>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
W przeciwieństwie do Ciebie bywam w Polsce i mam tam rodzine a Ty w Anglii nie bywasz ani nie masz rodziny a na pewno nie tyle co ja w Polsce . Rząd angielski do niczego mnie nie zmusza :) dostałem jednego smsa z zaproszeniem do szczepienia w odpowiedzi wysłałem im „fuxx you” :) rząd angielski jest równie niepełnosprawny jak Polski z tym ze angielski tyle nie kradnie co Polski :) ty jesteś wyprany propaganda telewizyjna nie masz żadnych argumentów za tym co mówisz . Ja Ciebie pamietam jak Tobie pare lat temu nie podobało się to ze kibice Legii śpiewali hymn Polski w Madrycie na meczu z Realem wiec o czym my gadamy. Tyłowy elektorat pisowski

a wracając do lockdownu w Anglii to Anglia jest otwarta od sierpnia . Nikt tutaj nie chodzi w maskach po mieście i w sklepach a w Polsce chodziłes jak posłuszny baranek :) w życiu nie widziałem tutaj tyle propagandy reklamującej szczepienia co w Polsce . Nie dyskutuj już na te tematy o których nie masz pojęcia . Kiedyś podziękujemy takim jak ja .Dla mnie jesteś już niewolnikiem i tyle

Ten ze zdjęcia to normalny człowiek , z nami jest coś nie tak ;) podoba Ci odebranie coś jak tak straszą ludzi ze aż łapią się takich kroków ? Tak rząd dba o obywateli ? Przecież chłop wyląduje w szpitalu kiedyś z powodu niedotlenienia 😂
Brawo kolego za kolejną wygraną bitwę na argumenty z fanatykami szprycy,którzy którzy jedyne wiadomości czerpią ze skorumpowanych mediów mainstreamowych!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
Brawo kolego za kolejną wygraną bitwę na argumenty z fanatykami szprycy,którzy którzy jedyne wiadomości czerpią ze skorumpowanych mediów mainstreamowych!!!!!!!
Jakbym widział pasek z dziennika telewizyjnego nadawanego w szczujni zwanej tvpis.
Kompletne odwrócenie znaczenia słów, jak u Orwella:
Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Cicho teddy powiedział że to szpryca wiec jesteśmy fanatykami szprycy a nie zabezpieczenia przed cięzkimi powikłaniami choroby. Kij, że inne "szpryce" działają ta na bank nie ma prawa. Argumenty ludzi wykształconych w tym kierunku, specjalistów których zdrowy rozsądek podpowiada posłuchać, ah nie to propaganda w telewizorku, wiadomix. Znajomych nieskorumpowanych medyków brak w towarzystwie? Jakoś się nie dziwię...
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Cicho teddy powiedział że to szpryca wiec jesteśmy fanatykami szprycy a nie zabezpieczenia przed cięzkimi powikłaniami choroby. Kij, że inne "szpryce" działają ta na bank nie ma prawa. Argumenty ludzi wykształconych w tym kierunku, specjalistów których zdrowy rozsądek podpowiada posłuchać, ah nie to propaganda w telewizorku, wiadomix. Znajomych nieskorumpowanych medyków brak w towarzystwie? Jakoś się nie dziwię...
Jak inne szpryce działają ? Czy dzięki szczepienia na grypę ta choroba została wyeliminowana ? Zaraz usłyszę ze tak bo w sumie jej od roku nie ma jest tylko srovid 😂
Post automatycznie złączony:

A skąd wiesz ? Prowadzę interesy w UK i jestem częściej od Ciebie ;)



Zapytaj kogokolwiek z forum jaki mam stosunek do PiS ;) A nawet nie musisz tylko wystarczy, że będziesz czytał co piszę, nawet w tym wątku... Ale widać i nie tylko po tym, że Ty prowadzisz monolog sam ze sobą i nawet nie czytasz co inni piszą



No właśnie wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia i chyba o tych maskach to wiesz z forów bo u nas to od maja nikt nie chodzi w maskach, a w sierpniu to ja może przez cały miesiąc widziałem 2 osoby i to wliczając pomieszczenia zamknięte... Jak pisałem wcześniej - udzielasz się tu, a info masz z telewizji i forów...
Ty i interesy w UK hahahah padłem . Nie masz pojęcia o tym jak jest w UK. Skończ już wstydu oszczędź . Wciągał cię nosem w temacie Covid i mnie nie przegadasz bo Cię bombarduje faktami a nie tym co oglądasz w TV. Jak ty twierdzisz ze rządowi zależy na ludziach i ze jest źle bo Legia śpiewa hymn w Madrycie to jesteś odklejony od rzeczywistości a jedyne jakie interesy możesz prowadzić to interesy w krainie tysiąca i jeden baśni - możesz tam z krasnalami handlować drewnem ….😂

ja wiem ze w Polsce coraz mniej ludzi nie chodzi w maskach. Chwała im za to. Niektórzy potrzebowali więcej czasu aby zrozumieć ze to nic nie daje tak jak Ty potrzebujesz więcej czasu żeby zrozumieć ze preparat to tylko zarobek dla firm farmaceutycznycha Twoje zdrowie obchodzi ich tyle co zeszłoroczny śnieg . Bardziej chodzi o to ze rząd utrzymuje nakaz noszenia masek bo tak jest oficjalnie a w UK nie ma tego od sierpnia tak samo jak żadnych innych głupich wytycznych. Gdybys miał tutaj interes to byś o tym wiedział a tak to dowiedziałeś się tego teraz :) kończę dyskusje z Tobą.Dla Ciebie jest już dużo za późno . Jesteś wystraszonym zmanipulowanym ludzikiem - przykre ale prawdziwe . Pozdrawiam i zdrówka życzę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
No tak to jest oczywiste ze z takimi ludzmi mozna dyskutowac w nieskonczonosc? Masz nogi, umiesz mowic pytac? Znasz jakiegos lekarza? uproszczę ci. Nikt nie mówił, ze szczepionka wyeliminuje grypę lub Covid. Natomiast w przypadku grypy powikłania pogrypowe zostały zmniejszone drastycznie. Przeczytasz o tym w każdym wartościowym medycznym źródle. Powikłania, które były groźne szczególnie dla dzieci, których młody organizm nie radził sobie np. z bardzo wysoką gorączką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
No tak to jest oczywiste ze z takimi ludzmi mozna dyskutowac w nieskonczonosc? Masz nogi, umiesz mowic pytac? Znasz jakiegos lekarza? uproszczę ci. Nikt nie mówił, ze szczepionka wyeliminuje grypę lub Covid. Natomiast w przypadku grypy powikłania pogrypowe zostały zmniejszone drastycznie. Przeczytasz o tym w każdym wartościowym medycznym źródle. Powikłania, które były groźne szczególnie dla dzieci, których młody organizm nie radził sobie np. z bardzo wysoką gorączką.
A gdzie masz dostęp do informacji ze preparat na Covid drastycznie zmniejszy powikłania ? Dowiesz się o tym może za kilka lat . A jak się nie sprawdzi ? Do kogo będziesz miał pretensje ? Do kogo pójdziesz ? Gdzie będziesz szukał hajsu który zrekompensuje Ci powikłania ? Śmieszą mnie ludzie bo tacy byli którzy szukali hajsu bo mieli jakieś powikłania - nie powinni dostać nic bo brali to na własna odpowiedzialność - No chyba ze kopa na odmółkę

i jeszcze raz powtórzę - chcesz bierz nie namawiaj innych . Moje zdrowie moja sprawa. Każdy zaszczepiony nie powinien mieć żadnych dodatkowych benefitów z tej racji tak samo jak przy szczepieniu na grypę . Tyle ze rząd wie ze 70% zaszczepionych to jest ich ciemny elektorat wiec się skusi na hulajnogę , 20% to ci co musza bonie pojadą na wakacje a reszta to niewidomi 😂
 

Załączniki

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Opieram się na opiniach ludzi którzy się na tym znają. Lekarzy których mam w rodzinie i na specjalistach których płaskoziemcy uważają za przekupionych. Tak już jest, że są ludzie którzy się na tym znają i ich opinia jest 1000 razy więcej warta niż typów co mówią bo tak.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
A gdzie masz dostęp do informacji ze preparat na Covid drastycznie zmniejszy powikłania ? Dowiesz się o tym może za kilka lat . A jak się nie sprawdzi ? Do kogo będziesz miał pretensje ? Do kogo pójdziesz ? Gdzie będziesz szukał hajsu który zrekompensuje Ci powikłania ? Śmieszą mnie ludzie bo tacy byli którzy szukali hajsu bo mieli jakieś powikłania - nie powinni dostać nic bo brali to na własna odpowiedzialność - No chyba ze kopa na odmółkę

i jeszcze raz powtórzę - chcesz bierz nie namawiaj innych . Moje zdrowie moja sprawa. Każdy zaszczepiony nie powinien mieć żadnych dodatkowych benefitów z tej racji tak samo jak przy szczepieniu na grypę . Tyle ze rząd wie ze 70% zaszczepionych to jest ich ciemny elektorat wiec się skusi na hulajnogę , 20% to ci co musza bonie pojadą na wakacje a reszta to niewidomi 😂
Nokaut:)
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Opieram się na opiniach ludzi którzy się na tym znają. Lekarzy których mam w rodzinie i na specjalistach których płaskoziemcy uważają za przekupionych. Tak już jest, że są ludzie którzy się na tym znają i ich opinia jest 1000 razy więcej warta niż typów co mówią bo tak.
A uważasz ze nie są przekupieni ? Wyżej pisałem ze sami twierdzą ze nie opłaca się im leczyć . Dlaczego niezależni lekarze są odsuwani od początku pandemii od głosu ? Dlaczego nie staną z nimi do debaty ? Uważasz ze taki Horban nie jest kupiony ? On od kilku lat nawet nie jest lekarzem. Słynie z tego ze od dawien bierze w łapę od koncernów farmaceutycznych i taki psychol decyduje poczęci o całym kraju . Zobacz sobie jego występ u Mazurka w RMF - istne plucie w twarz ludziom . Ale to się skończy . Prawda się zawsze obroni.
bazuje na wielu niezależnych lekarzach z kraju i świata . Powiedz mi po jaką cholerę robili by tą całą szopkę?
rzad Z psycholami pokroju Horban czy Niedzielski za pomocą mediów w ktorych wiadomo zło i tragedia sprzeda się najlepiej zalewają Polskę bzdurami która jest wyłapywana przez najsłabsze ogniwa . Po co się ludzi na początku zamknęło w domach ? Właśnie po to-żeby to oglądali .
Zapoznaj się z tym jak działają media na świecie. W Polsce pokażą ze u nas źle ale pokażą też ze w Niemczech mają gorzej . A Niemcy pokażą że w Niemczech źle ale w Polsce mają gorzej a lemingi siedzą i wierzą we wszystko …
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Nokaut lol no tak oczywiście garść znowu konstruktywnych argumentów (y)

Mój ostatni post, bo nie mam czasu ani chęci kopać się z końmi bez żadnej wiedzy.

Radzę pójść do specjalisty, lekarza który to widzi zajmuje się tym i przede wszystkim ma kilkunastoletnią wiedzę i zna szereg przypadków związanych z chorobami wirusowymi i chętnie na pewno wam wyjąsni wszystkie wasze idiotyczne wymysły odnośnie samego koronowirusa albo szczepionek.

Każdy zna lekarza lub znajomego lekarza za którego może poręczyć, że nie przychodzi do niego pan w czarnym garniturze z walizką pieniędzy żeby szerzył światową propagandę dla 200 krajów. Ja mam wielu, więc wiem wszystko co chciałem wiedzieć i tak, jak mówię podjąłem świadomą decyzję aby się zaszczepic i uniknąć powikłań po chorobie COVID. Oczywiście nic mi nie jest i domyślam się znając medycynę, że już nie będzie. Natomiast lata lecą i tego nie możecie być pewni chorując na to gówno. Więc róbcie co chcecie, tylko podawajcie rzetelne źródła i radzcie się ludzi którzy się na tym znają a nie filmików foliarskich na YT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
No tak to jest oczywiste ze z takimi ludzmi mozna dyskutowac w nieskonczonosc? Masz nogi, umiesz mowic pytac? Znasz jakiegos lekarza? uproszczę ci. Nikt nie mówił, ze szczepionka wyeliminuje grypę lub Covid. Natomiast w przypadku grypy powikłania pogrypowe zostały zmniejszone drastycznie. Przeczytasz o tym w każdym wartościowym medycznym źródle. Powikłania, które były groźne szczególnie dla dzieci, których młody organizm nie radził sobie np. z bardzo wysoką gorączką.
Słuchaj gościu ale to co teraz wystraszonym i zmanipulowanym covidowcom wstrzykują to nie jest zadna szczepionka tylko preparat w fazie testu wyprodukowana w kilka miesięcy że nawet żaden producent tego dla wiekszości "eliksiru szczęścia i zdrowia" nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki uboczne czy zgony a tylko sam zainteresowany który podpisuje własnym nazwiskiem i imieniem taki druk!!!!
Post automatycznie złączony:

Opieram się na opiniach ludzi którzy się na tym znają. Lekarzy których mam w rodzinie i na specjalistach których płaskoziemcy uważają za przekupionych. Tak już jest, że są ludzie którzy się na tym znają i ich opinia jest 1000 razy więcej warta niż typów co mówią bo tak.
Jak masz na myśli Simona,Guta Sutkowskiego itd. którzy maja podpisane z Pfizerem czy Moderną umowy gdzie trzepią ogromną kasę to ci współczuję takich autorytetów!!!! OSTATNIA PROSTA A TUTAJ CIĄGLE RONDO .........
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Nokaut lol no tak oczywiście garść znowu konstruktywnych argumentów (y)

Mój ostatni post, bo nie mam czasu ani chęci kopać się z końmi bez żadnej wiedzy.

Radzę pójść do specjalisty, lekarza który to widzi zajmuje się tym i przede wszystkim ma kilkunastoletnią wiedzę i zna szereg przypadków związanych z chorobami wirusowymi i chętnie na pewno wam wyjąsni wszystkie wasze idiotyczne wymysły odnośnie samego koronowirusa albo szczepionek.

Każdy zna lekarza lub znajomego lekarza za którego może poręczyć, że nie przychodzi do niego pan w czarnym garniturze z walizką pieniędzy żeby szerzył światową propagandę dla 200 krajów. Ja mam wielu, więc wiem wszystko co chciałem wiedzieć i tak, jak mówię podjąłem świadomą decyzję aby się zaszczepic i uniknąć powikłań po chorobie COVID. Oczywiście nic mi nie jest i domyślam się znając medycynę, że już nie będzie. Natomiast lata lecą i tego nie możecie być pewni chorując na to gówno. Więc róbcie co chcecie, tylko podawajcie rzetelne źródła i radzcie się ludzi którzy się na tym znają a nie filmików foliarskich na YT.
Oczywiście że nie przychodzi do nich nikt z walizką , mogli by uznac że to ustawka. Rząd umiejetnie rozporządza dodatkami na przychodnie i szpitale w zależności od wyszczepienia ludzi. Dlatego też nie usłuszysz niczego złego od lekarza na temat szczepień. Brak szczepień to brak dodatków dla niego. Kolejne benefity jakie lekarz może dostać to za to czy w szpitalu jest oddział covidowy . Jesli jest to od ilości łóżek zajętych. Kolejny dodatek to dodatek do uzywanych respiratorów. Jednym słowem im dłużej pandemia będzie trwac tym dłużej lekarze będą mówić że to straszny wirus i że szczepienia są dobre .Ja się im nie dziwię - tam jest kasa wielka w grze ale mam swój mózg i jak słysze typa ktory opowiada że ma znajomego lekarza i mówił mu że szczepionki są okej to sikam :) ja tez bym Ci mówił że moje narkotyki są najlepsze w mieście gdybym był dilerem :)

Druga strona medalu , jesli Ci Twoi lekarze tak dbają o obywateli i tacy są sumienni to gdzie byli wtedy jak nakazano im nie przyjmowac ludzi na inne choroby niz Covid ? Gdzie byli jak ludziom odmawiano operacji na które czekali tyle lat ? Gdzie mieli wtedy swój honor i to co slubowali ??
Wiesz gdzie ? w 4 literach bo z tego nie było extra kasy....
Dlaczego żaden z Twoich super lekarzy nie podjął się leczenia ?
Druga strona czyli niezależni lekarze wiele razy to proponowali , nikt ich nie słuchał.
Wstydem jest to że w dzisiejszych czasach lekarz boi się leczyć , a jak do niego trafiasz to wymaga abyś był zaszczepiony lub zrobił test . Bohaterzy którzy się boją....
Wyobrażasz sobie strażaka który boi sie ognia ? Albo inaczej , ja nie lubuie wojny dlatego nie jestem żołnierzem :)

Kończę już to nokautowanie bo to staje sie już nudne .
Szkoda nokautować Najmanów w temacie Covidowym :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
Wyobrażasz sobie strażaka który boi sie ognia ? Albo inaczej , ja nie lubuie wojny dlatego nie jestem żołnierzem
Jesli strażak ma na raz do gaszenia cztery pożary, to nie ogarnie. Nie ma szans.
Lekarze mogliby leczyć jak dotychczas, ale muszą tracić czas na leczenie podobnych tobie bałwanów tylko dlatego , że się nie szczepią.
A teraz odklep i pis tj przeproś i .... no właśnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Słuchaj gościu ale to co teraz wystraszonym i zmanipulowanym covidowcom wstrzykują to nie jest zadna szczepionka tylko preparat w fazie testu wyprodukowana w kilka miesięcy że nawet żaden producent tego dla wiekszości "eliksiru szczęścia i zdrowia" nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki uboczne czy zgony a tylko sam zainteresowany który podpisuje własnym nazwiskiem i imieniem taki druk!!!!
Osobiście wolę się zaszczepić szczepionką firmy która nie ponosi odpowiedzialności, i mieć większą szansę na ewentualne łagodne lub bezobjawowe przejście wirusa, niż być niezaszczepiony i zarazić się od kogoś, skoro ten ktoś też nie ponosi odpowiedzialności za to że mnie zaraził. A skoro tak czy siak mogę być zarażony i nikt nie ponosi odpowiedzialności, to wolę dysponować większą szansą na to że przeżyję bez powikłań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Jesli strażak ma na raz do gaszenia cztery pożary, to nie ogarnie. Nie ma szans.
Lekarze mogliby leczyć jak dotychczas, ale muszą tracić czas na leczenie podobnych tobie bałwanów tylko dlatego , że się nie szczepią.
A teraz odklep i pis tj przeproś i .... no właśnie.
Nie dośc że głupi to i tresowany :) prze telewizje :)

Wy jesteście odpowiedzialni w dużej mierze za zapchane szpitale .

Jak przedostał sie Omicron do |Europy ? Przeciez ja niezaszczepiony musze się testowac a Ty nie :)

Skąd wiesz ilu zaszczepionych trafia do szpitala jak się ich w Polsce nie testuje .

testuje sie tylko niezaszczepionych a i tak w TV pokazą że 98% w szpitalu to niezaszczepieni hahah a czemu nie 100%??

Dobry pelikan z Ciebie , ile dawek juz wziałeś niewolniku ?? Jeszcze ze 4 weźmiesz i dostanie MC Cafe za friko ;)

Promieniujesz już czy jeszcze nie ?
Post automatycznie złączony:

Osobiście wolę się zaszczepić szczepionką firmy która nie ponosi odpowiedzialności, i mieć większą szansę na ewentualne łagodne lub bezobjawowe przejście wirusa, niż być niezaszczepiony i zarazić się od kogoś, skoro ten ktoś też nie ponosi odpowiedzialności za to że mnie zaraził. A skoro tak czy siak mogę być zarażony i nikt nie ponosi odpowiedzialności, to wolę dysponować większą szansą na to że przeżyję bez powikłań.
Jak na lagodne i bezobjawowe przejscie wirusa ?
Przeciez wirusa mozna przejść bezobjawowo to po co się szczepoić na bezobjawową chorobę ?? hahahaah kolejny hicior

Zaszczepię się na chorobe która mozna przejsć bezobjawowo żeby mieć mniejsze objawy hahahaha
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Osobiście wolę się zaszczepić szczepionką firmy która nie ponosi odpowiedzialności, i mieć większą szansę na ewentualne łagodne lub bezobjawowe przejście wirusa, niż być niezaszczepiony i zarazić się od kogoś, skoro ten ktoś też nie ponosi odpowiedzialności za to że mnie zaraził. A skoro tak czy siak mogę być zarażony i nikt nie ponosi odpowiedzialności, to wolę dysponować większą szansą na to że przeżyję bez powikłań.
Przecież nikt ci nie broni się szczepić na celbrytę 19,a dla mnie to możesz przyjąć od razu 3-5 dawek na raz bo mam na to wywalone,tylko pamietaj że zaszczepieni zarażają wszystkich a w takim Gibraltarze wyszczepionych jest 100% społeczności podwójną dawką i ogłoszono tam lockdown bo niesamowicie wzrosły zakażenia,to więc jak to jest że wszystko zaszczepione a jest gorzej niż przed???????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rozmowa z antyszczepionkowcami nie ma najmniejszego sensu bo o fanatycy tak pewni swoich racji, że nawet w szpitalu pod respiratorem będą mówić, że COVID nie istnieje... Miałem nagrać, ale ponieważ to były Fakty z TVN więc byście to zaraz opluli, ale wypowiadała się dziewczyna z płaczem, której sparaliżowało część twarzy, że nie wierzyła w COVID, wyłączała TV jak o tym mówiono, myślała, że to łagodna grypa i oczywiście się nie zaszczepiła i w każdej chwili mogła umrzeć... Ma sparaliżowaną część twarzy... Ale lepsze aparaty to takie, które znalazły się na intensywnej terapii, ale tak były zawzięte w walce ( z właściwie nawet nie wiem jak to nazwać ? - normalną nauką i wiedzą medyczną na temat tej choroby ?), że odmawiały respiratora mówiąc, że nie mają COVID bo on nie istnieje... , i trafiali pod niego jak już tracili przytomność... Osoby ok 30-35 lat jak i z tego wątku...

Przypomina mi ta postawa bardzo postawę DonCorleone1916 DonCorleone1916 który pisze, że od 15 lat nie był tak chory, ale jest dumny z tego, że się nie zaszczepił... Więc jaki sens prowadzić dialog z takimi ludźmi ? Żaden ? Gościu to traktuje w kategoriach jakiejś gry, nie wiem jakiś nokaut ? A co do Legii dokładnie nie pamiętam, ale pewno negowałem ksenofobiczne i rasistowskie hasła kiboli, a nie śpiewy normalnych kibiców, które są ważnym elementem meczy, a hymn Liverpoolu jest czymś co zawsze mnie wzrusza.... To tak na marginesie wyciągania mi jakiś spraw sprzed lat...

Nie lubię PiS, nie lubię TVPiS ale nie będę z tego powodu negował wiedzy medycznej i nie zapobiegał ciężkiemu przebiegowi COVID poprzez szczepienie... Ruchy antyszczepionkowe jak i osoby mające takie poglądy są strasznie agresywne. Uważają, że odbierane są jakieś ich prawa. Ja jestem indywidualistą większym niż prawdopodobnie osoby z tego wątku wszystkie razem wzięte. Nie będę rozwijał tego tematu, ale wierzcie mi, że od dziecka wolność była dla mnie największą wartością. m in. dlatego od prawie 20 lat nie mam nad sobą szefa i mam własną firmę ( i owszem mam interesy także w UK, ale chyba nie sądzisz, że publicznie będę Ci coś udowadniał DonCorleone) ; ale nie przyszło by mi do głowy w imię tej wolności nie szczepić się lub nie stosować DDM . To tak jak w imię wolności bym negował penicylinę, zastrzyki i w ogóle szpitale i leczył się u znachora... Ale i tacy ludzie żyją pośród nas.

Większość z tych osób przejdzie łagodnie COVID i pewno do końca swego życia będą uważać, że mieli rację, ale część z nich wyląduje w szpitalach, a wtedy samo życie zweryfikuje ich poglądy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Rozmowa z antyszczepionkowcami nie ma najmniejszego sensu bo o fanatycy tak pewni swoich racji, że nawet w szpitalu pod respiratorem będą mówić, że COVID nie istnieje... Miałem nagrać, ale ponieważ to były Fakty z TVN więc byście to zaraz opluli, ale wypowiadała się dziewczyna z płaczem, której sparaliżowało część twarzy, że nie wierzyła w COVID, wyłączała TV jak o tym mówiono, myślała, że to łagodna grypa i oczywiście się nie zaszczepiła i w każdej chwili mogła umrzeć... Ma sparaliżowaną część twarzy... Ale lepsze aparaty to takie, które znalazły się na intensywnej terapii, ale tak były zawzięte w walce ( z właściwie nawet nie wiem jak to nazwać ? - normalną nauką i wiedzą medyczną na temat tej choroby ?), że odmawiały respiratora mówiąc, że nie mają COVID bo on nie istnieje... , i trafiali pod niego jak już tracili przytomność... Osoby ok 30-35 lat jak i z tego wątku...

Przypomina mi ta postawa bardzo postawę DonCorleone1916 DonCorleone1916 który pisze, że od 15 lat nie był tak chory, ale jest dumny z tego, że się nie zaszczepił... Więc jaki sens prowadzić dialog z takimi ludźmi ? Żaden ? Gościu to traktuje w kategoriach jakiejś gry, nie wiem jakiś nokaut ? A co do Legii dokładnie nie pamiętam, ale pewno negowałem ksenofobiczne i rasistowskie hasła kiboli, a nie śpiewy normalnych kibiców, które są ważnym elementem meczy, a hymn Liverpoolu jest czymś co zawsze mnie wzrusza.... To tak na marginesie wyciągania mi jakiś spraw sprzed lat...

Nie lubię PiS, nie lubię TVPiS ale nie będę z tego powodu negował wiedzy medycznej i nie zapobiegał ciężkiemu przebiegowi COVID poprzez szczepienie... Ruchy antyszczepionkowe jak i osoby mające takie poglądy są strasznie agresywne. Uważają, że odbierane są jakieś ich prawa. Ja jestem indywidualistą większym niż prawdopodobnie osoby z tego wątku wszystkie razem wzięte. Nie będę rozwijał tego tematu, ale wierzcie mi, że od dziecka wolność była dla mnie największą wartością. m in. dlatego od prawie 20 lat nie mam nad sobą szefa i mam własną firmę ( i owszem mam interesy także w UK, ale chyba nie sądzisz, że publicznie będę Ci coś udowadniał DonCorleone) ; ale nie przyszło by mi do głowy w imię tej wolności nie szczepić się lub nie stosować DDM . To tak jak w imię wolności bym negował penicylinę, zastrzyki i w ogóle szpitale i leczył się u znachora... Ale i tacy ludzie żyją pośród nas.

Większość z tych osób przejdzie łagodnie COVID i pewno do końca swego życia będą uważać, że mieli rację, ale część z nich wyląduje w szpitalach, a wtedy samo życie zweryfikuje ich poglądy.
Dobra przekonałeś mnie . Ide się szczepić i wszystkie 5 letnie dzieci na około tez . Przemówiła do mnie ta płacząca kobieta z TVNu 😂😂😂😂
Ale Ty jesteś telewizyjny leming o matko 🤷‍♂️🤷‍♂️
Ty nie jesteś wolnym człowiekiem - jesteś niewolnikiem systemu który Cię pożre , już Cię żre :) a Ja od 20 lat jeżdżę na wyprawy podbiegunowe, mam zdjęcia ale Ci nie pokaże 😂
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ze wam tak sie chce.

To jest wazna kwestia

Szczerze, takie komentarze, że staniemy się Wenezuelą czy bankrutującą Argentyną, jakie pojawiały się jak PiS doszedł do władzy traktowałem z nadzieją, że nie macie racji.

Ale macie. Rozdawnictwo, dodatek do dziecka, dodatek do mieszkania, dodatek do dodatku, tarcze, socjal pełną gębą plus zwiększanie podatków dla tych, co generują dochód, czyli małych i średnich polskich przedsiebiorców i klasy średniej. Do tego lockdowny blokujące działania firm. I zdziwienie wielkie, że jest inflacja. Rząd za moment wprowadzi tarczę i dodatki infacyjne dla biednych.... potem dojedzie klasę średnią i firmy... ceny wskoczą... to wszystko będzie znowu droższe to rząd da kolejną tarczę inflacyjną.

Nie dziwne, że ludzie przed tą paranoją, która doprowadza do zamiany ciężko zapracowanych pieniędzy w papier toaletowy uciekają w mieszkania... przynajmniej jakoś się da zabezpieczyć owoce pracy.... a nie czekaj! rząd myśli nad podatkiem od pustostanów i może nawet katastrem... to mieszkania nie.. to jak odkładać pieniądze na starość czy dzieci ?.... NIJAK Jedyne, co się opłaca to robienie rzeczy, których państwo nie zabierze, czyli pracować trzeba lekko, edukować się mało, cwaniakować ile się da, chodzić na spacery i pić z sąsiadem. Witaj komuno.

Złoto, srebro i wysokiej klasy diamenty, niekoniecznie ciężkie - 0,33 karata najwyższej klasy z najlepszym certyfikatem to marne 2500 złotych, a można połknąć, jak będą iść ruskie. Trzymane w różnych miejscach, kupowane tak, żeby nie wiedział nawet kurier - najlepiej osobiście. Dogadać się z rodziną na wypadek kradzieży - część naszych u nich, część ichnich u nas.

Diamenty są bezwartościowe.
theatlantic.com/magazine/archive/1982/02/have-you-ever-tried-to-sell-a-diamond/304575/

Jak przyjdą ruskie to ten diament odkupię od ciebie za puszkę psiej karmy. Tu dokładnie o to chodzi, że rząd "dla ratowania" tego czy śmego zabroni posiadania złota, a własna rodzina doniesie na ciebie za dodatkowe kartki na cukier. Polacy to naród chowu klatkowego, któremu zawsze chodziło tylko o socjalizm bez wypaczeń, ale niestety niechcący obalili swoją ukochaną komunę.

Hehe jeden doktorek mi wygrazal jak napisalem ile bierze miesiecznie z Pfizera za reklamowanie tego syfu.

Zapytalem doktorku pomysl nazisci tez wydawali sie niezwyciezeni, zastanow sie czy warto to brnac, za to nie bedzie przedawnienia.

Juz nie mowiac o tym ze moge mu krzywde fizyczna zrobic, a ten zyje w swoim seiwcie ze mnie zaskarzy na facebooku :D

A tak sie sklada ze trafil na goscia przeprowadzajacego egzekucje facebookowe, calkowicie bezkarne, bo przeciez wirtualne. Polega to na tym ze zapowiadamy ze o tj i otej godzinie opiszemy tego goscia, wszyscy sie zlatuja, a my mu smarujemy prawdziwe i falszywe fakty. Po czyms takim on musi sie tlumaczyc dookola a ja jetem bezkarny. PRzecwiczone wielokrotnie, niektorzy sie burza bo sa bezsilni jak np napiszesz ze zona go puszcza to chodzi potem czerwony jak burak w robocie i sie wstydzi

Nawiasem mowiac mam niezly ubaw z palantow co oszczedzali kase na starosc, to bedzie mialo wartosc taka jak makulatura, niczego sie nie naucza.

Tylko maksymalne benefity plus praca na czarmno, to daje optymalny dochod, benefity pozwalaja sie na trzymanie w peletonie, zaraz za ludzmi najwyzej zarabiajacymi a nieoficjalnie mozna dorobic tyle ze suma znacznie przekracza srednia krajowa

A potem sie mozna zastanawiac gdzie i w co lokowac, tak zeby niemozliwe bylo polozenie na tym lapy przez kogokolwiek.

Pieniadz oczywiscie makulatura, smiec, jak za chwile powie glapa drukujemy 1500 miliardow i dziadki plyna

Ale na szczescie nie jest tak zle, kumaci wiedza jak sobie poradzic

To co kogo dzis bijemy, dziadkow, plebs w mieszkaniach councilowskich czy kontrolerow, lubie czasem sie wyzyc

Juz wiem! Bezdomny dostanie jakis z buta

‘Unnecessary’ homelessness law must be overhauled, say Tories (telegraph.co.uk)

Tylu smieci na ulicach a ten jemiol ktory nawet lapowek nie umial brac a do rzadu trafil tylko dlatego ze jest gejem, innych kwalifikacji nie ma, i musial zostac podsuniety, chce usuniecia przypisow kryminalizujacych bezdomnosc, ktore i tak byly fikcja

Ech nie moge sie doczekac gry Dying Lights 2 tamdopiero zombie ucierpia

 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
„Rosyjski” komunikator dla „niedemokratycznych” krajów. Prawda i mity o Telegramie - 04.12.2021, Sputnik Polska (sputniknews.com)

Nawiasem mowiac rewelacyjny komunikator, ne to co syjonistyczne pieski

Meta poinformowała o usunięciu fałszywych grup i profili zajmujących się sytuacją na granicy - Polsat News

Zydopieski blokowaly ostatnio grupy i osoby zniechecajace imigrantow do szturmowania granicy no to juz monty python

No ale rozumiem goje maja wpuszczac wincyj imigrantow a w Izraelu mur i strzelanie, wiecej barachła tutaj to mniej tam wiec ma to jakis sens

'

Telegram to rosyjski komunikator, więc wszystkie moje dane osobowe wylądują na biurku Putina?
Po pierwsze, powyżej wyjaśniliśmy już historię relacji między Durowem a rosyjskimi strukturami siłowymi. Po drugie, komunikator nie jest rosyjski, ale międzynarodowy.
Twórca Telegramu już dawno wyjechał z Rosji, jego zespół przebywa obecnie w Dubaju. Niedawno właściciel Telegramu powiedział, że tylko w tym roku rosyjski sąd ukarał komunikator grzywną w wysokości 35 mln rubli (około 2 mln zł) za odmowę usunięcia kanałów do organizowania antyrządowych protestów.


Ta jasne, to taka sama prawda jak Rocco jest abstynentem seksualnym, tu by sie mogli bardziej wysilic

Młodzi Polacy coraz częściej myślą o emigracji i pracy za granicą | Biznes na Next.Gazeta.pl

Hehe komentarze miazga. Niemcy? Z faszystowskim rzadem zmuszajacej do szczepien? Najpierw by trzeba bylo polamac karki tym paniusiom u seterow i dac szanse nastepnym zeby nie mieli glupich pomyslow

Ale poza tym tam podatek obrotowy od gry u bukmachera choc pewnie da sie ominac, jednak Anglia lepsza zdecydowanie, tak wiec paniusie moga spac spokojnie bo narod tepy do niczego nie jest zdolny niestety nic im nie zrobi

Apropo co tam u Szymka


Nuudy. Ze ktos sie daje na to badziewie nabierac. Moim zdaniem popelnil blad ze przyznal sie do przymusowego szczepienia. Nie dosc ze jakis renegat moze go skasowac to wiecej ludzi wie czym to pachnie

Takie bledy naturszczyka w polityce

Alez jestem naladowany po wczorajszej ustawce Coventry, nie tylko kasa, hehe

Bezdomni siedza po norach imprez nie ma tak wiec zero restrykcji. Zostaje jedynie w autobusie na wychodne napluc na szybe i walnac kierowcy jak sie czepia o maski. Oczywiscie wchodzac mamy zalozona i po sekundzie zdejmujemy

A jna wyjsciu wymierzenie kary z ktora sie bedzie musial zmagac do petli, hehe zanim te sline zmyje
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom