>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Przecież powyżej napisałeś że brakowało łóżek, masakra, sam siebie zaorałeś. Jednym słowem jaka jest teza bo dalej nie wiem? Nie ma covida bo:
koncerny zarabiają hajs,
łóżka były pełne już 10 lat temu
telewizja o tym mówi, a ty ją ogladasz

Jeszcze coś?
Ty jesteś serio niepełnosprawny a zarzucasz to komuś innemu 😂 Czytanie ze zrozumieniem się kłania . Przecież chciał koleś to mu pokazałem w screenach stałą coroczną śpiewkę na temat tego ze brakuje łóżek . Pokazałem ze tak jest od lat - stała śpiewka z łóżkami . Powiedział ze wtedy nie było szpitali tymczasowych - odpowiedziałem ze nie było bo nikt za nie nie płacił a teraz są i zazwyczaj stoją puste :) czego lemingu nie rozumiesz. Serio Ci beret wyżarło po tych 3 dawkach 😂😂😂 nie odpisuje Ci już nic bo wchodząc w konwersacje z Tobą mam poczucie tego ze się cofam 😂😂😂
Post automatycznie złączony:


Nie wiadomo czy pomoże, trzeba spróbować. Ale po co jak się ma profity z kłucia lemingów.
Oczywiście ze są od marca blokowane . Bo jak wtedy wcisną lemingom szczepionki ? 😂
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Po pierwsze nikt wtedy nie płacił za szpitale tymczasowe i za łóżka oraz oddziały Covidowe . Pisałem o tym wyżej nie będę się powtarzać .
Po drugie ile na własne oczy widziałeś szpitali tymczasowych które były tak zapelnione jak pokazuje się je w telewizji ?
Bo ja widziałem dwa - puste jak niektórzy rozmówcy tutaj :)
Zapraszam do załączników :)
Odklepałeś. I słusznie zrobiłeś.

Ale dam ci jeszcze jedną szansę - ponowię pytanie - w którym roku jakakolwiek epidemia grypy posyłała do piachu po kilkuset pacjentów dziennie?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Odklepałeś. I słusznie zrobiłeś.

Ale dam ci jeszcze jedną szansę - ponowię pytanie - w którym roku jakakolwiek epidemia grypy posyłała do piachu po kilkuset pacjentów dziennie?!
To ja dam Ci zadanie a nie pytanie . Znajdź sobie mój drogi ile dziennie w Polsce umiera ludzi . Później rozdziel to na wszystkie choroby. Nie łącz covida z chorobami współistniejącym .
Wtedy otrzymasz śmiertelność na Covid na poziomie śmiertelności grypy :) wysilisz się i znajdziesz ? Czy będziesz powtarzał bzdety z paska w TVP ?
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
To ja dam Ci zadanie a nie pytanie . Znajdź sobie mój drogi ile dziennie w Polsce umiera ludzi . Później rozdziel to na wszystkie choroby. Nie łącz covida z chorobami współistniejącym .
Wtedy otrzymasz śmiertelność na Covid na poziomie śmiertelności grypy :) wysokość się i znajdziesz ? Czy będziesz powtarzał bzdety z paska w TVP ?
Ty sie zwyczajnie boisz synek!! I to jest cała diagnoza i powód. STRACH. Takich ludzi jak Ty to u mnie na osiedlu nazywa się cipami. Boi się kurła strzykawki. HAHAHAHHAHAHAHAHAH

Dostałes proste pytanie od kolegi wyzej i sie wylozyłes. Każesz dzielić cos przez cos ale czegos tam nie liczyc ahhahahaha. GOŁĄB
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
To ja dam Ci zadanie a nie pytanie . Znajdź sobie mój drogi ile dziennie w Polsce umiera ludzi . Później rozdziel to na wszystkie choroby. Nie łącz covida z chorobami współistniejącym .
Wtedy otrzymasz śmiertelność na Covid na poziomie śmiertelności grypy :) wysokość się i znajdziesz ? Czy będziesz powtarzał bzdety z paska w TVP ?
Czyli znowu odklepałeś. NOKAUT!!!

Nie było w ostatnich latach epidemii, w wyniku której tak bardzo brakowało łóżek w szpitalach, żeby była konieczność tworzenia szpitali tymczasowych. Co więcej - nie było takiej epidemii, że lekarze odwoływaliby zabiegi planowe, żeby tworzyć w już istniejących szpitalach miejsca dla chorych.
Nie było tak wielu ludzi pod respiratorami.
Nie było po kilkuset zmarłych z powodu zwykłej grypy.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Za wulgaryzmy / obrażanie będą warny.
Czyli znowu odklepałeś. NOKAUT!!!

Nie było w ostatnich latach epidemii, w wyniku której tak bardzo brakowało łóżek w szpitalach, żeby była konieczność tworzenia szpitali tymczasowych. Co więcej - nie było takiej epidemii, że lekarze odwoływaliby zabiegi planowe, żeby tworzyć w już istniejących szpitalach miejsca dla chorych.
Nie było tak wielu ludzi pod respiratorami.
Nie było po kilkuset zmarłych z powodu zwykłej grypy.
I Ty w to wszystko wierzysz co Ci pan telewizor pokaże 😂😂😂 nie mam pytań i slow do takich lemingów 😂 już jest zwyczajnie za późno dla takich jak Ty. Odklepales na samym początku tej wirusowej ściemy a TV cię nokautuje fake newsami i dezinformacją .polecam również przeczytać definicje pandemii czy epidemii a raczej kiedy możemy nazywać coś pandemia czy epidemią :)
Post automatycznie złączony:

Ty sie zwyczajnie boisz synek!! I to jest cała diagnoza i powód. STRACH. Takich ludzi jak Ty to u mnie na osiedlu nazywa się cipami. Boi się kurła strzykawki. HAHAHAHHAHAHAHAHAH

Dostałes proste pytanie od kolegi wyzej i sie wylozyłes. Każesz dzielić cos przez cos ale czegos tam nie liczyc ahhahahaha. GOŁĄB
To dawaj na ulice kozaku. Przyjdę ze strzykawką którą lubisz i wbije Ci ja w oko tak dla jaj :)oczywiście poszedł ignor dla nadpobudliwego i wystraszonego szczocha
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
To dawaj na ulice kozaku. Przyjdę ze strzykawką którą lubisz i wbije Ci ja w oko tak dla jaj :)
ciip cip cip cip kurczaczek już piszczy

PATRZCIE NA TĄ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ DonCiperlone.PNG HAHAHAH

Edit psychosocial: Wiesz że abstrahując od tego co jest napisane takie wstawanie prywatnych rozmów na forum trąci sprawą np: z powództwa cywilnego?
 
Ostatnio zmieniony przez Psychosocial:
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Ty sie zwyczajnie boisz synek!! I to jest cała diagnoza i powód. STRACH. Takich ludzi jak Ty to u mnie na osiedlu nazywa się cipami. Boi się kurła strzykawki. HAHAHAHHAHAHAHAHAH

Dostałes proste pytanie od kolegi wyzej i sie wylozyłes. Każesz dzielić cos przez cos ale czegos tam nie liczyc ahhahahaha. GOŁĄB
tą twoją c i @ ę to zamknij "synku"!!!!!!
Post automatycznie złączony:

ciip cip cip cip kurczaczek już piszczy
Widać po twoich wpisach że jesteś cienki bolek i pajac covidowy niedorozwoju!!!!!!
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
I Ty w to wszystko wierzysz co Ci pan telewizor pokaże 😂😂😂 nie mam pytań i slow do takich lemingów 😂 już jest zwyczajnie za późno dla takich jak Ty. Odklepales na samym początku tej wirusowej ściemy a TV cię nokautuje fake newsami i dezinformacją .polecam również przeczytać definicje pandemii czy epidemii a raczej kiedy możemy nazywać coś pandemia czy epidemią :)
Post automatycznie złączony:


To dawaj na ulice kozaku. Przyjdę ze strzykawką którą lubisz i wbije Ci ja w oko tak dla jaj :)oczywiście poszedł ignor dla nadpobudliwego i wystraszonego szczocha
Nim kur zapiał, odklepałeś po raz trzeci.
Nie podałeś danych, o których sam napisałeś w poście, który stał się początkiem tej wymiany zdań.
Wnioski niech wyciągną Ci, którzy są nieprzekonani i jeszcze się wahają, czy warto się zaszczepić.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Panowie którzy się obrażają po 2 punkty ostrzeżeń, wiem, że to hydepark, ale zasady tutaj nadal obowiązują.
 
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
No patologia szybko wyszła. Można to było po samych poglądach wywnioskować. Typowy nasz reprezentant za granica. Londyński zmywak, jeszcze antyszczep. Wstyd się ruszyć przez takich za granice.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Nim kur zapiał, odklepałeś po raz trzeci.
Nie podałeś danych, o których sam napisałeś w poście, który stał się początkiem tej wymiany zdań.
Wnioski niech wyciągną Ci, którzy są nieprzekonani i jeszcze się wahają, czy warto się zaszczepić.
Masz wszystko wyżej w załącznikach :) nie wiem w jaki sposób mam Ci to jeszcze wytłumaczyć ? Odpowiedziałem Ci na wszystkie Twoje pytania . A Ty wykonałeś moje zadanie ?
Nie ma to jak być samozwańczym królem i pisać ze ktoś odklepal czy się poddał 😂 przecież masz wszystko napisane . Problem żebyś zrozumiał jest tylko jeden - Ty wierzysz w te szpitale tymczasowe ze one są przepełnione 😂 narzekania na przepełnione szpitale były już dawno temu są i będą. Dlatego nie „przejmuje” się tymi bzdurami jak czytam a Ty się przejmujesz i w to wierzysz :)
Post automatycznie złączony:

No patologia szybko wyszła. Można to było po samych poglądach wywnioskować. Typowy nasz reprezentant za granica. Londyński zmywak, jeszcze antyszczep. Wstyd się ruszyć przez takich za granice.
Wstyd to wracać do kraju bo tam można spotkać takich jak Ty . Ciesz się ze to forum a nie ulica bo bym Cię miał pewnie na sumieniu :)
Typowy Janusz co siedzi cicho pod miotła a jedynie co może napisać to ze ktoś jest „zmywak” bo tak kiedyś gdzieś usłyszał ze tak mówią 😂 ty nie jedz nigdzie zagranice bo jest omicron i przewieziesz to do Polski i padnie służba zdrowia i nie będzie miejsc w szpitalach 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ludzie, dajcie sobie spokój, takie roykeane ma tak zryty cymbał, że zaszczepił by wszystkich i wszystko po 5 razy i nic go nie przekona, że lasy jednak nie zarażały. Postkomuniści i socjaliści to jego idole. Otworzył by łagry i wybudował nowe obozy koncentracyjne jakby ktoś miał inne zdanie niż on. Najpierw by strzelał, potem pytał, tak go wystraszyli. Zła wiadomość dla niego jest taka, że jak ma chujowy układ immunologiczny to nie pomoże mu żaden opel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Ludzie, dajcie sobie spokój, takie roykeane ma tak zryty cymbał, że zaszczepił by wszystkich i wszystko po 5 razy i nic go nie przekona, że lasy jednak nie zarażały. Postkomuniści i socjaliści to jego idole. Otworzył by łagry i wybudował nowe obozy koncentracyjne jakby ktoś miał inne zdanie niż on. Najpierw by strzelał, potem pytał, tak go wystraszyli. Zła wiadomość dla niego jest taka, że jak ma chujowy układ immunologiczny to nie pomoże mu żaden opel.
Hahahahaha padłem z tymi lasami 😂😂😂
 
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
O już fifarafa ze zmywaka pogroził wszystkim. Tego będzie miał na sumieniu, temu coś wbije. Z taka patologia się nie szarpie ani nie wyzywa tylko obchodzi na ulicy jak gowno bo tyle jest warta. Dokładnie tak samo jak te pierdoly wyrzygane w tym temacie niepoparte niczym.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
O już fifarafa ze zmywaka pogroził wszystkim. Tego będzie miał na sumieniu, temu coś wbije. Z taka patologia się nie szarpie ani nie wyzywa tylko obchodzi na ulicy jak gowno bo tyle jest warta. Dokładnie tak samo jak te pierdoly wyrzygane w tym temacie niepoparte niczym.
Dokładnie te pierdoly wyrzygane przez Ciebie w tym temacie nie są poparte niczym logicznym 😂😂
Nie bój się z tą ulica żartowałem ;) życie Cię dojedzie samo - kwestia czasu . Takich wystraszonych pochłania w pierwszej kolejności . A na święta życzę Ci dużo kolejnych dawek jak najszybciej i żebyś nie musiał na nie nigdy czekać tylko żebyś dostawał je w pierwszej kolejności - tak serio to od serca było :)
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
O już fifarafa ze zmywaka pogroził wszystkim. Tego będzie miał na sumieniu, temu coś wbije. Z taka patologia się nie szarpie ani nie wyzywa tylko obchodzi na ulicy jak gowno bo tyle jest warta. Dokładnie tak samo jak te pierdoly wyrzygane w tym temacie niepoparte niczym.
SzczepimySię!!! Ostatnia prosta ale ciągle to rondo!!!
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Edit psychosocial: Wiesz że abstrahując od tego co jest napisane takie wstawanie prywatnych rozmów na forum trąci sprawą np: z powództwa cywilnego?
Trzeba mieć naprawdę tupet, żeby powołać się na powództwo cywilne w sytuacji gdy treść wiadomości podlega bez żadnego problemu pod art 23 kc a nawet pod kodeks karny. Podać konkretne przepisy? Tak się składa, że jestem aktywnym prawnikiem i pociągnę tę sprawę dalej chociażby dla własnej satysfakcji. To że się posunąłem nieco dalej to ja wiem, i każdy rozsądny czytający widzi dobrze, że w pewnym momencie dostosowuję się do mojego rozmówcy, który elementy obraźliwe lub groźby stosuje w każdej wiadomości.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo,to ,że Ty biegasz na metrowym łańcuchu,to nie znaczy,że inni też będą.
ciip cip cip cip kurczaczek już piszczy

PATRZCIE NA TĄ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ Pokaż załącznik 13871 HAHAHAH

Edit psychosocial: Wiesz że abstrahując od tego co jest napisane takie wstawanie prywatnych rozmów na forum trąci sprawą np: z powództwa cywilnego?
Nie trąci... szczególnie, że sama wiadomość nosi znamiona popełnienia przestępstwa z prawa karnego. Za takie coś Doncorleone powinien z miejsca dostać bana okresowego, ale to już rola administracji.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik



Tutaj pan Pospieszalski tłumaczy jak działają media które trafiają do główek takich ananasków którzy później powielają te bzdury o szczepionkach np na takim forum .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom