>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Na jutro.. konkursowe spotkanie Nixi - Roar... zostawię sobie wstanę - pogram coś live... nie wstanę... zobaczę wynik. Na razie nie mam pomysłu a do tego Roar jak to Roar.. może być różnie... zapraszam do podawania typów w konkursie.

Jets - Adelaida - rewanż za spotkanie z przed 2 tygodni.. wtedy w Adelaidzie było 2:1 dla gospodarzy. Bukowie stawiają na jutro na Jets... ja postawię na ov+bts - @1,81 . Do tego dodam trochę szaleństwa:
Obie drużyny ov2,5 - @4,2 - myślę, że obie drużyny stać na bramki, Jets grają ciekawy, przyjemny dla oka football, do tego grają u siebie.. a ich ostatnie porażki - trochę pechowe. Adelaida na pewno będzie chciała powalczyć o komplet punktów - i ich tym bardziej stać na przynajmniej 2 gole.
Do tego 2 - @3,45 (i mocniej X2 - @1,67 ). Adelaida jest w gazie - 3 bramki strzelone CCM, WSW, Victory, 2 bramki strzelone Jets - jak dla mnie Adelaida złapała rytm, który zwykle przypadał na start sezonu. Aktualnie wygląda, że mają zwyżkę formy i mającym kłopoty pozasportowe Jets będzie trudno ich zatrzymać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +611
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
W Newcastle 11 min i 2 gole Adelaidy... wchodzą w obronę Jets jak w masło.

Edit 15': ogólnie Jets mają duże problemy z celnymi podaniami i dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

Edit 30': Gra trochę siadła... i tym samym się poziom wyrównał. Jedyne szanse Jets są po rzutach rożnych.

Edit 40': Znowu Adelaida wchodzi w pole karne Jets jak na treningu... i 0:3

Edit 43': 0:4 - Szybkie wejście w pole karne Jets, Topor-Stanley wycina Yengi. To oznacza rzut karny, pewnie na bramkę zamieniony przez Goodwin'a.

Edit HT: 0:4 - jednostronne widowisko. Adelaida początek meczu zagrała szybkimi podaniami i to zaowocowało dwoma golami. 15-35 min to spowolnienie gry i tym samym mecz zrobił się wyrównany. Ostatni kwadrans to znowu przyspieszenie Adelaidy i kolejne dwa gole.

Edit 60': Cały czas 0:4 - Yuel jest chyba jednym z nielicznych w zespole Jets, którzy mają jakąś motywacje... ładnie zakręcił w polu karnym obrońcą Adelaidy, uwolnił się, podał do Millar'a i poprzeczka przeszkodziła w zdobyciu honorowego gola przez gospodarzy.

Edit: 70' 1:4 - Honorowa dla Jets... Stamatelopoulos

Edit: 75' - 1:4 - przed nami ostatni kwadrans. Yengi schodzi z boiska. Całą druga połowa to wolne tempo i raczej brak jakiegoś pomysłu. Adelaida cofnięta, czeka na okazję do kontry, Jets... po prostu słabo.

Edit: 90' - 1:4 - jednak mój scenariusz się nie spełnia... na boisku wieje nudą.

Edit: FT - 1:4 - Adelaida obnażyła słabość Jets. Gospodarze mają nad czym pracować, bo przy szybszej grze i bardziej ruchliwym przeciwniku, nie potrafili zupełnie grać w obronie. W ataku było niewiele lepiej bo podania były przejmowane. Jedyny pozytyw w zespole z Newcastle - Yuel. Adelaida miała dwa fragmenty gry gdzie grała szybką, kombinacyjną piłkę i to zaowocowało 4 bramkami. To wszystko w pierwszej połowie. Druga połowa po prostu była. Adelaida dostosowała się do tempa Jets i emocji w tej połowie było jak na lekarstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Dopiero wstałem a dałes taki super typ , myslisz ze warto isc w gole jeszcze , powyzej 4.5 gola Adelaide ? lub strzelą gola nr 5 ? czy juz odpuszcza?
 
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Dopiero wstałem a dałes taki super typ , myslisz ze warto isc w gole jeszcze , powyzej 4.5 gola Adelaide ? lub strzelą gola nr 5 ? czy juz odpuszcza?
Ciężko powiedzieć.. Między 15-35 minutą mieliśmy zupełny brak pomysłu i wolne tempo. Jednak myślę że coś wpadnie. Jets musi coś zmienić. To może spowodować, że mecz przyspieszy, wtedy Adelaida wrzuci drugi bieg i ich bramka powinna być kwestią czasu... Tylko czy ten scenariusz się spełni?.. nie wiem :)
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Overy ładnie pokryte już w pierwszej połowie więc spróbuję pójść za ciosem i zaryzykuję over 5,5 Gości. Kurs bardzo kuszący 4,55. Próbuję za niedużą stawkę :cool:

EDIT: Nie tym razem. Typ zbyt życzeniowy. Mecz generalnie dał zarobić. Dużo goli i rożnych. Oby jak najwięcej takich.
Spokojnej niedzieli dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle, bts był w "miarę" pewny i faktycznie na tablicy mamy 1-4. Pytanie czy coś jeszcze wpadnie? Symbolicznie dam over 5,5 po @ 2,20, bo coś jeszcze chyba wpadnie? Mówię "sprawdzam"...
Edit
87 min. Jak Redsi tego nie strzelili? Jak się pytam? :)
Edit
W 90 powtórka, dobra nie to nie, Jets masakra, ale i tak są "lepsi" od nich - patrz Big V :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
co dziś z tych kangurów gracie Pany?
Jak dla mnie kurs bardzo mocno niedocenia CCM. Pobieram delikatnie X2 - @2,1

Początkowo nie miałem pomysłu na ten mecz... myślałem sobie, może coś w kierunku CCM, może jakiś under... Pewne jest, że City mają zwyżkę formy, CCM raczej równo gra na wysokim poziomie. Do tego to mecz o 6 punktów - City ma rozegrane o 2 spotkania mniej od CCM i 7 pkt straty. Może być ciekawe spotkanie, ale na miejscu CCM nie grałbym na wyniszczenie otwartego footballu. Jednak jak zobaczyłem kurs na gości w okolicach ~@5 to pomysł, że jednak marynarze urwą punkt stał się bardzo kuszący - i to właśnie pobieram.

i składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Witam wszystkich w słoneczny poniedziałek :cool:
Ja dziś pogram w singlach tzw. zestaw australijaki: over 1,5 w I poł., over 3,5 oraz rożne over 11,5.
Do tego spróbuej over 1,5 gola CCM po fajnym kursie ok. 3.
Szczerze jednak powiem, że nie jestem do końca przekonany, że będzie to overowy mecz, ale jednak spróbuję.
Powodzenia! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
W moim odczuciu co do tego meczu bez dyskusyjne City win zagram ov 1.5 gospodarzy ale jak @ podrośnie a jeszcze nic nie wpadnie to btts też zaliczę pozdrowienia
Bez dyskusyjna wygrana City i ov na btts na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A kolega qowalsky6 qowalsky6 ????? Marzannę poszedł topic :unsure: :D:p
Jasne :) no wiecie koledzy jak pisałem, wiecznie tu nie będę na posterunku, Wasza kolej :)
Co so meczu City to biorą odwet za porażkę z lutego, a Piraci przegraja jeszcze nie raz. Wezmę over 2,5 jak @ bedzie 2,0 na live...
Edit
Ja tu pisałem a w międzyczasie znowu zasra... VAR (karny możliwy), @ poblokowane, potem robota i wściekły dopiero patrzę a tu zostało 2-0... No to mi lepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Witam wszystkich w słoneczny poniedziałek :cool:
Ja dziś pogram w singlach tzw. zestaw australijaki: over 1,5 w I poł., over 3,5 oraz rożne over 11,5.
Do tego spróbuej over 1,5 gola CCM po fajnym kursie ok. 3.
Szczerze jednak powiem, że nie jestem do końca przekonany, że będzie to overowy mecz, ale jednak spróbuję.
Powodzenia! :)
Niestety mało dziś goli w Australii, ale na szczęście rożne weszły więc jakoś ten bilans zysków i strat z tego meczu się wyrównał.
Następne mecze już w środę więc do usłyszenia za dwa dni. Pozdro! :cool:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos środy, mamy 2 spotkania:
Wellington Phoenix vs Melbourne Victory i Perth Glory vs Sydney FC.
Dla mnie niby łatwym meczem jest pojedynek w Wollongong. Nix wracają "do domu" wkurzeni po remisie z Roar (ten mecz był w Newcastle). Znowu mieli pecha, Ufuk Talay to chyba miał serię mikrozawałów, bo ugrali tylko punkt w kuriozalnych okolicznościach. Tak że motywacja jest, tym bardziej że play - offy odjeżdżają.
Big V przyjedzie w jeszcze gorszych nastrojach. Z Redsami nawet prowadzili, wydawało się że coś drgnęło ale dostali 3 gongi i znowu dół. Nie wiem czy ta przerwa (odwołane mecz z Sky Blues) im pomogła. Co może ich uratować oprócz niezłego h2h i tego, że nikt już na nich nie liczy? Modlitwa, Pan Li, a może mega fart? Ja nie wiem... Tak, czy siak za miedziaka zaryzykuję 1 po @ 1,75 choć przyznaję, ze kurs nie powala.
A w drugim meczu? Jak dla mnie wszystko może się zdarzyć, Sydney broni (sic!) 6 pozycji, Glory na pewno się zepnie, ja pre odpuszczam. GL...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Jutrzejszy mecz Glory z Sydney bedzie berdzo ciekawy ze wzgledu na,,,,,No wlasnie Sydney 6 plac w tabeli trzeba zaczac grac bo jak na majstra to lipnie wygladaja ale jest i Glory chcac nie chca musza sie otworzyc bo ten mecz w pape i top 6 bardzo sie oddali,a jak sie otworza to klatwa aborygena ich moze szybko dopasc z ta obrona wniosek moze byc jeden bedzie overowo,H2H to historia ten sezon jest inny jest coronowy moj typ Glory ov 1.5 ,btts.i ov 2.5 mecz....Pan Li ma katar kaszel i jest na kwarantanie!!!!!!!!!!reszta live niestety tylko btts na reszta Glory zawodzi w tym sezonie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Siemanko :)

Lubię egzotyczne ligi piłkarskie (Białoruś, Chiny) i czasami zerkam też w stronę Australii, także na Wasze wpisy, bo nie sposób uniknąć tego żywego działu na Forum, ale do rzeczy. Jutro pojawiło się trochę więcej czasu, aby od rana emocjonować się meczami u Kangurów i jak coś gram to zazwyczaj te wydarzenia, które mogę obejrzeć. Spróbuje dubla:

Wellington Phoenix vs Melbourne Victory: 1 @1.70 ✅
Perth Glory vs Sydney FC: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.65 ✅
AKO Superbet @2.80 ✅


Goście zawodzą i każdy z nas o tym wie. Ja pamiętam jeszcze Victory jak na przełomie listopada/grudnia dzielnie wywalczyło awans z grupy z azjatyckiej LM, ale teraz to jest istny dramat. Zapewne się kiedyś przełamią, ale czy nastąpi to jutro? Ekipa ze stolicy Nowej Zelandii wraca na swoje śmiecie, gdzie radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio trzy spotkania bez porażki w tym jedna wygrana. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na rytm meczowy, ponieważ gospodarze rozegrali w przeciągu tygodnia dwa starcia, a przyjezdni ostatni pojedynek 10 dni temu. Przy takim dziwnym sezonie każda minuta spędzona na boisku jest ważna i wydaje mi się, że Wellington będzie bardziej wybiegane od rywala i pewne w swoich działaniach. Kurs na czystą jedynkę trochę niski, jak na ryzyko ale wierzę w faworytów.

Co do drugiego pojedynku liczę na rzuty rożne, które w Australii są często spotykane. Patrząc trochę na statystyki oraz na sytuacje obu klubów w tabeli, stawiam na wyrównane spotkanie do samego końca. Perth u siebie nie należy lekceważyć ich bilans na HBF Park w tej kampanii to dwie wygrane i jedna przegrana i uważam, że mistrz będzie się jednak męczył. Czeka nas interesujące starcie i liczę na ofensywne podejście obu ekip po komplet punktów. Trzeba powoli kolekcjonować oczka bo jednym play-offy uciekają, a drugim czołowe miejsce na koniec zasadniczego.

Edit. człowiek uczy się coś nowego Nix nie gra w Nowej Zelandii, ale podtrzymuje typ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Witam serdecznie! Ja spróbuję połaczyć oba dzisiejsze mecze w dubelkach za większą stawkę:
2x over 2,5 gola - kurs 2,51
2x over 9,5 rożnych - kurs 2,31

Do tego pewnie zagram live jakieś single na overy goli i rożnych w zależności od przebiegu meczów, ale to już rekreacyjnie za mniejsze stawki.

Powodzenia dziś!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wollongong po ht mamy 2-0 dla Nix, lecz ten wynik nie powinien im odbierać czujności. W doliczonym to Sail sam nie wie jak wybronił strzał gości. Lewe skrzydło też regularnie ogrywane. Na to trzeba zwrócić uwagę aby mój typ zakończył się happy endem. Ponadto do obrony Nix zawsze mam uwagi, lepszy zespół by ich wypunktował. Nawet Victory miało szanse... Śmiem twierdzi c że gdyby nie genialne podanie otwierającej Piscopo i szybki gol Hemeda mogłoby być znacznie gorzej... No ale nic, go Nix :)
Edit
Na razie wygląda, że posluchali rad z Lechistanu, bo mamy 4-0, a Victory (co nie dziwne) zgasło... Trener niestety do wymiany, on już z nimi nic nie zrobi. Jest też honorowa na 4-1...
Edit 2
Tak się też skończyło, barwy aborygenskie czerwono-białe, szczęśliwe dla Nix :) Ufuk pożegnał się z Brebnerem jakby to już był zywy trup. Może się mylę ale coś mi mówi, że za dlugo w Melbourne nie zabawi. Nie bylo farta, nie było ludzi Pana Li na VAR-ze, nie wiem, czy się modlili. Patrząc na wynik, to raczej nie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
Do góry Bottom