>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Mieszkam 30 km od granicy z Niemcami i faktycznie tak jest.
Wszystko do tego zmierza, aby zlikwidować gotówkę, być może co bardzo prawdopodobne zacząć ludzi CHIPOWAĆ jak bydło, a jak ktoś będzie niewygodny to się go odłączy od karty/zdolności kredytowej, no scenariuszy jest wiele.

Osobiście nie zamierzam się sczepić, ale to już też ze względów religijnych, studiuje często Nowy Testament i pewien cytat z Apokalipsy "Kto nie będzie miał znamienia bestii na prawej ręce lub na czole, nie będzie mógł kupić ani sprzedać" trzyma się w mojej pamięci. :cool:
O to im od początku chodzi. Trzeba być niespełna rozumu żeby wierzyć w to ze rząd wprowadził szczepienia dla naszego zdrowia . Gdyby to było dla naszego zdrowia w życiu nie mieli by aż takiego parcia na szczepienia ani by tak tego nigdzie nie reklamowali :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
"Rząd chce naszego dobra, gdy to słyszysz szybko wiej, gdy położy na nim łapska będziesz miał go co raz mniej" o_O
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mieszkam 30 km od granicy z Niemcami i faktycznie tak jest.
Wszystko do tego zmierza, aby zlikwidować gotówkę, być może co bardzo prawdopodobne zacząć ludzi CHIPOWAĆ jak bydło, a jak ktoś będzie niewygodny to się go odłączy od karty/zdolności kredytowej, no scenariuszy jest wiele.

Osobiście nie zamierzam się sczepić, ale to już też ze względów religijnych, studiuje często Nowy Testament i pewien cytat z Apokalipsy "Kto nie będzie miał znamienia bestii na prawej ręce lub na czole, nie będzie mógł kupić ani sprzedać" trzyma się w mojej pamięci. :cool:
Generalnie się zgadzam, że rządy i właściwie cały świat władzy chce mieć nas na widelcu - wszystko zelektronizowane itd. Wszędzie kamery i nawet podobno CIA umie już rozkodować szyfry kryptograficzne i TORa ;) ale... szczepionek bym w to nie mieszał...

Po co im szczepionki i tak wszystko o nas wiedzą ? :ROFLMAO: A PEGASUS to już w ogóle rozwala system bo można każdego człowieka na świecie ze smartfonem całkowicie namierzyć... Także jak widzicie ja nie jestem dzieckiem TVN we wszystko wierzącym bezgranicznie tylko mam własny rozum, ale szczepionki zdecydowanie pomagają, a nie szkodzą... ;)
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Także jak widzicie ja nie jestem dzieckiem TVN we wszystko wierzącym bezgranicznie tylko mam własny rozum, ale szczepionki zdecydowanie pomagają, a nie szkodzą... ;)
W filmie który wrzuciłem wyżej powiedziane jest że w UK już przyznają się ze szczepionki nic nie dają - nie ma tego jeszcze oficjalnie . To ze lockdowny i maski nic nie dają to wiadomo już od ponad roku.
Twierdzisz ze masz własny rozum . Okej. I mam nadzieje ze jak władze dużej ilości krajów w pewien dzień przyznają się ze szczepionki nic nie dają to Ty swojego zdania na ten temat nie zmienisz 😂 wtedy wyjdzie jaki masz ten swój rozum ;)
Myśle ze to kwestia czasu kiedy będzie już powiedziane oficjalnie .Przecież od początku mają nowe wersje na temat szczepionek- miało się nie zarażać , później ze łagodne przejście a teraz będzie ze jednak nie działa :) Myśle ze stanie się to dlatego ze trzeba będzie ciemnocie sprzedać jakoś lek na Covid który jest już dostępny w USA za jedyne 2300 zł :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W filmie który wrzuciłem wyżej powiedziane jest że w UK już przyznają się ze szczepionki nic nie dają - nie ma tego jeszcze oficjalnie . To ze lockdowny i maski nic nie dają to wiadomo już od ponad roku.
Twierdzisz ze masz własny rozum . Okej. I mam nadzieje ze jak władze dużej ilości krajów w pewien dzień przyznają się ze szczepionki nic nie dają to Ty swojego zdania na ten temat nie zmienisz 😂 wtedy wyjdzie jaki masz ten swój rozum ;)
Kolego drogi a co mnie obchodzi co mówią jakieś rządy ??? Zanim były szczepionki rygorystycznie przestrzegałem zasady DDM potem wziąłem szczepionkę i od 01.01.2020 r. do dzisiaj miałem jedną średnią grypę trwającą 3 dni (gdzie obstawiam, że to był COVID), natomiast moja znajoma, która się nie zaszczepiła płakała z bólu i bezsilności i bała się, że umrze - miała COVID. W rodzinie bratowa 3 tyg. ciężko chora, jej ojciec do dzisiaj powikłania po COVID - nie muszę mówić jaki mieli stosunek do DDM i szczepionek...

Ty piszesz o tym jakby to był jakiś teoretyczny problem i akdamickie rozważania. Nie to, że Ci coś ujmuję, ale czy ty masz 20-30 lat ? strzelam, że 24-25 lub nawet poniżej 20 bo tak piszesz w każdym poście jak bym z dzieckiem rozmawiał (bez obrazy)... COVID to realna choroba nas wszystkich dotykająca i wcale nie "zwykła grypa", a nie jakieś abstrakty - kto jest za, a kto przeciw... Jasne, że poczytałem za i przeciw szczepionce, jasne, że jak było mało zachorowań miałem "luźniejsze" podejście do DDM, ale nie traktuję tego jako coś co mi nakazuje rząd tylko sam zdecydowałem, że to wezmę. A cyt. "władze dużej ilości krajów w pewien dzień przyznają się ze szczepionki nic nie dają" - TO NIGDY SIĘ NIE ZDARZY - to jakieś kolejne wymysły antyszczepionkowców...

Fajnie, że mimo braku szczepionki tak lekko przechodzisz COVID, że masz siłę udzielać się w tym temacie... Nikomu nie życzę ciężkieho przebiegu tej choroby.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Kolego drogi a co mnie obchodzi co mówią jakieś rządy ??? Zanim były szczepionki rygorystycznie przestrzegałem zasady DDM potem wziąłem szczepionkę i od 01.01.2020 r. do dzisiaj miałem jedną średnią grypę trwającą 3 dni (gdzie obstawiam, że to był COVID), natomiast moja znajoma, która się nie zaszczepiła płakała z bólu i bezsilności i bała się, że umrze - miała COVID. W rodzinie bratowa 3 tyg. ciężko chora, jej ojciec do dzisiaj powikłania po COVID - nie muszę mówić jaki mieli stosunek do DDM i szczepionek...

Ty piszesz o tym jakby to był jakiś teoretyczny problem i akdamickie rozważania. Nie to, że Ci coś ujmuję, ale czy ty masz 20-30 lat ? strzelam, że 24-25 lub nawet poniżej 20 bo tak piszesz w każdym poście jak bym z dzieckiem rozmawiał (bez obrazy)... COVID to realna choroba nas wszystkich dotykająca i wcale nie "zwykła grypa", a nie jakieś abstrakty - kto jest za, a kto przeciw... Jasne, że poczytałem za i przeciw szczepionce, jasne, że jak było mało zachorowań miałem "luźniejsze" podejście do DDM, ale nie traktuję tego jako coś co mi nakazuje rząd tylko sam zdecydowałem, że to wezmę. A cyt. "władze dużej ilości krajów w pewien dzień przyznają się ze szczepionki nic nie dają" - TO NIGDY SIĘ NIE ZDARZY - to jakieś kolejne wymysły antyszczepionkowców...

Fajnie, że mimo braku szczepionki tak lekko przechodzisz COVID, że masz siłę udzielać się w tym temacie... Nikomu nie życzę ciężkieho przebiegu tej choroby.
Nie zesraj się . Zadałem proste pytanie . Jeśli rządy to ogłoszą ze szczepienia nic nie dają w życiu się nie przyznasz ze nie miałeś racji 😂
Mam więcej lat niż napisałeś . Nie wiem ile Ty masz ale jakieś 60 bo taki jesteś obsrany tym Covidem 😂
Wszystko co jest przeciwko Twoim wypocinom i racjom to głos antyszczepionkowca 😂
Teoria spiskowa i antyszczepionkowiec - jedyne argumenty zniewolonych wystraszonych ludzików . Umrzesz ze strachu a nie na Covid 😂
Jak Ty tak prowadzisz te interesy jak jesteś zesrany to w życiu bym w żaden biznes z Tobą nie wszedł 😂
Tragedia tacy ludzie jak Ty , dzięki takim dzieje się jak się dzieje . Niedługo będziesz musiał być grzeczny i robić wszystko co „góra” będzie chcieć żeby mieć wystarczająco dużo punktów żeby moc wyjsć do kina czy na zakupy 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie zesraj się . Zadałem proste pytanie . Jeśli rządy to ogłoszą ze szczepienia nic nie dają w życiu się nie przyznasz ze nie miałeś racji 😂
Mam więcej lat niż napisałeś . Nie wiem ile Ty masz ale jakieś 60 bo taki jesteś obsrany tym Covidem 😂
Wszystko co jest przeciwko Twoim wypocinom i racjom to głos antyszczepionkowca 😂
Teoria spiskowa i antyszczepionkowiec - jedyne argumenty zniewolonych wystraszonych ludzików . Umrzesz ze strachu a nie na Covid 😂
Jak Ty tak prowadzisz te interesy jak jesteś zesrany to w życiu bym w żaden biznes z Tobą nie wszedł 😂
Tragedia tacy ludzie jak Ty , dzięki takim dzieje się jak się dzieje . Niedługo będziesz musiał być grzeczny i robić wszystko co „góra” będzie chcieć żeby mieć wystarczająco dużo punktów żeby moc wyjsć do kina czy na zakupy 😂
Cały czas prowadzisz hejterski - agresywny ton w tym temacie !!! Proszę moderację o uspokojenie kolegi !!!

Ja ciebie nigdzie personalnie nie obrażam !!!

PS Jak rządy ogłoszą, że to nic nie daje nie przyznam racji - napisałem dlaczego wyżej, ale nie raczysz czytać... Zachowujesz się jak zwykły hejter, który szuka zaczepki... Kompletnie nie czytasz tego co inni piszą tylko atakujesz... Koniec rozmowy z tobą. Ochłoń !
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Panowie dyskutujcie sobie, ale w granicach regulaminu, bo reporty lecą, za następne niecne posty - ostrzeżenie.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Cały czas prowadzisz hejterski - agresywny ton w tym temacie !!! Proszę moderację o uspokojenie kolegi !!!

Ja ciebie nigdzie personalnie nie obrażam !!!

PS Jak rządy ogłoszą, że to nic nie daje nie przyznam racji - napisałem dlaczego wyżej, ale nie raczysz czytać... Zachowujesz się jak zwykły hejter, który szuka zaczepki... Kompletnie nie czytasz tego co inni piszą tylko atakujesz... Koniec rozmowy z tobą. Ochłoń !
Zapomniałem dodać do postu wyżej . Ja nie mam Covid :) jestem chory na zapalenie płuc . Niestety ale właśnie tacy jak Ty od ponad roku widzą tylko jedną medialną chorobę - Covid :)

I jeszcze taki żarcik do dzisiejszych wydarzeń .
Lewica chce obowiązkowych szczepień 😂 Ci sami którzy krzyczeli „moje ciało , moja sprawa 😂😂
A wiec odpowiadam im „moje ciało , moja sprawa” 😂😂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
R 77,6K

roykeane2.0

Użytkownik
Poseł od Kukiza, a więc oficjalny koalicjant Pisu:

"- Uważam, że dorośli ludzie mają prawo do tego, by umrzeć lub mieć powikłania. Jeżeli ktoś chce umrzeć i robi to z pełną świadomością, nie możemy mu tego bronić - mówi o obowiązku szczepień poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko. "

Toż to nic innego, jak zapowiedź legalnej eutanazji!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
U 0

Usunięty użytkownik 168903

Gość
MANIPULACJA !!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko to prawda co na tym memie, ale szkoda, że nie podano obok w procentach szans na te różne rzeczy bo "możesz umrzeć z powodu COVID" oznacza, że nawet jak 1 osoba na 1 mln umrze to już się to mieści !
ktore to procenty podyktowal Pfizer do 'Science' czy innego badziewia wraz z comiesiecznym przelewem za reklame
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nie zesraj się . Zadałem proste pytanie . Jeśli rządy to ogłoszą ze szczepienia nic nie dają w życiu się nie przyznasz ze nie miałeś racji 😂
Mam więcej lat niż napisałeś . Nie wiem ile Ty masz ale jakieś 60 bo taki jesteś obsrany tym Covidem 😂
Wszystko co jest przeciwko Twoim wypocinom i racjom to głos antyszczepionkowca 😂
Teoria spiskowa i antyszczepionkowiec - jedyne argumenty zniewolonych wystraszonych ludzików . Umrzesz ze strachu a nie na Covid 😂
Jak Ty tak prowadzisz te interesy jak jesteś zesrany to w życiu bym w żaden biznes z Tobą nie wszedł 😂
Tragedia tacy ludzie jak Ty , dzięki takim dzieje się jak się dzieje . Niedługo będziesz musiał być grzeczny i robić wszystko co „góra” będzie chcieć żeby mieć wystarczająco dużo punktów żeby moc wyjsć do kina czy na zakupy 😂
Nic nie ogłoszą, szpitale są zawalone młodymi ludźmi do lat 40 chorzy na covid, prawie wszyscy niezaszczepieni - info z mojej miejscowości od lekarza dyżurującego. Nie wiem co trzeba mieć w mózgu żeby posługiwać się argumentami typu że ktoś na covidzie trzepie kase. Kazdy orze jak może, wielka mi nowość. Jaki to ma zwiazek z zachorowalnością i zgonami? Masz ewidentnie problem z myśleniem przyczynowo skutkowym.

Naprawdę podziwiam, ze chce się co poniektórym dyskutować z takimi ludzmi na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
Dokładnie, i wyzywanie ludzi od pisowcow. Przepraszam bardzo, te najbardziej niezaszczepione regiony które normalni ludzie odcięli by od tego kraju typu Podkarpacie ( nie obrażając normalnych ludzi tam mieszkających) właśnie wybrali w 100% ten rząd. Który robi wszystko żeby lizać dupe niezważając na zagrożenia. Z idiotami się nie rozmawia taka jest zasada. A najgłupszy najgłośniej krzyczy, tak jest zawsze. Masz przykład wyżej. Dla niego to grypa. O ja cię jaśnie panie. Teraz wszyscy zignorujemy wszystkie badania, informacje od specjalistów ludzi którzy się na tym znają bo dla debila to jest grypa bo tak. Temat powinien być natychmiast zamknięty bo ktoś to przeczyta, podejmie zła decyzje przez takich ludzi. Lepiej nie mówić nic niż szerzyć ciagle takie idiotyzmy bez absolutnie najmniejszych dowodów. Są dwie strony. Za jedna stoi medycyna, cała logika i wszystko inne a reszta mówi bo tak. Ręce opadają
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nic nie ogłoszą, szpitale są zawalone młodymi ludźmi do lat 40 chorzy na covid, prawie wszyscy niezaszczepieni - info z mojej miejscowości od lekarza dyżurującego. Nie wiem co trzeba mieć w mózgu żeby posługiwać się argumentami typu że ktoś na covidzie trzepie kase. Kazdy orze jak może, wielka mi nowość. Jaki to ma zwiazek z zachorowalnością i zgonami? Masz ewidentnie problem z myśleniem przyczynowo skutkowym.

Naprawdę podziwiam, ze chce się co poniektórym dyskutować z takimi ludzmi na forum.
To bardzo dobry post bo podajesz źródło z 1 ręki czyli lekarza, a nie z "TVN"... Jak pisałem koledze P przestrzalninja żeby pojeździł po szpitalach to mnie wyśmiał... A tak w ogóle to gdzie się on podziewa ? Cały czas się udzielał... Mam nadzieję, że nie dopadł go wirus, którego nie ma.... ;)

A wracając do tematu to takich ludzi nic nie przekona bo powiedzą, że i Twój lekarz dyżurujący jest w spisku... Wg nich każdy kto popiera szczepienia jest w spisku i bierze za to kasę....:ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Moje ciało moja sprawa a wy biegusiem po kolejne dawki . Będą was tak kłuć w nieskończoność bo jesteście niewolnikami tego systemu :) swoją drogą takim ludziom jak Pazura czy inni celebryci powinno się teraz zakładać sprawy w sadach za polecanie czegoś co nie działa :) ciekawe ilu przez nich zmarło :)
Wspominacie tutaj o badaniach . To dlaczego nie chce się tej choroby leczyć tylko chce się szczepić preparatem który został tymczasowo dopuszczony do uzytku i jeszcze nie działa tak jak miał działać 😂 badania skorumpowanych dziadów są lepsze od badań innych lekarzy i epidemiologów ?
Wcale bym się nie zdziwił jakby tutaj na tym forum tez dostali w łapę za szerzenie tej dezinformacji jaki to Covid nie jest groźny i jakie to szczepionki nie są dobre . Mało to propozycji dostawali choćby youtuberzy ?
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Może i ludzie by się szczepili, gdyby nie ciągłe kłamstwa w mediach i niespójne decyzje rządzących. Jeżeli minister zdrowia stwierdza publicznie, że maseczki nic nie dają, a za parę dni zamyka lasy i każe te maseczki nosić to w co wierzyć? Przy okazji robią niezłe deale na tych maseczkach i respiratorach, to chyba kwestia maseczek wydaje się jasna. Na początku nie wiedział, że będzie nimi handlował. Zresztą to nie tylko w Polsce, bo w Niemczech też były afery z tego powodu. Goście z rządu byli pośrednikami w handlu maseczkami i przytulili niezły szmal. To co teraz mają powiedzieć, że to był tylko biznes, czy, że maseczki jednak chronią przed śmiercią? Nie wspomnę o słynnych trumnach z Bergamo, które okazały się trumnami uchodźców sprzed paru lat, a były przedstawiane jako ofiary pandemii. Pewien Polak mieszkający w Manchesterze na drugi dzień po krótkim reportażu na Polsacie, gdzie pokazywali jakieś zdjęcia z zapełnionych szpitali w tym mieście oraz kolejki karetek przed wjazdem zrobił objazd po szpitalach w tym mieście i okazało się, że nic się nie dzieje. Film był chyba 2 dni bo YT to zdjął jako niepoprawnie polityczny. Teraz wciskają szczepionki na siłę, że to takie dobre, to czemu ludzie mają w to wierzyć, jeśli w takiej Irlandii czy Izraelu ludzie dalej lądują w szpitalu mimo ponad 90% wyszczepienia. W Irlandii jest chyba 93. Choroba jest i będzie bo jak powiedział nawet Gut - rządowy doradca jest to na rękę koncernom i trzeba dbać, żeby towar schodził. Oczywiście jeśli ktoś ma mieć lepsze samopoczucie po szczepionce to niech się szczepi, ale niech nie wciska innym na siłę czegoś za co nawet producent nie chce brać odpowiedzialności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Włodzimierz Gut - polski biolog , specjalista w zakresie mikrobiologi i wirusologii , ten sam który straszy wirusem w Polsacie wygadał sie ostatnio na temat wirusa :) oczywiście filmiki zostały skasowane ale zachowałem screeny z rozmowy z napisami :)

Móił tam ze przy okazji wirusa toczone są rozgrywki . Kiedy dziennikarka zapytała go co znaczy ze toczone są rozgrywki odpowiedział że jestnkoniecznością utrzymywanie pewnej liczby zachorowań choćby po to żeby swoje szczepionki rozpropagować..

dziennikarka zapytała czy kwestia istnienia koronawirusa jest w interesie firm farmaceutycznych to odpowiedział że miedzy innymi ale nie tylko . Dodał że koronawirus daje duże mozliwości , od możliwości protestu do mozliwosci zamykania , zacisniania , zalezy w czyje ręce wpadnie pomysł :)

A lemingi dalej wierzą że szczepienie i działania rządu to dla ich zdrowia hahah

Powtórzę - gdyby rządowi zależało na zdrowiu obywatela w zyciu nie reklamowali by i nie namawiali by tak do szczepień jak to robią :)

Jeszcze taki newski . Australia która ma ok 26mln mieszkańców zamówiła kolejne dawki szczepionki w ilości 196 mln :)
Starczy na kilka dawek dla szurów :)

w załączniku wrzucam screeny zapisu rozmowy Guta , zeby nie było że to kolejne zmówiny antyszczepionkowców :)
Post automatycznie złączony:

Może i ludzie by się szczepili, gdyby nie ciągłe kłamstwa w mediach i niespójne decyzje rządzących. Jeżeli minister zdrowia stwierdza publicznie, że maseczki nic nie dają, a za parę dni zamyka lasy i każe te maseczki nosić to w co wierzyć? Przy okazji robią niezłe deale na tych maseczkach i respiratorach, to chyba kwestia maseczek wydaje się jasna. Na początku nie wiedział, że będzie nimi handlował. Zresztą to nie tylko w Polsce, bo w Niemczech też były afery z tego powodu. Goście z rządu byli pośrednikami w handlu maseczkami i przytulili niezły szmal. To co teraz mają powiedzieć, że to był tylko biznes, czy, że maseczki jednak chronią przed śmiercią? Nie wspomnę o słynnych trumnach z Bergamo, które okazały się trumnami uchodźców sprzed paru lat, a były przedstawiane jako ofiary pandemii. Pewien Polak mieszkający w Manchesterze na drugi dzień po krótkim reportażu na Polsacie, gdzie pokazywali jakieś zdjęcia z zapełnionych szpitali w tym mieście oraz kolejki karetek przed wjazdem zrobił objazd po szpitalach w tym mieście i okazało się, że nic się nie dzieje. Film był chyba 2 dni bo YT to zdjął jako niepoprawnie polityczny. Teraz wciskają szczepionki na siłę, że to takie dobre, to czemu ludzie mają w to wierzyć, jeśli w takiej Irlandii czy Izraelu ludzie dalej lądują w szpitalu mimo ponad 90% wyszczepienia. W Irlandii jest chyba 93. Choroba jest i będzie bo jak powiedział nawet Gut - rządowy doradca jest to na rękę koncernom i trzeba dbać, żeby towar schodził. Oczywiście jeśli ktoś ma mieć lepsze samopoczucie po szczepionce to niech się szczepi, ale niech nie wciska innym na siłę czegoś za co nawet producent nie chce brać odpowiedzialności.

Brawo kolego ! Ale to i tak nie dotrze to wypranych móżdżków niestety .

Leczyć a nie szczepić !

A tutaj nie dość że za darmo robi się firmom farmaceutycznym reklame to jeszcze płaci się krocie za te szczepionki które reklamowane są jako darmowe :)

Przecież o tych kłamstwach przy okazji Covid to napisac by można już bylo książkę.
Działanie maseczek - stadion 50 tysięcy ludzi nie ma masek nie ma wirusa , sklep gdzie w środku jest 5 osób - jest wirus trzeba maski :)
Albo zamykanie sklepów meblowych czy lasów :)
Lidl , Biedronka , kaufland - sklepy w których nie ma wirusa :)
Ilu polityków zgineło z powodu Covid ?
Ilu znanych ludzi ?
W Polsce przed wyborami Duda latał po Polsce bez maski , uwierzcie że gdyby wirus był taki straszny jak się go maluje to jego nigdzie by nie puścili a juz na pewno nikt nie pozwolił by mu wyjsc do ludzi bez maski :)

Kupa smiechu jak tutaj koles wyżej pisze o badaniach hahah
Tylko ilu niezależnych lekarzy przeprowadziło badania , mieli i mają sposoby żeby leczyć to się im głos zabiera . Wiadomo dlaczego , bo jak będą leczyć to szczepionki się nie sprzedadzą :) Wystarczy wejsć na strony producentów zeby zobaczyć jakie zarobki osiagaja przez ta medialnie wykreowaną chorobę.

Swiat zbaraniał na puckcie troszkę groźniejszej grypy :)
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe jakim cudem pacjenci w szpitalach to mlodzi przed 40 a srednia niezaszczepionego umierajacego to dalej ponad srednia dlugosci zycia dla przecietnego czlowieka :unsure:pewnie maja akty urodzenia od tego goscia od reprywatyzacji:LOL: Mediana dla niezaszczepionych umierajacych z powodu covid albo z powodu wspolistnienia covid jest powyzej sredniej umieralnosci dla ogolu spoleczenstwa... ale jak goscia chorego na covid dalej bedzie leczyl okulista to srednia z czasem bedzie spadac...

Moze to i lepiej z tymi obostrzeniami dla niezaszczepionych:unsure: patrzac na selekcje naturalna to umra ci ktorzy i tak mieli umrzec🤷‍♂️ Taki Piotr Gasowski, w pelni zaszczepiony laduje w szpitalu twierdzac, ze gdyby sie nie zaszczepil byloby znacznie gorzej. Nie powie o tym, ze jest otyły (bo jest otyły) i gdyby schudl te kilkadziesiat kg i sie zaszczepil to nie wyladowalby w szpitalu... Nie, on woli kilka miesiecy wczesniej mowic, ze i tak nie schudnie i bedzie jadl golonke, bo mu to smakuje 🙃

edit:

lekarze mowia, ze nadprogramowe zgony to w wiekszosci przyczyna niezdiagnozowanego covida i wpisywania zapalenia pluc i innych chorob ukladu oddechowego do karty zgonu... W rzeczywistosci bylo odwrotnie...


Mniej zgonow na choroby ukladu oddechowego... W tym roku to samo jest... to samo z innymi chorobami... Wszedzie spadlo tylko covid sie pojawil xd Ale lekarze mowia, ze to wina wpisywania zapalenia pluc do karty zgonu! No tak 1000 chyba roznicy jest w porownaniu rok do roku...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom