>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
A więc jeszcze raz dla potwierdzenia. Po cytacie -



Jak to mówią, uderz w stół to nożyce się odezwą
.:rolleyes:



Najpierw prawnik, który porównuje ch.. do palca.



Później Bill, który wierzy Gutowi we wszystko, oprócz tego, że obalił jego teorię.



I najmniej agresywny adamo, który raz wierzy a raz nie.;)

Jak to mówią, psy szczekają a karawana jedzie dalej.
noo i jak zwykle same debilizmy, zero odniesienia się do argumentów

Widać od razu, że znajomych wsród lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych nie masz. Siedzisz na garnuszku u rodziców, zgadłem? Jest opcja że masz 16-17 lat, ewentualnie jesteś po 30 ale w życiu coś nie pykło, więc otoczenie to głównie budowlanka, praca dorywcza itp.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Bundesmajster, The Bill - na dobranoc mam dla was wiadomość dzięki której będziecie mieli wzwód przez całą noc.

Bukujcie już bilety na najbliższą podróż do Austrii.

Pieniądze leżą na ulicy!!!

Post automatycznie złączony:

Widać od razu, że znajomych wsród lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych nie masz. Siedzisz na garnuszku u rodziców, zgadłem? Jest opcja że masz 16-17 lat, ewentualnie jesteś po 30 ale w życiu coś nie pykło, więc otoczenie to głównie budowlanka, praca dorywcza itp.
No nie pykło. Niedawno wróciłem z pracy z Niemiec po czterech latach, kupiłem mieszkanie 55 m w dużym mieście, ale ogólnie lipa bo na drugie nie starczyło.
Mam koleżankę, jest położną, przechorowała covid w domu i powiedziała, że tego gów.a wszczepić sobie w ramię nie da.
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Bundesmajster, The Bill - na dobranoc mam dla was wiadomość dzięki której będziecie mieli wzwód przez całą noc.

Bukujcie już bilety na najbliższą podróż do Austrii.


Pieniądze leżą na ulicy!!!

Post automatycznie złączony:



No nie pykło. Niedawno wróciłem z pracy z Niemiec po czterech latach, kupiłem mieszkanie 55 m w dużym mieście, ale ogólnie lipa bo na drugie nie starczyło.
Mam koleżankę, jest położną, przechorowała covid w domu i powiedziała, że tego gów.a wszczepić sobie w ramię nie da.
Co poradzić, skoro nie pykło to przynajmniej wiele wyjaśnia jeśli chodzi o tą zaściankowość- po prostu nie było nikogo, kto wsparłby intelektualnie.
Jeśli twierdzisz, że skoro koleżanka przechorowała covid w domu, to wszyscy tak go przechodzą, to najzwyczajniej w świecie nie ogarniasz i nie ogarniesz już, ponieważ masz ciężkie ograniczenia rozumowania. Dlatego 3 raz mówię ci, zebyś po prostu się nie szczepił i skończył namawiać innych do nieużywania mózgu, ponieważ z twoich wypowiedzi wynika jasno, że nie rozumiesz prostych zdań w ojczystym języku.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
No nie pykło. Niedawno wróciłem z pracy z Niemiec po czterech latach, kupiłem mieszkanie 55 m w dużym mieście, ale ogólnie lipa bo na drugie nie starczyło.
Mam koleżankę, jest położną, przechorowała covid w domu i powiedziała, że tego gów.a wszczepić sobie w ramię nie da.
A u mnie pykło. Willa 400m. Jacht. Dom na Mazurach. Apartament na Seszelach. Działka na Księżycu. A moja znajoma, prof wirusologii, na pytanie o antyszczepów odpowiedziała... napisałbym co odpowiedziała, ale miałbym bana na wieki wieków ....
@Kiciuś, oszczędź sobie już wstydu.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
Dane z ostatnich dni:

16.12.2021

Wielka Brytania
  • Liczba nowych zachorowań: 88 042 (razem 11 161 497, +0,8%)
  • Liczba zgonów: 147 (łącznie 147 396, +0,1%
Polska
  • Liczba nowych zachorowań: 22 096 (razem 3 903 445, +0,6%)
  • Liczba zgonów: 592 (łącznie 90 306, +0,7%)

17.12.2021

Wielka Brytania
  • Liczba nowych zachorowań: 92 907 (razem 11 254 404, +0,8%)
  • Liczba zgonów: 113 (łącznie 147 509, +0,1%)
Polska
  • Liczba nowych zachorowań: 20 027 (razem 3 923 472, +0,5%)
  • Liczba zgonów: 566 (łącznie 90 872, +0,6%
Itd...


Tak wygląda różnica między krajem ludzi zaszczepionych, a krajem, no cóż, nieco zacofanym epidemiologicznie.
Trzeba więcej dowodów na skuteczność szczepionek? No właśnie...

Ważne - populacja Wielkiej Brytanii to ok 67,4 mln ludzi.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
24-latka miała brać ślub. Zmarła z powodu COVID-19

- Mieliśmy niedawno 24-letnią pacjentkę. Zdrową, bez dodatkowych obciążeń, w sierpniu miała brać ślub. Nie zaszczepiła się. Przebieg COVID-19 był u niej błyskawiczny i bardzo ciężki. Nie udało się jej uratować. To są prawdziwe dramaty, z którymi zmagamy się cały czas - mówił w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" Piotr Gozdek, zastępca dyrektora ds. medycznych szpitala w Tomaszowie Lubelskim. W szpitalu tym od stycznia do października tego roku z powodu COVID-19 zmarło 350 pacjentów.


I to są prawdziwe tragedie, a nie jakieś tam kłamstwa kiciusia mruczusia robcia na temat szczepień...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I najmniej agresywny adamo, który raz wierzy a raz nie.;)
Ale w co wierzy, a w co nie ? Szczepionki, DDM i lockdown są jedynymi możliwymi sposobami walki z COVID. Niedługo dojdą leki. O ile lockdown wiąże się z negatywnymi skutkami gospodarczymi i problemami całych gałęzi gospodarki np. gastronomii o tyle szczepionki i DDM są rozwiązaniem optymalnym. Ja nie jestem rządem żeby określać jak stosować te różne środki, czy ma być przymus szczepionek i w jakim zakresie i czy ma być naprawdę egzekwowanie DDM ? Przykłady fałszywych certyfikatów i nie szanowania obostrzeń pokazują, że PiS który umie ścigać kobiety za demonstracje już nie potrafi, a raczej nie chce egzekwować spraw związanych z pandemią. Przez to umierają Polacy...

Na całe szczęście od czasu wprowadzenia szczepionek ci co chcą mogą się w dużym stopniu zabezpieczyć dlatego teraz nie jestem już "agresywny i wystraszony"... Pisałem o tym jak to widziałem od marca 2020 do wakacji 2021... W tamtym czasie tak rzeczywiście było, że byliśmy zdani na łaskę i niełaskę tych co mieli w d. innych i nie stosowali się do obostrzeń...

Pytacie mnie jakie mam zdanie np. na temat obowiązkowych szczepień. A ja nie mam tu zdania bo mam za małą wiedzę aby stwierdzić np. w jakim stopniu zarażają niezaszczepieni, a w jakim nie. Jak wydolna będzie służba zdrowia podczas kolejnej fali itd itd. To co wiem to to, że ci ludzie (niezaszczepieni) tracą życie i dlatego wiele rządów zmusza ich do szczepień dla ich własnego dobra, ale czy to jest dobre rozwiązanie też się nie wypowiem bo nie mam zdania na ten temat. Oczywiście wprowadzenie przymusowych szczepień w żadnym wypadku by mi nie przeszkadzało bo sam je mam i uważam, że pomogą innym, ale to kwestia rządu.

Osoby, które wypowiadają się w tym wątku przeciw szczepionkom i DDM lub inne tego typu osoby na YT i partia jak Konfederacja stoją po niewłaściwej stronie barykady, a do tego takie poglądy są groźne bo mogą w nie uwierzyć ludzie. Słyszałem już parę wypowiedzi ludzi ze szpitali co uciekli śmierci spod kosy, że właśnie czytając takie teksty lub oglądając YT nie zaszczepiły się, a potem żałowały... Są i oczywiście tacy, którzy nawet mimo ciężkiego przebiegu COVID i pobytu w szpitalu będą do końca twierdzić, że COVID nie istnieje... ;) No, ale to już przypadki wymagające leczenia nie tylko fizycznego....:ROFLMAO: Ale wracając do wypowiedzi antyszczepionkowców to myślę, że za jakieś kilka lat, przynajmniej duża część z nich zobaczy jak bardzo się myliła jak powstaną różne opracowania i statystyki na ten temat. Przynajmniej taką mam nadzieję bo akurat Polska to taki specyficzny kraj, że wciąż są osoby co wierzą w zamach smoleński i płaską ziemię...:ROFLMAO:
 
A 397

adam1890

Użytkownik
No tak tak nie bylo zamachu a skrzydlo samolotu odpadlo od drzewa😀 i ponad kilkanaście dziwnych śmierci samobójstw po katastrofie po stronie polskiej czy nawet ślad po kontrolerach z wieży zaginął. Ty naprawdę jesteś osoba tak ograniczona umysłową że az nóż sie w kieszeni otwiera... Od kiedy rząd może martwić się o nasze zdrowie? Te same osoby które u Sowy mówiły że ludzie maja zapierdalac za miske ryżu teraz niby martwią się o nasze zdrowie... oni by srali na cb a bys mowil ze to nutella... nic w tym kraju się chyba nigdy nie zmieni jak takie ameby umysłowe będą żyć. Propaganda propagandą pogania na to ida ogromne pieniądze na ten caly covid i raczej nikt nie patrzy na nasze zdrowie... to ze ty lubisz szpryce i bedziessz przyjmowal reguralnie to nie znaczy że ja albo moje dziecko ma przyjmowac coś co nie jest przebadane do końca... skąd ty chlopie możesz wiedzieć co się bedzie dzialo z organizmem czlowieka po przyjęciu np 6 dawek? Albo 10? Bo na mniej to juz nie ma co liczyc bo juz na wiosne kolejna bedzie dawka... ja ci oddam swoją dawke i mojej córki bedziesz czul sie bezpieczniej....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Całą grupa homo covidius zameldowała się ze swoimi żalami. Mam nadzieję, że z trasy do Austrii.

Dałem wam fajny cynk o pracy za granicą, dobrze płatnej i w sam raz dla was, a tu zamiast podziękowań....
Ech szkoda gadać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tak tak nie bylo zamachu a skrzydlo samolotu odpadlo od drzewa😀 i ponad kilkanaście dziwnych śmierci samobójstw po katastrofie po stronie polskiej czy nawet ślad po kontrolerach z wieży zaginął.
No widać, że osoby o poglądach antyszczepionkowych łączy również wiara w zamach smoleński, płaską ziemię, spisek żydowski itd itd... :ROFLMAO: Nawet to logiczne... :ROFLMAO: A ci co rozmawiali w Sowa i przyjaciele to już nie rządzą od 6 lat...:ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
A 397

adam1890

Użytkownik
No widać, że osoby o poglądach antyszczepionkowych łączy również wiara w zamach smoleński, płaską ziemię, spisek żydowski itd itd... :ROFLMAO: Nawet to logiczne... :ROFLMAO: A ci co rozmawiali w Sowa i przyjaciele to już nie rządzą od 6 lat...:ROFLMAO:
No
No widać, że osoby o poglądach antyszczepionkowych łączy również wiara w zamach smoleński, płaską ziemię, spisek żydowski itd itd... :ROFLMAO: Nawet to logiczne... :ROFLMAO: A ci co rozmawiali w Sowa i przyjaciele to już nie rządzą od 6 lat...:ROFLMAO:
No szczególnie Morawiecki zniknął z polityki po tej aferze...dramat gościu
Post automatycznie złączony:

Są tu też tacy co np. wierzą w "amerykański" tvn :LOL:
A to
Są tu też tacy co np. wierzą w "amerykański" tvn :LOL:
No tak bo Discovery jest polskie... ta stacja juz dawno nie powinna pokazywac wiadomości razem z tvp
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik

Czekam na komentarze covidian w stylu - mogła się zaszczepić.
Mogła się zaszczepić. Pozdrawiam
To że służba zdrowia działa słabo a podejście lekarzy i personelu jest tragiczne TO MY WSZYSCY WIEMY.
To ty znowu masz jakieś braki, wróciłeś z Niemiec i wydaje ci się ze jesteśmy potęgą europejską, ALE NIE JESTEŚMY.
Nie wiem co więc chcesz udowodnić, to że dzieją się incydentalne głupie akcje niczego nie tłumaczy.
Równie dobrze mógłbym powiedzieć posługując się już wcześniejszym przykładem, że skoro mamy czyn zabroniony kradzieży a ludzie dalej kradną to trzeba by wykreślić ten czyn z czynów zakazanych. Czy ty widzisz tu brak swojej logiki?

A teraz z innej beczki: wyobraź sobie że twoja żona jest lekarzem i dziennie spotyka się z osobami zakażonymi covid. A Ty siedzisz w domu i masz jakąś chorobę typu marskość, choroba wieńcowa itp. Rozumiem że wszystko spoko niczym się nie przejmujesz? Ahhh twoja koleżanka położna miała łagodnego covida więc ludzie nie mają prawa obawiać się o własne życie:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A teraz z innej beczki: wyobraź sobie że twoja żona jest lekarzem i dziennie spotyka się z osobami zakażonymi covid. A Ty siedzisz w domu i masz jakąś chorobę typu marskość, choroba wieńcowa itp
Pisałem już wcześniej, że są grupy społeczne, które powinny się szczepić, bo pewnie jak im to nie pomoże to nie zaszkodzi, więc pewnie bym się zaszczepił.
Natomiast nie podobają mi się próby nacisku na resztę społeczeństwa, które ma inne zdanie i chore pomysły specjalistów, którzy nieraz prześcigają się w głupocie.

 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Pisałem już wcześniej, że są grupy społeczne, które powinny się szczepić, bo pewnie jak im to nie pomoże to nie zaszkodzi, więc pewnie bym się zaszczepił.
Natomiast nie podobają mi się próby nacisku na resztę społeczeństwa, które ma inne zdanie i chore pomysły specjalistów, którzy nieraz prześcigają się w głupocie.

Tak, rozumiem twój punkt widzenia. I tak jak powiedziałem, rozumiem że widzisz brak logiki w działaniu aparatu państwowego lub służby zdrowia i zgadzam się z tobą. Po tej wymianie zdań wiem też (bo do tej pory było to dla mnie zagadką) co jest prowodyrem twojego stanowiska. Jest to czysty egoizm na zasadzie "mnie problem nie dotyczy, inni niech się martwią o siebie sami". Pamiętaj że świat się zmienia, dzisiaj jesteś zdrowy, jutro możesz być chory. Żeby czasem nie było tak, że gdy ty bedziesz chory lub gdy bedziesz zdany na łaskę innych, to oni wszyscy powiedzą głośno dokładnie to samo. Tyle w temacie, nie ma sensu dalsza dyskusja.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Samo się komentuje.
Tak, samo się komentuje. Widać, że nic do ciebie nie dociera. Opis homo covidius pasuje do ciebie jak ulał i nic się z tobą już nie zrobi.
Po prostu Bill, nie ma dla ciebie nadziei.


Jest to czysty egoizm na zasadzie "mnie problem nie dotyczy, inni niech się martwią o siebie sami".
A gdzie wyczytałeś moją wypowiedź pt. nie szczepcie się?
A co do szczepień to właśnie niemiecki rząd między wierszami wytłumaczył swoim rodakom, że sami nie wierzą w ich skuteczność zapowiadając lockdown zaraz po świętach dla wszystkich bez różnicy czy ktoś jest niezaszczepiony, czy już przyjął trzecią dawkę, co oczywiście nie przeszkadza dalej promować ten produkt.


Wiedzą to już też w Izraelu, gdzie za parę dni zaczną wprowadzać czwartą dawkę.



Ale jak ktoś chce, to niech się szczepi. Zawsze można wygrać hulajnogę a np. w NY dostać 100 dolców.


Bill, jak nie Austria to może USA?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom