>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Czerwo według was możliwe?
pomyslalem o niej przy kolejnej żółtej kartce. Każda kontra, jakas próba szybkiego ataku przerywana faulem.. może byc. Na 5 ostatnich bezpośrednich meczów to zero czerwonych. W ostatnich 5 meczach Sydney - dwa czerwa, w meczach Perth - jedno.
niby statystyki nie przemawiają za czerwoną... ale nie zdziwię się jak ktoś dostanie.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Prąd odcięło i mecz nie zakończył się w pełnych 90 minutach, ale sędzia zarządził koniec i piłkarze udali się do szatni, więc wynik 1:0 zapewne uznany jako końcowy :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Prąd odcięło i mecz nie zakończył się w pełnych 90 minutach, ale sędzia zarządził koniec i piłkarze udali się do szatni, więc wynik 1:0 zapewne uznany jako końcowy :D
Niestety, zabrane zostało spokojnie jakieś 6 - 7 minut i zostało ft 1-0, słabo to wyszło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dobrze... Razem z potencjalnym doliczonym to moglo być spokojnie kilka minut (tak j. w. napisałem).

Fajna jest ta liga, taka mało profesjonalna :cool: W poważnej lidze to by było nie do pomyślenia. Nie można sobie zakończyć meczu przed 90 min. Nawet jak jest jakaś awaria, to mecz należy dograć. Nawet w Ekstarklapie takie rzeczy się nie dzieją...
Może jestem naiwny, ale takie jest moje zdanie.
Kangury po raz kolejny podpadły :)
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rozumiem, że ze względu na to, że sędzia zakończył a nie przerwał spotkanie przed czasem, nie ma możliwości anulowania zakładów, które w chwili przedwczesnego zakończenia zdarzenia nie zostały jeszcze rozstrzygnięte? W regulaminie (unibet) nie znalazłem nic na ten temat.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Rozumiem, że ze względu na to, że sędzia zakończył a nie przerwał spotkanie przed czasem, nie ma możliwości anulowania zakładów, które w chwili przedwczesnego zakończenia zdarzenia nie zostały jeszcze rozstrzygnięte? W regulaminie (unibet) nie znalazłem nic na ten temat.
Moim zdaniem, jak mecz został oficjalnie zakończony i rozstrzygnięty (a tak to wygląda), to nie ma podstaw do reklamacji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Moim zdaniem, jak mecz został oficjalnie zakończony i rozstrzygnięty (a tak to wygląda), to nie ma podstaw do reklamacji.
sa, bo to zalezy od buka i jego regulaminu. mialem takie przypadki, ze w towarzyskich meczach zakonczonych przed czasem buk rozliczal zaklady a w meczach oficjalnych w takich samych warunkach rozliczal jako zwroty. tak wynikalo z jego regulaminu. chodzilo o to, ze jak mecz trwal minimum 80 minut nieoficjalny to nie bylo zwrotu tylko byl to oficjalny wynik. w meczach oficjalnych/o punkty dawal w takim przypadku zwroty.


buki maja rozne regulaminy i rozne widzi mi sie. nie wiem jak to robi unibet, ale poczytaj albo dopytaj sie o regulamin.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
sa, bo to zalezy od buka i jego regulaminu. mialem takie przypadki, ze w towarzyskich meczach zakonczonych przed czasem buk rozliczal zaklady a w meczach oficjalnych w takich samych warunkach rozliczal jako zwroty. tak wynikalo z jego regulaminu. chodzilo o to, ze jak mecz trwal minimum 80 minut nieoficjalny to nie bylo zwrotu tylko byl to oficjalny wynik. w meczach oficjalnych/o punkty dawal w takim przypadku zwroty.


buki maja rozne regulaminy i rozne widzi mi sie. nie wiem jak to robi unibet, ale poczytaj albo dopytaj sie o regulamin.
A to ciekawe. Zawsze można porozmawiać na czacie z bukiem. Tylko pytanie czy jest jakaś oficjalna informacja, że mecz został zakończony przed czasem?
Ktoś widział takie oficjalne info/komunikat?

Ja miałem w tym meczu postawiony zakład over 10,5 rożnych & over 1,5 gola. Rożne weszły, a gole jak wiadomo nie. Zakład mam rozliczony jako przegrany.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Podoba mi się ta swojskość A-League. Wiadomo, co innego bym pewnie dzisiaj mówił, jakby brakowało roga i sędzia przedwcześnie odgwizdał zakończenie meczu, ale zdawali sobie sprawę z tego, że nadciągała burza i brak prądu pewnie był tym spowodowanym. Nie byłoby pewnie szans dogrania tych 5-8 minut dzisiaj.

To, co rzuciło mi się jeszcze w oczy to doliczony czas gry. W sumie A-League już od kilku lat śledzę i sporo meczów za mną, ale teraz dopiero to zauważyłem i tutaj ponownie plus dla sędziów, którzy sprawiedliwie doliczają 5-6 minut. Mam różne doświadczenia np. w rosyjskiej ekstraklasie, gdzie w pierwszej połowie jest VAR 3 minuty + kontuzja 2 minuty i dokładana jest zazwyczaj tylko 1 minuta nie wiadomo skąd. Tutaj wygląda to zupełnie inaczej i często widzimy 2 minuty doliczone do 1. części i 5+ minut do 2. części w zależności od wydarzeń boiskowych.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A to ciekawe. Zawsze można porozmawiać na czacie z bukiem. Tylko pytanie czy jest jakaś oficjalna informacja, że mecz został zakończony przed czasem?
Ktoś widział takie oficjalne info/komunikat?

Ja miałem w tym meczu postawiony zakład over 10,5 rożnych & over 1,5 gola. Rożne weszły, a gole jak wiadomo nie. Zakład mam rozliczony jako przegrany.
rozne rzeczy sie zdarzaja i trzeba umiec sobie z nimi radzic. bukmachera trzeba pytac i czytac regulaminy. jak ktos tutaj wspominal, co jest wazna informacja czytac po polsku i po angielsku regulaminy, bo czasami inaczej wyglada tlumaczenie. to nie moja wiedza, jeden z uzytkownikow tak pisal co ma doswiadczenie duzo wieksze niz ja.

mecz pewnie byl live w unibecie i powinni sami z siebie wiedziec, ze zakonczyl sie przedwcześnie albo dostawca zdarzenia powinien wiedziec o tym, nie wiem nie znam sie na tym, ale szedlbym ta droga jakby mnie spotkala taka sytuacja albo popytal sie tych co grali live jak im zaklady rozliczono.

edit; unibet jest przyjaznym bukiem i dobrze nastawionym do graczy, pare osob z duzym doswiadczeniem o tym wspominalo, wiec warto sprobowac.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
rozne rzeczy sie zdarzaja i trzeba umiec sobie z nimi radzic. bukmachera trzeba pytac i czytac regulaminy. jak ktos tutaj wspominal, co jest wazna informacja czytac po polsku i po angielsku regulaminy, bo czasami inaczej wyglada tlumaczenie. to nie moja wiedza, jeden z uzytkownikow tak pisal co ma doswiadczenie duzo wieksze niz ja.

mecz pewnie byl live w unibecie i powinni sami z siebie wiedziec, ze zakonczyl sie przedwcześnie albo dostawca zdarzenia powinien wiedziec o tym, nie wiem nie znam sie na tym, ale szedlbym ta droga jakby mnie spotkala taka sytuacja albo popytal sie tych co grali live jak im zaklady rozliczono.

edit; unibet jest przyjaznym bukiem i dobrze nastawionym do graczy, pare osob z duzym doswiadczeniem o tym wspominalo, wiec warto sprobowac.

Rozmawiałem z bukiem u którego grałem ten mecz (Noblebet) i dostałem info, że jak nie zostanie dograne 90min, to powinien być zwrot. Konsultant sprawdził ten mecz i stwierdził, że nie ma informacji, że mecz zakończył się przedwcześnie. Proszą o oficjalną informacje, że taka sytuacja miała miejsce. Nie wiem czy coś takiego się pojawi, jak sędzia gwizdnął koniec meczu i wynik został klepnięty.

Jak ktoś będzie miał oficjalne info, to proszę o podrzucenie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rozmawiałem z bukiem u którego grałem ten mecz (Noblebet) i dostałem info, że jak nie zostanie dograne 90min, to powinien być zwrot. Konsultant sprawdził ten mecz i stwierdził, że nie ma informacji, że mecz zakończył się przedwcześnie. Proszą o oficjalną informacje, że taka sytuacja miała miejsce. Nie wiem czy coś takiego się pojawi, jak sędzia gwizdnął koniec meczu i wynik został klepnięty.

Jak ktoś będzie miał oficjalne info, to proszę o podrzucenie.
nie ma informacji, ze zakonczyl sie przedwczesnie, bo sedzia gwizdnal koniec i nie ma informacji 'interputed' 'przerwany' 'zawieszony' 'suspensed' itp. stad taka odpowiedz konsultanta. napisz, ze koniec meczu zostal odgwizdany przed 90 minuta stad brak informacji o przedwczesnym przerwaniu spotkania

edit; s mi nie wchodzi na klawiaturze xd
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
nie ma informacji, ze zakonczyl sie przedwczesnie, bo sedzia gwizdnal koniec i nie ma informacji 'interputed' 'przerwany' 'zawieszony' 'suspensed' itp. stad taka odpowiedz konsultanta. napisz, ze koniec meczu zostal odgwizdany przed 90 minuta stad brak informacji o przedwczesnym przerwaniu spotkania

edit; s mi nie wchodzi na klawiaturze xd
Tak właśnie napisałem, ale chcą oficjalnej informacji, że nie zostało dograne 90min. Według nich mecz się zakończył prawidłowo.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ma znaczenie, bo to jest regulamin buka a nie prawo ogolne...
moze inny buk ma inny regulamin...
Każdy bukmacher ma w regulaminie, że oficjalny wynik uznaje za wiążący. Gdyby było inaczej, to w meczu Lechia - Wisła ostatnia bramka padła ze spalonego w ostatniej akcji meczu na 2:0 i by zwroty robili.

Podobnie w takiej sytuacji:
Bukmachera interesuje oficjalny wynik, a że babeczka się zagotowała po takim czymś i oddała resztę gemów nie ma znaczenia.

Bukmacher może pójść na rękę i dać zwrot, jak piszecie - Unibet w takich sprawach bywa przyjazny, ale jest to gest dobrej woli, bo ogólnie wynik oficjalny uznają za wiążący, a taki widnieje we wszystkich raportach.
Post automatycznie złączony:

Albo jeszcze inny przykład, bo ten z bramką ze spalonego trochę inna kategoria.

Gdy stawiasz over 9,5 rożnych i jest ich 9, drużyna wywalcza 10. ale sędzia kończy mecz i nie pozwala go rozegrać to wszędzie widnieje w statystykach 9 jako liczba rożnych i tak jest rozliczane.
 
Do góry Bottom