>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Powoli nerwy im puszczaja rugby sie robi na wodzie ciezki mecz kto ma wiecej sil ten moze wygra,o dziwo rudy w 69 min czerwa nie wyciagnol...
75 min i zrobilo sie 1-2 po ladnej bramcevar karny i 2-2 w 90 min
Mecz cudów, tym razem Ams dał a nie zabrał, jeśli chodzi o mnie. A Glory? Tak jak mówiłem bez obrony sukcesów na miarę oczekiwań w lidze nie będzie. No nic emocje były, ja zadowolony, tym bardziej, że miejscowi i typerzy w sieci dawali 1 i DW wyniki typu 2-1, 3-1 :) Oczywiście nie ma co się puszyć, warunki były loteryjne, mecz na wodzie, karny w końcówce. Glory niech sobie obrońcę porządnego kupią taka rada ode mnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja sobie w przerwie meczu spróbuję zagrać na bramki - coś mi się wydaje, że 0:0 tu nie będzie i się rozkręcą w drugiej połowie 🤔

Western United - Brisbane Roar
Typ: over 1,5
Kurs: 1,90 w Betsson
głupi VAR 🤦🤣
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
mały kurs, ale gram

over 0.5 do HT @1.50

za stówkę. bez szału

EDIT: lipa
Tak to jest z meczami Roar, kiedy myślisz, że ze 3 bramy to formalność, oni robią 0-0. Druga sprawa, to skład WU, Besart i Diamanti na ławce. Nie wiem o co chodzi. Oni + Filip na bramce to 40% siły zespołu. Dziś znowu między słupkami Scott. Po ht i tak "ładniej" grają gospodarze, ale za styl nie ma punktów...
Edit
Wrocili weterani i ft 1-0...
 
Ostatnia edycja:
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Dziwny ten skład wyjściowy WU... na szpicy Wales, który od ponad 35 meczy w lidze nie strzelił bramki.... kiepski moment na wystawianie go od pierwszej minuty... Może jak Besart wejdzie coś się ruszy. Filip nie ma jakiejś kontuzji? bo nawet na ławkę się nie załapał..
 
Otrzymane punkty reputacji: +164
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziwny ten skład wyjściowy WU... na szpicy Wales, który od ponad 35 meczy w lidze nie strzelił bramki.... kiepski moment na wystawianie go od pierwszej minuty... Może jak Besart wejdzie coś się ruszy. Filip nie ma jakiejś kontuzji? bo nawet na ławkę się nie załapał..
Jak wejdzie Besart i Diamanti to pomyślę nad 1. Aktualnie @ 3,30...
Edit
Wchodzi Diamanti, za drobniaki 1 po @ 3,40...GL
Edit
Ft 1-0, był jeszcze VAR bo Pain na 2-0 lecz uniewaznili. A kto asystę zaliczył? Diamanti :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dziwny ten skład wyjściowy WU... na szpicy Wales, który od ponad 35 meczy w lidze nie strzelił bramki.... kiepski moment na wystawianie go od pierwszej minuty... Może jak Besart wejdzie coś się ruszy. Filip nie ma jakiejś kontuzji? bo nawet na ławkę się nie załapał..
Kurto nie miał ostatnio jakiegoś poważniejszego zderzenia z rywalem (uraz głowy)? Gdzieś ostatnio czytałem, że rozważane jest czy czasem nie będzie musiał grać w kasku jak Petr Cech. Podobno miał już pare takich niebezpiecznych urazów w swojej karierze (zderzenia ze słupkiem lub innymi zawodnikami).
 
Otrzymane punkty reputacji: +164
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW vs Nix
Obydwa teamy w możliwie optymalnych zestawieniach (u Nix nie zobaczymy tylko Hemeda, edit: jednak jest na lawce, tym lepiej... ), oba potrzebują punktow. Gospo bronią poz. nr 6, goście mają do niej stratę 5 pkt + zalegly jeszcze mecz. Jak Talay marzy o PO to nie powinni się "chować" w meczu, podobnie myśli pewnie Robinson. Tuż za nimi w tabeli jest choćby Roar, WU, Glory i właśnie Nix.
Wychodzi mi że obie ekipy powinny strzelać gole w tym spotkaniu.
Aha, kurs jest paskarski dlatego nie gram pre, może live coś się uda?
Edit
Szybko poszło w 23 min 1-1, a po chwili już 1-2 :)
Edit2
Zajefajny mecz, nie ma czasu tu podawac, mamy 3-3, kierunek był wiadomy, to nie koniec raczej....
Edit3
4-3, nie mam uwag :) mozna bylo łapać @ 2,40 - 2,50, ciekawe czy to koniec, czy jeszcze coś przyfasolic? Chyba wystarczy...
Edit4
Już plułem sobie w brodę że nie dołożyłem kolejnego overa gdy Hemed w 95 min. dał na 4-4... A tu VAR, że niby wcześniej był spalony. Zostało ft 4-3.Suuuperrr mecz :) i do sakiewki grosz wpadł...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
WS Wanderers - Wellington Phoenix

No dobra kurfa to dzisiej tyż ide w rzuty rożne:D, ale nie w rożne dla danej drużyny - chyba już się w to nie będę bawił bo jednak ogólny over zawsze pewniejszy. Nigdy nie wiadomo jak się mecz potoczy, a w przypadku dzisiejszego spotkania obie ekipy overowe jeśli chodzi o nabijanie rogów i jak nie jedna to druga w zależności od przebiegu meczu powinni nasiepać cornerów aż miło:D.

Dlatego gram wszyskie linie i daje over 11,5 rr @2.00, over 12,5 @2.63 i over 13,5 @3.55.

Edit: Widzę, że pojawiła się linia over 14,5 to też próbuję po @4.60

Dobra nie ma szans - fajtłapy się o własne nogi potykają i specjalnie grają środkiem🙄.

4 x

Przynajmniej na overach się trochę odrobiło, ale i tak praktycznie na zero bo sporo poszło w rożne🙄.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Idę w over 2.5 chciałem napisać ale nie zdążyłem więc zaryzykuję i zagram ov 1.5 WSW coś mi się wydaje że może być powtórka z wczorajszego meczu CCM-Glory jakieś 2-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ktoś im zabronił nabijać te rożne czy jak? Widziałem ostatnie trochę lepiej jak 5 minut i co już biegną do boku i wydawałoby się, że powinni wrzucać to cofają i grają do środka. Jak tak wyglądała cała pierwsza połowa to ja nie pytań i coś tu najwyraźniej śmierdzi🙄:poop: bo coraz mniej ostatnio tych cornerów w Australii. To samo było pod koniec zeszłego sezonu też nagle w magiczny sposób przestali nabijać rożne🙄🤔.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
WSW vs Nix
Obydwa teamy w możliwie optymalnych zestawieniach (u Nix nie zobaczymy tylko Hemeda, edit: jednak jest na lawce, tym lepiej... ), oba potrzebują punktow. Gospo bronią poz. nr 6, goście mają do niej stratę 5 pkt + zalegly jeszcze mecz. Jak Talay marzy o PO to nie powinni się "chować" w meczu, podobnie myśli pewnie Robinson. Tuż za nimi w tabeli jest choćby Roar, WU, Glory i właśnie Nix.
Wychodzi mi że obie ekipy powinny strzelać gole w tym spotkaniu.
Aha, kurs jest paskarski dlatego nie gram pre, może live coś się uda?
Edit
Szybko poszło w 23 min 1-1, a po chwili już 1-2 :)
Edit2
Zajefajny mecz, nie ma czasu tu podawac, mamy 3-3, kierunek był wiadomy, to nie koniec raczej....
Edit3
4-3, nie mam uwag :) mozna bylo łapać @ 2,40 - 2,50, ciekawe czy to koniec, czy jeszcze coś przyfasolic? Chyba wystarczy...
Edit4
Już plułem sobie w brodę że nie dołożyłem kolejnego overa gdy Hemed w 95 min. dał na 4-4... A tu VAR, że niby wcześniej był spalony. Zostało ft 4-3.Suuuperrr mecz :) i do sakiewki grosz wpadł...
Powiem ci że spodziewałem się bramek ale żeby aż tylu to nie, jak byś mógł to wrzucił bys skrót bo praca nie pozwoliła mi oglądać meczu..będę wdzięczny pozdrowienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Wielkie dzieki kolego qowalsky6 qowalsky6 za skrot. Meczycho jak talala zastanawiam sie ktora bramka ladniejsza 2 dla Nixow czy 3 dla WSW trudny wybor....Rasista nie jestem ale obrazek z 95 min troche niesmaczny:(
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wielkie dzieki kolego qowalsky6 qowalsky6 za skrot. Meczycho jak talala zastanawiam sie ktora bramka ladniejsza 2 dla Nixow czy 3 dla WSW trudny wybor....Rasista nie jestem ale obrazek z 95 min troche niesmaczny:(
Wiesz, dawniej omawiałem spotkania weekendowe, wklejałem skróty itd. Ale kiedy przestałem (głównie brak czasu) to nikt po mojej pracy "nie płakał" więc odpuściłem. Powolutku zastanawiam się czy aby z live też sobie odpuścić aktywność. Jest nas tu kilku, ale żeby ktoś "spoza" grupy się "pokazał" czy też napisał "thx chlopaki, ale ja to widzę tak..." lub rzucił analizę, pomysł, kierunek, to raczej słabo... Choć patrząc co w innych działach piłkarskich, to u nas przynajmniej jest wesoło :) a ja sie po prostu czepiam na starość...
A z tym Hemedem, to czy ja wiem, czy to było niesmaczne? Jakby Kurto pobiegł do fanów z Polski i owinal się naszą flagą to by mi to nie przeszkadzało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +558
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nietypowo, bo trebel w moim "wykonaniu" na najbliższe dni poczynającym od dziś.
1. "za chwilę" Babki w Perth podejmują M Victory. Gospodynie znacznie odbiegają od poziomu W-league (bez podtekstów :) popatrzcie na bramkarkę(?) i nie chodzi tu o dokuczanie...). Przyjezdne walczą o top 4. Dla mnie over 2,5 na podbicie po @ 1,35.
Edit
Live
Mogło być ht 0-3 ale nie jest, dziewczyny z Melbourne dopasowały się do poziomu koleżanek z Perth. Musi paść gol i worek się rozwiąże. Oby w 2 pol. było lepiej...

Eedit
Nie było lepiej, ale zdania nie zmieniam o Perth, ft 0-1, jesczcze oddadzą :) Uroki taśm takie są i tym sposobem z trebla zrobił się dubel po @ 2,60, też za drobne...

2. W piatek WSW vs Glory, jak utrzymają formę to over 2,5 po @ 1,60 "powinien" być ok.
Edit
Tu po 50 min. Over wyrobiony :)

3. Sobota i Big Blue, czyli starcie dawnych tytanów : Sydney FC vs Big V.
O jednych i drugich była mowa, za gości to spokojnie zespół kobiecy z Melbourne może zagrać. No chyba, że bedzie cud. Ja nie widzę podstaw, 1 po @ 1,60 dołożone.
Edit
Zwrot, mecz przełożony.

Ogółem wychodzi mi @ 3,45 co za drobne zagram. GL!
Ps i tak podbitka zrobiła mi z trebla dublet po @ 2,60. Nie grajcie taśm chyba, ze 4fun... A na Perth jeszcze się odkuję, dziewczyny są mega słabe. Za to laski z Melbourne szacun, nawet pokrwawione po bojach z koleżankami nie schodziły z boiska, jak już to na opatrunek. Przyklad dla Panów z "męskiej " drużyny...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +666
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
WSW-GLORY!!!! Zapowiada sie ciekawe widowisko,gospodarze 2 miejsce ble ble ble kazdy tabele ma i zna...Ja osobiscie uderzam w strone gosc Glory zalicza lipe zajmuje 9 miejsce maja zalegle mecze ale zeby zalapac sie do top 6 musza zaczac spinac posladki zaczyna powoli im brzeczec w uszach ostatni dzwonek wiec sklaniam sie w strone gosc pobieram GLORY ov [email protected] .Kolega qowalsky6 qowalsky6 napisal mi ze Glory na lipna obrone a WSW to tez nie lamusy do lania wiec go poslucham i pogram ov 3.5 w meczu i na oslode dla adrenaliny btts 1 polowa @3.50..tak widze ten mecz..pozdrowienia i oczywiscie plusow wszystkim po meczu
GLORY ov [email protected] (8/10)
ov [email protected](5/10)
btts [email protected](3/10)
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
Do góry Bottom