>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
"to dlaczego jedni nie przyjmowali bez szczepień ale prywatnie Ci sami juz przyjmowali bez szczepień ? "
Jeśli to jest zrozumiałe pytanie dla kogoś to po raz kolejny przepraszam, widocznie naprawdę jesteś profesorem. Nie wiem też co masz z tym TV, u mnie w domu TV nie ma od 15 lat. Ale rozumiem, ze te twoje wysrywy nie są z TV? A nie, czekaj... też są z TV bo przecież skoro je negujesz to musiałeś je usłyszeć w ... TV hahahahahah no geniusz. Jak będziesz mieć raka to rozumiem że nie bedziesz sie leczyć? Czy będą na tobie eksperymenty robić te hieny sprzedajne???
Ja się tu wykłócać nie będę, to nie jest twoj interes pinokio czy ktoś się szczepi czy nie. Idz walczyć o wolne łóżka w szpitalach, których nie ma bo są zajęte przez wyimaginowaną chorobę ;D
Człowieku Ty serio masz poryty baniak . Mam Ci poszukać artykuły z 2012 roku czy 2013 roku gdzie w takim okresie jak teraz również brakowało łóżek w szpitalach bo grypa panowała ? Przecież to jest coroczna śpiewka o tych łóżkach i była już długo przed Covidem 😂 mówimy o Covid ale tam Ci brakuje sensownych argumentów to wyskakujesz z jakims rakiem … toniesz wystraszony człowieku i zastanawiam się czy się pastwić dalej nad Tobą 😂 odpuszczę bo leżących się nie kopie
Post automatycznie złączony:

Nie wspomniałeś jeszcze, że nasza forumowa gangsta z Sycylii nadużywa emotikonów, jak nie przymierzając pretensjonalna i niezbyt dojrzała emocjonalnie gimnazjalistka.

Antyszczepy - sądząc po wysypie waszych nikczemnych i kłamliwych wpisów - poszły przelewy czy ostry op... że się mało staracie?

A tymczasem - Obowiązkowe szczepienia zostaną wprowadzone od 1 marca 2022 r. Obowiązkowe szczepienia przeciwko COVID-19 będą obejmować trzy grupy zawodowe: medyków, nauczycieli i służby mundurowe.
Step by step, little by little ...
To się okaże czy zostaną wprowadzone ;) nawiasem bardzo dobrze ze zaczynają od medyków i służb mundurowych 😂
Jak trzeba będzie okazywać certyfikat przy wejściu np do restauracji to polecam zapytać kto będzie was obsługiwał i również poprosić o certyfikaty tych osób . Dodatkowo poproście o potwierdzenie ze personel nie ma HIV AIDS i o ostatnie wyniki drug testów ;)
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
No tak,Ty masz przejebane,to niech inni też mają.brawo
Zobaczymy ilu medyków zostanie po 1 marca w swoich gabinetach 😂 ale później szury i tak powiedzą że brakuje rąk do walki z Covid bo się antyszczepionkowcy nie szczepią i tylko niezaszczepieni zapychają szpitale 😂😂
W UK Borysek też zaczął od medyków i od ludzi którzy zajmują się starszymi ludźmi w ośrodkach dla starszych ludzi . Zrobił to w rewanżu za to ze lekarze się strasznie rozleniwili po pierwszym lockdownie . Nie chcieli leczyć , jedynie teleporady albo odsyłali do robienia testów :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proszę o skierowanie dyskusji na tory merytoryczne i podawanie sprawdzonych i wiarygodnych źródeł.

Oto lista nowych obostrzeń od 15 grudnia:

 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Szury czytać nowe obostrzenia bo antyszczepionkowcy mają je jak zawsze w 4 literach 😂😂😂
Kto ma czas i obliczy kiedy w Polsce skończą się niezaszczepieni ludzie którzy chorują ? No bo jak szpitale są zapchane tylko niezaszczepionymi a niezaszczepionych jest około 18 mln a codziennie po 30 tysięcy jest nowych chorych to braknie im ludzi do kontynuowania pandemii 😂😂
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Proszę o skierowanie dyskusji na tory merytoryczne i podawanie sprawdzonych i wiarygodnych źródeł.

Oto lista nowych obostrzeń od 15 grudnia:

Wisi mi to!!!!!
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Proszę o skierowanie dyskusji na tory merytoryczne i podawanie sprawdzonych i wiarygodnych źródeł.

Oto lista nowych obostrzeń od 15 grudnia:

adamo,to ,że Ty biegasz na metrowym łańcuchu,to nie znaczy,że inni też będą.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Człowieku Ty serio masz poryty baniak . Mam Ci poszukać artykuły z 2012 roku czy 2013 roku gdzie w takim okresie jak teraz również brakowało łóżek w szpitalach bo grypa panowała ? Przecież to jest coroczna śpiewka o tych łóżkach i była już długo przed Covidem 😂 mówimy o Covid ale tam Ci brakuje sensownych argumentów to wyskakujesz z jakims rakiem … toniesz wystraszony człowieku i zastanawiam się czy się pastwić dalej nad Tobą 😂 odpuszczę bo leżących się nie kopie
Ty się nie pastwisz, ja cie traktuje jak dziecko z zespołem downa, próbuje tłumaczyć ale wiem że nie ma to i tak sensu.
Brakowało łóżek w szpitalach i co, twierdzisz że nie może być gorzej czy co? Nie czaje jak bardzo jesteś umysłowo ograniczony. Naprawdę nie jesteś sobie w stanie wyobrazić np 100 łóżek wszystko zajęte bo potrzebujących jest 130 a następnie 100 łóżek i 500 potrzebujących z powodu większej ilości chorych? Jak mogę jeszcze bardziej rozrysować przykład? No gorzej po prostu niż z 3 latkiem, chryste...

A że ziemia nie jest płaska to wierzysz czy nie? Bo naukowcy też różne mieli zdania na ten temat dawniej , właściwie teraz też są różne głosy.

Ja nie muszę ci podawać żadnych argumentów, dlatego ze to TY MASZ PROBLEM A NIE JA. To tobie coś nie pasuje ze szczepieniami i szukasz po necie argumentów pod swoją tezę. I tak np znajdujesz że ktoś umarł po szczepieniu. JA PIER*OOOLE. A wiesz że po tabletce też możesz kopnąć w kalendarz? I potem dalej szukasz argumentów z dvpy że łóżka były pełne w 2012 roku. No to jak były pełne w 2012 to covid nie istnieje. Boże ja naprawdę znam króliki które mają większą zdolność rozumowania i instynkt samozachowawczy.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Ty się nie pastwisz, ja cie traktuje jak dziecko z zespołem downa, próbuje tłumaczyć ale wiem że nie ma to i tak sensu.
Brakowało łóżek w szpitalach i co, twierdzisz że nie może być gorzej czy co? Nie czaje jak bardzo jesteś umysłowo ograniczony. Naprawdę nie jesteś sobie w stanie wyobrazić np 100 łóżek wszystko zajęte bo potrzebujących jest 130 a następnie 100 łóżek i 500 potrzebujących z powodu większej ilości chorych? Jak mogę jeszcze bardziej rozrysować przykład? No gorzej po prostu niż z 3 latkiem, chryste...

A że ziemia nie jest płaska to wierzysz czy nie? Bo naukowcy też różne mieli zdania na ten temat dawniej , właściwie teraz też są różne głosy.

Ja nie muszę ci podawać żadnych argumentów, dlatego ze to TY MASZ PROBLEM A NIE JA. To tobie coś nie pasuje ze szczepieniami i szukasz po necie argumentów pod swoją tezę. I tak np znajdujesz że ktoś umarł po szczepieniu. JA PIER*OOOLE. A wiesz że po tabletce też możesz kopnąć w kalendarz? I potem dalej szukasz argumentów z dvpy że łóżka były pełne w 2012 roku. No to jak były pełne w 2012 to covid nie istnieje. Boże ja naprawdę znam króliki które mają większą zdolność rozumowania i instynkt samozachowawczy.
Dobry leming z Ciebie . Na dodatek ograniczony 😂 mega polewa z Ciebie . Jak Ty się spinasz hahaha . Powtórzę wstań z tych kolan zmanipulowany czlowieczku 😂 nie ruszają mnie w ogóle Twoje wypociny ze traktujesz mnie jak dziecko z downem czy coś w tym stylu. Przecież to Twój styl bycia 😂 słoma z butów Ci wystaje i gil przy nosie wisi . Wytrzyj go bo to może być Covid ;) jak będziesz miał jakieś newsy ze swojej telewizyjnej tresury to dawaj tutaj z chęcią się pośmieje i kolejny raz zastanowię jak można być głupim żeby wierzyć w te wszystkie covidowe bzdety w które wierzysz 😂
Was powinno się szczepić jednodawkowo - najlepiej kulką w ten niezbyt mądry łeb 😂😂

„ja nie muszę podawać Ci argumentów bo to Ty masz problem a nie ja”

Ty nie podasz argumentów bo zwyczajnie Ci ich brak - argumenty są Ci obce tak samo jak samodzielne myślenie :)
Pozdrawiam
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
@przestrzalninja mam dla ciebie wiadomość: WŁASNE PRZECIWCIAŁA po przechorowaniu covid NIC NIE DAJĄ PO ZDERZENIU z OMICROMEM ;)
Hehe, jak widzę co niektórzy mają już własne labolatoria i prowadzą własne badania nad nowymi wariantami. A poczwórna dawka da radę panie doktorze? I co jest lepsze? Astra Zeneca, Pfizer, J&J czy trzeba wjebać sobie wszystko naraz?
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Hehe, jak widzę co niektórzy mają już własne labolatoria i prowadzą własne badania nad nowymi wariantami. A poczwórna dawka da radę panie doktorze? I co jest lepsze? Astra Zeneca, Pfizer, J&J czy trzeba wjebać sobie wszystko naraz?
Takie pytania proszę kierować do wirusologa Małysza lub wirusologa Kubicy :)
 
tedddy2060 10K

tedddy2060

Użytkownik
Ty się nie pastwisz, ja cie traktuje jak dziecko z zespołem downa, próbuje tłumaczyć ale wiem że nie ma to i tak sensu.
Brakowało łóżek w szpitalach i co, twierdzisz że nie może być gorzej czy co? Nie czaje jak bardzo jesteś umysłowo ograniczony. Naprawdę nie jesteś sobie w stanie wyobrazić np 100 łóżek wszystko zajęte bo potrzebujących jest 130 a następnie 100 łóżek i 500 potrzebujących z powodu większej ilości chorych? Jak mogę jeszcze bardziej rozrysować przykład? No gorzej po prostu niż z 3 latkiem, chryste...

A że ziemia nie jest płaska to wierzysz czy nie? Bo naukowcy też różne mieli zdania na ten temat dawniej , właściwie teraz też są różne głosy.

Ja nie muszę ci podawać żadnych argumentów, dlatego ze to TY MASZ PROBLEM A NIE JA. To tobie coś nie pasuje ze szczepieniami i szukasz po necie argumentów pod swoją tezę. I tak np znajdujesz że ktoś umarł po szczepieniu. JA PIER*OOOLE. A wiesz że po tabletce też możesz kopnąć w kalendarz? I potem dalej szukasz argumentów z dvpy że łóżka były pełne w 2012 roku. No to jak były pełne w 2012 to covid nie istnieje. Boże ja naprawdę znam króliki które mają większą zdolność rozumowania i instynkt samozachowawczy.
Jesteś upośledzony strasznie!!!! Ostatnia prosta ale ciągle rondo w koło!!!!!!
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Dobry leming z Ciebie . Na dodatek ograniczony 😂 mega polewa z Ciebie . Jak Ty się spinasz hahaha . Powtórzę wstań z tych kolan zmanipulowany czlowieczku 😂 nie ruszają mnie w ogóle Twoje wypociny ze traktujesz mnie jak dziecko z downem czy coś w tym stylu. Przecież to Twój styl bycia 😂 słoma z butów Ci wystaje i gil przy nosie wisi . Wytrzyj go bo to może być Covid ;) jak będziesz miał jakieś newsy ze swojej telewizyjnej tresury to dawaj tutaj z chęcią się pośmieje i kolejny raz zastanowię jak można być głupim żeby wierzyć w te wszystkie covidowe bzdety w które wierzysz 😂
Was powinno się szczepić jednodawkowo - najlepiej kulką w ten niezbyt mądry łeb 😂😂

„ja nie muszę podawać Ci argumentów bo to Ty masz problem a nie ja”

Ty nie podasz argumentów bo zwyczajnie Ci ich brak - argumenty są Ci obce tak samo jak samodzielne myślenie :)
Pozdrawiam
Zaraz możesz mieć kulkę gdzie indziej, bo tobie się najwyrazniej wydaje ze w internetach mozesz robic co chcesz. Cały ten watek udowadniasz ze jestes gołebiem, ktory sra na planszę.
 
R 70,1K

roykeane2.0

Użytkownik
Człowieku Ty serio masz poryty baniak . Mam Ci poszukać artykuły z 2012 roku czy 2013 roku gdzie w takim okresie jak teraz również brakowało łóżek w szpitalach bo grypa panowała ? Przecież to jest coroczna śpiewka o tych łóżkach i była już długo przed Covidem 😂 mówimy o Covid ale tam Ci brakuje sensownych argumentów to wyskakujesz z jakims rakiem … toniesz wystraszony człowieku i zastanawiam się czy się pastwić dalej nad Tobą 😂 odpuszczę bo leżących się nie kopie
A ja mówię k... sprawdzam.
Pokaż mi artykuły, że brakowało łóżek dla chorych, że tworzono szpitale tymczasowe i że dziennie szło do piachu po kilkuset pacjentów po grypie.
No właśnie.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
A ja mówię k... sprawdzam.
Pokaż mi artykuły, że brakowało łóżek dla chorych, że tworzono szpitale tymczasowe i że dziennie szło do piachu po kilkuset pacjentów po grypie.
No właśnie.
Po pierwsze nikt wtedy nie płacił za szpitale tymczasowe i za łóżka oraz oddziały Covidowe . Pisałem o tym wyżej nie będę się powtarzać .
Po drugie ile na własne oczy widziałeś szpitali tymczasowych które były tak zapelnione jak pokazuje się je w telewizji ?
Bo ja widziałem dwa - puste jak niektórzy rozmówcy tutaj :)
Gdyby teraz odrzucić wszelakie choroby współistniejące to na sam Covid umieralność była by na poziomie grypy.
Zapraszam do załączników :)
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik

Nie wiadomo czy pomoże, trzeba spróbować. Ale po co jak się ma profity z kłucia lemingów.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Po pierwsze nikt wtedy nie płacił za szpitale tymczasowe i za łóżka oraz oddziały Covidowe . Pisałem o tym wyżej nie będę się powtarzać .
Po drugie ile na własne oczy widziałeś szpitali tymczasowych które były tak zapelnione jak pokazuje się je w telewizji ?
Bo ja widziałem dwa - puste jak niektórzy rozmówcy tutaj :)
Przecież powyżej napisałeś że brakowało łóżek, masakra, sam siebie zaorałeś. Jednym słowem jaka jest teza bo dalej nie wiem? Nie ma covida bo:
koncerny zarabiają hajs,
łóżka były pełne już 10 lat temu
telewizja o tym mówi, a ty ją ogladasz

Jeszcze coś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom