>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Turniej Czterech Skoczni 2021/22

Status
Zamknięty.
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
W STS pojawiły się h2h po kwalifikacjach, można złapać dobre kursy:
Nakamura - Wellinger 1,45
Fettner - Klimov 1,57
Leyhe - Freund 1,40
Żyła - Tande 1,40
Kos - Sato 1,50
Eisenbichler - Lindvik 1,70
 
S 14,7K

sebek1997

Użytkownik
Konkurs Bischofshofen (1 dzień)
Y. Sato - S. Kraft 2 @1.70
niestety Kraft zawodzi dzisiaj. Zaważył bardzo dobry, pierwszy skok Sato
M. Eisenbichler - M. Lindvik 2 @1.70
AKO: @2.89 STS


Jeden z lepszych typów, przynajmniej tak uważam. Który udało mi się wyłapać po pierwszym treningu i kwalifikacjach. Mimo, że Stefan Kraft nie jest w najlepszej dyspozycji do której nas przyzwyczaił. To uważam, że spokojnie da sobie radę i będzie lepszy w dzisiejszym konkursie od Japończyka Sato. Austriak bardzo lubi tutaj skakać. Potwierdzeniem tego są poprzednie cztery konkursy na tej skoczni, na których zajmował odpowiednio miejsca 4,4,3,4 i w każdych z nich był oczywiście wyżej sklasyfikowany od Sato. W dzisiejszych obu skokach również poradził sobie lepiej od Japończyka. W kwalifikacjach dostał tylko 51.5 noty za skok, co na Krafta jest słabą oceną, bo wszyscy doskonale wiemy, że jest to jeden z lepiej skaczących stylowo zawodników w PŚ. W konkursie z pewnością bardziej się już przyłoży do telemarku, przez co noty będą wyższe i odległościowo też powinien wygrać z Sato. Po tym kursie grzech nie zagrać.

Dubel uzupełniam typem na Lindvika. Drugiego zawodnika klasyfikacji generalnej TCS po dwóch konkursach. Norweg oddał fantastyczny skok w kwalifikacjach na 139.5 m. Marius również bardzo lubi tutaj skakać. Przed rokiem skończył zmagania na drugim miejscu, a dwa lata temu stanął na najniższym stopniu podium. Widać, że jest w gazie już od dłuzszego czasu i dzisiaj powinien powalczyć o drugie miejsce, bo Ryoyu jest chyba jednak poza zasiegiem kogokolwiek w tej chwili. Markus również oddał bardzo dobry skok treningowy i kwalifikacyjny, ale na Markusa i tak to było za mało. Myśle, że w konkursie będzie podobnie i to Lindvik będzie lepszy w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Eisenbichler- Granerud 2 3.40 @betlik✅

W treningu i kwalifikacjach lepszy Norweg, kurs po prostu value, bo powinno byc 50/50.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Bischofshofen 1.z. kto lepszy Wolny J. - Wąsek P. 2
1.55 fortuna

Przed nami mam nadzieję 3 konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Moim zdaniem Paweł Wąsek zakończy zawody na lepszym miejscu niż Jakub Wolny. Porównując formę tych dwóch skoczków na skoczni w Bischofshofen. Dziś zaczęło się od jedynego treningu, gdzie Wąsek był 29 po skoku na 112 metrów. Wolny był dopiero 65 z zaledwie 85 metrami, ale z tego co można przeczytać w relacji wielu zawodników miało problemy z powodu intensywnych opadów śniegu i niedoczyszczonymi torami. W kwalifikacjach z kolei Paweł był 28 (126m) a Jakub 37 (123m). Warunki były już bardziej zbliżone, mimo to Wąsek zaprezentował się lepiej. Na koniec zaznaczam, że zakładam odpadnięcie obu naszych skoczków. Mimo, że teoretycznie Wolny ma łatwiejszego rywala w parze KO, to spodziewam się, że jego skok będzie słabszy od Wąska i końcowo będzie sklasyfikowany niżej.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
1 seria ko:
Leyhe - Paschke 2 @2.89 sts

Jak dotąd na turnieju fajnie te typy wchodzą, zobaczymy tym razem. Leyhe 47 w treningu i 24 w kwali. Paschke odpowiednio 21 i 27. Jednak zarówno słaba lokata Leyhe w treningu jak i gorsza Paschke w kwalifikacjach była zapewne spowodowana dużo niższa prędkością od innych. Mimo to Pius poradził sobie teoretycznie sporo lepiej. Jak dla mnie szanse w parze równe, a może i ze wskazaniem na Paschke
 
Ostatnia edycja:
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bischofshofen 1.z. kto lepszy Wolny J. - Wąsek P. 2
1.55 fortuna

Przed nami mam nadzieję 3 konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Moim zdaniem Paweł Wąsek zakończy zawody na lepszym miejscu niż Jakub Wolny. Porównując formę tych dwóch skoczków na skoczni w Bischofshofen. Dziś zaczęło się od jedynego treningu, gdzie Wąsek był 29 po skoku na 112 metrów. Wolny był dopiero 65 z zaledwie 85 metrami, ale z tego co można przeczytać w relacji wielu zawodników miało problemy z powodu intensywnych opadów śniegu i niedoczyszczonymi torami. W kwalifikacjach z kolei Paweł był 28 (126m) a Jakub 37 (123m). Warunki były już bardziej zbliżone, mimo to Wąsek zaprezentował się lepiej. Na koniec zaznaczam, że zakładam odpadnięcie obu naszych skoczków. Mimo, że teoretycznie Wolny ma łatwiejszego rywala w parze KO, to spodziewam się, że jego skok będzie słabszy od Wąska i końcowo będzie sklasyfikowany niżej.
ten bet na superbecie 1.85 na 1.85
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Jak ktoś miał postawionego Kosa wysoko albo w parze z Sato, to podziękujcie mi, że nie wejdzie. U mnie zawsze wiatr w twarz. Zawsze coś się musi dziwnego wydarzyć. Położyłem kafla na tripla, Sociedad piękne 2 gole do przerwy, to najpierw Sato znikąd dobry skok, a jak z niższej belki Kos skoczył praktycznie tyle samo (i by prowadził), to musiał się wywalić. Klasyka gatunku. Przepraszam wszystkich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom