>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Tam było coś z nabiegiem/tartanem, podobna sytuacja, jak na IO w Pekinie, że zbyt się nagrzał, to wpłynęło na te gumę i niektóre zawodniczki sobie z tym nie poradziły.
Możliwe, że coś w ten deseń zaistniało, ale akurat Amerykanki chyba były najmniej zaskoczone tym, jaki mają tartan na własnym stadionie. Wyniki pozostałych reprezentantek USA nie były dziwne. Bardziej presja. To wciąż młoda zawodniczka. Było widać, jak po swoim 3. rzucie uchachana rozmawia z trenerem (ale raczej to było takie nieszczere zadowolenie - coś jak Kaczmarek, która straciła 1,5 sekundy w półfinale na 400 i mówiła, że jest zadowolona). W ogóle jak ktoś grał przeciwko faworytom, liderom list czy nawet złotym medalistom sprzed kilku dni, musiał na tych MŚ dobrze na tym wyjść. Kerley odpada na 200 przez kontuzję, Warholm przedostatni w swoim biegu, Malone, (Andrejczyk nie licze już nawet, bo wiadome problemy), kolejny nasz medalista IO Dobek na 800... co rusz jest taka niespodzianka. Sezon poolimpijski się kłania.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś w nocy czekają nas tylko dwa finały, ale za to zapowiadają się ekscytująco. Oba biegi na 200 metrów powinny przynieść ekstra czasy. U Pań będzie zażarta rywalizacja biegaczek z Jamajki, a u mężczyzn reprezentantów Stanów Zjednoczonych. Ode mnie dwa typy z stsu.

Thompson-Herah - Asher-Smith 2 @ 1,67 - na sto metrów całe podium dla Jamajek. Czy na dwieście skończy się tak samo? Moim zdaniem nie. Thompson-Herah wyglądała najsłabiej w półfinale z trójki medalistek na setkę. Wygląda, że stoczy walkę o brąz z Asher-Smith i Clark. Uważam, że Brytyjka, tak jak w półfinale uzyska ciut lepszy czas.

N. Lyles wygra @1,57 - zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek mojego faworyta z E. Knightonem. Na mistrzostwach Stanów Zjednoczonych lepszy był Lyles, a wszyscy widzieliśmy że Jego gest przed metą w kierunku rywala. Knighton żądny rewanżu na pewno i pokazania, że to on jest lepszy. Ja jednak uważam, że doświadczenie tu zwycięży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2374
T 1,9K

telich

Użytkownik
Orji-Franklin 1---1,35 ojj boli bo zamykała 4k
Ricketts-Lafond 1---1,50
Hall-Sułek kl.końcowa 1---1,50
Sanghyeok Woo kl.końcowa 1-2---1,45
Sanghyeok Woo-Tambieri 1---1,35
Sanghyeok Woo-McEwen 1---1,35

Fortuna,forbet,totalbet

Ada Sułek jeśli Hall czegoś nie zawali to niestety nie da rady wskoczyć przed nią. Ma słabsze 800m i przede wszystkim oszczep.
Sanghyeok jak dla mnie to bierze, ale asekuruje się jeszcze srebrem gdyby Barshim odpalił. Tambieri jest bez formy i ledwo co przeszedł eliminacje. McEwen nie powinien wyżej niż 2,30 skoczyć. W skoku w dal Pań h2h zdecydowanie po stronie moich faworytek jak i forma.
Z całym szacunkiem, ale te punkty reputacji to jest o kant tyłka rozbić, ja rozumiem, że wiele osób tak jak Dr House ma wiedzę (choć specjalizuje się w lekkiej, ale nie analizuje biegów, trochę dziwne) i ja szanuję i doceniam, ale te punkty reputacji powinny być przyznawane, jeśli kupon czy typy wejdą, tak jak np. post wyżej, w którym radhu podaje typy na finały 200 metrów i na plus na lajcie, a jak na razie post Dr House'a ma prawie dwa razy więcej punktów reputacji niż post radhu, to tak, jakby w pracy ktoś dostał premię za zawaloną robotę ;) a potem kumulacja tych punktów jest wyróżniona nad awatarem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +521
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Z całym szacunkiem, ale te punkty reputacji to jest o kant tyłka rozbić, ja rozumiem, że wiele osób tak jak Dr House ma wiedzę (choć specjalizuje się w lekkiej, ale nie analizuje biegów, trochę dziwne) i ja szanuję i doceniam, ale te punkty reputacji powinny być przyznawane, jeśli kupon czy typy wejdą, tak jak np. post wyżej, w którym radhu podaje typy na finały 200 metrów i na plus na lajcie, a jak na razie post Dr House'a ma prawie dwa razy więcej punktów reputacji niż post radhu, to tak, jakby w pracy ktoś dostał premię za zawaloną robotę ;) a potem kumulacja tych punktów jest wyróżniona nad awatarem...
Dr House wyrobił już sobie reputację tutaj, myślę że z 80% jego typów jest trafionych. To, że podaje 6-7 typów na raz to nie znaczy, że trzeba je zagrać w taśmie, można sobie przecież wybrać kilka z nich i zagrać to co samemu uważa się za słuszne. Sam skorzystałem tej nocy z przypuszczeń radhu, ale zagrałem tylko za 50 zł, gdyby to były typy Dr House to stawka by była większa. Wszystkim zieloności, bo mistrzostwa powoli się kończą.
Zdziebło złoto kurs 8,5 betfan⛔⛔⛔⛔mamy srebro, też fajnie, dała i tak zarobić, bo u kilku buków był do grania jej medal, jak i top 6
Najwyższy kurs jaki znalazłem na złoto,wszyscy mówią, że dystansem docelowym jest 35 km, że 20 była tylko przetarciem, skoro tam tak ładnie poszło, to jest duża szansa na złoto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +177
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z całym szacunkiem, ale te punkty reputacji to jest o kant tyłka rozbić, ja rozumiem, że wiele osób tak jak Dr House ma wiedzę (choć specjalizuje się w lekkiej, ale nie analizuje biegów, trochę dziwne) i ja szanuję i doceniam, ale te punkty reputacji powinny być przyznawane, jeśli kupon czy typy wejdą, tak jak np. post wyżej, w którym radhu podaje typy na finały 200 metrów i na plus na lajcie, a jak na razie post Dr House'a ma prawie dwa razy więcej punktów reputacji niż post radhu, to tak, jakby w pracy ktoś dostał premię za zawaloną robotę ;) a potem kumulacja tych punktów jest wyróżniona nad awatarem...
Reputacja to jest forma podziękowania, a nie tylko wyznacznik czy kupon został trafiony/nietrafiony, wiele osób daje reputację w dowód wdzięczności za typ zanim zostanie rozstrzygnięty. Jeżeli ktoś już ma wyrobioną renomę jak na przykład Dr House Dr House w lekkiej atletyce czy inny Znawca w swojej dyscyplinie to ludzie bardziej mu ufają i chętniej przyznają punkty, słusznie też zauważył T trynek85 że w zacytowanym poście było 6 typów, z czego 5 weszło, a nigdzie nie było napisane, że autor sugeruje, żeby zagrać to na jednym kuponie, typy były do wyboru i każdy mógł sobie skleić lub wybrać coś dla siebie. Kolejna sprawa, ze post, który zacytowałeś jest z poniedziałku, więc ludzie mieli więcej czasu na przyznanie reputacji niż post radhu21 radhu21 który swoje typy oddał dzisiaj w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +211
T 1,9K

telich

Użytkownik
Idąc tropem trynka ode mnie zakład, że Polska zdobędzie 2 i więcej złotych medali, zostały 3 szanse: Zdziebło, Tomala i sztafeta kobiet 4x400 metrów, może już dziś się uda i ja próbuje ten zakład w Fortunie :)

Polska - liczba złotych medali powyżej 1,5 @4.73
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Idąc tropem trynka ode mnie zakład, że Polska zdobędzie 2 i więcej złotych medali, zostały 3 szanse: Zdziebło, Tomala i sztafeta kobiet 4x400 metrów, może już dziś się uda i ja próbuje ten zakład w Fortunie :)

Polska - liczba złotych medali powyżej 1,5 @4.73
Złoto sztafety 0%%%% szans, choć to sztafety i kobiety, za dużo aferek(Justyna i Ania) w tej ekipie, najlepsza z nich (Kiełbasińska) nie pobiegnie, wątpię nawet w ich medal(mocne Dominikana, USA, Jamajka) , choć reszta z nich będzie się chciała jak najlepiej pokazać
Post automatycznie złączony:

Top 12 oszczepu min 60 m - nie kurs 1,57 sts ✔✔✔✔✔easy money
W kwalach 5 zawodniczek tyle nie osiągnęła, to czemu mają to zrobić w finale. 4 muszą odpaść po 3 rzutach i na bank choć jedna z nich postara się o to żeby typ był na zielono
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
T 1,9K

telich

Użytkownik
Złoto sztafety 0%%%% szans, choć to sztafety i kobiety, za dużo aferek(Justyna i Ania) w tej ekipie, najlepsza z nich (Kiełbasińska) nie pobiegnie, wątpię nawet w ich medal(mocne Dominikana, USA, Jamajka) , choć reszta z nich będzie się chciała jak najlepiej pokazać
Post automatycznie złączony:

Top 12 oszczepu min 60 m - nie kurs 1,57 sts
W kwalach 5 zawodniczek tyle nie osiągnęła, to czemu mają to zrobić w finale. 4 muszą odpaść po 3 rzutach i na bank choć jedna z nich postara się o to żeby typ był na zielono
Odśwież sobie troszkę info o naszej sztafecie ;)
MŚ: już wszystko jasne ws. polskiej sztafety - Sport WP SportoweFakty
 
Otrzymane punkty reputacji: +852
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Polki mają jakieś szanse na awans do finału w 4x100? Top3 bez podejścia raczej, ale może z małym q bo w drugim biegu słabsze teamy z tego co widzę.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Polki mają jakieś szanse na awans do finału w 4x100? Top3 bez podejścia raczej, ale może z małym q bo w drugim biegu słabsze teamy z tego co widzę.
Polki biegną w 1(raczej mocniejszym) półfinale i wydaje się że 2 ekipy z małym q, będą z tego biegu, a więc zajęcia nawet 5 miejsca uprawnia nasze do awansu. Irlandia słabiutka, Canada biegnie z bardzo trudnego 1 toru, a więc w walce o 5 miejsce i małe q zostaniemy z Japonkami i Chinkami, obie ekipy są w naszym zasięgu
Under 61,50 top 8 oszczep K kurs 1,57✔✔✔✔✔easy money
W kwalach raptem 3 to się udało, to czemu ósemka ma tyle rzucić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Któryś z buków się przerzucił, bo w sts jest awans do półfinału K. Siciarz po kursie 3,74, a w forbecie na zdarzenie, że nasze obie (również Pia, choć ona powinna sobie poradzić) płotkarki nie awansują do 1/2 jest kurs 1,7...przy odpowiednim stawkowaniu można na luzie zarobić parę groszy. Co do samego awansu to z każdego biegu awansują po 3 zawodniczki. W biegu Siciarz są 2 faworytki do awansu, ale Polka ma realne szanse na zajęcie premiowanego miejsca (choć awans uzyska również 6 najlepszych zawodniczek z miejsc 4-8 ze wszystkich 6 biegów).
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Któryś z buków się przerzucił, bo w sts jest awans do półfinału K. Siciarz po kursie 3,74, a w forbecie na zdarzenie, że nasze obie (również Pia, choć ona powinna sobie poradzić) płotkarki nie awansują do 1/2 jest kurs 1,7...przy odpowiednim stawkowaniu można na luzie zarobić parę groszy. Co do samego awansu to z każdego biegu awansują po 3 zawodniczki. W biegu Siciarz są 2 faworytki do awansu, ale Polka ma realne szanse na zajęcie premiowanego miejsca (choć awans uzyska również 6 najlepszych zawodniczek z miejsc 4-8 ze wszystkich 6 biegów).
Wszystko fajnie, ale forbet troszkę może się wycfanić, bo zapis obie zawodniczki może również dotyczyć w przypadku typu na NIE.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale forbet troszkę może się wycfanić, bo zapis obie zawodniczki może również dotyczyć w przypadku typu na NIE.
Zapytałem na ich forum i konsultant potwierdził, że kupon jest tylko wtedy przegrany, jeśli obie awansują. Kokosów z tego nie ma, ale z czymś można sobie zagrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
T 1,9K

telich

Użytkownik
To, co Polki odwaliły w sztafecie to skandal, a jeśli Babiarz mówi, że odbiera mu mowę, to tylko to potwierdza... wiadomo było, że Kiełbasińska nie pobiegnie, dali tez odpocząć Kaczmarek myśląc, że spokojnie ten skład uzyska awans do finału no ale niestety, Gacka i Hołub-Kowalik to jakaś parodia, w szczególności ta druga, która wychodzi do wywiadu z uśmiechem na twarzy i miło opowiada, jak to, łagodnie mówiąc, nie poszło i opowiada za wszystkich, a nie za siebie i ze w Monachium na ME bedzie lepiej, a z boku stoi Święty-Ersetic i widać jak jest zagotowana, jedyne, co mogłoby jeszcze uratować sztafetę na moment mojego pisania, to złożenie protestu, bo Kanadyjka nadepnęła na Hołub-Kowalik przy zmianie, nawet pokazywała przedziurawionego buta z widocznymi śladami krwi i tylko to może usprawiedliwiać jej słaby występ.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tłumaczenia trenera Matusińskiego są tak żenujące, że nie powinien już być trenerem Matusińskim.

W skrócie:
Nie mam sobie nic do zarzucenia. Wszystko zrobiłbym tak samo.
W pliku regulaminu który ściągnęliśmy nie było tej zmiany odnośnie sztafet, musiało to nastąpić później. Sprawdzamy kto zawinił że ta informacja do nas nie dotarła.
Kiełbasińska 2 tygodnie wcześniej wiedziała to co my powinniśmy wiedzieć i nic nam nie powiedziała! Przecież mogła podejść i powiedzieć! To działanie na szkodę reprezentacji!
To nie moja wina, że na MŚ wszystkie zawodniczki biegały wolniej o 0,7s (oprócz Kiełbasińkiej, którą trenuje Szwajcar Meuwly). Zawiniły choroby, zatrucia pokarmowe, urazy itd.


FYcDW-NX0AE2vT5.jpg FYcERFEX0AQRF77.jpg


 
Otrzymane punkty reputacji: +887
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Mistrzostwa za nami, dziękuję wszystkim za dyskusję i typy bo w większości były trafne. Jeśli chodzi o mnie to bilans tego co tutaj wrzucałem to 21 i 4. Szkoda, że nie było kompletu, bo jak teraz patrzę na te "minusy" to w sumie niewiele brakło. Przed nami od 15 sierpnia Mistrzostwa Europy, więc ładujemy akumulatory i do usłyszenia za 3 tygodnie! :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2821
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Diamentowa Liga Chorzów 2022. Plan zawodów [terminarz]

13:15 Ceremonia otwarcia
13:30 Skok o tyczce mężczyzn (Armand Duplantis, Piotr Lisek)
13:35 Rzut młotem kobiet i mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
13:40 60 m [Olimpiady Specjalne]
13:45 Pchnięcie kulą mężczyzn
13:49 800 m wózki wyścigowe
13:58 Bieg na 200 metrów kobiet w parach
14:06 1500 m handbike mężczyzn
14:21 Bieg na 100 m przez płotki kobiet #1 (Pia Skrzyszowska)
14:26 Finał pchnięcia kulą mężczyzn
14:34 Bieg na 100 m przez płotki kobiet #2 (Jasmine Camacho-Quinn, Kendra Harrison)
14:43 Bieg 100 m mężczyzn w parach
14:50 Trójskok mężczyzn
14:55 Pchnięcie kulą kobiet
15:00 Bieg na 100 m chłopców
15:10 Bieg na 100 m dziewcząt
15:23 Rzut oszczepem mężczyzn (Jakub Vadlejch, Marcin Krukowski)
15:33 Bieg na 100 m przez płotki kobiet – FINAŁ (ew. Pia Skrzyszowska)
15:37 Finał pchnięcia kula kobiet
15:45 400 metrów kobiet – bieg B
15:48 Finał trójskoku mężczyzn
16:00 Diamentowa liga
16:04 Bieg na 400 m przez płotki mężczyzn (Alison dos Santos, Ramsey Angela)
16:09 Skok wzwyż kobiet (Julija Łewczenko kontra Jarosława Mahuczich)
16:13 Bieg na 800 m kobiet
16:17 Finał rzutu oszczepem mężczyzn
16:25 Skok w dal mężczyzn
16:28 Bieg na 100 m mężczyzn (Yohan Blake, Christian Coleman, Marvin Bracy, Trayvon Bromell)
16:37 Bieg na 3000 m kobiet
16:52 Finał rzutu oszczepem kobiet (ew. Maria Andrejczyk, Barbora Spotakova)
16:56 Bieg na 400 m kobiet (Femke Bol, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Anna Kiełbasińska)
17:06 Bieg na 400 m mężczyzn
17:16 Bieg na 800 m mężczyzn
17:20 Finał skoku w dal mężczyzn
17:28 Bieg na 200 m kobiet (Shericka Jackson kontra Shaunae Miller-Uibo)
17:38 Bieg na 1500 m kobiet (Gudaf Tsegay, Sofia Ennaoui)
17:45 Finał rzutu oszczepem kobiet
17:52 Bieg na 100 m kobiet (Shelly-Ann Fraser-Pryce, Ewa Swoboda)

Źródło: https://sport.tvp.pl/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1169
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
1659707778784.png

Ciekawie wyglądają niektóre kursy na rekordy świata jutro w Chorzowie.

Armand Duplantis może spokojnie przeskoczyć 6.21m. Analiza przewyższenia, jakie osiągnął na MŚ w USA pokazała, że skokiem, jaki wtedy oddał, prawdopodobnie zaliczyłby też 6.30m.

Skok o tyczce M. - tak, kurs 3,00 Fortuna, stawka 3/10

Także na MŚ popis na rzutni dla kulomiotów dał Joe Kovacs. Amerykanin, który wprawdzie przegrał złoty medal, w dwóch próbnych pchnięciach posyłał kulę poza znacznik WR (ang. World Record). Podobno w treningach czasami wychodzi mu nawet pod 24 metry, a rekord obecnie wynosi "tylko" 23,37 m.

Pchnięcie kulą M. - tak, kurs 7,00 Fortuna, stawka 1/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tylko, ze jutro w Chorzowie 18-20 stopni ma byc plus opady zapowiadaja do 13-14 godziny. Do tego wiatr okolo 20km/h. Nie jest to chyba dobra pogoda na bicie rekordow w tych dyscyplinach?
 
Do góry Bottom