>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
btts na ale sory panowie moje serce moze tej ligi niewytrzymac
Odpowiem w stylu leśnego dziadka, panie Złoty, kiedyś w doliczonych minutach gole padły jak na zamówienie. Australia = żniwa, lecz ten czas minął niestety, i kokosów już takich nie ma... No od czasu do czasu coś tam wpada ale to nie to samo co 5 lat temu chociaż by... Kiedyś dukaty i monety, teraz rzucam miedziaki i drobne... Taka historia.
Ps
Kontynuując tradycję zapraszam do zaprzyjaźnionego działu gdzie dziś może ktoś coś znajdzie dla siebie na Zielonej Wyspie. Irlandia czeka Panowie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Jets - Victory

Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn.. gdzie wg mnie Victory to na ten moment zdecydowanie najsłabsza drużyna. O ile jeszcze pomoc coś tam próbuje... atakowi coś od czasu do czasu się przytrafi niczym przysłowiowej 'ślepej kurze', to obrona już zupełnie jest klasą samą dla siebie i wyznacza nowe standardy. Niestety Jets także mają serię bez wygranej, to ich gra już jakoś wygląda. Dlatego pobieram:

1 - @1,71
ov2,5 - @1,62
Jets ov 1,5 gola - @1,65


Adelaida - WSW

Tutaj idę zdecydowanie w stronę Adelaidy - 1 - @2,29. Po prostu uważam ją na ten moment na silniejszą ekipę. Do tego atut własnego boiska. Osobiście uważam, że kurs na 1 jest lekko przeszacowany.


SFC - City

Zapowiada się ciekawy piłkarsko mecz ale ciężki do typowania. Sam się zastanawiam jak zagra rozpędzające się Sydney, a jak zagra City, które do tej pory potrafiło ograć wszystkich, z kim grało. Bukmacherzy wyżej cenią obywateli. A ja tutaj sobie zagram gole, a właściwie ich brak - un2,5 - @2,07.
Boję się, że to może być to spotkanie gdzie każdy wyżej będzie stawiał obronę własnej bramki niż chęć zdobycia punktów. Zwłaszcza SFC w tym momencie w tym przoduje. Ostatnie 5 spotkań w Sydney to 4 undery. A ekipy grające tam miały wartościowy atak (jak na warunki ligowe) - bo byli tam i Castro i Fornaroli i Besart i Debryshire i Wenzel-Halls. Bramkę strzelił tylko Derbyshire ale sam mecz z bykami zakończył się skromnym 0:1.

Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +580
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
up
Odniosę się kolejno:
1. Trędowaci pod kroplówką APL vs kąpiący się w gó.... - coś niesamowitego jakie dno przyszło oglądać fanom obydwu ekip. Kierunek majekxa słuszny, tylko czy te pajace o tym wiedzą? On the paper git, ale ja zostawiam live :)
2. Redsi vs WSW - no bet, nie wiem, może mnie jeszcze ktoś oprócz kolegi do jakiś kierunków przekona... (?)
3. Sky Blues vs City - remis za drobniaki biorę, ale bez uśmiechu na twarzy... @ 3,50 lecz pewności 100 % raczej brak :)
ps ... się rozochociłem dzisiaj, telefon do Pana Li, a tam... sekretarka : "co miałeś wiedzieć ... się dowiedziałeś, czego się dowiedziałeś nie zapomnij, czego nie zapomniałeś to Twój zysk"...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +486
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Gdy zobaczyłem trzy mecze na rozkładzie A-League pomyślałem od razu, że będzie co pograć, ale po analizie i głębszym zastanowieniu zdecydowałem się tylko na jeden typ, który pewnie znów zagram w AKO z Białorusią. Stawiam w hicie na gole:

Sydney FC vs Melbourne City: BTTS @1.60 Etoto ✅

Kolejny rewanż za finał sprzed roku. Obie ekipy zdążyły się już spotkać w tej kampanii i padł hokejowy wynik 3:2 dla City. Czy dzisiaj możemy spodziewać się podobnego rezultatu? Będzie ciężko, ale to jest przecież Australia. Sydney FC underuje ostatnio to fakt, ale czy mieli jakiś ciężkich rywali? Z Glory ulewa i mokra murawa, która miała wpływ na spotkanie, o derbach z Victory nie ma co wspominać, czerwona kartka dla przeciwnika i wiadomo w jakim położeniu znajduje się też ta ekipa. Przyszły zespoły typu Adelaide, wcześniej znów z Glory, ale w normalnych warunkach, Jets i jednak obrona nie jest wcale taka szczelna u gospodarzy. City to zdecydowanie najlepsza ofensywa ostatnich tygodni w A-League, ale także ma swoje problemy w defensywie i regularnie traci gole. Po jednej stronie Bobo, po drugiej Jamie Maclaren, nie wydaje mi się, abyśmy mieli oglądać tutaj piłkarskie szachy. To nie play-off, a jeszcze sezon regularny i warto powalczyć o trzy oczka i dać kibicom show. Mam nadzieję, że skuteczność w obu obozach będzie dobra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +753
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Przez chwilę wydawało się że 1-1 pasuje obu dewiantom A-league. Aż wszedł młody i zapakował na 1-2. Może o czymś nie wiedział?
Tak, czy siak over 3,5 po @ 2,70 za drobne pobieram...
Edit
I tak oto bankruci z Newcastle dorobili, lamaczek zaliczony. W końcówce coach gospodarzy nawet nie był zły, a cały zespół nagle stanął. Ostatnie sekundy, mozna rzucać wszystko na jedną szale, a z przodu 4, a nie 10 graczy. Nie ma o czym gadać tylko korzystać przy następnych okazjach i grać przeciwko tym paralitykom z Newcastle i Melbourne. Za monety :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na drugą połowę pobieram typ powyżej 1,5 gola po @1.75 w ETOTO. Kurs może nie jest oszałamiający natomiast wydaje sie, ze gole to tylko kwestia czasu. O ile o bramke dla gospodarzy jestem bardziej przekonany o tyle myśle, że Melbourne City sie rozkręci i też coś ustrzelą. Powodzenia dla wszystkich!

@edit: 48' już sie zaczyna, ależ setka zmarnowana przez Maclarena :/

53' haha co tu sie odwaliło. Ta akcja na pewno stanie się jakimś memem i będzie powtarzana kilka razy xDD.
Mamy 1:0 dla Sydney...

karny w doliczonym czasie gry i mamy 1:1, także zakład na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +711
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ostatnimi czasy w Australii jak dawałem rożne, to akurat ich nie było, ale teraz w trzecim meczu dzisiejszym muszę spróbować, mając w pamięci ich pierwszy mecz i 19:0 w rożnych 😎

Adelaide United - WS Wanderers
Typ: over 11,5 rożnych
Kurs: 2,35 w etoto
Wynik: 11 rożnych 🤦 rozkręcili się, a potem od 73' jeden rożny 😬
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs WU
Oba zespoły, które jak wiecie b. lubię, 2 trenerów, którzy wiedzą o co w soccerze chodzi. Ba, Rudan i Filip z Nix przeszli właśnie do zespołu z Melbourne więc wszyscy znają się jak łyse konie. Pytanie jak to się przełoży na mecz? Ja tam widzę (po najmniejszej lini oporu idąc) w Wollongong bramki, przynajmniej po jednej dla każdej z ekip. Niestety @ na ten kierunek paskarski (1,50 ) więc pre odpuszczam. W każdym razie potencjał z obu stron jest na bts. Operatorzy też to wiedzą dlatego @ zaniżony.
Ps
Typy miejscowych Aborygenow to 1-1, 1-2 ja bym dorzucil jeszcze 2-1, bo czemu nie? A strzelcy? Dla mnie wiadomo: Besart i Hemed, ale to potraktujcie zabawowo. Pre nic nie rzucam na stół (taśm nie liczę) GL!
Edit
Brak Hemeda w składzie to zła informacja. No nic zobaczymy...
Edit2
FT 3-2 :) wszystkie kierunki (oprócz Hemeda, który nie grał) na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Składy:

Post automatycznie złączony:

Nie widzę Hemeda w składzie Nixów... To spory brak.. za niego młody Waine. Dlatego pre idę w stronę strzelców. Ameryki nie odkrywam i mam ten sam kierunek co qowalsky6 qowalsky6 :
Besart - @2,16
Ulises - @2,48

Niestety w składzie WU (nawet na ławce) nie ma Diamantiego.. więc oba zespoły osłabione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Mial byc btts HT i jest dwie reki w odstepie 1 min tego samego dzbana a druga to juz przeszedl siebie zaczynam koledze qowalsky6 qowalsky6 wierzyc w moc pana LI
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Były tu już dwie "paczki" dwóch bramek w krótkim odstępie czasowym, myślę, że remisem się to nie skończy i próbuję over 4,5 w Superbet po kursie 2,0 😉

Edit: 3:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mial byc btts HT i jest dwie reki w odstepie 1 min tego samego dzbana a druga to juz przeszedl siebie zaczynam koledze qowalsky6 qowalsky6 wierzyc w moc pana LI
Pan Li to jeden temat, zerknij kto gwizdał? No ale się zdziwiłem: karne ,VARY czyja to specjalność? Pozdrowienia dla ryżego k....Kurta Amsa :) Stary drukarz :) dziś dzięki niemu też
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Newcastle Jets vs Perth Glory
Perth Glory over 4,5 RR- 1,74 PZBuk.✅
W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami było 10(Jets)-8(Perth),mam nadzieję,że w tym meczu będzie podobnie.
Przy odrobinie szczęścia powinno wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Newcastle Jets vs Perth Glory: powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.40 Superbet ❌

Co tutaj dużo mówić, spotykają się dwie z trzech najgorszych drużyn A-League (jeszcze Victory), które mają spore problemy ze skutecznością. Ciężko oglądać mecze z ich udziałem, Jak na Australię strzelają zdecydowanie mało bramek i to przekłada się właśnie na kornery. Jets to kopalnia rogów, Glory także jest overowy w tym elemencie, a jeżeli dodamy fakt, że oba kluby będą chciały się przełamać, to możemy ujrzeć otwarty pojedynek od bramki do bramki. Są jeszcze większe linie, ale ja spróbuje na podwojenie 13 takich stałych fragmentów gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Jets - Glory

2 - @2,78
ov3,5 - @2,55
ov4,5 - @4,5

Oba zespoły nie mają nic do stracenia. Oba mają serię meczy bez wygranej. Jets już od 7 spotkań nie zdobyło choćby 1 punktu. Musi zmienić styl i musi strzelić więcej goli niż przeciwnik. Perth to zespół bez obrony - ich ostatnie 2 spotkania to porażki i brak strzelonego gola. Teraz chyba najlepszy przeciwnik na pokazanie, że poprzednie mecze to tylko nieporozumienie. Jeżeli Glory myśli o jakiejkolwiek grze w playoffach to musi dziś zdobyć 3 punkty... ja liczę na gole... dużo goli. A jak będzie? zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
Z 754

zuraw94

Użytkownik
Panowie warto wrzucić na kupon ov 2.5 lub BTS w tym meczu? Jeśli już to na co prędzej byście się zdecydowali?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom