>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:

 
Ostatnia edycja:
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik


Dlaczego podajesz fałszywe i nieprawdziwe informacje. kotku-robciu???
Kłamałeś, kłamiesz - ktoś ci za to płaci???

Malone: ja nie wynalazłem szczepionki mRNA
Co ciekawe, do dyskusji o swoim dorobku w ramach technologii mRNA, włączył się sam Robert Malone.

Odezwał się do redakcji portalu fact-checkingowego Logically, który 8 lipca napisał, że nieprawdą jest, iż Malone wynalazł technologię mRNA. "To właśnie dr Katalin Karikó i jej współpracownik dr Drew Weissman są powszechnie uznawani za twórców szczepionek opartych na mRNA" - napisał portal.

Jak czytamy w Logically, sam Malone stwierdził, że to nie on wynalazł szczepionki mRNA, tylko "platformę technologiczną szczepionki". Przedstawił redakcji kopie dziewięciu patentów. Jak jednak uznali autorzy Logically, żaden z nich nie wykazał, że to Robert Malone wynalazł szczepionki mRNA.


Twórca szczepionki mRNA usunięty z Wikipedii za krytykę szczepień? Nie jest jej twórcą, problem jest inny
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

Zacznij od tego, to coś dla ciebie.
Pokaż załącznik 14181
No właśnie.... ! bundesmajster bundesmajster bardzo trafnie wskazał jak w ciągu kilku sek. można znaleźć na YT NIERZETELNE ŹRÓDŁO INFORMACJI !!!

W dzisiejszym świecie cyfrowym nigdy jak dotąd w dziejach ludzkości nie było tak łatwego DOSTĘPU do wszelkich możliwych informacji. A z 2 strony nie było nigdy dotąd tak łatwej i szybkiej możliwości STWORZENIA informacji. Sam mogę w ciągu kilkunastu min. zrobić materiał na YT z największymi bredniami... Wystarczy, że znajdzie się grupa osób, która w to uwierzy i przekaże dalej.... Dlatego tak ważne jest dzisiaj abyśmy odróżniali rzetelne źródła informacji od nierzetelnych źródeł informacji... Dla mnie osobiście wyznacznikiem jakości obiektywizmu jest... nie nie... wcale nie TVN... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: ... tylko brytyjska BBC, która przez lata wypracowywała wysokie standardy obiektywizmu i tam są dziennikarze chyba najbliżsi braku stronniczości...

I w sprawie szczepionek i całego COVID każdy kto tylko liznął medycynę, kto jest jakoś związany z medycyną albo zupełnie nie związany szerzy różne informacje... Mamy też na YT nawet Prezydenta, który nie uznał ostatnich wyborów i ma cały sztab ludzi... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Ludzi przedziwnych mamy tam naprawdę dużo...;) Także trzeba podchodzić do niesprawdzonych i nierzetelnych informacji w sposób bardzo umiarkowany....
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Także trzeba podchodzić do niesprawdzonych i nierzetelnych informacji w sposób bardzo umiarkowany.
Domyślam się, że chodzi o informacje, które podajesz na tym forum. Ciekawe jak jeszcze byś przekonał do szczepionki osoby z listy poniżej. A nie, niektórych nie da się przekonać, bo nie żyją.

Raport pochodzi ze strony poniżej, a wiadomo, że większość NOP-ów jest niezgłaszana.

Czekam na elyty. Ciekawe w jaki sposób obalą te dane.
adamo, bundesmajster, The Bill. Macie głos.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Domyślam się, że chodzi o informacje, które podajesz na tym forum. Ciekawe jak jeszcze byś przekonał do szczepionki osoby z listy poniżej
Nikogo nie zamierzam przekonywać. Każdy ma własny rozum. Od przekonywania jest rząd, któremu płacimy gruby hajs z naszych podatków, który nic nie robi i pozwala żeby Polacy umierali na COVID.
 
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
27 osób zostało zwolnionych w poniedziałek ze służby w Siłach Powietrznych USA. Powodem była odmowa przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19.



Wewnętrzna notatka Google, do której dotarli dziennikarze kanału CNBC, obliguje pracowników firmy do przesłania dokumentów potwierdzających status ich szczepień. Firma miała przekazać zatrudnionym, że osoby, które nie zastosują się do polityki szczepień Google, zostaną wysłane na bezpłatne urlopy, a ostatecznie stracą pracę.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oświeć nas i napisz co powinni zrobić.
Wal śmiało.
Nie mam pojęcia co powinni zrobić, ale na pewno nie to co jest teraz gdzie tylu ludzi umiera i jesteśmy na poziomie Rosji i Ukrainy pod względem ilości zgonów na COVID na milion mieszkańców. Mieliśmy w zeszłym tygodniu 3 miejsce na świecie w tej statystyce. A oni zamiast ratować ludzi chcą ratować własne tyłki i zlikwidować niezależną od władzy telewizję.
 
lukpol 70,8K

lukpol

Użytkownik
Nie mam pojęcia co powinni zrobić, ale na pewno nie to co jest teraz gdzie tylu ludzi umiera i jesteśmy na poziomie Rosji i Ukrainy pod względem ilości zgonów na COVID na milion mieszkańców. Mieliśmy w zeszłym tygodniu 3 miejsce na świecie w tej statystyce. A oni zamiast ratować ludzi chcą ratować własne tyłki i zlikwidować niezależną od władzy telewizję.
Niezależna...😳🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jak rządziło po to tez taka była???
Szkoda ze tak głośno , nie domagasz się ratowania dzieci przed aborcja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niezależna...😳🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Jak rządziło po to tez taka była???
Szkoda ze tak głośno , nie domagasz się ratowania dzieci przed aborcja...
Nie rządzi od 6 lat więc nie wiem co było jak rządziło, ale jakoś wtedy PO nie chciało zlikwidować np. TRWAM ... Jak ty nie widzisz co PiS robi i jak zmierza do zniszczenia demokracji to ja już nie wiem... No, ale w sumie i w sprawie szczepionek nie widzisz co się dzieje więc jak tu już koledzy wyżej pisali odnośnie średniej inteligencji Polaków i na tym forum itd - nie ma co się wgłębiać bo po co bany... ? ;)
A co do aborcji to w tak ostrym prawie jakie obecnie mamy wyprzedza nas tylko Iran i jemu podobne państwa. Ja byłem za kompromisem aborcyjnym, który nawet popierał śp. prof. Prezydent Lech Kaczyński....
 
lukpol 70,8K

lukpol

Użytkownik
Nie rządzi od 6 lat więc nie wiem co było jak rządziło, ale jakoś wtedy PO nie chciało zlikwidować np. TRWAM ... Jak ty nie widzisz co PiS robi i jak zmierza do zniszczenia demokracji to ja już nie wiem... No, ale w sumie i w sprawie szczepionek nie widzisz co się dzieje więc jak tu już koledzy wyżej pisali odnośnie średniej inteligencji Polaków i na tym forum itd - nie ma co się wgłębiać bo po co bany... ? ;)
A co do aborcji to w tak ostrym prawie jakie obecnie mamy wyprzedza nas tylko Iran i jemu podobne państwa. Ja byłem za kompromisem aborcyjnym, który nawet popierał śp. prof. Prezydent Lech Kaczyński....
To krótka masz pamięć... a nie czekaj samolot z Prezydentem rozbił się w 2010.
To albo pamiętasz to co chcesz pamiętać i pasuje twojej narracji albo problem z wyżej opisana średnia inteligencją Polaków 😉.
co do demokracji wolnosci itp- to nie wiem o czym ty piszesz--- tego dawno już nie ma 🙄
 
Otrzymane punkty reputacji: +345
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Nie mam pojęcia co powinni zrobić, ale na pewno nie to co jest teraz gdzie tylu ludzi umiera i jesteśmy na poziomie Rosji i Ukrainy pod względem ilości zgonów na COVID na milion mieszkańców. Mieliśmy w zeszłym tygodniu 3 miejsce na świecie w tej statystyce. A oni zamiast ratować ludzi chcą ratować własne tyłki i zlikwidować niezależną od władzy telewizję.
krótki komentarz do tego co wyżej: :LOL: :LOL: :LOL:
Post automatycznie złączony:

Nie rządzi od 6 lat więc nie wiem co było jak rządziło, ale jakoś wtedy PO nie chciało zlikwidować np. TRWAM .
a jak zbierali podpisy,żeby zlikwidować TVP INFO,to też protestowałeś?

adamo,obrońca "wolnych mediów" :LOL:
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
R 53,5K

roykeane2.0

Użytkownik
TVPis to nie telewizja. To partyjna szczujnia, na którą idzie rocznie 2mld pln z podatków Polaków. M.in. na to, żeby sobie panicz Jacek Kurski i jego żonka mogli robić z ochroniarzy prywatnych służących.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
a jak zbierali podpisy,żeby zlikwidować TVP INFO,to też protestowałeś?
Tak.

Uważam trochę jak Korwin tutaj, że jak to jest, że jakiś polityk będzie mówił co ja mogę, a czego nie - oglądać ? Tylko powinny decydować sprawy techniczne - jak zajętość pasma itd. Natomiast z TVPiS jest taki problem, że to idzie z naszej kasy - z abonamentu więc albo zlikwidować TVPiS czy TVP-PO (wszystko jedno) albo abonament i niech sobie rząd ma jakąś telewizję... albo dać to w ogóle na wolny rynek. Korwin w paru sprawach ma rację....
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Psychosocial 817,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
TVN to największa telewizja propagandowa w powojennej Polsce. TVP1 to największa reżimowa telewizja w powojennej Polsce. Amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +359
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom