>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Mam koleżankę, jest położną, przechorowała covid w domu i powiedziała, że tego gów.a wszczepić sobie w ramię nie da.
Pisałem już wcześniej, że są grupy społeczne, które powinny się szczepić, bo pewnie jak im to nie pomoże to nie zaszkodzi, więc pewnie bym się zaszczepił.
Podobno Magda Gessler wie jak smakuje g.... A tak przynajmniej mówi w swoim programie: "To smakuje jak g..."
A ty jesteś gotów się zaszczepić czymś, co uważasz że g... jest. Przebiłeś Gesslerową...
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A ty jesteś gotów się zaszczepić czymś, co uważasz że g... jest.
Dalej nic nie rozumiesz.:(
Wyjmujesz coś z kontekstu i spuszczasz się na myśl jaki to jesteś inteligentny.:D

Wyjaśnię ci bo widzę, że nic nie kumasz. Chodzi o konkretne sytuacje i konkretne osoby, np. 70+, ludzie z poważnymi chorobami serca i tym podobne.
Następnym razem czytaj tekst co najmniej kilkadziesiąt razy, może coś dotrze.
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Mam koleżankę, jest położną, przechorowała covid w domu i powiedziała, że tego gów.a wszczepić sobie w ramię nie da.
Pisałem już wcześniej, że są grupy społeczne, które powinny się szczepić, bo pewnie jak im to nie pomoże to nie zaszkodzi, więc pewnie bym się zaszczepił.
Wyjaśnię ci bo widzę, że nic nie kumasz. Chodzi o konkretne sytuacje i konkretne osoby, np. 70+, ludzie z poważnymi chorobami serca i tym podobne.
Następnym razem czytaj tekst co najmniej kilkadziesiąt razy, może coś dotrze.
Czyli dopuszczasz mozliwość zaszczepienia się czymś, co sam uważasz że jest g...

Jeśli nie rozumiesz tego, co sam napisałeś - to jesteś przypadkiem beznadziejnym.
No chyba że to zwykłe odwracanie kota ogonem...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj 700 zgonów na COVID. Wcale ta fala nie wyhamowuje. Zapamiętacie moje słowa - dzieci będą się w książkach uczyć o tym co PiS zrobił, a właściwie czego nie zrobił w walce z COVID.

Powinien być wprowadzony natychmiast całkowity lockdown kraju !!!
bo osoby zaszczepione z 2 lub więcej chorobami współistniejącymi też umierają. O niezaszczepionych młodych się nie wypowiadam bo jak tu piszą antyszczepionkowcy - to ich sprawa więc jak chcą ginąć to giną... Ale tych starszych osób z dodatkowymi chorobami to mi bardzo szkoda. Holandia wprowadziła całkowity lockdown. U nas mało co jest na papierze, a i to nie jest przestrzegane. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek autobusu miejskiego ok godz 14 w jakimkolwiek większym mieście Polski żeby zobaczyć ile ludzi ma założoną prawidłowo maskę, a ile wcale jej nie ma...
Post automatycznie złączony:

A tu macie antyszczepionkowcy "efekty" waszej "pracy" na forach:


Jeden ze zbanowanych już kolegów z tego forum też mi to pisał, że by mi tak zrobił jakbym mu zwrócił uwagę o maskę !!!
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Powinien być wprowadzony natychmiast całkowity lockdown kraju !!!
Zobacz co się już teraz dzieje z cenami, coraz więcej ludzi już sobie nie radzi, żyją w skrajnej nędzy i nie mówię tutaj tylko o ludziach bezrobotnych czy emerytach, ale również o uczciwie pracujących, których stać na coraz mniej i dla wielu nawet życie z miesiąca na miesiąc już jest trudne. Jakby wprowadzili całkowity lockdown, to niebawem rolka papieru toaletowego kosztowałaby 10 zł, a wielu ludzi skończyłoby na ulicy. Lockdown to mogą sobie wprowadzać bogate kraje, gdzie obywatele mają możliwości zacisnąć pasa, my w Polsce takiej możliwości już nie mamy pomijając nieliczne wyjątki. Co to za różnica, czy się umrze na covid czy z totalnej biedy... Owszem, kilkaset zgonów na dzień to jest bardzo dużo, ale to i tak jest nic w porównaniu z biedą jaka by była gdyby ten całkowity lockdown wprowadzili. Ten rok finansowo już jest trudny dla wielu, przyszły będzie jeszcze gorszy. W przypadku lockdownu to już będzie całkowita masakra. Nie wspominam już nawet ile biznesów upadnie...

Nie ma co porównywać Polski do Holandii, tam sobie mogą na chwilowy lockdown pozwolić, większość ludzi bez problemu da radę to przeżyć, a u nas niestety nie. Inna sprawa, że takie lockdowny będą musieli ciągle wprowadzać, bo tych fal jeszcze będzie sporo i uważam, że jeszcze będą znacznie gorsze warianty niż Delta i Omikron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A tu macie antyszczepionkowcy "efekty" waszej "pracy" na forach:
No ale przecież były minister zdrowia, lekarz z wykształcenia powiedział w wywiadzie w Robertem Mazurkiem bardzo wyraźnie, że maseczki nic nie dają. Nawet sobie z tego bekę robił. Co prawda później wprowadził nakaz noszenia nawet na otwartej przestrzeni, ale potem wyszło dlaczego. Robił biznes z instruktorem i towar musiał zejść. To miał rację czy nie?

I skąd przyszedł ci pomysł do głowy, że ta dziewczyna zrobiła to dlatego, że jest zalogowana na tym forum i czyta posty z tego działu.
Chyba, że ja czegoś nie doczytałem w tym artykule.
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Lockdown to ostateczność, którą można by zastosować, gdyby brakowało miejsc w szpitalach. A i to na krótko - tylko do czasu opanowania sytuacji. W Polsce póki co miejsca w szpitalach nie stanowią problemu. Tzw 4 fala opada. Problemem jest jednak niski poziom wyszczepienia i tu rząd musi się zabrać do roboty. Jeśli omikron jest tak zakaźny, jak piszą - może być ciężko. Zbyt wielu ciężko chorych w krótkim okresie może zablokować służbę zdrowia.

A wtedy może się pojawić coś, co można nazwać ukrytym lockdownem - oficjalnie go nie ma, ale skala zakażeń plus strach ludzi mogłyby mieć podobne skutki, jak lockdown wprowadzony oficjalnie. Też źle, prawda.

Czas by rząd stanął w prawdzie i uznał, że trzeba zacząć prowadzić politykę prozdrowotną wbrew antyszczepom. Kraje cywilizowane udowodniły, że wysoki procent wyszczepienia ogranicza śmiertelność, a także ciężki przebieg choroby.
Jest inna droga? Tylko jedna - najsłabsi muszą umrzeć. Ale czy to właściwy kierunek?
Post automatycznie złączony:

I skąd przyszedł ci pomysł do głowy, że ta dziewczyna zrobiła to dlatego, że jest zalogowana na tym forum i czyta posty z tego działu.
Niestety, nie jesteś jedynym antyszczepem, kiciusiu. I niestety, ciągle nie ogarniasz.
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Prof. Andrzej Horban: Nadciąga prawdziwe tsunami


Narodowym interesem jest zapomnieć o wszystkim innym i w trybie możliwie najszybszym jest zaszczepić dwoma dawkami osoby niezaszczepione i zaszczepić trzecią dawką osoby zaszczepione dwoma. Trzecią dawką zaszczepiło się jedynie ok. 20 proc. osób. Musimy się opamiętać. To sprawa życia i śmierci. Zwłaszcza dla osób starszych.

W tej chwili 90 proc. leżących w szpitalu są to osoby niezaszczepione. Podobnie wygląda odsetek niezaszczepionych pośród umierających. To wręcz nieprawdopodobne z punktu widzenia nie tylko medycyny. Mamy skuteczne narzędzie, a z przyczyn niezrozumiałych je odrzucamy.


Mamy 17 tys. 156 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce — powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska programie Sygnały Dnia w radiowej Jedynce. 616 osób zmarło — w tym prawie 75 proc. to osoby niezaszczepione
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zobacz co się już teraz dzieje z cenami, coraz więcej ludzi już sobie nie radzi, żyją w skrajnej nędzy i nie mówię tutaj tylko o ludziach bezrobotnych czy emerytach, ale również o uczciwie pracujących, których stać na coraz mniej i dla wielu nawet życie z miesiąca na miesiąc już jest trudne. Jakby wprowadzili całkowity lockdown, to niebawem rolka papieru toaletowego kosztowałaby 10 zł, a wielu ludzi skończyłoby na ulicy. Lockdown to mogą sobie wprowadzać bogate kraje, gdzie obywatele mają możliwości zacisnąć pasa, my w Polsce takiej możliwości już nie mamy pomijając nieliczne wyjątki. Co to za różnica, czy się umrze na covid czy z totalnej biedy... Owszem, kilkaset zgonów na dzień to jest bardzo dużo, ale to i tak jest nic w porównaniu z biedą jaka by była gdyby ten całkowity lockdown wprowadzili. Ten rok finansowo już jest trudny dla wielu, przyszły będzie jeszcze gorszy. W przypadku lockdownu to już będzie całkowita masakra. Nie wspominam już nawet ile biznesów upadnie...

Nie ma co porównywać Polski do Holandii, tam sobie mogą na chwilowy lockdown pozwolić, większość ludzi bez problemu da radę to przeżyć, a u nas niestety nie. Inna sprawa, że takie lockdowny będą musieli ciągle wprowadzać, bo tych fal jeszcze będzie sporo i uważam, że jeszcze będą znacznie gorsze warianty niż Delta i Omikron.
Z punktu widzenia gospodarczego to masz rację. Tylko podobno wg. PiS my właśnie jesteśmy bogatym krajem. Skoro nas stać na płacenie milionowych kar, skoro nas stać aby blokować środki unijne na walkę z pandemią, skoro nas stać na 500+ i skoro premier Morawiecki mówi codziennie, że mamy najlepiej rozwijającą się gospodarkę w Europie to nie stać ich żeby zapłacić ludziom godne postojowe i zahamować śmierć ludzi ? To co ? - rząd poprzez swoją politykę zablokował nam środki na walkę z pandemią z UE - dlatego nie wprowadza lockdownu i giną ludzie ? Extra mamy rząd !
Post automatycznie złączony:


A tu artykuł na temat teorii dotyczących śmierci po szczepionce:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 3,3K

general1973

Użytkownik
adamo,ja wiem ,że Ty byś zamknął Turów ,bo tak chce jakieś hiszpańskie babsko.
Najlepsze co mogłoby spotkać Polskę ,to wyjść z tej śmiesznej Unii (w obecnym kształcie).
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A tu artykuł na temat teorii dotyczących śmierci po szczepionce:
Bardzo wiarygodne. Okazuje się, że szczepionka chroni także przed śmiercią np. w wypadku samochodowym lub zawałem serca.

Badanie wykazało, że zaszczepieni umierali z powodu różnych przyczyn "niecovidowych" rzadziej niż niezaszczepieni. Tę prawidłowość zauważano w każdej grupie wiekowej i etnicznej.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Bardzo wiarygodne. Okazuje się, że szczepionka chroni także przed śmiercią np. w wypadku samochodowym lub zawałem serca.

Badanie wykazało, że zaszczepieni umierali z powodu różnych przyczyn "niecovidowych" rzadziej niż niezaszczepieni. Tę prawidłowość zauważano w każdej grupie wiekowej i etnicznej.
Jasne że nie wiarygodne, wiarygodne są twoje artykuły i filmiki ;D
Myślałem że już koniec, ale widzę że nie, dalej wrzucasz jakieś hasła z dupci, nic nie znaczące. Jesteś naprawdę tak niekumaty, że aż ciężko wchodzić w polemikę. Zostałeś już na tym forum wyjaśniony chyba z 10 razy, ale dalej nic, zero autorefleksji xD
Należysz może do fundacji burego misia? Bo zdaje się, ze tam takich przyjmują xD

Weź człowieku już usiądź na dupie w tym swoim 55 metrowym apartamencie wielkości mojego salonu i się po prostu przymknij.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo,ja wiem ,że Ty byś zamknął Turów ,bo tak chce jakieś hiszpańskie babsko.
Najlepsze co mogłoby spotkać Polskę ,to wyjść z tej śmiesznej Unii (w obecnym kształcie).
Na całe szczęście twojego zdania nie podziela 80% innych Polaków ! Jakbyśmy nie byli w UE to już byś od paru lat gawarił po rusku.... :ROFLMAO: Bo Putin by za jednym zamachem zajął Ukrainę i Polskę !!! A ja osobiście dzięki tej "śmiesznej" Unii uratowałem sobie życie i TO DOSŁOWNIE !!! a także otrzymałem od niej dużą pomoc finansową. Bardzo dużo jej zawdzięczam - ja jako osoba prywatna. Pojęcia nie masz ty i inni z Konfederacji co chcecie zrobić. Kiedyś przed wojną za takie poglądy godzące w polską rację stanu to by była paka ! Już wiadomo z jakich kręgów wywodzą się antyszczepionkowcy. Dlaczego nie pojedziecie do Rosji ? Tam nie ma przymusu szczepionek, nie ma lockdownu i nie ma ani UE ani NATO ! Jedźcie tam !
Post automatycznie złączony:

A, już wiem. Ty czytałeś.
Nie mogę powiedzieć... ;) Domyśl się ! ;)
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Mało tu się udzielam, ale odnośnie Unii to osobiście zgadzam się z adamo, UE trochę ucywilizowała Polskę, jakby teraz z niej wystąpić to pozostaje Unia Sowiecka i ich metody które i tak w dalszym ciągu w Polsce są odczuwalne.
Ruscy wygrali wojnę, a gdzie są oni a np. Niemcy gospodarczo?
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Weź człowieku już usiądź na dupie w tym swoim 55 metrowym apartamencie wielkości mojego salonu i się po prostu przymknij.
Chyba kartonu 😂 😂 😂
To ty lepiej wsiądź w swoje Daewoo Tico, które w twoich urojeniach jest najnowszą S-klasą i jedź do Austrii
Dałem ci link do artykułu z robotą w sam raz dla ciebie i twoich dwóch koleżków z forum. Zarobisz w euro i już nie będziesz musiał zbierać puszek po piwie;)
Post automatycznie złączony:

Nie mogę powiedzieć... ;) Domyśl się ! ;)
Domyśliłem się, że ty się domyślasz.
Domyślam się też, że być może masz rozdwojenie jaźni. Wskazuje na to fakt, że raz sugerujesz, że jesteś przedsiębiorcą, a raz, że komisarzem policji.
 
Ostatnia edycja:
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Na całe szczęście twojego zdania nie podziela 80% innych Polaków ! Jakbyśmy nie byli w UE to już byś od paru lat gawarił po rusku.... :ROFLMAO: Bo Putin by za jednym zamachem zajął Ukrainę i Polskę !!! A ja osobiście dzięki tej "śmiesznej" Unii uratowałem sobie życie i TO DOSŁOWNIE !!! a także otrzymałem od niej dużą pomoc finansową. Bardzo dużo jej zawdzięczam - ja jako osoba prywatna. Pojęcia nie masz ty i inni z Konfederacji co chcecie zrobić. Kiedyś przed wojną za takie poglądy godzące w polską rację stanu to by była paka ! Już wiadomo z jakich kręgów wywodzą się antyszczepionkowcy. Dlaczego nie pojedziecie do Rosji ? Tam nie ma przymusu szczepionek, nie ma lockdownu i nie ma ani UE ani NATO ! Jedźcie tam !
Jak Unii (Niemcom) tyle zawdzięczasz to Ty wyjedz do nich.Tam masz swoje lockdowny,i cały ten syf.
Dlatego,że Ciebie karmią,to wypisujesz tutaj te herezje?
Polska w Unii to jak krowa w bagnie.Każdy chce ją wyciągnać,tylko,że ci co wyciągają za cycki to mają mleko,a ci którzy ciągną za ogon mają gó..no. A większość Polaków ciągnie za ogon.
To właśnie aktualne "elity" Unii są prosowieckie i kolaborują z Władimirem i prędzej czy pożniej będziesz albo gawarił albo szprechał w zależności po której stronie Wisły żyjesz.
Właśnie dzięki Twojej Unii i jej polityce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Jak Unii (Niemcom) tyle zawdzięczasz to Ty wyjedz do nich.Tam masz swoje lockdowny,i cały ten syf.
Dlatego,że Ciebie karmią,to wypisujesz tutaj te herezje?
Polska w Unii to jak krowa w bagnie.Każdy chce ją wyciągnać,tylko,że ci co wyciągają za cycki to mają mleko,a ci którzy ciągną za ogon mają gó..no. A większość Polaków ciągnie za ogon.
To właśnie aktualne "elity" Unii są prosowieckie i kolaborują z Władimirem i prędzej czy pożniej będziesz albo gawarił albo szprechał w zależności po której stronie Wisły żyjesz.
Właśnie dzięki Twojej Unii i jej polityce.
Otóż to, z tym że to nie Polska jest krową tylko ty i twoj wafelek robek, ktorym w kraju nie pykło i musieli uciekać za granice zarabiać hajs na jakąś klitke xD
Dla takich zaściankowych ludzi, zawsze najważniejsze co może być to honor i godność, zawsze się tym karmią, zresztą jak juz padło słowo kolaboracja to pewnie niebawem i do tego przejdziemy. Sęk w tym, że wy tymi krowami w bagnie nie jesteście z wyboru honoru i godności tylko przez własne nieudacznictwo xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom