>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Nowy plan TCS po odwołaniu dzisiejszego Innsbrucku:


Środa, 5 stycznia:
11.30 - trening (1 seria)
13.00 - kwalifikacje
16.30 - konkurs

Czwartek, 6 stycznia:
14.30 - kwalifikacje
17.30 - konkurs

Oba konkursy w Bischofshofen, oba rozegrane systemem KO.


A więc, tak jak Fortuna wczorajsze kwalifikacje zostały rozliczone i zostają uznane w konkursie. Za dzisiejszy konkurs zwrot. Jutrzejszy konkurs i kwalifikacje można typować w ramach dzisiejszego Innsbrucka. A czwartkowe Bischofhofen zostaje bez zmian po staremu w ramach 4 skoczni i również można typować i kwalifikacje i konkurs.

Przykład:
Ktoś oddał 3 typy na kwali Innsbruck - ma je zaliczone
Ktoś oddał 3 typy na konkurs Innsbruck - ma za nie zwrot. Czyli nadal ma do wykorzystania 3 typy na jutrzejsze Bischofschofen, czy to kwali czy konkurs - obojętne (nie wiemy na co będzie oferta więc dopuszczamy to i to). Typy te podajemy w temacie na Innsbruck!

Jutro po konkursie otwieram nowy temat na 4 skocznie i tam już znowu można podać max 6 typów.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Proponuje, aby analizy na dzisiejszy konkurs zostały dopisane do punktacji , ponieważ dużo osób napisało dopiero na konkurs a nie na kwalifikacje , zatem nie jest to sprawiedliwe wobec niektórych uczestników turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Proponuje, aby analizy na dzisiejszy konkurs zostały dopisane do punktacji , ponieważ dużo osób napisało dopiero na konkurs a nie na kwalifikacje , zatem nie jest to sprawiedliwe wobec niektórych uczestników turnieju.
Zdecydowanie popieram. Tym bardziej że jedyna szansa teraz to napisać analizę przed treningami, bo harmonogram jest taki że kwalifikacje i konkurs chyba tylko live będą do gry. A takie analizy w ciemno, gdzie zawodnicy na tej skoczni jeszcze nie skakali są trudne i bardziej na czutkę, więc mogą przynieść więcej złego niż dobrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Proponuje, aby analizy na dzisiejszy konkurs zostały dopisane do punktacji , ponieważ dużo osób napisało dopiero na konkurs a nie na kwalifikacje , zatem nie jest to sprawiedliwe wobec niektórych uczestników turnieju.
Ok, zgadzam się, pod warunkiem że analiza będzie podpięta do posta konkursowego na jutrzejszą ofertę. Wpisów konkursowych w temacie konkursowym na dzisiejszy innsbruck nie biorę pod uwagę, także wklejcie koniecznie link do starej analizy w nowym poście
 
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dopiero doczytałem, że analiza z Innsbrucka się liczy. To proszę o dodanie analizy


Do dzisiejszych typów:

Dzięki
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dopiero doczytałem, że analiza z Innsbrucka się liczy. To proszę o dodanie analizy


Do dzisiejszych typów:

Dzięki
Zrobione
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
typerskoki typerskoki zamknałeś temat na Inssbruck a chciałem dac typy na konkurs bo jest oferta a nie chciałem na kwale:
Czy mógłbys dodać moje typy bo konkurs rozpoczyna się o 16:30?


2 POST: Konkurs (za odwołany Inssbruck):

Kto Lepszy:

1. A. Lanisek - P. Żyła 2 @ 1.89
2. J. Hoerl - L. Kos 2 @ 2.05
3. K. Geiger - H.E. Granerud 2 @1.86
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
typerskoki typerskoki zamknałeś temat na Inssbruck a chciałem dac typy na konkurs bo jest oferta a nie chciałem na kwale:
Czy mógłbys dodać moje typy bo konkurs rozpoczyna się o 16:30?


2 POST: Konkurs (za odwołany Inssbruck):

Kto Lepszy:

1. A. Lanisek - P. Żyła 2 @ 1.89
2. J. Hoerl - L. Kos 2 @ 2.05
3. K. Geiger - H.E. Granerud 2 @1.86
Racja, nie sądziłem że jeszcze będzie oferta prematch pomiędzy kwalami a konkursem. Temat otwarty, można dodawać jeszcze przez ponad godzinę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
pomiędzy kwalifikacjami i konkursem to 3 godziny , więc pewnie też będzie oferta pre przed konkursem więc można podać typy na kwale i pozniej na konkurs?
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Jak możesz złącz te typy na konkurs na co podałem wcześniej z kwalifkacjami, chyba że wolisz to oddzielny post zrobie

konkurs:

4. Granerud H.E. miejsce 1-3 TAK 2.75 k
5. Lindvik M. vs Eisenbichler M. typ 2 3.09 k
6. Kraft S. vs Hayboeck M. typ 1 2.03 k
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi

Zabrakło "2" na Y. Sato, prośba o dopisanie
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tabela po podliczeniu Bischo oraz typów długoterminowych gotowa. Czekam na uwagi do 09.01 do końca dnia. 10.01 podaje ostatecznych zwycięzców.
Dzięki za uczestnictwo, zabawę i stosowanie się do regulaminu :)

PS. Typy długoterminowe mocno namieszały w czołówce i w ogóle swoją drogą walka na noże w TOP7. Jeden błędny typ mniej w konkursach lub jeden więcej trafiony długoterminowy i 7 miejsce wskoczyło by na pierwsze :) Niesamowicie wyrównana walka do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 15K

mijon

Użytkownik
faktycznie walka byla, tym razem sie nie załapałem na premiowane miejsca, ale liczyła sie dobra zabawa pozdrawiam uczestników ; )
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Gratulacje dla wszystkich, ja zapomniałem raz linka z analizą wstawić i też 100 punktów mniej :ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom