>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 0

arielooo_pl

Użytkownik


AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Kolejka 6
29.03.2021 18:00
Burkina Faso - Sudan Południowy 1:0

Nie znalazłem nigdzie oficjalnych statystyk, pokazujących ilość rzutów rożnych w tym meczu i przez ten zwrot zamiast 1960zł wygrałem 1408zł (stawka 1000zł) - a w meczu było powyżej 6,5 rzutów rożnych, tak jak obstawiałem bo jest video z tego meczu, które oglądałem, żeby sprawdzić czy mój typ był trafny. Ich dział reklamacji odpisał mi, że takie video z meczu, nie jest dla nich wiarygodnym i oficjalnym źródłem i nie uznają mi tego.
żaden bukmacher nie sprawdza pojedynczo kuponów, a następnie decyduje czy dać wynik X,Y czy zwrot. przecież przegrana w takim wypadku jednego klienta, oznacza wygraną drugiego. zwrot to najgroszy scenariusz bo bukmacher musi zapłacić podatek, a gracz dostaje zwrot całej stawki.
każdy operator dokłada wszelkich starań, aby rozliczyć zakłady w jak najlepszy/poprawny sposób i żeby żaden gracz nie był pokrzywdzony. inne praktyki szybko by się odbiły echem. nie ma co się doszukiwać podówjnego dna, że "ktoś rozlicza" pod siebie i to bez wyjątku czy to Superbet, STS, Fortuna czy bet365.
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Faktycznie nie idzie to znaleźć, no ale jak wyżej mają zapis że rozliczają z oficjalnych statystyk federacji/organizatora a jak ich nie ma to zwroty więc to wykorzystali.
No właśnie, oszukałem się tego wszędzie i nigdzie nie znalazłem oficjalnych statystyk rzutów rożnych. Szkoda bo widzisz po skrócie meczu, że było rożnych powyżej 6,5 tak jak stawiałeś, a dostajesz zwrot, który zabiera Ci z kuponu ponad 550zł
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 8097

@ J jastrzi

Spróbuj to wysłać, może się uda

O ciekawe, spróbuję im to wysłać. Można wiedzieć skąd takie info ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Masz na koncie tylko 4gr a minimalna stawka zakładu do 2pln. Dlatego taki komunikat :)
Post automatycznie złączony:



Pośrednik (Przelewy24) podaje na swojej oficjalnej stronie i gwarantuje, że realizuje przelewy do PKOBP bez sesji elixir.
Przelew przychodzi z PEKAOSA




Numer rachunku:54 1240 6609 1111 0010 6191 2208
Suma kontrolna:54 (poprawna)
Kraj Banku:PL
Numer Banku:12406609
Numer Konta w banku:1111001061912208
Nazwa Banku:PEKAO O. w Poznaniu ul. Roosevelta 18
Adres Banku:ul. Roosevelta 18 60-829 Poznań
SWIFT:
Elixir:Elixir pośredni Aktywny
Pośrednik Elixir:12402076 - PEKAO Centrum Rozliczeniowe
Euro-Elixir:Elixir pośredni Aktywny
Pośrednik Euro-Elixir:12402076 - PEKAO Centrum Rozliczeniowe
ID konta:7796515

Przelewy24 nie realizuja przelewow PKOBP -->PKOBP co powoduje brak szybkich wyplat
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
sewerynkg sewerynkg - tak mi odpisali...

Szanowny Kliencie,

Inny bukmacher nie jest oficjalnym źródłem wyników.

Prosimy o przesłanie oficjalnych źródeł wyników jeżeli ma Pan do takich dostęp.

Na chwilę obecną, kupon zostaje rozliczony zgodnie z naszym regulaminem i reklamacja nie zostaje uznana.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
h. Zdarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem lub Spółka nie ma możliwości ustalenia rezultatu Zdarzenia z oficjalnych lub innych wiarygodnych źródeł.

"Inny bukmacher nie jest oficjalnym źródłem wyników."
Ale według mnie jest wiarygodnym źródłem ale wiadomo ciężko będzie ich przekonać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
h. Zdarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem lub Spółka nie ma możliwości ustalenia rezultatu Zdarzenia z oficjalnych lub innych wiarygodnych źródeł.

"Inny bukmacher nie jest oficjalnym źródłem wyników."
Ale według mnie jest wiarygodnym źródłem ale wiadomo ciężko będzie ich przekonać.
nie jest, przerabialem juz takie przypadki xd chociaz przed sadem bylby to argument... tak czy siak ten bukmacher wzial ten wynik z jakiegos zrodla, niech kolega napisze do bukmachera moze poda mu zrodlo.

sewerynkg sewerynkg - tak mi odpisali...

Szanowny Kliencie,

Inny bukmacher nie jest oficjalnym źródłem wyników.

Prosimy o przesłanie oficjalnych źródeł wyników jeżeli ma Pan do takich dostęp.

Na chwilę obecną, kupon zostaje rozliczony zgodnie z naszym regulaminem i reklamacja nie zostaje uznana.
zapytaj sie ich co uznaja za oficjalne zrodlo wynikow, bedzie latwiej. chyba ze maja w regulaminie co jest oficjalnym zrodlem wynikow, ale ja nie mam czasu tego szukac ;/
Post automatycznie złączony:

https://www.facebook.com/people/George-Rogers-Jr/100007087277181 - to sedzia tego meczu, napisz do niego o pomoc xd nie boj sie, jest 21 wiek a internet nie ma granic. ja do politykow i dziennikarzy pisalem przed wyborami i mi odpisywali xd powaznie pisze, ja bym do niego napisal o pomoc skad wziac takie informacje. nie robie sobie jaj...

edit;

1617911614633.png

niemiecki mialem w podstawowce i technikum a na studiach francuski i wloski jakby ktos sie smial z bledow xd wiem, ze moja angielska jest utykajaca xd w pismie... w mowie tylko kuleje xd
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
Przelew przychodzi z PEKAOSA




Numer rachunku:54 1240 6609 1111 0010 6191 2208
Suma kontrolna:54 (poprawna)
Kraj Banku:PL
Numer Banku:12406609
Numer Konta w banku:1111001061912208
Nazwa Banku:PEKAO O. w Poznaniu ul. Roosevelta 18
Adres Banku:ul. Roosevelta 18 60-829 Poznań
SWIFT:
Elixir:Elixir pośredni Aktywny
Pośrednik Elixir:12402076 - PEKAO Centrum Rozliczeniowe
Euro-Elixir:Elixir pośredni Aktywny
Pośrednik Euro-Elixir:12402076 - PEKAO Centrum Rozliczeniowe
ID konta:7796515

Przelewy24 nie realizuja przelewow PKOBP -->PKOBP co powoduje brak szybkich wyplat


W takim wypadku pośrednim P24 wprowadza w błąd.
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
nie jest, przerabialem juz takie przypadki xd chociaz przed sadem bylby to argument... tak czy siak ten bukmacher wzial ten wynik z jakiegos zrodla, niech kolega napisze do bukmachera moze poda mu zrodlo.



zapytaj sie ich co uznaja za oficjalne zrodlo wynikow, bedzie latwiej. chyba ze maja w regulaminie co jest oficjalnym zrodlem wynikow, ale ja nie mam czasu tego szukac ;/
Post automatycznie złączony:

https://www.facebook.com/people/George-Rogers-Jr/100007087277181 - to sedzia tego meczu, napisz do niego o pomoc xd nie boj sie, jest 21 wiek a internet nie ma granic. ja do politykow i dziennikarzy pisalem przed wyborami i mi odpisywali xd powaznie pisze, ja bym do niego napisal o pomoc skad wziac takie informacje. nie robie sobie jaj...

edit;

Pokaż załącznik 8102

niemiecki mialem w podstawowce i technikum a na studiach francuski i wloski jakby ktos sie smial z bledow xd wiem, ze moja angielska jest utykajaca xd w pismie... w mowie tylko kuleje xd
Nieźle, nie wpadłbym nawet na takie rozwiązanie ;-) Dzięki wielkie, że napisałeś, jeśli Ci coś odpisze daj znać, będę wdzięczny :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mozesz tez wziac ich pod uja albo na chacie napisac i sie zapytac o wynik rzutow roznych, bo mecz byl na zywo u nich w ofercie. nie wiem czy mieli w tym meczu na zywo opcje rzuty rozne, ale zawsze warto sprobowac. chyba, ze na zywo stawiales xd jabym sie zapytal xd niestety nie da sie rozwinac tego i sprawdzic wynikow dodatkowych ;/ pamietaj, zeby sie pytac o ten mecz co byl w ofercie na zywo. ja na bank odpisze jak mi sedzia odpisze tzn. najpierw musi przezytac wiadomosc xd

 
J 250

jastrzi

Użytkownik
mozesz tez wziac ich pod uja albo na chacie napisac i sie zapytac o wynik rzutow roznych, bo mecz byl na zywo u nich w ofercie. nie wiem czy mieli w tym meczu na zywo opcje rzuty rozne, ale zawsze warto sprobowac. chyba, ze na zywo stawiales xd jabym sie zapytal xd niestety nie da sie rozwinac tego i sprawdzic wynikow dodatkowych ;/ pamietaj, zeby sie pytac o ten mecz co byl w ofercie na zywo. ja na bank odpisze jak mi sedzia odpisze tzn. najpierw musi przezytac wiadomosc xd

Mecz był na żywo u nich w ofercie i też u innych buków, bo sprawdzałem w trakcie jego trwania, ale z niewiadomych przyczyn zakłady wszędzie były zablokowane na ten mecz i nie pokazywało statystyk, więc domyślam się, że był jakiś problem, może z transmisją czy coś takiego.

Dzięki wielkie za chęć pomocy :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mecz był na żywo u nich w ofercie i też u innych buków, bo sprawdzałem w trakcie jego trwania, ale z niewiadomych przyczyn zakłady wszędzie były zablokowane na ten mecz i nie pokazywało statystyk, więc domyślam się, że był jakiś problem, może z transmisją czy coś takiego.

Dzięki wielkie za chęć pomocy :)
pomaganie to raczej normalna rzecz xd mialem niedawno podobna sytuacje, przerwany mecz, brak transmisji.
problem jest po stronie 'dostawcy' zdarzenia.

u mnie dostawca byl betradar do buka casinia. dostawca chyba ma skautow i oni przekazuja te wszystkie rzeczy do buka, staty itp. mi napisali, ze wyniku brak, bo dostawca go nie dostarczyl czy jakos tak w kazdym razie cos w tym sensie. zapytaj sie sewerynkg jaki to buk, jaki dotawca, moze to inny dostawca albo ten sam, w co watpie... i ten inny dostawca mial swojego skauta na meczu. tak czy siak to beda tylko statystyki z meczu, ktore wcale nie musza byc wiazace...

statystyki od bukmachera nie moga byc wiarygodnym zrodlem informacji nawet u tego samego buka... przy kazdym meczu jest to chyba napiane takie ostrzezenie xd

problemu nie rozwiazalem, minely 3 dni itp. nie upominalem sie, bo u jednego buka sie upominalem o to to mi skasowal wszystkie bety oskarzyl o oszustwo, stosowanie zabronionych taktyk podczas grania xd i kazal wyplacic depozyt xd

czasem jak sie upominam to daja mi z miejsca limity, nie wiem czemu, ale ja po krzakach gram xd

a w casinia minely 3 dni i bylo po ptakach... teraz jak przerwa mecz wczesniej tzn. zdejma z oferty to sie upominam od razu po zakonczeniu zdarzenia.

edit3; xd nie lubie miec dwoch ostatnich postow w dwoch dzialach kolo siebie, bo nie rozrozniam gdzie pisze hahaha xd
 
Ostatnia edycja:
J 250

jastrzi

Użytkownik
pomaganie to raczej normalna rzecz xd mialem niedawno podobna sytuacje, przerwany mecz, brak transmisji.
problem jest po stronie 'dostawcy' zdarzenia.

u mnie dostawca byl betradar do buka casinia. dostawca chyba ma skautow i oni przekazuja te wszystkie rzeczy do buka, staty itp. mi napisali, ze wyniku brak, bo dostawca go nie dostarczyl czy jakos tak w kazdym razie cos w tym sensie. zapytaj sie sewerynkg jaki to buk, jaki dotawca, moze to inny dostawca albo ten sam, w co watpie... i ten inny dostawca mial swojego skauta na meczu. tak czy siak to beda tylko statystyki z meczu, ktore wcale nie musza byc wiazace...

statystyki od bukmachera nie moga byc wiarygodnym zrodlem informacji nawet u tego samego buka... przy kazdym meczu jest to chyba napiane takie ostrzezenie xd

problemu nie rozwiazalem, minely 3 dni itp. nie upominalem sie, bo u jednego buka sie upominalem o to to mi skasowal wszystkie bety oskarzyl o oszustwo, stosowanie zabronionych taktyk podczas grania xd i kazal wyplacic depozyt xd

czasem jak sie upominam to daja mi z miejsca limity, nie wiem czemu, ale ja po krzakach gram xd

a w casinia minely 3 dni i bylo po ptakach... teraz jak przerwa mecz wczesniej tzn. zdejma z oferty to sie upominam od razu po zakonczeniu zdarzenia.

edit; przeprazam jednak na np. serie a mam limit 15e... czyli konto zlimitowane xd bo wczesniej 25e na gowniane mecze teraz 15e na serie a xd

edit2; ale i tak miloby bylo jakby ktos odpowiedzial czy te limity zejda po czasie. kiedys zdjeli mi limity w marathonbet i betrally xd nie wiem jak i dlaczego, ale zdjeli xd
Dzięki za wyjaśnienie jak to działa. Spróbuje jeszcze w weekend coś pokombinować, gdzieś napisać, więcej czasu będzie to może akurat, chociaż już raczej się pogodziłem, że nic tutaj nie gram z bukiem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzięki za wyjaśnienie jak to działa. Spróbuje jeszcze w weekend coś pokombinować, gdzieś napisać, więcej czasu będzie to może akurat, chociaż już raczej się pogodziłem, że nic tutaj nie gram z bukiem.
ja nie wiem jak to dziala dokladnie xd ja po prostu opisalem swoje przypadki xd wiem, ze na tym forum sa osoby, ktore wiedza jak to dziala dokladniej. pozdrawiam i powodzenia
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Dla mnie obecnie jeden z ciekawszych bukmacherów, robią postępy dosłownie z miesiąca na miesiąc, i duży plus za dodanie w końcu ekspresowych wypłat.
Nawet jak tam był jakiś problem z bonusem, to pisać najlepiej maila do Biura Obsługi Klienta i z reguły w ciągu 2-3 godzin jest dodawany do konta.
Przyszłość mają.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wypłaty faktycznie ok, robiłem 2 w tym tygodniu na łączną kwotę ok 2k w tym jedną w niedziele ok północy na koncie w poniedziałek ok 18tej pierwsza tak samo szybko więc w tym aspekcie fajnie.Oferta przynajmniej na popularne ligi kompletna łącznie ze statystykami itp, Bonusy od depozytu z rozsądnym obrotem i dosyć często je dają, przy wątpliwościach jednak polecam się dobrze dopytać i to zapisać, jakiś czas temu mieli jakieś absurdalne kruczki w regulaminie (co by mi nawet do głowy nie przyszło) przez co mnie wydymali z premii.W aspekcie zapisów w żadnym wypadku nie idą na rękę więc radzę uważać, no ale obecnie z tego co widzę pozbyli się takich dziwnych zapisów więc jeśli kolega częściej tam grywa to może faktycznie firma z progresem choć ten pan z mojego czatu jest tego przeciwieństwem.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Wypłaty faktycznie ok, robiłem 2 w tym tygodniu na łączną kwotę ok 2k w tym jedną w niedziele ok północy na koncie w poniedziałek ok 18tej pierwsza tak samo szybko więc w tym aspekcie fajnie.
Polecam zrobić depozyt przelewem chociażby na 1 zł metodą przelewy24.
Później przy wypłacie wybrać ONLINE, i metodę przelewy24, z 15 minutami na koncie lekko przesadzają, ale do 1,5 h jest na koncie w banku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Te ich ekspresowe wyplaty w 15min to jakiś żart chyba. Zlecona wczoraj o 21 i dalej nie ma.
Oni to liczą chyba od zatwierdzenia wypłaty, a ta już może trwać dłużej 🤔 ja operuję na Superbet wpłaty i wypłaty na kartę paysafecard i wypłaty idą zawsze do 40 minut, więc tę metodę mogę polecić, jeśli ktoś ma kartę od PSC.
 
Do góry Bottom