>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2021/22

Status
Zamknięty.
P 2,4K

promark

Użytkownik
No i mamy konkurs noworoczny w GA-PA.
Kwalifikacje były zaskakujące ale to nic dziwnego, prognozy były znane przed zawodami i przelicznik za wiatr z różnicą ponad 10 pkt idealnie pokazują, że trzeba było mieć odrobinę farta żeby trafić. Idealnie trafił Piotr Żyła i oczywiście jest okrzyknięty czarnym koniem etc etc. Ja oczywiście przestrzegam przed graniem na niego bo dzisiaj takiego szczęścia mieć do warunków już raczej nie będzie i nie widzę go w TOP10 tych zawodów.

Od siebie polecam dwie pary:
Eisenbichler M. - Geiger K. 2 @ 1.85
Johansson R. - Stoch K. 1@ 1.5

Pierwsza para niemiecka i dalej idę w stronę solidnego i pewnego Karla Geigera. Biśla wczoraj niezły trening, wygrane kwalifikacje i od razu wielki faworyt w wielu parach. Sytuacja podobna jak z Granerudem ostatnio i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. Co ciekawe Biśla i Granerud to zawodnicy do siebie podobni, potrafią odpalić kosmiczny skok ale mają dwa problemy: regularność oraz styl/noty.
Z tymi dwoma tematami Karl nie ma żadnych problemów a można wręcz powiedzieć że jest perfekcjonistą, zawsze idealny lot, wysokie noty i nie zawala swoich skoków. Dla mnie faworyt w tej parze jest wyraźny a kurs świetny.

Druga para to bet na Wąsacza z Norwegii. Kamil troszkę się poprawił, skoki są poprawne ale nic poza tym. Nie może odpalić, nie ma tej siły w locie i obecnie jest to nic więcej jak skoki OK. W przypadku Roberta Johanssona sytuacja jest podobna z tym, że formę ma o 1-2 poziomy wyżej a dodatkowo potrafi odpalić od czasu do czasu piękny skok. Kamil będzie walczył prawdopodobnie o miejsce w drugiej dziesiątce a Johansson o TOP10. Bet do dubelka idealny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
T 211,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ryoyu Kobayashi wygra konkurs w Ga-Pa @2.17 fortuna
Powtarzam swój typ z Oberstdorfu - uważam, że Ryoyu jest w stanie powtórzyć wynik sprzed 3 lat i wygrać ponownie wszystkie konkursy TCS. Tym razem kwalifikacji nie wygrał, zabrakło mu do tego 0.9 punkta. O dziwo nie wyprzedził go Geiger, z którym toczy póki co wyrównany bój w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a był to Eisenbichler. Uważam, że nie wygranie kwalifikacji przez Kobayashiego podziała na niego mobilizująco i w konkursie odpali dwie petardy, zostawiając rywali daleko w tyle. Eisenbichler skacze tutaj bardzo dobrze, ale uważam, że w konkursie przynajmniej jeden skok zepsuje jak to ma w zwyczaju i ponownie o zwycięstwo Kobayashi bój będzie toczył z Geigerem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +854
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Klasyfikacja końcowa TCS h2h

Lindvik - Granerud 1 @2.55 ForBet DRAMAT!

Zdecydowana pomyłka bukmachera, dla porównania na STS @1.40 na Lindvika. Jego przewaga po dwóch konkursach to 16 pkt nad kolegą z Reprezentacji. Lindvik przede wszystkim stabilna forma, w dwóch konkursach zajął 4 miejsce z niewielką stratą do podium. Granerud zepsuł wczoraj jeden skok, który może się okazać kluczowy w walce o podium całego cyklu. Teraz Innsbruck, strasznie loteryjna skocznia, gdzie właśnie rok temu Granerud stracił szansę na walkę z Kamilem. Nie wierzę w jego odrodzenie w dwóch pozostałych konkursach, jego forma jest zdecydowanie gorsza aniżeli rok temu, więc Lindvik powinien utrzymać sporą przewagę, zwłaszcza, że ostatnio skacze bardzo daleko bez żadnych wpadek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa TCS h2h

Lindvik - Granerud 1 @2.55 ForBet

Zdecydowana pomyłka bukmachera, dla porównania na STS @1.40 na Lindvika. Jego przewaga po dwóch konkursach to 16 pkt nad kolegą z Reprezentacji. Lindvik przede wszystkim stabilna forma, w dwóch konkursach zajął 4 miejsce z niewielką stratą do podium. Granerud zepsuł wczoraj jeden skok, który może się okazać kluczowy w walce o podium całego cyklu. Teraz Innsbruck, strasznie loteryjna skocznia, gdzie właśnie rok temu Granerud stracił szansę na walkę z Kamilem. Nie wierzę w jego odrodzenie w dwóch pozostałych konkursach, jego forma jest zdecydowanie gorsza aniżeli rok temu, więc Lindvik powinien utrzymać sporą przewagę, zwłaszcza, że ostatnio skacze bardzo daleko bez żadnych wpadek.
niestety juz zablokowane
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Szkoda słów na nich już zwrot , za błędy powinni odpowiadać oszołomy …
Nieraz była taka pomyłka i zostawiali , tutaj ewidentnie dlatego że pojawiło się na forum
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
I już jutro przenosimy się na 3 z 4 konkursów należących do TCS i będzie to klasycznie - Innsbruck w Austrii.
Póki co TCS i klasyfikacja bardzo przewidywalna prócz jednego zawodnika - Kos Lovro. Niesamowity wystrzał formy na TCS 22 latka ze Słowenii, który na ten moment zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej TCS. Z jednej strony presji na nim nie ma bo był stawiany jako zawodnik na TOP40 a nie TOP3 ale z drugiej strony brakuje mu doświadczenia i pytanie czy wytrzyma do końca. Ja z betami na niego lub przeciwko radzę stawkować ostrożnie.

Typy na kwalifikacje:
Kobayashi R. - Geiger K. 1 @ 1.35

Kobayashi tak jak większość przewidywała faworyt zdecydowany, 2 zwycięstwa za nim i moim zdaniem w obecnej formie może skończyć TCS z 4 zwycięstwami. Bez względu na belkę, warunki i sytuację skacze pięknie i bardzo daleko. Karla chwaliłem w poprzednich postach nie raz i nie dwa ale w tym przypadku uważam że nie ma szans. Jest stabilny, solidny ale to za mało na będącego w takiej formie Ryoyu.
Brakuje Geigerowi trochę ognia żeby odlecieć te kilka metrów dalej i powalczyć z Kobayashim.

Lindvik M. - Kos L. 1 @ 1.4
Grałem w drugich zawodach tę parę gram i teraz. Uważam, że do dubla świetna propozycja. Kosa opisałem na początku postu. Lindvik obecnie drugie miejsce w klasyfikacji TCS. Skocznia w Innsbrucku mniejsza od tej w Oberstdorf i uważam że tutaj Kos już nie odleci tak daleko. Jego styl do skoczni w Innsbrucku moim zdaniem nie będzie pasował. W przypadku Norwega, który wygrywał już tutaj zawody w przeszłości a obecnie jest w topowej formie. Musi gonić Kobayashiego, 13 pkt straty w klasyfikacji generalnej to nie tak dużo gdy w perspektywie do rozegrania są jeszcze 2x zawody czyli 4 serie.

Typy bez pisemnej analizy bo czasu nie mam:
Johansson R. - Prevc C. 1 @ 1.65
Lanisek A. - Stoch K. 1 @ 1.7
Huber D. - Zajc T. 1 @ 1.62

Wszystkie typy klasycznie z Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Lindvik - Kraft 1 @1,45 (kwalifikacje)


Lindvik - Kraft 1 @1,45 (kwalifikacje)

Stawiam w tym pojedynku na Norwega, mimo że w kwalifikacjach można nie skakać na 100%. To Norweg miażdzy w każdym skoku Krafta. Nie mam tu na mysli jego braku awansu do konkursu w GaPa ale ogół. Lindvik był w Obersdorfie i GaPa na 4 miejscu, poza pierwszym skokiem w Oberdorfie, resztę skoków miał blisko 140 metrów. Wydaje mi się że obok Japończyka to najrówniej w tej chwili skaczący zawodnik. Traci do lidera 13 pkt, wydaję się jest to dużo ale napewno powalczy.

Kraft już jest bez szans na cokolwiek w turnieju czterech skoczni. W Niemczech był poza 10 w Obersdorfie w GaPa nie awansował stąd dopiero 36 pozycja w turnieju. Na jego plus działać może że teraz są turnieje w Austri , ale on może nie mieć motywacji już. Napewno będzie chciał się pokazać na swoim obiekcie ale wyżej w tej chwili widze zdecydowanie Norwega nawet w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Szkoda słów na nich już zwrot , za błędy powinni odpowiadać oszołomy …
Nieraz była taka pomyłka i zostawiali , tutaj ewidentnie dlatego że pojawiło się na forum
Ciekawe "kwiatki" w tym Forbet. Tutaj para h2h też teoretycznie podchodzi pod zwrot. W klas. końcowej Lanisek 500, Tande 250; a w pojedynku h2h 1.75-1.95 na korzyść Słoweńca.
1641127871654.png
 
kacper091097 201,6K

kacper091097

Użytkownik
Lindvik - Kraft - 1 @1.45 Fortuna
W parze pomiędzy tymi zawodnikami typ na zwycięzcę nasuwa się praktycznie od razu. Lindvik prezentuje się dużo lepiej w tym roku w TCS. Kraft skakał beznadziejnie w GA-PA. Oczywiście teraz można powiedzieć, że Kraft będzie skakał u siebie i tu pewnie takich wtop nie będzie, ale warto pamiętać o tym, że Lindvik 2 lata temu tutaj wygrał. Teraz walczy o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji i na pewno nie odpuści nawet w kwali, po których będzie chciał mieć jak najlepszą parę. Kraft obecną dyspozycją nie powinien mieć za dużych szans na top 10 w kwalifikacjach, gdzie Lindvik bez problemu powinien się znaleźć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
kwalifikacje
Eisenbichler M. wygra @6.00
miejsca 1-3 @2,15 fortuna


Markus zaskoczył swoją formą w Ga-Pa spisując się w każdym skoku bardzo dobrze. Żadna z jego prób nie była słabsza co również jak na niego jest lekko zaskakujące. W konkursie był 2 a w innych sesjach albo wygrywał jak właśnie kwalifikacje albo był w ścisłej czołówce. Jeśli w Ga-Pa było tak dobrze i powtarzalnie to sądzę, że w Innsbrucku może być podobnie. Na tej skoczni został mistrzem świata 3 lata temu z dużą przewagą więc skocznia bardziej powinna mu pasować niż nie pasować. Co do rywali o zwycięstwo w kwalifikacjach to w sumie można kilku wymienić ale najbardziej zagrozi zapewne Ryoyu bo reszta zazwyczaj mniej przykłada się do treningów czy kwalifikacji albo też ich poziom jest trochę słabszy od tej dwójki patrząc na ostatni konkurs. Kursy na Ryoyu trochę niskie bo różnica raczej między nimi nie jest duża zwłaszcza, że to tylko kwalifikacje i jeden skok gdzie Markus czuje się lepiej nie mając też presji na sobie
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Eisenbichler o Bergisel: „Jest głupią świnią”, Geiger po Innsbrucku: „Chce się rzygać”

Trudno się nie zgodzić ze słowami Markusa i Karla które wypowiedzieli przed rokiem, austriacka Bergisel określana jest jednak nie bez przyczyny mianem bardzo kapryśnej i trudnej technicznie skoczni, w zasadzie to właśnie ta skocznia zweryfikuje kto jest w dobrej formie, jak dla mnie jutro może być loteryjnie w kwalifikacjach jak i konkursie.

Kraft S. vs Johansson R typ 1 1,60 k

Kraft na pewno zawiedziony że już nie będzie się liczył w całym turnieju, jutro skacze u siebie ale jak to w kwalifikacjach różnie może być Austriak bardziej lubi tą skocznie w przeciwieństwie do Johnasona gdzie ciężko odlecieć, rok temu Johansson zajął 13 miejsce a Kraft 8 natomiast w kwalifikacjach Kraft 6 a Johansson 16 jeśli nic sie nie wydarzy na kapryśnym Bergisel to jestem dobrej myśli.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Peier - Y.Sato 1 @ 1,65 @ Fortuna

Po pierwsze typ w kierunku Szwajcara, dla którego to jest jedna z ulubionych skoczni. A jak skacze Szwajcar, gdy skocznia leży widzieliśmy w Engelbergu gdzie cały czas walczył o podium. 2 lata temu odbyły się tu Mistrzostwa Świata i Peier zdobył tutaj brązowy medal. Mimo że wcześniej nigdy nawet nie zbliżał się do podobnych miejsc w poszczególnych konkursach PŚ. Nie było to dzieło przypadku, gdyż wiele treningów poprzedzających próby konkursowe nawet wygrywał i o ile dobrze pamiętam prowadził po 1 serii. Nie był to jednorazowy wybryk, gdyż też podczas TCS, jak i nawet podczas całego cyklu PŚ to właśnie na Bergisel notował najlepsze wyniki. Za przeciwnika wybrałem Sato, który moim zdaniem zanotował jednodniowy wyskok w Ga-Pa i w Innsbrucku może wrócić do miejsc w okolicy 20-30. Nic wcześniej nie sugerowało by forma Japończyka tak nagle wzrosła więc strzelam że to jego kolejny jednodniowy wybryk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Lindvik vs Peier 1 @1,50 STS
Żyła vs Stoch 1 @1,42 STS
Lanisek vs Freund 1 @1,40 STS


Witam was, po ostatnich dwóch klęskach w kuponach postanowiłem nie wrzucać tutaj nic, przestałem kombinować tylko gram racjonalne typy co poskutkowało zielonością. Dwa razy typowałem przeciwko gościom, którzy nagle zaczęli skakać ponad swój poziom z początku PŚ - T. Zajc i L. Kos
Tutaj proste typy, uważam że młody norweg będzie tutaj mocny, ostatnio jak tu skakal był bardzo silny, Peier też solidny ale myślałem, że będzie w top 6 a tutaj mimo wszystko poniżej moich i swoich oczekiwań. Co do Polaków to jedno się sprawdziło - fatalne wyniki naszych oprócz Piotrka, to Dawid, Kamil powininni powrócić do kraju bądź na obiekt treningowy dużo mniejszy - tak zrobił Kraft i uważam, że może tutaj namieszać - trenował w Seefeld. Reszta naszych na swoim słabym poziomie, optymizmem napawa lekko Wolny, fajny drugi skok.
Trzecim typem oczywistym jest Lanisek lepszy od Freunda, Słoweniec tak jakby przygasł ale mimo to stawianie go na przeciw przeciętnego Severina to nieprozumienie. W poprzednim TCS był tutaj na podium, Anze potrafi oddawać słabsze skoki w Q aby później podczas konkursu być w czołówce ale mimo gram w jego stronę.

Co do innych zawodników, nie skreślałbym tak Sato, rok temu w to właśnie w Innsbrucku był 5, nic nie wskazywało na to bo czy to w treningach czy Q nie był wysoko, a w konkursie potrafił skoczyć daleko. Geiger chyba już pogodził się z przegrana w TCS, dawno nie widziałem takiej frustracji u gościa - w sumie to dobrze bo co sędzia Niemiecki odwalał to chyba widzieliście - ladowanie blisko podparcia, a bisler dostaje 18,5....
W obecnej formie to Ryoyu nie ma sobie równych, jeśli Granerud nie odpali z forma to jest tutaj murowanym faworytem. Oby Piotrek podtrzymał poziom czołówki, bo co do reszty to chyba nie ma co się spodziewać nagle odczarowania tak słabego poziomu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
W sumie dopiero teraz zauważyłem, że to nie ten Sato i błąd buka. Jakiego rozliczenia się spodziewacie? ;)

1641216854791.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom