>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

J 250

jastrzi

Użytkownik
Cześć wszystkim,

Mam problem z bukmacherem Superbet, sprawa jest bardzo nietypowa i pewnie niewielu z Was kiedykolwiek spotkało się z taką sytuacją. Otóż postawiłem kupon z dwoma zdarzeniami, oba na liczbę rzutów rożnych w meczach Pucharu Narodów Afryki - eliminacje, oba zdarzenia na +6,5 rr w meczu. Oba zdarzenia były trafione pierwszy mecz DR Kongo-Gambia i tutaj normalnie podliczyli na plus i drugi mecz Burkina Faso-Sudan Południowy i tutaj dali mi zwrot, pomimo, że mecz się odbył i było w nim powyżej 6,5 rzutów rożnych. Problem w tym, że nigdzie nie podają oficjalnych statystyk z tego drugiego meczu, jednak ja obejrzałem skrót meczu dostępny na portalu Youtube oraz drugą połowę, która była transmitowana na żywo na oficjalnej stronie reprezentacji Burkina Faso na Facebooku (zapis jest do dzisiaj). Ze skrótu na Youtube wyliczyłem 3 rzuty rożne w pierwszej połowie (pewnie było ich więcej, bo skrót to tylko kilka minut) oraz przewijając drugą połowę, którą można obejrzeć całą, znalazłem co najmniej 4 rzuty rożne. W sumie daje to co najmniej 7 w meczu, a zakładam, że pewnie było ich więcej.

Pisałem do działu reklamacji Superbet, dlaczego zakład trafiony zakład jest rozliczony jak zwrot, to powołali się na pkt regulaminu, który brzmi tak:

E. ZWRACANIE ZAKŁADÓW
h. Zdarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem lub Spółka nie ma możliwości ustalenia rezultatu Zdarzenia z oficjalnych lub innych wiarygodnych źródeł.

Przedstawiłem im swoje argumenty - to co pisałem wyżej, że skrót i cała druga połowa jest dostępna do obejrzenia w Internecie to mi odpisali, że dla nich nie są to oficjalne źródła i proszą mnie o podesłanie linku z oficjalnego źródła, który pokaże ilość rzutów rożnych w tym meczu.

Pytanie do Ekspertów czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc znaleźć jakieś źródło, które potwierdzi, że w meczu rozegranym 29.03.2021 pomiędzy Burkina Faso, a Sudanem Południowym było powyżej 6,5 rzutów rożnych ? Za pomoc zapłacę 100zł, jeśli oczywiście bukmacher Superbet mi to uzna, bo przez rozliczenie tego typu po kursie 1,0 zabrali mi 563zł z kuponu (zdjęcie kupony w załaczniku).

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na Wasze opinie w tej sprawie
 

Załączniki

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cześć wszystkim,

Mam problem z bukmacherem Superbet, sprawa jest bardzo nietypowa i pewnie niewielu z Was kiedykolwiek spotkało się z taką sytuacją. Otóż postawiłem kupon z dwoma zdarzeniami, oba na liczbę rzutów rożnych w meczach Pucharu Narodów Afryki - eliminacje, oba zdarzenia na +6,5 rr w meczu. Oba zdarzenia były trafione pierwszy mecz DR Kongo-Gambia i tutaj normalnie podliczyli na plus i drugi mecz Burkina Faso-Sudan Południowy i tutaj dali mi zwrot, pomimo, że mecz się odbył i było w nim powyżej 6,5 rzutów rożnych. Problem w tym, że nigdzie nie podają oficjalnych statystyk z tego drugiego meczu, jednak ja obejrzałem skrót meczu dostępny na portalu Youtube oraz drugą połowę, która była transmitowana na żywo na oficjalnej stronie reprezentacji Burkina Faso na Facebooku (zapis jest do dzisiaj). Ze skrótu na Youtube wyliczyłem 3 rzuty rożne w pierwszej połowie (pewnie było ich więcej, bo skrót to tylko kilka minut) oraz przewijając drugą połowę, którą można obejrzeć całą, znalazłem co najmniej 4 rzuty rożne. W sumie daje to co najmniej 7 w meczu, a zakładam, że pewnie było ich więcej.

Pisałem do działu reklamacji Superbet, dlaczego zakład trafiony zakład jest rozliczony jak zwrot, to powołali się na pkt regulaminu, który brzmi tak:

E. ZWRACANIE ZAKŁADÓW
h. Zdarzenie nie zostało zakończone oficjalnym wynikiem lub Spółka nie ma możliwości ustalenia rezultatu Zdarzenia z oficjalnych lub innych wiarygodnych źródeł.

Przedstawiłem im swoje argumenty - to co pisałem wyżej, że skrót i cała druga połowa jest dostępna do obejrzenia w Internecie to mi odpisali, że dla nich nie są to oficjalne źródła i proszą mnie o podesłanie linku z oficjalnego źródła, który pokaże ilość rzutów rożnych w tym meczu.

Pytanie do Ekspertów czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc znaleźć jakieś źródło, które potwierdzi, że w meczu rozegranym 29.03.2021 pomiędzy Burkina Faso, a Sudanem Południowym było powyżej 6,5 rzutów rożnych ? Za pomoc zapłacę 100zł, jeśli oczywiście bukmacher Superbet mi to uzna, bo przez rozliczenie tego typu po kursie 1,0 zabrali mi 563zł z kuponu (zdjęcie kupony w załaczniku).

Pozdrawiam Serdecznie i czekam na Wasze opinie w tej sprawie
Teoretycznie mają prawo do zwrotu, jeśli nie jest dostępny oficjalny raport z meczu i chore jest, że film z meczu ich nie zadowala, ale to nie kwestia Superbet, a ogólnie bukmacherów. Niektórzy by to mogli uznać, a inni twardo opierać się będą na regulaminie. Możesz spróbować policzyć rzuty rożne z tego meczu i wysłać bukmacherowi dokładny czas wykonania poszczególnych rożnych, żeby sami nie musieli szukać i mieli czarno na białym.

Inną opcją jest po prostu kontakt z oficjalną stroną federacji. Z ciekawości aż napisałem im maila i przedstawiłem problem z polskim bukmacherem, który nie chce rozliczyć zakładu i poprosiłem o oficjalne statystyki meczu - ciekawe, czy i co odpiszą 😉
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
Teoretycznie mają prawo do zwrotu, jeśli nie jest dostępny oficjalny raport z meczu i chore jest, że film z meczu ich nie zadowala, ale to nie kwestia Superbet, a ogólnie bukmacherów. Niektórzy by to mogli uznać, a inni twardo opierać się będą na regulaminie. Możesz spróbować policzyć rzuty rożne z tego meczu i wysłać bukmacherowi dokładny czas wykonania poszczególnych rożnych, żeby sami nie musieli szukać i mieli czarno na białym.

Inną opcją jest po prostu kontakt z oficjalną stroną federacji. Z ciekawości aż napisałem im maila i przedstawiłem problem z polskim bukmacherem, który nie chce rozliczyć zakładu i poprosiłem o oficjalne statystyki meczu - ciekawe, czy i co odpiszą 😉

Właśnie to im zaproponowałem, że jeśli potrzebują to mogę im zaznaczyć dokładnie w której minucie i sekundzie, widać jak drużyny wykonują rzut rożny, ale twardo odpisują, że nie są to dla nich wiarygodne informacje.

Dzięki za chęć pomocy, w sumie ciekawe rozwiązanie, daj znać jak uzyskasz od nich jakieś informacje, kupon na razie trzymam bo liczę jeszcze, że uda się im to jakoś udowodnić i mi uznają cały kupon. Tak jak pisałem, jeśli udałoby Ci się zdobyć takie informacje i oni mi to zaakceptują to przesyłam 100zł przelewem ;-)
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Czy ktoś wie, jak korzystam z tej promocji 50 PLN co poniedziałek to czy po wygranej jak ja wypłace to dostanę bonus? Bo w regulaminie mają chyba tylko że podczas aktywnego bonusu nie można wypłacać bo przepadnie a jak tak zrobię to mogą mi go w ogóle nie dać?
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Czy ktoś wie, jak korzystam z tej promocji 50 PLN co poniedziałek to czy po wygranej jak ja wypłace to dostanę bonus? Bo w regulaminie mają chyba tylko że podczas aktywnego bonusu nie można wypłacać bo przepadnie a jak tak zrobię to mogą mi go w ogóle nie dać?
Tak, po rozsztrzygnięciu zakładu możesz wypłacić środki, a dopiero potem aktywować bonus w okienku POP-UP po zalogowaniu. Wzięcie wypłaty po akceptacji bonusu anuluje go, dlatego lepiej wypłacić hajs i dopiero go aktywować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Heja,
Singiel z LM nie rozliczony blisko 2h po zakończeniu (wygrany już w pierwszej połowie) Pan z czatu piszę że zakłady rozliczają do 72h.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Ja czekam juz kilka godzin na akceptacje wyplaty dodam jeszcze ze ten bukmacher wprowadza ludzi w błąd piszac wszedzie ze wyplaty maja natychmiastowo nie dodajac ze dzial ktory je akceptuje dziala do 22.00 oraz zeby wyplata poszla musi byc zakceptowana co trwa roznie od 15min do jak u mnie juz paru godzin a i jeszcze jedno kiedy poinformowalem chat ze p24 nie obsluguje szybkich wyplat do PKOBP i poprosilem o usuniecie go z listy szybkich wyplat bez sesji elixir to mi napisal ze wyplata dojdzie :)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nijaki pan Paweł stwierdził że W każdej lidze mogą się zdarzyć problemy z oficlajnym wynikiem, zaproponowałem więc linka do oficjalnych raportów na co przystał, wkleiłem mu linka do strony uefa gdzie są raporty do pobrania w pdf to wlepił mi bana na chat i takie info:

Paweł: Z powodu SPAMU, który uniemożliwia kontakt poprzez live czat innym użytkownikom - czat zostaje zablokowany.

Do teraz nie mogę tam wbić
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Chwilę po tej akcji kupon rozliczony, kasa zlecona po paru minutach info że wypłata poszła (godz ok 00:30) w historii że wypłacono ale co piszą co w rzeczywistości to pewnie dwie różne rzeczy bo jeszcze nie widać.ChatBan oczywiście aktualny.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wydaje mi sie, ze te czaty sa dla picu i denerwowania ludzi. jedna z metod, ktora w oczach gracza ma mu 'pomagac'. wchodzisz na czata i zglaszasz nr kuponu, oni pisze ze przekazali do dzialu finansowego czy gdzies itp. czekasz 3 dni i nic... a po wszystkim zwrot, bo wg regulaminu minelo 3 dni i nie dalo sie utalic wyniku... czaty to pierwsza droga kontaktu z bukiem, ale jak 'pala glupa' to uderza sie w support a z chatu to warto screeny robic, zeby obsmarowywac ich na stronach rankingowych xd ja tak robie xd czesto jest tak, ze inna odpowiedz jest na chacie a inna w supporcie/regulaminie... wydaje mi sie, ze specjalnie to robia... w koncu nie ma to mocy sprawczej a czasem to wyglada jak jedna z 12 prac asterixa, kiedy w jakims urzedzie szukal pisma xd


banow na czatach troche dostalem za upominanie sie o swoje... nie wiem jak wygladaja raporty z meczow pilkarskich, ale w hokeju duzo latwiej wszystko udowodnic. protokol zawsze jest, minuty z sekundami zdobywcow bramek, kary itp. nie wiem czy sedzia notuje rzuty rozne w raporcie pomeczowym.

ten ban mogl byc z automatu za wyslanie linka i pawel mogl o tym wiedziec ;) szwagier jest policjantem i podobna metoda robil ludzi w uja, zeby miec swiety spokoj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 250

jastrzi

Użytkownik
Ja pisałem na fb na oficjalnej stronie reprezentacji Burkina Faso o raport z meczu z Sudanem Południowym lub jakieś oficjalne statystki to mi nic nie odpisali i nie mam im jak udowodnić, że mój zakład na rzuty rożne był trafiony, pomimo że jest video z meczu, na którym widać, że mój zakład był trafiony. Zabrali mi przez to ponad 550zł z kuponu...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
No to pan Paweł postąpił z premedytacją bo sam poprosił:)
Buki mają obowiązek rozliczać zakłady zgodnie z oficjalnymi statystykami które są podawane na oficjalnych stronach danych rozgrywek jeśli takie istnieją.W popularnych rozgrywkach problemu żadnego z tym nie ma, w moim przypadku był to mecz Ligi Mistrzów, na ich oficjalnej stronie UEFA są nawet linki z screenami do oficjalnych raportów zaraz po meczu.Normalny buk taki zakład rozlicza jeszcze przed zakończeniem meczu, mój zakład wszedł w jakiejś 40 minucie :ROFLMAO:

Szanowny Kliencie

Pragniemy poinformować, ze czat został zablokowany przez pomyłkę, czat został ponownie odblokowany.
Przepraszamy za zaistniałą sytuacje.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja pisałem na fb na oficjalnej stronie reprezentacji Burkina Faso o raport z meczu z Sudanem Południowym lub jakieś oficjalne statystki to mi nic nie odpisali i nie mam im jak udowodnić, że mój zakład na rzuty rożne był trafiony, pomimo że jest video z meczu, na którym widać, że mój zakład był trafiony. Zabrali mi przez to ponad 550zł z kuponu...
A o co to był za mecz i kiedy?Reprezentacje to w pierwszej kolejności powinni (a nawet muszą) rozliczać ze strony fifa, jak nie ma to z innych podległych federacji jak CAF itd
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Muszą? Chyba każdy bukmacher może sobie w regulaminie dodać punkt że mogą rozliczać według własnych źródeł.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Polecam takie rzeczy zgłaszać tutaj i pisać opinie bo nie wiem dlaczego ale Superbet wg ludzi i ocen na Trusbet jest notowany na 3 miejscu wśród wszystkich polskich bukow skoro takie rzeczy się tam odwalają https://trustbet.pl/
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Polecam takie rzeczy zgłaszać tutaj i pisać opinie bo nie wiem dlaczego ale Superbet wg ludzi i ocen na Trusbet jest notowany na 3 miejscu wśród wszystkich polskich bukow skoro takie rzeczy się tam odwalają https://trustbet.pl/
polecam przeczytac sprawy zaznaczone jako rozwiazane pozytywnie.

przyklad pierwszy z brzegu https://trustbet.pl/skarga/lv-bet-lvbet-zada-dokumentow-do-ktorych-nie-ma-prawa/ i co to jest rozwiazane pozytywnie... sam mialem tam sprawe, ktora zotala rozpatrzona jako 'pozytywna' co bylo nieprawda...

oni nie pomagaja a posrednicza/maja umowy z bukmacherami tzn. lepszy kontakt. oni po prostu przekazuja sprawy do buka i on to rozpatruje... rozpatruje tak samo jakby rozpatrywal miedzy wami tylko wszyscy moga to zobaczyc co bukmacher robi i jak traktuje ludzi.

aczkolwiek warto zglosic i upubliczniac takie rzeczy. wtedy inni moga poczytac szkoda tylko, ze w uja leca z rozpatrywaniem skarg na zielono...
 
J 250

jastrzi

Użytkownik
A o co to był za mecz i kiedy?Reprezentacje to w pierwszej kolejności powinni (a nawet muszą) rozliczać ze strony fifa, jak nie ma to z innych podległych federacji jak CAF itd


AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje - Kolejka 6
29.03.2021 18:00
Burkina Faso - Sudan Południowy 1:0

Nie znalazłem nigdzie oficjalnych statystyk, pokazujących ilość rzutów rożnych w tym meczu i przez ten zwrot zamiast 1960zł wygrałem 1408zł (stawka 1000zł) - a w meczu było powyżej 6,5 rzutów rożnych, tak jak obstawiałem bo jest video z tego meczu, które oglądałem, żeby sprawdzić czy mój typ był trafny. Ich dział reklamacji odpisał mi, że takie video z meczu, nie jest dla nich wiarygodnym i oficjalnym źródłem i nie uznają mi tego.
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
Masz na koncie tylko 4gr a minimalna stawka zakładu do 2pln. Dlatego taki komunikat :)
Post automatycznie złączony:

Ja czekam juz kilka godzin na akceptacje wyplaty dodam jeszcze ze ten bukmacher wprowadza ludzi w błąd piszac wszedzie ze wyplaty maja natychmiastowo nie dodajac ze dzial ktory je akceptuje dziala do 22.00 oraz zeby wyplata poszla musi byc zakceptowana co trwa roznie od 15min do jak u mnie juz paru godzin a i jeszcze jedno kiedy poinformowalem chat ze p24 nie obsluguje szybkich wyplat do PKOBP i poprosilem o usuniecie go z listy szybkich wyplat bez sesji elixir to mi napisal ze wyplata dojdzie :)
Pośrednik (Przelewy24) podaje na swojej oficjalnej stronie i gwarantuje, że realizuje przelewy do PKOBP bez sesji elixir.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Faktycznie nie idzie to znaleźć, no ale jak wyżej mają zapis że rozliczają z oficjalnych statystyk federacji/organizatora a jak ich nie ma to zwroty więc to wykorzystali.
 
Do góry Bottom