Jest szansa na 10 asów lub więcej, więc można wyjść na plus z tego. Ja próbuję tutaj ciekawy zakład na rozgrywających. O punkt Janusza się nie martwię, bo to rozgrywający, który jest świetny w bloku, do tego także może coś dołożyć w zagrywce czy kiwce. Toniutti natomiast nie zdobywa zbyt często punktów, jednak to świetny technik. Liczę, że chociaż raz tutaj zaskoczy ZAKSĘ i kiwnie z drugiej piłki, co jest możliwe.



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
FINAŁY LIGI MISTRZÓW MĘŻCZYZN I KOBIET, WIĘC BUKMACHERZY NAPRAWDĘ WYSTAWILI DUŻO ZAKŁADÓW SPECJALNYCH. KILKA Z NICH PRZYKUŁO MOJĄ UWAGĘ:

Vakifbank Stambuł – Eczacibasi Stambuł

W finale Ligi Mistrzyń zobaczymy starcie dwóch ekip ze Stambułu. Minimalnym faworytem tego meczu jest ekipa Vakifbanku. Co ciekawe, jednak żaden z tych zespołów nie został w tym sezonie mistrzem Turcji, bo tą dwójkę pogodziło Fenerbahce. Zdecydowanie trudniejszą drogę do finału miał Vakifbank. Zespół Giovanniego Guidettiego w fazie pucharowej wyeliminował ŁKS Łódź, Vero Volley Milano i Fenerbahce Stambuł. Eczacibasi natomiast w drodze do finału było lepsze od ekip z Rzeszowa i Novary.

Obie ekipy mają swoje zdecydowane liderki i na nich oprę dzisiejszy typ. Konkretnie skupię się na atakujących: Tijanie Boskovic i Pauli Egonu. Obie od lat są najlepsze na świecie i w siatkówce klubowej oraz reprezentacyjnej walczą o tytuły. Rozkład ataku Vakifbanku i Eczacibasi oparty jest w zdecydowanej większości na tych liderkach. Obie są przyzwyczajone do tego, że dostają mnóstwo piłek, a w meczu czasem zdobywają koło 40 pkt. W półfinałach Ligi Mistrzyń Boskovic zdobywała 28 i 21 punktów, natomiast Egonu 21 i 17. Jednak spotkania Vakifbanku były bardzo krótkie i trwały tylko 3 sety.

Te drużyny mierzyły się ze sobą w tym sezonie 3 razy i co ciekawe każdy mecz kończył się w 3 setach. Dziś myślę, że ta seria zostanie przełamana i zobaczymy minimum 4 partie. Linie punktowe na Boskovic i Egonu w tym spotkaniu wynoszą 23,5. Ja tutaj proponuję zakład specjalny, że obie zdobędą po mnimum 25 oczek, co przy 4 setach wydaje się być spokojnie do zrealizowania.

1) Boskovic i Egonu zdobędą po minimum 25 pkt @3,80 betfan


Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1) W każdym z setów co najmniej 45 pkt nie licząc tb @3,25 sts

ZAKSA po raz trzeci z rzędu czy Jastrzębski po raz pierwszy w historii sięgnie po Ligę Mistrzów? To spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Obie ekipy w tym sezonie mierzyły się już 7 razy. ZAKSA zdobyła Puchar Polski, natomiast Jastrzębski Węgiel ma na swoim koncie mistrzostwo Polski i Superpuchar Polski.

Ostatnie mecze jednak w finale Plusligi to był popis jastrzębian. ZAKSA ugrała tylko seta w finałowej rywalizacji do 3 zwycięstw, a w ostatnim meczu zdobyła ledwie 44 punkty w trzech setach. Jednak od tamtego spotkania minęło 10 dni i kędzierzynanie mieli czas na regenerację oraz powrót do formy.

Myślę, że ten mecz będzie zupełnie inny do finałów Plusligi i zobaczymy tutaj zupełnie inną ZAKSĘ. Stawiam tutaj, że zobaczymy bardzo wyrównane spotkanie i mam dla was zakład specjalny. Pierwszym typem jest over 44,5 pkt w każdym z setów bez tie-breaka. To bardzo możliwy scenariusz. Nie licząc ostatnich dwóch meczów, gdzie ZAKSA nie była sobą, to w poprzednich meczach ten typ siadał bez problemu

2) Bednorz najwięcej punktów w meczu @5,5 betclic

Jak dla mnie ten kurs to ogromne value. Pewnie najwięcej punktów w meczu będzie miał ktoś z czwórki Boyer, Fornal, Kaczmarek, Bednorz. Bartek zagrał słabe finały Plusligi, ale było widać już jego spore zmęczenie. Jednak teraz ZAKSA odpoczęła i myślę, że to spotkanie może być show Bednorza. Pamiętamy jego dyspozycję w poprzednich rundach LM, czy też meczach z Projektem i Resovią w Pluslidze, gdzie często zdobytwał ponad 20 pkt. Dziś Janusz pewnie da mu sporo piłek, a ten kurs to ogromne value. Na innych bukmacherach wynosi koło 3,0.

3) Toniutti i Janusz zapunktują w meczu @2,4 lvbet

W LV BET bardzo fajna promka na finał. Grasz singla z min. kursem @1,5 i otrzymujesz bonus w wysokości 5 zł za każdego asa w meczu. Jest szansa na 10 asów lub więcej, więc można wyjść na plus z tego. Ja próbuję tutaj ciekawy zakład na rozgrywających. O punkt Janusza się nie martwię, bo to rozgrywający, który jest świetny w bloku, do tego także może coś dołożyć w zagrywce czy kiwce. Toniutti natomiast nie zdobywa zbyt często punktów, jednak to świetny technik. Liczę, że chociaż raz tutaj zaskoczy ZAKSĘ i kiwnie z drugiej piłki, co jest możliwe.
Nie kwestionuje typu na Boskovic i Egonu bo obie zawodniczki są fenomenem oczywistym w świecie żeńskiej siatkówki, jednak weź pod uwagę, że Boskovic grała ostatnio kompletny piach w meczu z Fenerbahce rozgrywanym niedawno w najważniejszych momentach dostawała same czapy i nie potrafiła utrzymać swojej drużyny na powierzchni, jednak kapitalna gra Woronkowej (co jest dziwne bo to maksymalnie przeciętna przyjmująca, ale mecz wyszedł jest kapitalny) pozwoliła dotrwać do taj breka, jednak Fener wypuściło tam 2:1 i 22:18 a wcześniej 17:12 bodajże także Boskovic zawodziła na calej linii i w kluczowych momentach po prostu dostawała czapy, w taj breku kompletnie nie istniała. Do wejścia takiego typu potrzebne jest bardzo długie spotkanie, a tutaj na żadne długie moim zdaniem się nie zapowiada. Vakifbank to kompilacja gwiazd a Eczacibasi już dostawało baty i to srogie w tym sezonie od wielu ekip, między innymi od nawet Conegliano które zostało pogromione przez Fenerbahce, brakuje tam naprawdę kapitalnego lewego skrzydła i Boskovic może już się czuć po prostu przemęczona sezonem, chociaż moim zdaniem po Mistrzostwach Świata jakby spoczeła na laurach i w tym sezonie gra maksymalnie 30% swojego potencjału, nie ma lewego skrzydła i cóż w porównaniu z Vakifbankiem gdzie jest kapitalna Gabi i jeszcze co najmniej 2 zmienniczki tej zawodniczki które są lepsze od podstawowych przyjmujących Eczacibasi. Ja tutaj dlugiego meczu nie widze, a raczej szybkie baty i Vakifbank to bierze, ale być może jestem zbyt pewny siebie, to się okaże w każdym razie ;). Więc może Egonu zbliży się do tej granicy, jednak na Boskovic z jej obecną dyspozycją bym nie liczył tak samo jak na długość tego meczu bo powtórki z ostatniego spotkania raczej nie będzie, tam Terzic na drugiego seta zdjął Vargas co skutkowało jego przegraniem a reszta partii była zdobyczą Fener nie licząc tej wypuszczonej z potężnej przewagi. Jak dla mnie nie ma co kombinować i grać czysty win Vakifbanku ewentualnie handicap -6.5 po 1.85 też jest to bardzo kusząca opcja, 6 punktów w żeńskiej siatkówce to tak napawdę jedna seria na zagrywce, więc myślę że Vakifbank takich serii pośle wiele w tym meczu na nieporadne bardzo często w przyjęciu Eczacibasi ;).

jednak powodzenia w typie, mam nadzieję że jakoś się mimo wszystko uda :) Pozdrawiam


E:Cóż Egonu niesamowity mecz, gra po prostu poza zasięgiem wszystkich innych, aż przykro oglądać Boskovic tak słabą, ale cóż wskazywały już na to poprzednie mecze że nie jest to już ta Boskovic...czy kiedykolwiek jeszcze będzie? myślę, że wygrała już wszystko co ma się do wygrania i po prostu trochę spoczęła na laurach, a przecież na MŚ grała kosmicznie. Kiedyś trzeba ze sceny zejść, dziś Egonu klase pokazała niesamowitą, a Boskovic ehhh nie wiem czy 10% w ataku miała, trochę przykro ale taki jest sport z góry na dół i brawo dla całej ekipy Vakifbanku, Guidetti jak zwykle pokazał klase i przygotował zespół na kiedy trzeba i gratulacje dla niego i szczególnie dla mądrej rozgrywającej która sypała baaaardzo dużo do Egonu, bo tak po prostu było trzeba wygrać ten mecz, zbędna kombinacja mogła by dać spokojnie jakiegoś taja. Brawo na sam koniec i czekam na finał Panów po ekscytującym meczu Pań :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu Toniutti będzie więcej grał skrzydłami. Rozważałem h2h Smitha i Mbaye. Ten drugi nie ma doświadczenia w tego typu meczach. Myślę jednak, że warto pójść w kierunku Amerykanina. Zakładam, że gra Jastrzębia będzie ciut prostsza, mecz bardziej wyrównany i David Smith będzie miał wiele okazji do bloku. Pomimo 38 lat jest to bardzo inteligentny siatkarz dobrze czytający grę po drugiej stronie i potrafiący wyciągać wnioski w trakcie spotkania. Jeśli Kędzierzyn ma być dziś konkurencyjny to uważam, że przy wymiernym udziale Davida Smitha.

Typ: David Smith powyżej 1,5 bloków @ 1,70 Totalbet

W pierwszych dwóch meczach finałowych Plus Ligi po 2 bloki Smitha, w trzecim bez bloku.
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ten finał był po prostu bezbłędnie piękny :D już nie patrząc na to, że Bednorz miał czyste siatki na skończenie pierwszego i czwartego seta i oba ataki spier..ł po prostu teatralnie, to był to naprawdę mecz na wagę meczu o złoty medal Ligi Mistrzów siatkarzy i można być dumnym jako Polak, że ma się tak kapitalny sport jak siatkówka, gdzie w zasadzie masakrujemy zarówno na polu reprezentacyjnym (no może nie akurat na ostatnich MŚ ale brakowało Leona i też trochę swoich problemów mieliśmy) jak i klubowym :) fajnie, że mój typ na ZAKSe się udał, ale to tylko potwierdza to co pisałem, że serie w lidze w każdych sportach nie zależnie czy to pilka nozna, czy tenis (tam wielki szlem vs masters 1000 takie porównanie, wielu zawodników tysięczniki odpuszcza) to jednak zupełnie inny gatunek chleba i trzeba do tego podejśc zawsze indywidualnie ;) ZAKSA nie miała dziś genialnego Bednorza, ale miała genialnego Śliwke i po raz kolejny powtórzyła, że stykowe mecze wygrywa jak na zawołanie...Sammelvuo? nie będe powtarzał po raz kolejny ale geniusz tego trenera przekracza wszelkie granice i dziś było po prostu widać że Kędzierzyn jest czysto fizycznie zespołem lepszym ;)

Nie kibicuje osobiście żadnej z drużyn więc liczyłem zaledwie na swój typ i na szczęście się udało, chociaż to co zrobił Bednorz to zbrodnia to można mu to wybaczyć na przestrzeni sezonu i na pewno zostanie mu to wybaczone ;) tym bardziej że w taj breku nie zawiódł tak samo jak Kaczmarek a para Toniutti Boyer po prostu położyła ten mecz, tak jak pisałem już przed spotkaniem i jeszcze jeden kolega o tym wspomniał ;) także brawo ZAKSA bo dokonali czegoś niesamowitego i super że oba spotkania zarówno Pań jak i Panów skończyły się na plusach :)

Pozdrawiam wszystkich i dzieki za ten sezon, postanowiłem skupić sie na swoim temacie także rzadko będę się udzielał w tym dziale, ale z takiej okazji jak święto siatkówki jakie mieliśmy dzis po prostu musiałem skrobnąć te dosyć długie analizy i mam nadzieję a raczej wiem na pewno, że ktoś z nich skorzystał i mam nadzieję, że zawsze będzie mi się tak udawało to kończyć bo mimo wszystko nie pisze tego wszystkiego sam dla siebie ale przede wszystkim dla innych co sprawia mi osobiście również jakąs tam radość.

Mieliśmy super sezon, mam nadzieję na taki sam ekscytujący sezon reprezentacyjny :) tylko tam już może bez takich sensacji jak Perugia bo człowiek naprawdę nie wiedział nieraz co jak i gdzie w tym sezonie który dzieki temu był taki piękny :) ZAKSA zapisała się w historii BRAWO
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Teraz ZAKSA powinna równać do Zenitu Kazań, który wygrał 4 razy z rzędu. Jastrzębie może być słabsze w przyszłym sezonie. Nie będzie Perugii. Jak zagra Trento po zmianie trenera też nie wiadomo. ZAKSO idź za ciosem i wykorzystaj swój czas !!!
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Teraz ZAKSA powinna równać do Zenitu Kazań, który wygrał 4 razy z rzędu. Jastrzębie może być słabsze w przyszłym sezonie. Nie będzie Perugii. Jak zagra Trento po zmianie trenera też nie wiadomo. ZAKSO idź za ciosem i wykorzystaj swój czas !!!
Zobaczymy, ale myślę, że jakiś włoski team na pewno stworzy dream team na swojej kasie, chociaż dużo szczurów uciekło za sianem do Rosji to jednak Włochy też mają mega sponsorów między innymi Piacenza :) w każdym razie odchodząc od polityki szkoda że nie ma teamów z Rosji w LM czysto sportowo, bo wiadomo co Putin ma pod beretem ale to dyskusja na inny temat, taki Michajłow nic do tego pewnie nie ma a już go raczej nawet nie zobaczymy na streamie bo takie nie istnieją, także to też jest zagwozdka...obniżenie poziomu siatkarskiego z powodu konfliktu zbrojnego... cóż taki jest ten pojebany świat ehhh
 
Do góry Bottom