>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2021/22

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Roman Koudelka - Paweł Wąsek (1 seria KO) @1.55 Fortuna
Nic tylko się cieszyć że Roman "odpalił" w kwalifikacjach bo mamy bardzo fajny kurs przeciwko niemu. Czech w tym sezonie a w zasadzie w 4 konkursach skacze bardzo słabo i nadal pozostaje bez punktów, o ile jeszcze w Engelbergu potrafił zakwalifikować się do konkursów (jednak mimo to w obu wypadł gorzej od Pawła), tak tutaj do dwóch pierwszych konkursów nawet się nie zakwalifikował zajmując dalekie miejsca w kwalach tj. 54 i 64, a Polak w tych konkursach wypadł całkiem nieźle jak na niego zajmując odpowiednio 33 i 35 miejsce. Dzisiaj w dwóch skokach treningowych Wąsek wypadł o wiele lepiej od Koudelki zajmując 25 i 29 miejsce, Czech natomiast był 59 i 34. Nie wierzę w nagłe odrodzenie Czecha i to że po jednym przyzwoitym skoku zacznie skakać i spodziewam się pewnego zwycięstwa Polaka.

Do tego do AKO polecam:
Fettner @1.20 - Austriak w seriach próbnych 4 i 9, Japończyk 47 i 58 to chyba wystarczający argument
J. Kobayashi @1.28 - jak wyżej Japończyk 21 i 23 w treningach, Rosjanin 49 i 54

Poza tym myślę że za drobne można próbować Deschwandena po @2.55 w treningach lepszy od Nakamury o 20 i 13 pozycji, jak i naszego Andrzeja Stękałę @1.95 w jednym treningu lepszy o 11 pozycji, w drugim Szwajcar nie skakał i w kwalach lepszy o 15 pozycji.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Eisenbichler (-13.5) - Tschofenig 1 @1.84 STS (1 seria KO)

Na tak loteryjnej skoczni, jaką jest Bergisel, gdzie wielu faworytów traciło szansę na końcowy tryumf , ciężko coś rozsądnego wyszukać, dlatego próbuje pograć tylko i wyłącznie pary w 1 serii , gdzie zawodnicy powinni skakać w podobnych warunkach. Niemiec dziś na treningu huknął 139 m, co było rekordem tej skoczni i potwierdził bardzo dobrą formę z Ga-Pa, gdzie uległ tylko rewelacyjnemu Japończykowi. W kwalifikacjach zajął 8 miejsce, ale trzeba zaznaczyć , że czołowa 10 skakała z niższego rozbiegu i Niemiec trafił na najgorsze warunki. Pozwoliło mu i tak uzyskać przewagę na rywalem w postaci 14 pkt, a Austriak skakał z wyższej belki i z wiatrem pod narty. Myślę, że Eisenbichler powalczy jutro z Ryoyu o wygraną i pewnie pokona swojego rywala w parze. Dla Mnie hc zbyt niski , przy obecnej dyspozycji Niemca i łaskawości sędziów w jego stronę , ta przewaga powinna być jeszcze wyższa.

Klimov (-12.5) - Ipcioglu 2 @1.84 STS (1 seria KO)

Tutaj w drugim kierunku. Uważam, że hc wystawiony jest zbyt wysoko. Na treningach Panowie skakali porównywalnie, w kwalifikacjach trochę odleciał Rosjanin , ale nie przekroczył zaproponowanych pkt. Klimov nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie, żeby odlecieć rywalowi, kręci się w okolicach top 20. Turek ostatnio zaskakuje chyba wszystkich i głównie samego siebie. W Obersdorfie zdobył swoje pierwsze pkt w karierze, tutaj nie skacze jakoś rewelacyjnie, ale słabo też nie. Nie jest jutro faworytem, prawdopodobnie też przegra rywalizację z Rosjaninem, ale tak dużej przewagi nie przewiduję.

Y. Sato w top 12: TAK @1.84 STS

Jedyny typ, który zagram na cały konkurs. Japończyk zdecydowanie w formie zwyżkowej po falstarcie na początku sezonu. W Ga-Pa zakończył konkurs na 6 miejscu. Tutaj na treningach 8,13 oraz skok kwalifikacyjny, który dał 7 miejsce przy bezwietrznej pogodzie, czyli dobry prognostyk przed jutrem. Mam nadzieję, że nie trafi akurat na jakieś fatalne warunki, które zaprzepaszczą walkę o czołowe miejsca, ale top 12 spokojnie w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Zajc T. w Top 12, TAK @1.80 sts

Wygląda mi to na naprawdę mocny typ. Słoweniec świetnie tutaj skacze, 3 i 1 miejsce w treningach. W kwalifikacjach dopiero 14 pozycja, ale oglądając jego skok było widać że tam mogło być spokojnie kilka metrów więcej (a skoczył 125.5), ale chyba się przestraszył odległości, bo według mnie celowo ten skok trochę pod koniec odpuścił.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kobayashi R. wygra Innsbruck KO-1.seria - TAK, @1.80 STS

Kobayashi zgodnie z oczekiwaniami zamiata i mimo że nie zawsze jest na szczycie to jego poziom jest bardzo wysoki i zawsze należy go rozpatrywać jako pewniaka do TOP3. W Innsbrucku największym zagrożeniem ma być dla niego Eisenbichler, jednak nie sądzę że sprosta poprzeczce Koby, który zapewne już pierwszym skokiem pokaże swoją wyższość nad innymi. Kobayashi uwielbia presję i fakt, że wygrywał już turniej jasno pokazuje, że należy go rozpatrywać nie tylko jako faworyta w Innsbrucku, ale też do całości. Kurs 1.80 jest soczysty, myślę że bardzo prawdopodobny, bo nie widzę zbytniej konkurencji dla Japończyka.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Innsbruck
Geiger 1-6
@1.75 Fortuna

Karl Geiger już wie, że mocno oddalił się od niego triumf w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni, i że być może nie przełamie niemocy Niemców w tej rywalizacji. Przypomnijmy - w sezonie 2001/2002 w fenomenalnym stylu Sven Hannawald odniósł zwycięstwo, wygrywając każdy z czterech konkursów, i od tej pory żaden z Niemców nie wygrał turnieju. Geiger był typowany jako jeden z faworytów do top 3, ale Ryoyu Kobayashi jest w tak wysokiej formie, że jeśli dziś nic dziwnego się nie wydarzy, to powiększy swoją przewagę nad resztą stawki, zarówno w TCS, jak i w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Geiger we wczorajszych kwalifikacjach zajął 10. miejsce, co nie jest świetnym wynikiem. Jednak w klasyfikacji generalnej TCS jest szósty i wciąż jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, jeśli chodzi o walkę o podium. Wciąż czekam na błysk tego zawodnika i liczę, że dziś znacznie poprawi swoją lokatę względem kwalifikacji.
 
Ostatnia edycja:
kakashi 1,1K

kakashi

Użytkownik
Ryoyu Kobayashi wygra konkurs w Innsbrucku @1,85 fortuna

Również jak kolega wyżej stawiam, że Kobayashi zmiecie dzisiaj konkurencje. Wczoraj w kwalifikacjach pomimo obniżenia belki na 10 ostatnich skoków i nie mając tak korzystnych warunków jak pozostałych 5 zawodników, którzy zajęli miejsca od 2 do 6, gdzie mieli odejmowane punkty za wiatr, oddał najlepszy skok. Z taką formą jaką prezentuje Ryoyu jest w stanie wygrać wszystkie konkursy TCS i powtórzyć wyczyn z sezonu 2018/19. Uważam, że nawet gdyby Kobayashi trafił na złe warunki podczas dzisiejszego konkursu to i tak nikt nie będzie go w stanie pokonać.
 
maniek81 330,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Peier [miejsce 8 lub lepsze - tak] 1.80 efortuna
Kilian trochę pechowo w dwóch pierwszych konkursach, a forma jest. Dzisiaj jedna z jego ulubionych skoczni, gdzie osiągał już wcześniej dobre wyniki, a wielu innych zawodników przeklina tę skocznię, bowiem jest kapryśna. Wczorajszy dzień pokazał, że jest dobrze i dzisiaj Peier powinien być wysoko. O podium będzie szalenie ciężko, ale miejsce w top 8 dla Szwajcara nie powinno być problemem.
 
T 211,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ryoyu Kobayashi wygra konkurs w Innsbrucku @1.85 fortuna
Trzeci konkurs w ramach rywalizacji TCS i trzeci raz idę w tym samym kierunku. Przed konkursem w Oberstdorfie pisałem, że Ryoyu Kobayashi traci do lidera w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 98 punktów. Teraz, po dwóch konkursach, to już Ryoyu Kobayashi przewodzi w klasyfikacji generalnej PŚ i uważam, że nie odda tej pozycji do końca sezonu wygrywając wszystko co się da (TCS, IO, KK).
We wczorajszych kwalifikacjach zwyciężył po raz kolejny nasz faworyt Ryoyu, który jako jedyny z czołowej szóstki kwalifikacji miał niekorzystny wiatr i dodane punkty. Uważam, że dziś po raz kolejny zobaczymy pokaz siły japońskiego skoczka, który zostawi konkurencję w tyle.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Eisenbichler - Geiger 1 @1.60 efortuna

Można rzec że Karl Geiger trochę przygasł. Zaczął sezon z wysokiego C i z konkursu na konkurs notuje to coraz słabsze wyniki. Z drugiej strony Eisenbichler , który jest na fali , rozkręca i napędza się w każdym skoku. Na pierwszym treningu przeskoczył skocznie więc czuje się tutaj dobrze. W kwalifikacjach jedne z najgorszych warunków , poradził sobie nieźle i zajął 8 miejsce , przy odjętych punktach Geigera za wiatr który zajął 10 miejsce. W końcowym wyniku powinien walczyć z Kobayashim o zwycięstwo , podium myślę że uzupełni Zajc/Peier/Kos/Hoerl. Wysoko cenię też Y. Sato który pokazuję sie z bardzo dobrej strony od konkursu w Gapa. W kwalifikacjach 7 miejsce przy bezwietrznych warunkach , więc uważam to za bardzo dobry wynik i przy lepszych warunkach stać go na top5.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
TCS - Innsbruck HS130

Karl Geiger - Marius Lindvik | Geiger @1,80

Unibet


TCS - Innsbruck HS130

Lovro Kos - Marius Lindvik | Kos @1,85

Unibet


Bardzo ale to bardzo nie lubię grać dwóch kuponów przeciwko jednemu zawodnikowi, bo dobry występ Norwega robi nam tutaj mocne plecy, ale mam mocne przeczucie że Lindvik tutaj popsuje przynajmniej jeden skok. Zestawiam go specjalnie z najbardziej solidnymi zawodnikami obecnie w typach dotyczących obu serii aby zminimalizować ryzyko. Wczoraj w kwalach Lindvik 117.5 i 14 miejsce dużo za Niemcem i Słoweńcem. Geiger miał strasznie słabe warunki i skoczył przyzwoicie. O młodym słoweńcu przyzwoicie to za mało powiedziane bo w niezłych warunkach pofrunął 130 metrów co było najlepszą odległością całych kwalifikacji. Skacze od początku TCS bardzo równo i dobrze i nic nam tutaj nie zwiastuje załamania formy. Dlaczego akurat tak uparcie przeciw Lindvikowi? Mocno w pamięci utkwiły mi jego bardzo dobre występy na przestrzeni lat w części niemieckiej i tracenie tych punktów w Austrii. Lekko mniejsza skocznia sprawia, że czuje się gorzej niż na obiektach z długim rozbiegiem w Oberstdorfie i szczególnie Garmish. Świetny występ w Ga-Pa moim zdaniem podbił nam tutaj kursy na porażkę Mariusa i ja to biorę. To jest trudna skocznia gdzie bardzo łatwo zepsuć skok, więc przy dwóch seriach z zawodnikami conajmniej solidnymi ryzykuję przeciwko Norwegowi.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Lindvik top 6 @2.10 Unibet ( 1 dzień Bischosfhofen)

Typ na sam konkurs, myślę, że nie ma co bawić się w rezultaty w kwalifikacjach, bo wielu skoczków może potraktować je ulgowo i pokazać moc dopiero w samym konkursie. Krótko i na temat. Norweg walczy o pudło w końcowym rozrachunku, myślę, że Ryoyu jest poza zasięgiem wszystkich, więc zostaje walka o kolejne miejsca. Lindvik lubi tą skocznie, rok temu zakończył konkurs na 2 miejscu , dwa lata temu zanotował 3 rezultat. W dwóch konkursach w Niemczech znalazł się tuż za podium, ostatnio skaczę bardzo pewnie, bez większych wpadek. Tak jak zaznaczyłem, miło wspomina skocznie w Bischosfhofen, i jutro ponownie powinien powalczyć o czołowe lokaty. Wybrałem czołową szóstkę, ale myślę, że podium nikogo tutaj nie zdziwi.

Lindvik - Geiger 1 @1.60 Fortuna ( klasyfikacja generalne TCS)

Przewaga Norwega nad Niemcem to 20 pkt, Panowie skaczą ostatnio porównywalnie, Geiger jakby lekki regres formy, bo stracił sporo pkt w GA-PA, ale to nie znaczy, że nie powalczy w dwóch ostatnich konkursach. Jednak różnica pkt jest zbyt wysoka, żeby dogonić Lindvika, który rok i dwa lata temu pokonywał tutaj Niemca. Fajny kurs wystawiony przez buka.

Tande top 24 @1.70 STS ( 1 konkurs)

Myślę, że tutaj kurs jest lekko przesadzony, bo na samą 15 mamy na Norwega @1.85. Tande strasznie nieobliczalny zawodnik, potrafi wskoczyć na podium, po czym w kolejnym konkursie nie łapie się do drugiej serii i to praktycznie powtarza się od dwóch sezonów. Jednak w TCS skaczę w miarę stabilnie, w Niemczech 17 i 18 miejsce na koniec zawodów, więc tutaj nie powinno być gorzej, zwłaszcza, że w przeszłości potrafił tutaj fruwać bardzo daleko. Warunki powinny być w miarę sprawiedliwe , wiatr nie powinien przeszkadzać, tylko padający śnieg, więc Tande spokojnie powinien znaleźć się wyżej niż na końcu stawki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Też wam kupony cały czas wiszą jako nierozliczone. W sumie to będą całkiem inne zawody. Superbet gadają że zawody mogą odbyć się w ciągu 48 h.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.12.29 17.52 - 001.png

W związku z przeniesieniem zaplanowanego na 04.01.2022 konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na dzień 05.01.2022 do promocji będą zaliczane kupony spełniające podane wcześniej warunku promocji zagrane w dniu 05.01.2022.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Konkurs Bischofshofen (za odwołany Innsbrcuk):

#Kupon 1

Geiger 1-3 @ 3,00 @ 80j. @ Unibet

#2
Geiger wygra konkurs @ 11,00 @ 20j. @ Unibet

#3
Granerud 1-3 @ 4,00 @ 50j. @ Unibet

#4
Geiger 1-6 @ 1,60 @ 100j. @ Unibet

#5
Granerud 1-6 @ 2,25 @ 75j. @ Unibet

#6
Kraft 1-6 @ 5,00 @ 50j. @ Unibet

#7
Kos - Granerud 2 @ 1,95 @ 100j. @ Unibet

#8
Geiger 1-6
Lindvik - Kos 1
Lanisek - Kraft 2
AKO 5,06 @ Fortuna @ 80j.

#9
Geiger - Peier 1
Lindvik - Kos 1
Lanisek - Kraft 2
AKO 4,04 @ STS @ 70j.

#10 klasyfikacja TCS
Kraft - Zajc 1 @ 2,11
Lanisek - Tande 2 @ 2,11
Eisenbichler - Kos 1 @ 1,47
Geiger - Lindvik 1 @ 2,19
AKO 14,33 @ Fortuna @ 60j


Argumentacja:
Mój typ na dziś to Geiger. On zawsze radził sobie tutaj bardzo dobrze. To skocznia dla lotników oraz dla zawodników cierpliwych z wysokimi prędkościami na progu. Do każdej z tej grupy pasuje Geiger. Ostatnie 2 sezony był tutaj 2 i 3. Co potwierdza moją tezę. Kursy na pudło Geigera wręcz kosmiczne. Bukamcherzy żyją ostatnimi słabnącymi występami Geigera, ale trzeba zwrócić uwagę, że zarówno w OBerstdorfie jak i Ga-Pa Geiger cały czas prezentował poziom top3, ale albo trafiał bardzo złe warunki, albo troszkę nie wytrzymywał presji gospodarza, co zdarzało mu się wielokrotnie na TCS. Wielokrotnie również nie wychodził Innsbruck. Przedwczoraj też tam nie błyszczał stąd mamy teraz fajne kursy. Wielokrotnie był już skreślany przez buków i tutaj robił najlepszy wynik na TCS. Sądzę, że teraz będzie podobnie i Geiger może spokojnie nawet wygrać konkurs. Ostatecznie mając do dyspozycji 4 skoki na jednej z ulubionej skoczni może śmiało zaatakować podium TCS.
Poza tym dobrze skocznie czują Norwegowie i też tutaj w nich idę szeroką ławą. Liczę na błysk Graneruda z pierwszej skoczni Turnieju. Myślę, że Kos nie udźwignie presji i wypadnie z gry w turnieju. Spodziewam się również znacznej poprawy Krafta na tej skoczni względem ostatnich występów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom