>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Każdy bukmacher ma w regulaminie, że oficjalny wynik uznaje za wiążący. Gdyby było inaczej, to w meczu Lechia - Wisła ostatnia bramka padła ze spalonego w ostatniej akcji meczu na 2:0 i by zwroty robili.

Podobnie w takiej sytuacji:
Bukmachera interesuje oficjalny wynik, a że babeczka się zagotowała po takim czymś i oddała resztę gemów nie ma znaczenia.

Bukmacher może pójść na rękę i dać zwrot, jak piszecie - Unibet w takich sprawach bywa przyjazny, ale jest to gest dobrej woli, bo ogólnie wynik oficjalny uznają za wiążący, a taki widnieje we wszystkich raportach.
heh... okej to sie poddajcie i uznajcie, ze buki maja racje... kiedys mialem sytuacje togo z kims tam puchar narodow afryki skonczylo sie 2-0, tzn. bramka nie uznana na 2-0 przez sedziego a uznana przez livescore na 2-0 jeden buk rozliczal na plus handi -1,5 a drugi na minus... rozne rzeczy sie zdarzaja to sa wasze pieniadze i wasza sprawa jak to zalatwicie...

i nie nie kazdy buk uznaje wynik jako oficjalny... przeciez jeden rozlicza tenis po rozegranym pierwszym secie w przypadku kreczu a drugi daje zwrot po kreczu w drugim secie...

to samo jest z pilka nozna musi zostac rozegrane x minut itp. aby wynik zostal uznany za oficjalny. sa rozne regulaminy, zaufajcie mi, jestem hazardzista xd

edit; jest cos takiego jak aneks do umowy i wyjatki itp. buk moze miec w regulaminie, ze uznaje wynik za oficjalny przy spelnieniu jakis warunkow... maja zabezpieczenia przed bledami itp. pilka nozna tez ma swoj regulamin... i mecz pilkarski uznaje sie za oficjalny po ilu minutach meczu... nie wiem ilu dokladnie. po prostu bukmacher moze zastosowac jakies wyjatki i takie tam, ktore czasem dzialaja na jego korzysc a czasem przeciwko niemu...
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
heh... okej to sie poddajcie i uznajcie, ze buki maja racje... kiedys mialem sytuacje togo z kims tam puchar narodow afryki skonczylo sie 2-0, tzn. bramka nie uznana na 2-0 przez sedziego a uznana przez livescore na 2-0 jeden buk rozliczal na plus handi -1,5 a drugi na minus... rozne rzeczy sie zdarzaja to sa wasze pieniadze i wasza sprawa jak to zalatwicie...

i nie nie kazdy buk uznaje wynik jako oficjalny... przeciez jeden rozlicza tenis po rozegranym pierwszym secie w przypadku kreczu a drugi daje zwrot po kreczu w drugim secie...

to samo jest z pilka nozna musi zostac rozegrane x minut itp. aby wynik zostal uznany za oficjalny. sa rozne regulaminy, zaufajcie mi, jestem hazardzista xd
Dla buka najważniejsze jest to, co widnieje na papierze. A tam jest 1:0 jako wynik końcowy. Przecież w temacie o Superbet gość postawił over 6,5 rożnych w meczu Burkina Faso - Południowy Sudan i dostał zwrot, bo nie ma dostępu do oficjsknego meczowego protokołu i nie zadowoliło ich nawet video z tego meczu, gdzie wyraźnie widać każdy wykonywany rożny.

Nie chodzi o to, żeby myśleć, że buk ma zawsze rację, tylko w tym przypadku niestety tak jest i niektóre buki pewnie mogą dać zwrot, ale chodzi mi o to, żeby nie liczyć, że to się należy i w razie gdyby nie dali to znaczy, że oszukują.

Przykład z kreczem zły, bo to masz poddanie meczu przez któregoś zawodnika. Dziś nikt meczu nie poddał, tylko sędzia zakończył mecz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dla buka najważniejsze jest to, co widnieje na papierze. A tam jest 1:0 jako wynik końcowy. Przecież w temacie o Superbet gość postawił over 6,5 rożnych w meczu Burkina Faso - Południowy Sudan i dostał zwrot, bo nie ma dostępu do oficjsknego meczowego protokołu i nie zadowoliło ich nawet video z tego meczu, gdzie wyraźnie widać każdy wykonywany rożny.

Nie chodzi o to, żeby myśleć, że buk ma zawsze rację, tylko w tym przypadku niestety tak jest i niektóre buki pewnie mogą dać zwrot, ale chodzi mi o to, żeby nie liczyć, że to się należy i w razie gdyby nie dali to znaczy, że oszukują.

Przykład z kreczem zły, bo to masz poddanie meczu przez któregoś zawodnika. Dziś nikt meczu nie poddał, tylko sędzia zakończył mecz.
ale ty piszesz o superbet... a bukmacherow jest grubo ponad tysiac... i na sile probujesz udowodnic, ze wynik jest oficjalny to bukmacher uznaje...

jak pisalem, ze mnie spotykaly juz takie sytuacje i zwroty dostawalem to sobie to wymyslilem xd tak, wyniki byly uznawane za oficjalne... nie pamietam jaki to byl buk chyba 18bet nie pamietam jaki to byl mecz, przerwany chyba z powodu burzy. zawsze warto probowac...
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Panowie - pamiętajcie, że każdy bukmacher do każdego odwołania podchodzi indywidualnie. Warto się odwołać.. chociaż w tym przypadku szanse na anulowanie zakładu są znikome... Oficjalna strona ligi:


a tam fragment:

Reddy went on to produce three exquisite first-half saves to deny Bobô twice and Miloš Ninković once, before Barbarouses broke his resolve early in the second period to give the home side an advantage held until the 90th minute of play.

Four minutes of added time were on the cards, but the threat of lightning grew more ominous as the final minute of regular time ticked over.

Tak samo Twitter SFC:
90' Here we go...the lights have just gone out...the lightning is back and we're off the field. 1-0

I Twitter Perth:
90' / Play is halted here by lightning, with a floodlight going out simultaneously.

Czyli wszyscy przyjęli, że koniec był w 90 minucie i to oficjalne zakończenie a nie przerwanie spotkania. Jednak każdy buk reklamacje rozstrzyga indywidualnie i może akurat zadecyduje na korzyść gracza. Jako argument za zwrotem ja bym się podpierał tym, że mecz nie został rozegrany przez 90 minut tylko zakończony w 89:27. Za podstawę link do zakończenia spotkania:


może komuś się przyda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
1617828045651.png

regulamin w sts... pomimo, ze spotkanie zostalo oficjalnie uznane sts daje zwroty... to jest punkt dotyczacy pilki noznej... czytajcie regulaminy dla wlasnego dobra, bo ja wiecznie zyl nie bede xd jest tam tez wspomnienie o 'wyjatku od reguly' i takie cos tez moze byc punktem zaczepienia, zalezy jaki to wyjatek. osobiscie nie czytam regulaminow bukmachera, bo mam problemy ze zrozumieniem slow i skladnia zdan xd

https://www.sts.pl/userdata/files/regulaminy/regulamin-zakladow-online-pl.pdf - strona 32 jak ktos mysli, ze sobie jaja robie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
5. W przypadku gdy spotkanie zostało przerwane lub nie zostało dokończone, a spełnione zostały warunki pozwalające określić wynik Zdarzenia, oficjalny wynik zostanie ogłoszony zgodnie z rezultatem osiągniętym w momencie przerwania spotkania.

Przykład 1: jeżeli Klient obstawił, że w 1. połowie meczu piłkarskiego padnie 2 lub więcej bramek i mecz zostanie przerwany w 40. minucie przy stanie 1:1, Zakład pozostaje ważny i jest wygrywający.
Przykład 2: jeżeli Klient obstawił, że w 1. połowie meczu piłkarskiego padnie 2 lub więcej bramek i mecz zostanie przerwany w 40. Minucie przy stanie 0:0, Zdarzenie zostanie anulowane.


a to z superbetu wyciag... i superbetu tez bym sie czepial, ze nie dal zwrotu. nie ufajcie ludziom na chatach... albo powolujcie sie przy nich na regulaminy i punkty, ktore sami wpisali do regulaminu.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Panowie - pamiętajcie, że każdy bukmacher do każdego odwołania podchodzi indywidualnie. Warto się odwołać.. chociaż w tym przypadku szanse na anulowanie zakładu są znikome... Oficjalna strona ligi:


a tam fragment:

Reddy went on to produce three exquisite first-half saves to deny Bobô twice and Miloš Ninković once, before Barbarouses broke his resolve early in the second period to give the home side an advantage held until the 90th minute of play.

Four minutes of added time were on the cards, but the threat of lightning grew more ominous as the final minute of regular time ticked over.

Tak samo Twitter SFC:
90' Here we go...the lights have just gone out...the lightning is back and we're off the field. 1-0

I Twitter Perth:
90' / Play is halted here by lightning, with a floodlight going out simultaneously.

Czyli wszyscy przyjęli, że koniec był w 90 minucie i to oficjalne zakończenie a nie przerwanie spotkania. Jednak każdy buk reklamacje rozstrzyga indywidualnie i może akurat zadecyduje na korzyść gracza. Jako argument za zwrotem ja bym się podpierał tym, że mecz nie został rozegrany przez 90 minut tylko zakończony w 89:27. Za podstawę link do zakończenia spotkania:


może komuś się przyda.
Dzięki! Mimo, że na czacie się nie udało, to wysmarowałem jeszcze takiego oto meila do obsługi i czekam na odpowiedź (może komuś się przyda):

"Szanowni Państwo,
chciałbym złożyć reklamacje do kuponu nr ****** ponieważ nie zostało rozegrane pełne 90 minut meczu. Czyli w takim przypadku kupon powinien zostać unieważniony, a nie przegrany jak jest w tej chwili.

Sędzia zakończył spotkanie w 89 minucie i 27 sekundzie meczu z powodu awarii oświetlenie. Mimo, że mecz nie został dograny do końca, to został uznany za zakończony a wynik z tego momentu został uznany za oficjalny- prawdopodobnie z powodu krótkiego czasu do jego końca.

Dowiedziałem się na czacie z Konsultantem, że według Państwa regulaminu, że gdy w meczu nie zostanie dograne pełne 90 minut, to zakład z takiego meczu powinien zostać unieważniony a stawka kupnu powinna być zwrócona.


Na dowód, że taka sytuacja miała miejsce przesyłam link do wycinka transmisji z tego momentu, gdzie wyraźnie widać moment zakończenia meczu przez sędziego przed upływem 90 minut:



oraz opis meczu wraz ze skrótem całego spotkania z oficjalnej strony A-League:



Bardzo proszę o prawidłowe rozliczenie kuponu zgodnie z Państwa regulaminem.

Z poważaniem
Daniel ******"
 
Otrzymane punkty reputacji: +381
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
D danielgarcia - jeżeli na chacie konsultant powiedział, że musi być 90 minut to powinno się udać go anulować. Daj znać jak się sprawa zakończy.

Pamiętaj, że konsultant widział tylko to co jest w oficjalnych komunikatach... tam jest, że jest oficjalnie zakończony. Ale w transmisji widać, że nie minęła 90 minuta.

I dobrze, że się odwołałeś - bo zawsze warto spróbować. Masz konkretny argument więc warto go użyć.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
D danielgarcia - jeżeli na chacie konsultant powiedział, że musi być 90 minut to powinno się udać go anulować. Daj znać jak się sprawa zakończy.

Pamiętaj, że konsultant widział tylko to co jest w oficjalnych komunikatach... tam jest, że jest oficjalnie zakończony. Ale w transmisji widać, że nie minęła 90 minuta.

I dobrze, że się odwołałeś - bo zawsze warto spróbować. Masz konkretny argument więc warto go użyć.

Niestety mimo wymiany kilku meili mój protest został odrzucony. Napisali, że jak mecz został oficjalnie zakończony, to nie ma podstaw do unieważnienia zakładu.

Na czacie musiałem trafić na niekompetentną osobę, albo nie ogarnął o co chodziło (dwa razy tłumaczyłem co się wydarzyło w meczu zanim dostałem konkretną odpowiedź).

Przejrzałem też z grubsza ich regulamin i rzeczywiście nie znalazłem tam zapisu o którym pisał konsultant na czacie.

Reasumując, nie udało się przekonać buka, ale przynajmniej mam poczucie, że nie poddałem się bez walki :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niestety mimo wymiany kilku meili mój protest został odrzucony. Napisali, że jak mecz został oficjalnie zakończony, to nie ma podstaw do unieważnienia zakładu.

Na czacie musiałem trafić na niekompetentną osobę, albo nie ogarnął o co chodziło (dwa razy tłumaczyłem co się wydarzyło w meczu zanim dostałem konkretną odpowiedź).

Przejrzałem też z grubsza ich regulamin i rzeczywiście nie znalazłem tam zapisu o którym pisał konsultant na czacie.

Reasumując, nie udało się przekonać buka, ale przynajmniej mam poczucie, że nie poddałem się bez walki :)
9/10 osob na chacie - zanizona liczba - nie poda ci konkretnego punktu regulaminu jak sie o to zapytasz. noblebet ma w regulaminie;


https://noblebet.pl/pl/regulamin/ punkt 'oficjalny wynik'
  • Jeśli spotkanie (mecz, zawody) nie zostało dograne, a mimo to został ogłoszony oficjalny wynik, to wygrane są wypłacane na podstawie tego oficjalnego wyniku. Warunkiem ważności tak osiągniętego wyniku jest uznanie tego wyniku za oficjalny przez oficjalnego organizatora zawodów czy wydarzenia. Niniejsze postanowienie nie dotyczy spotkań o określonym Regulaminowym czasie gry - patrz §8 Regulaminu.
czyli u nich nie ma szans. pisalem, zeby czytac regulaminy, wierze ze ludzie sa madrzy i dobzi wiecej wiary w siebie i wlasne mozliwosci. nie ufajcie ludziom na chatach oni sa pierwsza instancja, ale nie ostatnia i ich nie wiaza zadne zobowiazania. ich praca to wbrew pozorom utrudnianie nam zycia. warto w takich przypadkach robic screeny i je udostepniac na stronach raitingowych jak ja to mowie w takich przypadkach buk am na siebie bicz kreci xd pomimo tego, ze ma racje xd

jak widac sts i noblebet maja odmienne zdanie co do interpretacji 'oficjalnego wyniku' kiedy spotkanie zostalo przerwane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam tak na szybko dzisiaj w kilku slowach btts po @1.79 poszedl moze na live Macarthur ov 1.5 mysle ze powinno wejsc .Gospodarze az zaskakujaco dobrze radza sobie jak na druzyne co dopiero zaczela przygode z cherosami Australi powinni dzisiaj odprawic z kwitkiem Roar
 
Otrzymane punkty reputacji: +380
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Witam. Ostatnio zabrakło jednego rogala dla Sydney,żeby typ wszedł ( mecz zakończony w 89 ').
Dziś o 11:05 spotkanie Macarthur vs Brisbane.
Moim zdaniem,to będzie zacięte spotkania i może się zakończyć remisem bezbramkowym lub wygraną Macarthur idę w Wygraną gospodarzy lub remis i under 2,5 gola
W ostatnich spotkaniach 10 meczach Macarthur straciło 12 goli w tym 9 w przegranych meczach 3:0 i 2:0 i 4:1
Macarthur/remis i poniżej 2,5 - 2.38❌
Macarthur/remis i obie strzelą -NIE - 3,15❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Też wyczuwam lekkie kłopoty gospodarzy. Jakoś seria Roar bez wygranej jest już trochę długa i jeżeli dzisiaj zagrają od początku, tak jak w drugiej połowie z WS Wanderers to mają szanse na punkt, a może punkty? Ja do AKO pobieram sobie rzuty rożne, połączę z Białorusią w dubla, 10.5 linia spora, ale w mojej opinii czeka nas wyrównane starcie, a zarówno Macarthur, jak i Brisbane korki bić potrafią.

Macarthur FC vs Brisbane Roar: powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.60 Superbet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja na dziś idę w kierunku Macarthur - @2,31


Macarthur wreszcie chyba wskoczyło na właściwe tory. Derbyshire pokazuje to co od niego jest wymagane dobtego dobrze się zgrywa z Hiszpanami. Myślę bw tym spotkaniu przewqży doświadczenie gości. Co do innych typów to poczekam na składy i nawet, pewnie na samo spotkanie.

Edit.. już się pojawiają składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +260
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bulls vs Roar
Kolejne trudno/latwe spotkanie. Niby gospodarze, z drugiej strony słabo im w domu idzie. Niby tabela i obrona 3 poz. ale cóż to znaczy w Australii? Nic, choć miejscowe Kangury dają typ 1. Z drugiej strony Roar, zespół psikus, od dawna bez 3 pkt. Idealny mecz dla Pana Li, do którego zadzwoniłem z pytaniem co robić z tym meczem? A on na to: "Qowal, przyjacielu z Lechistanu, skończ póki jesteś przed. To wszystko co robią dobrzy gracze". No to pass... :)
Edit
Stary lis znowu miał rację ft 1-2, choć nie posłuchałem go do konca i coś tam live do przodu nawet wyszło :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Ja sobie dodam jeszcze gol Derbyshire - @2,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dobra live ht 0:1..
No to pora na plan awaryjny:
1X - @2,25
Bts - @1,52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Caly urok Australii nigdy nic nie wiadomo. Nawet moja żona jest bardziej przewidywalna
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja wiem, ze Pan Li jasno się wyraził na temat tego meczu, ale jak widzę 100-ki marnowane to nie mogę :) ale, zeby nie bolało to tylko symbolicznie over 2,5 po @ 2,80... Najwyzej przeproszę starego lisa z Szanghaju...
Edit
La Rose na 1-2, pan Li i tak miał rację ze to spotkanie to mina, ale czasem lepiej posłuchać się swojej intuicji :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam tak na szybko dzisiaj w kilku slowach btts po @1.79 poszedl moze na live Macarthur ov 1.5 mysle ze powinno wejsc .Gospodarze az zaskakujaco dobrze radza sobie jak na druzyne co dopiero zaczela przygode z cherosami Australi powinni dzisiaj odprawic z kwitkiem Roar
btts na ale sory panowie moje serce moze tej ligi niewytrzymac
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
Do góry Bottom