>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Ja wypłaciłem z SuperBet z samych bonusów jakieś 250 zł, miałem przez 18 dni przez to brak wygranej, ale ostatnio trafiło na kole znowu 30 zł, to obróciłem i wypłaciłem 40 zł.

Także na pewno nie ma co narzekać, jak na polskie warunki, oferta najhojniejsza ze wszystkich bukmacherów, bo nawet w tych adwentowych gówienkach ciężko dać bukom jakieś freebet (Oprócz LVBet (10zł) które dało wczoraj i Noblebet 1 grudnia (10zł)
Oferta jest jak najbardziej dobra zaden inny buk nie daje mozliwosci tak czestego otrzymania freebeta oraz takich kwot. Jak widze jakie bonusy daje np totalbet w kalendarzu adwentowym freebet jak polak bedzie na podium w skokach 5zlotych wytypuj dokladny wynik I liczbe zoltych kartek w meczu benfica lech oraz podwajamy losy do kasomani to wstydze sie ze u nich gram
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Czekam od poniedziałku od 12 na bonus 50zł za wpłatę i zagranie w promocji. 48h minęło. Ten buk to jest jednak niezła patologia. Już któryś raz się nadziałem i zawsze nie wyciągnę wniosków.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Czekam od poniedziałku od 12 na bonus 50zł za wpłatę i zagranie w promocji. 48h minęło. Ten buk to jest jednak niezła patologia. Już któryś raz się nadziałem i zawsze nie wyciągnę wniosków.
Napisz o nich jak nie dostaniesz do końca dnia. Ja też jeszcze nie dostałem za poniedziałek. Nieraz bonus przychodził z opóźnieniem bo liczyli to jako 48 godzin od zakończenia akcji czyli 48 godzin od północy z poniedziałku na wtorek.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Ja również nie dostałem, można by rzecz tradycyjnie, trzeba o prosić o łaskę i reklamacje pisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
witam,dzisiaj zlecam wyplate wszystko ok i nagle o 16 email ze pieniazki zostaja wstrzymane w zwiazku podejrzenia ze jestem uwaga!!!pilitykiem,pytam na czacie czy kazdy kto wygra jest politykiem czy tylko mnie to spotyka pani odpowiada ze takie sa procedury...haha,pieniazki z konta superbet oczywiscie znikly ale wroca podobno w ciagu 24h,teraz mam czekac 2 tyg na list w ktorym mam potwierdzic ze nie jestem premierem i odeslac go laskawie zwrotnie,mam pytanie ktos z was tez byl potraktowany podobnie?domyslam sie ze chodzi o to bym przerzal wygrana(a bedzie to cale 100zl....haha)chyba puszcze ich z torbami....makabra co sie dzieje
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Chodzi o to że masz prawdopodobnie imię i nazwisko takie samo jak jeden z polityków polskich i w związku z tym wypłata jest wstrzymana. Chyba większość bukmacherów tak postępuje, choć nie zawsze przy wypłacie, ale to tylko polski pseudobuk, więc nie ma co się dziwić. Posprawdzają i wypłacą.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
witam,dzisiaj zlecam wyplate wszystko ok i nagle o 16 email ze pieniazki zostaja wstrzymane w zwiazku podejrzenia ze jestem uwaga!!!pilitykiem,pytam na czacie czy kazdy kto wygra jest politykiem czy tylko mnie to spotyka pani odpowiada ze takie sa procedury...haha,pieniazki z konta superbet oczywiscie znikly ale wroca podobno w ciagu 24h,teraz mam czekac 2 tyg na list w ktorym mam potwierdzic ze nie jestem premierem i odeslac go laskawie zwrotnie,mam pytanie ktos z was tez byl potraktowany podobnie?domyslam sie ze chodzi o to bym przerzal wygrana(a bedzie to cale 100zl....haha)chyba puszcze ich z torbami....makabra co sie dzieje
Co dokladnie masz zrobic zeby przejsc weryfikacje ???
 
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
wszystko bylo w porzadku,weryfikacja pozytywna skan dowodu ok,i nagle wyplata wstrzymana bo supebet do
Post automatycznie złączony:

doszedl do wniosku ze100 zl zakloci ich plynnosc finansowa.........haha.p.s.nieslyszalem o zadnym polityku ktory nazywa sie darek zalewski
 
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
szczerze juz niechce sie rozpisywac o tym pozal sie boze przypadku tylko mam wrazenie ze zabolalo ich to ze wykrecilem 30 z darmochy i obrocilem i jeszcze mam czelnosc zabierac stowe....
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
oni chyba jaja sobie robia, albo faktycznie maja taka polityke... zeby czepiac sie doslownie wszystkiego. swoja droga to Zielinskim moze zakaza stawiac na Serie A.
 
S 2,9K

soulfly76

Użytkownik
wczoraj bylem waznym politykiem a dzisiaj jestem juz zwyklym szarym graczem i nagle 100 znalazla sie na koncie.....fajnie ze ktos z firmy ma troche oleju w glowie.p.s.fakt jak nazywasz sie lewandowski,zielinski albo sasin to mozesz miec problem
 
A 0

arielooo_pl

Użytkownik
Automa wyłapał Twoje konto na podstawie wielu czynników. Operator musi przeprowadzać takie kontrole bo wynika to z przepisów związanych z AML. Po prostu miałeś pecha.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Czy w tym tygodniu przychodza wam bonusy z superspin ? Zawsze bylo to pare minut wystarczylo sie przelogowac a teraz musze czekac 48h
 
Do góry Bottom