>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
F.Bol-N.Kaczmarek 1---1,30
B.Ghelber-K.Tervo 1---1,55
B.Ghelber-A.Tavernier 1---1,50
E.Ihemeje-J.M.Pontivianne 1---1,45
Francuz 5 spalonych i akurat musiał w 3 próbie skoczyć poprawnie 🤮
fortuna,sts

Kilka słów później...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Panowie, mam prośbę... opiszcie jak sytuacja wygląda w tym finale na 400 m kobiet dziś.
Jak realne są medale dla Polek, czy realne aż dwa ?
Jakie czasy są wstanie realnie pobiec Polki ?

Jest oferta na to i chce pograć grubiej a sport ten nie jest moim konikiem.
Dziękuję z góry za odpowiedź.
 
psychol32 480,2K

psychol32

Użytkownik
Panowie, mam prośbę... opiszcie jak sytuacja wygląda w tym finale na 400 m kobiet dziś.
Jak realne są medale dla Polek, czy realne aż dwa ?
Jakie czasy są wstanie realnie pobiec Polki ?

Jest oferta na to i chce pograć grubiej a sport ten nie jest moim konikiem.
Dziękuję z góry za odpowiedź.
Ręce opadają jak czytam że ktoś chce pograć grubiej coś na czym się nie zna :eek:
 
krol-julian 6,2K

krol-julian

Użytkownik
Wy jesteście chyba zabardzo owładnięci światem hejtu i nienawiści. Zwykłe pytanie o poradę nie dlatego, że się na tym nie znam ( to jakaś własna interpretacja wynikająca z braku umiejętności czytania ze zrozumieniem lub hejtu za wszelką cenę) tylko jak napisałem nie jest to mój konik. Mam zainteresowanie ogólne, znam zawodniczki itd a jak widzę są tu osoby które bardzo siedzą w tym sporcie.

Niektórym to chyba sufit na łeb spadł. A tak już pobocznie, to definicja kolejna kiedy ktoś ma grać grubo a kiedy nie ... ludzie ogarnijcie się z tym mądrowaniem.
Więcej odpowiadać to szkoda czasu i liter.

Ponawiam, jeżeli ktoś ma ochotę opisać jak z jego punktu wygląda dziś finał.
Złoto moim zdaniem poza Polkami, jeden medal uważam za pewny. Nie wiem jak z czasami, tempem na co ich stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Dr House 120,9K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bol jest poza zasięgiem, tu tylko falstart albo kontuzja w trakcie biegu może jej odebrać złoto. Druga jak dla mnie Kaczmarek, Klaver z Kielbasińską powalczą o brąz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
Kiełbasińska NIE uzyska w finale 50.25 lub lepszy - sts 1.70

bet typowo pod staty, gdyż nasza zawodniczka tak szybko nie biegała jeszcze. Sądzę, że w stosunku do półfinału jeszcze się poprawi ale nie złamie bariery 50.26 . Chciałem wrzucić w to 500, ale sts wypluł komunikat, że max na ten zakład 200 zł, po czym spuścił kurs, ehhh słabe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
A 38,1K

ar0nek

Użytkownik
Kiełbasińska NIE uzyska w finale 50.25 lu lepszy - sts 1.70

bet typowo pod staty, gdyż nasza zawodniczka tak szybko nie biegała jeszcze. Sądzę, że w stosunku do półfinału jeszcze się poprawi ale nie złamie barier 50.26 .
chciałem wrzucić w to 500, ale sts wypluł komunikat, że max na ten zakład 200 zł, po czym spuścił kurs, ehhh słabe
Betfan ma 1.65
 
karfus 112,3K

karfus

Użytkownik
H2H oszczep
Sułek - Vidts | 1 | 1.70 | sts

Zarówno Sułek jak i Vidts nie są super silne w tej konkurencji, w Eugene Sułek była lepsza zaledwie o 1cm. W innych startach Vidts w tym roku miała problem z przerzuceniem 37 metrów. 37.00 w Belgii, 36.39 Hiszpania.
Sułek 40.37 w Bydgoszczy, 38.66 Austria, 39,33 Warszawa.

edit: Dobre rzucanie Sułek, rekord życiowy 42,86,widać rezerwe i możliwość na dalsze rzuty, Vidts również solidnie 41,82.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Singiel na wieczór:

Michał Rozmys zdobędzie medal na 1500m. @2,52 sts

Gramy finał biegu na 1500m. Faworyt tego biegu jest jeden, jest nim Norweg, Jakob Ingebrigtsen. Nie wygrał on mistrzostw świata, więc do Monachium przyjechał on podwójnie zmotywowany. Prócz niego do medali wymienia się Garcię, Rozmysa i Heywarda. Nie ma co ukrywać prócz Norwega, reszta rywali jest spokojnie w zasięgu Polaka i gramy tutaj jego medal.
Michał Rozmys kapitalnie pokazał się w eliminacjach, gdzie wygrał swój bieg, pokonując na finiszu Garcię. 27-latek nie ma na swoim wielkich sukcesach i jest to najlepsza pora na medal mistrzowskiej imprezy. W Tokio na IO był on ósmy, na MŚ w Eugene skończył zawody na 10. miejscu. Tutaj konkurencja dużo słabsza. Michał nie ukrywa sam w wywiadach, że przyjechał tutaj po medal.

Te ME są jak do tej pory dla nas bardzo udane, a mogą być jeszcze lepsze. Kurs @2,52 na to, że Michał Rozmys zdobędzie medal jest ogromnym value. Tak wysokiego kursu nie ma nigdzie i warto to wykorzystać. Bieg z udziałem Polaka o godzinie 21:00. Będziemy kibicować 💪
 
Do góry Bottom