>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Nieoczekiwanie po kilku tygodniach wróciły kursy na mistrza 1. ligi
O dziwo jednocześnie w STS i w Fortunie:

1.png

Ostrów wchodzi czy Cieślak coś wymyśli, a porażka u siebie 39-51 to wypadek przy pracy?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Nieoczekiwanie po kilku tygodniach wróciły kursy na mistrza 1. ligi
O dziwo jednocześnie w STS i w Fortunie:

Pokaż załącznik 9886

Ostrów wchodzi czy Cieślak coś wymyśli, a porażka u siebie 39-51 to wypadek przy pracy?
Cooo, Rybnik faworytem ? Przecież ich ostatnie mecze na to wgl nie wskazują, słaba juniorka + bardzo średni u24 A seniorzy ostatnio też trochę w kratkę. Jak dla mnie jednak Ostrów.
 
G 35,3K

gkskubik

Użytkownik
Cooo, Rybnik faworytem ? Przecież ich ostatnie mecze na to wgl nie wskazują, słaba juniorka + bardzo średni u24 A seniorzy ostatnio też trochę w kratkę. Jak dla mnie jednak Ostrów.

Ostatnie spotkania może i nie odzwierciedlają siły rybniczan, ale faza PO to zupełnie inna bajka. Tu dochodzi presja dwumeczu, przygotowanie toru, taktyka i nos "wypełniacza programu" . Tu dochodzi kwestia motywacji i chęć awansu - nie tego w wywiadach, a tego wywalczonego w boju. Łatwiej jest pięknie przegrać finał niż wygrać go i powiedzieć swoim kibicom, że to nie jest jeszcze czas na EL.
Do ligowego zestawienia drużyny ROW dojdzie wkrótce młodzian Trześniewski, który powinien dość mocno wzmocnić siłę rażenia na pozycji juniorskiej. i wg mnie to właśnie rybnicka ekipa jest nadal faworytem tegorocznych rozgrywek. W typach długoterminowych przed sezonem widziałem ją w finale - o czym pisałem - i nadal tej wersji będę się trzymał.

Pozdro
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Cooo, Rybnik faworytem ? Przecież ich ostatnie mecze na to wgl nie wskazują, słaba juniorka + bardzo średni u24 A seniorzy ostatnio też trochę w kratkę. Jak dla mnie jednak Ostrów.
Dokładnie Rybnik słusznie jest faworytem tak jak kolega wyżej napisał - PO to inna bajka i wcale się nie zdziwię jak Marek wypuszcza Ostrów na 1 miejsce po zasadniczej, dlaczego? O tym niżej.

Majac na uwadze powyższe po raz 2 czy 3 w życiu zagram żużlowy długoterminowy zakład - rzadko to robię bo kontuzję itp ale kuszący kurs... zatem do dzieła

Kto wygra eWinner 1 ligę
Typ Bydgoszcz
Kurs 6,75
Buk STS


Polonia ma wszystko w swoich rękach. Walkę o playy off stoczy korespondencyjnie z Gdańskiem nad którym ma duży handicap w postaci bonusa i lepszej pozycji w przypadku równej ilości pkt.

Road to PO Polonia:

Zaległy mecz u siebie z Gnieznem za 3 bez zbędnych problemów. Następnie ma formalność z Tarnowem potem u siebie Krosno, gdzie muszą powtórzyć mecz z Gdańskiem i wygrać min 52-38 pkt i tu jest największa poprzeczka ale to wcale nie jest nie możliwe patrząc obecnie na to co jadą u siebie Bydgoszczanie. i kończymy wyjazdem do Ostrowa. który w przypadku przegranej Gdańska w Rybniku nie ma znaczenia.

Bydgoszcz Gniezno +3
Tarnów - Bydgoszcz +3
Bydgoszcz - Krosno +3
Ostrów - Bydgoszcz zakładam wariant pesymistyczny 0 pkt

Gdańsk ma 3 mecze
U siebie Gniezno gdzie pewnie odrobią stratę i wygrają za 3 potem wyjazd do Rybnika gdzie w zdrowych okolicznościach nie zbiera nic oprócz szprycy z pod kół i kończy formalnością z Tarnowem. Gdyby jednak Marek chciał dalej coś kombinować to wtedy dalej Bydgoszcz ma wszystko w swoich rękach tylko że poprzeczka idzie wyżej bo wtedy jest musowa wygrana w ostrowie na zakończenie. Ale przyjmuję czysto sportowo wyniki

Gdańsk - Gniezno +3
Rybnik - Gdańsk +0
Gdańsk - Tarnów +3

Tabela po rundzie zasadniczej biorąc pod uwagę moje typowania:

4.Bydgoszcz - 20 pkt
5. Gdańsk - 20 pkt

Tu mamy połowę drogi.

Teraz druga faza PO

W pierwszej lidze przy takim typowaniu trzeba sobie jasno odpowiedzieć kogo stać na Ekstraligę, kto chcę w niej jeździć i czy ma to sens, a przede wszystkim kto może w niej jeździć. Ja z tego co wiem w 1 lidze takich drużyn jest 3 - Gdańsk, Rybnik i Bydgoszcz. Odpada Gdańsk zostają dwie. Ostrów jasno mówił, że dla nich Ekstraliga to za wysokie progi obecnie z uwagi na zbyt skromny budżet i planują za rok/dwa (o tym niżej). Krosno jest bez stadionu i tego się nie naprawi w zimę a wątpię by chcieli jeździć w Rzeszowie. Mają PO ku ucieszę gawiedzi wychodzącej z huty szkła ale na tym tyle. Celem było utrzymanie i to jak byli zdeterminowani pokazali kupując Tofika i Milika. Krosno w Ekstralidze za rok to duża abstrakcja. Chory sport że nie każdy może awansować ale cóż:)

Pary półfinałowe to

Rybnik - Krosno

I tutaj właśnie widzę nos Mareczka. Zrobił coś aby uniknąć jazdy z Gdańskiem lub Bydgoszczą w półfinale bo ich potencjalnie mógł się bać jako, że im na tym zależy. Nie ujmuję Ostrovii umiejętności ale być może w głowie Marunia powstała myśl by wypuścić Ostrów (stąd ta porażka) na 1 miejsce sam zająć 2 miejsce i jechać z Krosnem z którego zdaję sobie sprawę, ( o tym co pisze niech świadczy zachowanie choćby Tarnowa który ma bana na awans więc rok t emu odpuściła całkiem PO a dwa lata temu jechała sobie jak na pół gwizdka). że nie ma prawa awansu. zrobili fajną wylewkę pod przyszłych sponsorów i modernizację stadionu w szwedzkim stylu ale to nie w tym roku. O tym jak Marek potrafi rozgryzać terminarz tabele biegowe itd przekonałem się osobiście ale to temat na inny dzień - to tylko moje luźne przypuszczenia.

Polonia - Ostrów

Ostrów złożył deklaracje awansu w okresie dwóch lat ale uważam że to nie teraz z rozmowy wyłapałem że raczej za rok a jak nie to za dwa gdy ma być powiększona ekstraliga i awans mają w przyszłym roku uzyskać 3 zespoły. To pozwoli łatwiej się utrzymać awansując za rok niż w tym roku bo więcej drużyn to osłabienie poziomu i większe szanse na utrzymanie.

Zatem Półfinały dla Bydgoszczy i Rybnika nie ze względu na formę sportową ale na niestety (debilne wymogi PGE) na formę pozasportową. Bydgoszcz nie ukrywa że skusiła by się na Ekstraligę. I może się to udać.

Finał
Bydgoszcz - Rybnik
w zasadniczej frajersko przegrany mecz u siebie (42-36 przed 13 biegiem) potem walka w Rybniku ząb w ząb do czasu karambolu. Sportowo jak dla mnie wyglądają lepiej. Do tego jakiś problem ma MJJ jedzie dość słabo i jest wolny. Będzie już trzesniewski więc na juniorce przewaga. Bydgoszcz meczem z Gdańskiem zyskała też straszaka w postaci Jelenia. Gdy wróci Bellego zawszę Daniel będzie na posterunku. jednak u24 i seniorzy są dla mnie bardziej równi. To może być wyrównany dwumecz gdzie będą decydowały wykluczenia dyspozycje dnia pogoda więc nie pochylam się nad nim tak nisko

W każdym razie w kursie 6.75 mamy według mojej opinii kurs na finał i w takim przypadku mocno za wysoki. Jeśli tylko Bydgoszcz awansuję do PO to w finał jak wyżej z opcją małej kontry

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 858

woffi2013

Użytkownik
Powiem, ci tak - typ na BDG jest sensowny, bo faktycznie kadrowo to jest najsilniejsza drużyna w tej lidze (obok Ostrowa) i po tym kursie warto próbować, choć kurs uwzględnia niepewny awans do PO, gdzie mimo wszystko może być różnie, bo zdobycie bonusa z Krosnem łatwe nie będzie - Lebedevs i Musielak przytrzymają wynik taktycznymi. Natomiast te akapity o Cieślaku i celowych porażkach z Ostrowem to mogłeś sobie darować, chyba że chciałeś rozbawić towarzystwo. Być może ROW ogarnie się w PO - nie mówię, ale w tej chwili jest słaby i dziurawy, a nawet ostatni mecz z Orłem, gdyby ten miał normalny skład to mógłby być w plecy.

Poza wszystkim, w tej chwili w E-lidze jest tyle kasy od TV, że każdy chce awansować. Jedyne wątpliwości można mieć co do postawy samych zawodników, bo tutaj niektórzy mogą kalkulować pod siebie, ale to dotyczy w zasadzie każdej drużyny, bo zawodników na E-ligę to w tych 5 zespołach jest łącznie może z 4-5 i to każdy jako uzupełnienie składu.
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Powiem, ci tak - typ na BDG jest sensowny, bo faktycznie kadrowo to jest najsilniejsza drużyna w tej lidze (obok Ostrowa) i po tym kursie warto próbować, choć kurs uwzględnia niepewny awans do PO, gdzie mimo wszystko może być różnie, bo zdobycie bonusa z Krosnem łatwe nie będzie - Lebedevs i Musielak przytrzymają wynik taktycznymi. Natomiast te akapity o Cieślaku i celowych porażkach z Ostrowem to mogłeś sobie darować, chyba że chciałeś rozbawić towarzystwo. Być może ROW ogarnie się w PO - nie mówię, ale w tej chwili jest słaby i dziurawy, a nawet ostatni mecz z Orłem, gdyby ten miał normalny skład to mógłby być w plecy.

Poza wszystkim, w tej chwili w E-lidze jest tyle kasy od TV, że każdy chce awansować. Jedyne wątpliwości można mieć co do postawy samych zawodników, bo tutaj niektórzy mogą kalkulować pod siebie, ale to dotyczy w zasadzie każdej drużyny, bo zawodników na E-ligę to w tych 5 zespołach jest łącznie może z 4-5 i to każdy jako uzupełnienie składu.
Nikogo nie chciałem rozśmieszać. To są moje luźne przemyślenia i czemu mam sobie darować taki akapit? Marek to cwany lis i mam nadzieję że wiesz jak potrafi dla własnych korzyści kombinować. I gdybym nie widział na własne oczy jego pracy z bliska w latach 2012-2014 zapewne ugryzł bym się w język. A tak pozwoliłem sobie na taki luxny temat, a to czy miałem rację czy nie przekonamy się w półfinałach. Bo ja uważam, że lepiej jechać z Krosnem czy Ostrowem i wtedy pokazać swoją siłę niż rozporządzoną Bydgoszczą.

Row słaby io dziurawy? aha spoko no to ostatni mecz za wyjątkiem MJJ, którego opisałem to 4 seniorów zdobyła 9,9,11,10 to jest dla Ciebie słabośc i dziurawość? Co do ostatniego meczu - wynik pod kontrolą brak 2 juniora i słaba forma MJJ. Reszta zespołu jedzie jak może. A gdybać nie ma co bo babka wąsów może dostać od dziadka, jechali takim składem jakim mieli.

Napisałem również, że wygrana z Bonusem z Krosnem to wysoka poprzeczka ale nie niemożliwa. Ok Taktyki pójdą w ruch ale masz jeszcze kiepskich juniorów i coraz słabszego Szczepana, który wrócili na swoje tory. Gdyby z Krosnem miało by być łatwo to nie byhło by kursu ponad 6. a ja twierdze że Krosno już spuszcza z tonu.

Pełna zgoda ze kasy w Ekstralidze teraz będzie jest mnóstwo! Ale na ten moment Ostrrovia i Krosno nie spełniają wymogów licencyjnych i na tym zakończę temat bo władze ligi nie chcą już dawać licencji warunkowych.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nikogo nie chciałem rozśmieszać. To są moje luźne przemyślenia i czemu mam sobie darować taki akapit? Marek to cwany lis i mam nadzieję że wiesz jak potrafi dla własnych korzyści kombinować. I gdybym nie widział na własne oczy jego pracy z bliska w latach 2012-2014 zapewne ugryzł bym się w język. A tak pozwoliłem sobie na taki luxny temat, a to czy miałem rację czy nie przekonamy się w półfinałach. Bo ja uważam, że lepiej jechać z Krosnem czy Ostrowem i wtedy pokazać swoją siłę niż rozporządzoną Bydgoszczą.

Row słaby io dziurawy? aha spoko no to ostatni mecz za wyjątkiem MJJ, którego opisałem to 4 seniorów zdobyła 9,9,11,10 to jest dla Ciebie słabośc i dziurawość? Co do ostatniego meczu - wynik pod kontrolą brak 2 juniora i słaba forma MJJ. Reszta zespołu jedzie jak może. A gdybać nie ma co bo babka wąsów może dostać od dziadka, jechali takim składem jakim mieli.

Napisałem również, że wygrana z Bonusem z Krosnem to wysoka poprzeczka ale nie niemożliwa. Ok Taktyki pójdą w ruch ale masz jeszcze kiepskich juniorów i coraz słabszego Szczepana, który wrócili na swoje tory. Gdyby z Krosnem miało by być łatwo to nie byhło by kursu ponad 6. a ja twierdze że Krosno już spuszcza z tonu.

Pełna zgoda ze kasy w Ekstralidze teraz będzie jest mnóstwo! Ale na ten moment Ostrrovia i Krosno nie spełniają wymogów licencyjnych i na tym zakończę temat bo władze ligi nie chcą już dawać licencji warunkowych.
Ogólnie te wymogi licencyjne odnośnie stadionów to fikcja :) Każdy wie jak wyglądała sytuacja z Lublinem, jak weszli do Eligi. Odnośnie tej Bydgoszczy to fajny typ, tylko właśnie jest to "ale" w meczu z Krosnem, czy uda im się wygrać z bonusem. Nie wiem jak wygląda sytuacja zdrowotna Davida, ale z nim na pewno byli by mocniejsi (zastąpiłby Gałę). Ewentualnie zaryzykować z Z/Z za Francuza.

Co do ROWu to myślałem, że przede wszystkim zawodzą juniorzy, którzy wg po otrzaskaniu się z Eligą powinni wyglądać lepiej. Gomólski miał hossę to momentu kraksy. Poza Holtą zawodnikom brakuje stabilizacji. Patrząc na wyniki zarówno w Elidzie, jak i 1 lidze wcale nie zdziwi mnie, jak Gdańsk urwie jakiś punkt w Rybniku, który prawdopodobnie zapewni im PO. Gdyby Bydgoszcz była uzależniona tylko od swoich wyników to jak najbardziej też szedł bym w ich stronę.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Póki dobry kurs, zengota poniżej 10.5. To, ze wyszedł mu poprzedni mecz to nie znaczy, ze zrobi kolejna dwucyfrowke, Gniezno to nie bolki, wiec value dobry i pobieram go dość mocno, potem rozpisze się i dam kolejne typy

dodam ze dzis będzie przyczepnie, po kontuzji zengi może nie dać rady, zwłaszcza ze pierwszy bieg z 4 pola a będzie mała chodzić
 
Ostatnia edycja:
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
DOKŁADNIE tez pogralem to zdarzenie linia dosyc wysoka a przynajmniej trojce zawodnikow powinien tor pasowac z Gniezna...czyli Zengota under
Gniezno +14.5 po kursie 1.84
Under Tarasienko under 11.5 kurs 1.8 sts
Studzinski over 1.5 kurs 2.05 sts
Gniezno juniorski +3.5 kurs 1.84 sts
Bydzia ostatnio wygrala podwojnie juniorski ale nie mam zaufania do Bartocha tym bardziej ze Studzinski to przeciez zawodnik toru z Bydgoszczu😉wychowanek tego klubu
Myslalem nad Layegerem bo wczoraj Szwecja i chyba warto pograc przeciwko tym ktorzy wczoraj jechali tam
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Póki dobry kurs, zengota poniżej 10.5. To, ze wyszedł mu poprzedni mecz to nie znaczy, ze zrobi kolejna dwucyfrowke, Gniezno to nie bolki, wiec value dobry i pobieram go dość mocno, potem rozpisze się i dam kolejne typy

dodam ze dzis będzie przyczepnie, po kontuzji zengi może nie dać rady, zwłaszcza ze pierwszy bieg z 4 pola a będzie mała chodzić
Też jestem tego zdania, że Zengi nie da rady na torze pod koło tym bardziej po ostatnim festiwalu 1 w lidze duńskiej.ale dwie dość istotne uwagi - Kiedy ostatnio czy to po deszczu czy po suszy w Bydgoszczy chodziła "mała"? Z całym szacunkiem tam nigdy mała nie chodzi i to jest imo najpiękniejszy tor do scigania bo po starcie jest walka kto pierwszy pod bandą i jazda po balotach przez 4 kółka coś ala kiedyś Grudziadz. a druga kwestia Gniezno to są właśnie raczej bolki:) ale czy będzie pogrom czy nie 9-10 pkt Zengiego to będzie spory sukces

Powodzenia:)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Też jestem tego zdania, że Zengi nie da rady na torze pod koło tym bardziej po ostatnim festiwalu 1 w lidze duńskiej.ale dwie dość istotne uwagi - Kiedy ostatnio czy to po deszczu czy po suszy w Bydgoszczy chodziła "mała"? Z całym szacunkiem tam nigdy mała nie chodzi i to jest imo najpiękniejszy tor do scigania bo po starcie jest walka kto pierwszy pod bandą i jazda po balotach przez 4 kółka coś ala kiedyś Grudziadz. a druga kwestia Gniezno to są właśnie raczej bolki:) ale czy będzie pogrom czy nie 9-10 pkt Zengiego to będzie spory sukces

Powodzenia:)
Jeżeli tak mówisz to na przyczepnym pod banda trzeba nrpawde dobrze czuć motor i być pewnym ze tam pojedziesz, daje sobie rękę uciąć, ze zengi jeszcze nie jest gotowy na taki tor lub na takie jeżdżenie
 
neutralny 545,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Lahti powyżej 7.0 pkt. @1.75 Forbet
Lyager powyżej 7.5 pkt. @1.72 Ewinner

Idę dziś w overy Timo i Andreasa. Bardzo żałuję, że nie pojedzie Gała, bo linia 5.5 to był dla mnie pewniak. Ostatnio Adrian trochę pechowo, był słabym ogniwem Polonii, ale na pewno dziś by sobie to odbił znając jego charakter, tym bardziej że jest naprawdę całkiem szybki. Decyzją sztabu jedzie jednak Bellego, a to oni podejmują te ostateczne.
Co do moich typów. Nie wiem, co się stało, że linie na Lahti tak spadły. Z samego rana trafiłem na 10.5, teraz w forbecie można pograć 7.0, co jest według mnie promocją. Ostatnie wyniki Timo to 13 z Tarnowem, 12 właśnie z Polonią, w Krośnie 8, nawet pokrył dzisiejszą linię, gdzie Start nie miał podjazdu. Kolejne 8 i 13 z Rybnikiem, 9 z Krosnem u siebie, 9 w Tarnowie, 6 z Gdańskiem, gdzie zaliczył wykluczenie, 7 w Ostrowie i 13 z Łodzią. Jeden raz zakład przy takiej linii byłby przegrany i to pechowo, bo Timo w Gdańsku zaliczył wykluczenie. Nie rozumiem do końca skąd tak niska linia, tym bardziej w forbecie, gdzie liczą się wszystkie starty a taktyczne są w tym meczu bardzo możliwe. Dla mnie bet dnia.
Co prawda A adams235 pisał o underze Lyagera, ja jednak próbuję jego over, choć wczoraj bardzo słaba jazda w Szwecji. Tłumaczę to jednak normalnym wahaniem formy, które jest bolączką młodych zawodników. Mi Andreas bardzo się podoba na zapleczu Ekstraligi, naprawdę potrafi rywalizować z czołówką i wieszczę mu fajną żużlową przyszłość. Do tego bardzo mu odpowiada tor w Bydgoszczy, ma tu średnią 2.200 i nawet gdy nie był zawodnikiem Polonii to już notował tu dobre wyniki. Fajny układ biegów, dobry numer startowy. Wierzę, że to się uda.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Z\z za bellego ?!!
Lahti over 7 pkt. Uważam, ze napsuje krwi dzisiaj Bydgosczanom, ma formę, jest stabilny, wiec myślałem ze bedzie linia ustawiona około 9.5. Trzeba korzystać, w dodatku raczej pojedzie 6 razy
Jak z/z ma być to ja idę na etoto i w 5 startach macie jeszcze zengiego
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Bydzia ostatnio wygrala podwojnie juniorski ale nie mam zaufania do Bartocha tym bardziej ze Studzinski to przeciez zawodnik toru z Bydgoszczu😉wychowanek tego klubu
Studziński wychowankiem Bydgoszczy? Chyba nie bardzo :) Bez złośliwości, tak jakoś zwróciło to moją uwagę. Potem usunę post.

edit

Sándor Tihanyi Sándor Tihanyi no chyba, że tak. Mimo wszystko nazywanie go wychowankiem Polonii jest błędne, bo już mniejsza o Stal Gorzów, ale tutaj bardziej chodzi o ujmę dla UKS Speedway Wawrów :) No ale to są szczegóły, zamykamy tę dyskusję.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Jeżeli tak mówisz to na przyczepnym pod banda trzeba nrpawde dobrze czuć motor i być pewnym ze tam pojedziesz, daje sobie rękę uciąć, ze zengi jeszcze nie jest gotowy na taki tor lub na takie jeżdżenie
Dokładnie zresztą od powrotu po kontuzji - tej gorszej w ubiegłym roku Zengi nie radzi sobie gdy potrzeba dwóch rąk na kierownicy:) Zdziwię się jak zrobi powyżej 9 pkt a ma przed kim gaz zamykać bo dla Fajfera czy Pajaka pod koło to woda na młyn

Z\z za bellego ?!!
Lahti over 7 pkt. Uważam, ze napsuje krwi dzisiaj Bydgosczanom, ma formę, jest stabilny, wiec myślałem ze bedzie linia ustawiona około 9.5. Trzeba korzystać, w dodatku raczej pojedzie 6 razy
Jak z/z ma być to ja idę na etoto i w 5 startach macie jeszcze zengiego
Nie ma z/z nie ma Gały - Jedzie David Bellego we własnej osobie. Jak dla mnie idiotyczna decyzja w tak dośc ważnym meczu że na trudne warunki torowe dali Jelenia zamiast Gały. Ja rozumiem że ostatnio Jeleń pojechał ale mecz meczowi nierówny a przede wszystkim tor torowi nie równy i dziś Adrian byłbyy dla mnie pewniejszą opcją niż Daniel - oby Bydgoszcz sobie nie strzeliła w kolano, choć wygrać pewnie wygrają to z Adrianem myslę że wygrana byłaby bardziej spokojna

Studziński wychowankiem Bydgoszczy? Chyba nie bardzo :) Bez złośliwości, tak jakoś zwróciło to moją uwagę. Potem usunę post.
Wychowankiem na papierze bo to Polonia dała zarobić na oranżadę jako początkujący junior więc zapewne stąd skojarzenie kolegi Adamsa
 
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Hah faktycznie...przykleilem go do Bydgoszczy i tu moje skojarzenie i tam troche pojezdzil choc fakt pierwsze kolka to Stal...potem jeszcze Ostrow zaliczony...co nie zmienia faktu ze licze w jakis sposób dzis na niego😉
 
Sándor Tihanyi 53,2K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dzisiaj STS już daje tylko 4,75 na to zdarzenie, mimo że od tamtego czasu nie było rozegranego ani jednego meczu
Nie brałbym tego pod kątem zwiększenia szans czy jakieś ukrytej informacji. Uwżam, że teraz ten kurs jest prawidłowy a jego spadek jest typowym spadkiem po "przestraszeniu się" buka po kilku zakładach

Jak dla mnie dalej śmieszy mnie Ostrów po 3.00 ale to typowy kurs tylko pod kątem tabeli.

power30 power30 No wymogi to nie taka fikcja - Tarnów bana dostał ze swoją ruiną - Po tym jak dostali warunkową. Nie wywalają obecnych ale myślę ze nie dopuszczą nowych stadionów 1 ligi dla kolejnej warunkowej.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Nie brałbym tego pod kątem zwiększenia szans czy jakieś ukrytej informacji. Uwżam, że teraz ten kurs jest prawidłowy a jego spadek jest typowym spadkiem po "przestraszeniu się" buka po kilku zakładach
No to Panowie, grubo tam wjechaliście w Bydzię.
Ja mam na kilku kuponach Polonię po @6,50 ale mam też Rybnik na kilku po @2,50 bo Cieślak to Cieślak i tyle.
 
A 422,4K

adams235

Znawca - Żużel
Mały bet dnia dla mnie to
Gniezno +18.5 oraz 16.5 po kursach 1.5 i 1.8 sts
D.Bellego under 10.5 kurs 2.22 sts-wczoraj Dania i moze odczuwac skutki kontuzji
K.Fajfer over 1.5 kurs 1.5 sts
M.Studzinski over kurs 1.57 sts
Typy poboczne i ryzykowne do jakis malych tasiemek:
Tarasienko under 11.5 kurs 1.94 sts
F.Jacobsen over 7.5 kurs 1.8 sts
To naraze tyle i brak czasu na analize bo w delegacji i pytanie o pogode w Bydzi,panowie pojadą dzis?☺
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom