>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dodatkowo nie wykluczone jest to że Holder może pojechać jako rezerwa taktyczna (bo raczej nie jako Joker - nie wydaje mi się żeby Piraci przegrywali w meczu 10punktami), więc możliwy jest dodatkowy start.
W Anglii nie ma rezerw taktycznych poza jokerami, które buki liczą pojedynczo więc tutaj odpada możliwość 6 startów ale co do samego typu to nie krytykuję, bo może wejść. A ja się przyglądnąłem póki co jednemu typowi na to spotkanie:
Travis McGowan-Chris Holder| Travis +6,5 @ 2,10 Sportingbet⛔
Wiadomo, że różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest spora, a wręcz kolosalna. Travis z tego co wiem dopiero wchodzi sezon po kontuzji, a tutaj już taki mecz ważny. Dzisiaj pojedzie z rezerwy więc ma spokojnie 6 startów czyli już jeden więcej od Chrisa. Wiadomo, że dzisiaj Crispy nie będzie miał łatwo z Pawlickim, Emilem czy Kennettem więc jakoś w komplet nie wierzę ale nawet jak go zdobędzie to Travisowi potrzeba 9 punktów. Moim zdaniem spokojnie może to zdobyć, bo jego rywale rezerwowi to Kyle Newman, Nick Morris i Renat Gafurov. Dwaj pierwsi to zawodnicy lekko mówiąc słabi, a Renat zazwyczaj dobrze sobie radzi jedynie u siebie więc tutaj też może punktów Travisowi nie zabrać. Myślę, że koło 7-8 punktów dzisiaj Australijczyk przywiezie, więc Chrisowi potrzeba jednej porażki, która myślę, że się przydarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W Anglii nie ma rezerw taktycznych poza jokerami, które buki liczą pojedynczo więc tutaj odpada możliwość 6 startów
Nie ma? proszę, kilka już lat oglądam Elite League w PS a nie zauważyłem tego :grin:
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W Anglii nie ma rezerw taktycznych poza jokerami, które buki liczą pojedynczo więc tutaj odpada możliwość 6 startów ale co do samego typu to nie krytykuję, bo może wejść. A ja się przyglądnąłem póki co jednemu typowi na to spotkanie:
Travis McGowan-Chris Holder| Travis +6,5 @ 2,10 Sportingbet
Wiadomo, że różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest spora, a wręcz kolosalna. Travis z tego co wiem dopiero wchodzi sezon po kontuzji, a tutaj już taki mecz ważny. Dzisiaj pojedzie z rezerwy więc ma spokojnie 6 startów czyli już jeden więcej od Chrisa. Wiadomo, że dzisiaj Crispy nie będzie miał łatwo z Pawlickim, Emilem czy Kennettem więc jakoś w komplet nie wierzę ale nawet jak go zdobędzie to Travisowi potrzeba 9 punktów. Moim zdaniem spokojnie może to zdobyć, bo jego rywale rezerwowi to Kyle Newman, Nick Morris i Renat Gafurov. Dwaj pierwsi to zawodnicy lekko mówiąc słabi, a Renat zazwyczaj dobrze sobie radzi jedynie u siebie więc tutaj też może punktów Travisowi nie zabrać. Myślę, że koło 7-8 punktów dzisiaj Australijczyk przywiezie, więc Chrisowi potrzeba jednej porażki, która myślę, że się przydarzy.
gdzie widzisz te 6 startów? wg mnie to może nawet nie mieć czterech, bo Nick Morris ostatnio bardzo fajnie pojechał, komplementy ze strony Alluna Rossitera niebezpodstawne:
“I know there was some criticism with bringing (Tyson) Burmeister in to guest, but he rode really well too, and yet again we saw a very mature performance by Nick Morris. He uses his head, thinks about it and has a bit of aggression about him at the starts.
Wg mnie peffa, ale w drugą stronę - do Gafurowa mu daleko, jest słabszy od Morrisa czyli traci punkty w 2 biegu, a w pojedynku z zawodnikami 1-5 nie ma najmniejszych szans.

P.Hougaard +4,5 - N.Pedersen 1 @ 2,10 Sportingbet Na początek typ na jeźdźca Belle Vue Aces. Patrick jeździ w parze z Charlie Gjedde może na nim tracić punkty ale młody Duńczyk jest jednym z liderów zespołu i jeśli miejscowi liczą na zwycięstwo on poprostu nie może zawieść. Nicki w Anglii bardzo często przepuszcza przed siebie kolegów z zespołu, jeździ w parze z Linusem Sundstroem i bardzo często właśnie go puszcza przed siebie dodatkowo punkty może tracić na Harrisie i Schleinie. Do tego handicap 5 punktów więc nie powinno być źle.
Może i tak, ale weź pod uwagę, że Nicki ma pewne 5 startów i w tym sezonie nie zawodzi włodarzy Peterborough. Sundstrom na wyjazdach nie prezentuje się już tak dobrze, na własnym torze ma opanowane do perfekcji starty i tylko wtedy Nicki przepuszcza młodego Linusa. Tutaj nie powinno być takich przypadków, bo mecz będzie na styku. Paddy bez błysków po kontuzji i do tego jazda w parze z nieobliczalnym Gjedde, który na własnym owalu radzI sobie jednak z reguły bardzo dobrze, co nie wróży Duńczykowi za dużej zdobyczy punktowej.

Wybaczcie, że tylko krytykuje Wasze typy, a sam nic nie podaje, ale odpuściłem granie na dziś całkowicie, pozdro!
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Ja na dzisiaj jeszcze widzę z Knockout Cup:

Ty Proctor (+1) vs Lucas Dryml 1 @1,7 bet365
Lucas dobrze jeździ tylko na torze w Eastbourn, natomiast na wyjazdach strasznie cieniuje. Proctor u siebie w miare sobie radzi i z +1 to bardzo prawdobodobny typ. Jednak i tak powodzenie tego upatruje bardziej w słabej postawie Czecha, niż przebłysków Australijczyka.
Bjarne Pedersen Powyżej 9 pkt @1,83 bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja na dzisiaj jeszcze widzę z Knockout Cup:

Ty Proctor (+1) vs Lucas Dryml 1 @1,7 bet365
Lucas dobrze jeździ tylko na torze w Eastbourn, natomiast na wyjazdach strasznie cieniuje. Proctor u siebie w miare sobie radzi i z +1 to bardzo prawdobodobny typ. Jednak i tak powodzenie tego upatruje bardziej w słabej postawie Czecha, niż przebłysków Australijczyka.
Ale jak patrzyłem na speedwayupdates.co.uk to za Simona Gustafssona jest dzisiaj ZZ więc Lukas się może na dodatkowy bieg załapie, a Ty też tracić będzie sporo na Fredzie więc typ moim zdaniem ryzykowny.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Richardson over 10.5 @ 1.72 Tobet
grać póki linia taka.
Lee jedzie 6 razy czyli wystarczy mu 222221 wg mnie bardzo realne! Nawet widzę wyższy próg w jego wykonaniu, bo Nieminen słabiutki na torze w Poole także nie ma kto mu zabierać punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy Ward zdąży się wykurowac na dzisiejszy mecz z Lakeside po tym wypadku z poniedziałku?
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Pewnie może nawet Holder bo bet365 wystawiło na niego linie w wysokości 15 punktów a tego nie przekroczy w 5 startach
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
ok to pewnie zagram Poole -8,5 bo Holder Gafurov Watt i Havelock powinni przynajmniej z 8 punktów zdobyc jadąc z ZZ. także się zastanawiam żeby grac King&#39;s Lynn z HC. Co wy na to?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Z siłki wróciłem także na szybko, bo mecze zaraz!
Andersson pojedzie na z/z na pewno, a Havelock raczej nie. To minus 8.5 pkt darowałbym sobie na Poole bo niewiadomymi są Bondarenko i Nilsson czyli rezerwowi w obu obozach.
Skłaniałbym się prędzej ku handi na Gwiazdki, którzy u siebie są niesamowicie mocni, cała siódemka na wysokim poziomie, a Eastbourne na wyjazdach nie bardzo coś może wygrać...

W moim temacie z typami zaraz pojawi się to co na dziś zagrałem.
o tutaj &gt; http://forum.bukmacherskie.com/f35/feekus-dzieli-sie-zyskiem-zaczynam-61064-2.html#post2331872
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
A ja akurat zagrałem dodatnie handi na Orłów. Ostatnio ładnie pokazali się przeciwko Wilkom i teraz liczę też na dobry występ. W tym sezonie Orły na wyjazdach tylko 3 razy miały -11 i więcej i teraz liczę też, że się zakręcą koło tych 40 punktów. Fakt, że Gwiazdki mają mocny team ale wśród Orłów mamy chociażby Drymla, który nie dawno jeździł tam podczas DPŚ i spisywał się jako jedyny z Czechów dobrze. Kurs na dodatnie handi wynosi 1,925 w SB.
Davey Watt-Piotr Świderski| Watt -3,5 @ 1,75 SB✅
Ładny kurs na kangura. U siebie jedzie więc spodziewam się, że dzisiaj pojedzie te 6 razy. Ma swoje 4 biegi plus nominowany i ZZ. Myślę, że cztery punkty przewagi nad Świderem to nie jest tak trudne zadanie dla Watta. Świder dzisiaj też raczej 5 razy pojedzie, bo ma ZZ i swoje starty ale czy pojedzie w nominowanym to już tego taki pewny bym nie był. Poza tym Świder na wyjazdach spisuję się cienko, a przy mocnym kangurze u siebie raczej szans nie ma.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
2 spotkania dziś, ale opisze tylko swój typ, bo na siłke trzeba lecieć.
Bet365 daje bardzo interesujący bet:
Kylmakorpi -2 vs Ben Barker +2 @ 2.1
Dlaczego tak? Fin w wysokiej formie ostatnio, dobry występ wczoraj z niezwykle mocnymi Gwiazdkami oraz z Wilkami kilka dni temu. Wyjazdowa forma wygląda bardzo równo i obiecująco. Dziś podróż do beniaminka, który rozczarowuje po całości. Joonas wystąpi na 99% 6-krotnie czyli 4 starty własne, 1 w ramach z/z za SG i 1 w biegu nominowanym (ciężko upatrywać inną parę do 15ego biegu niż Bjarne i Joonas). Tyle okazji powinno wystarczyć do zgromadzenia 12-13 oczek.
Dlaczego nie na Barkera? jedzie z pozycji nr 4 co daje mu teoretycznie jeden bieg łatwiejszy, aleee.... prowadzącym jego parę będzie Daniel Nermark - nieobliczalny zawodnik. Potrafi zrobić komplet, a potrafi rozczarować. W Szwecji Daniel bardzo dobry występ i liczę na jego powtórkę dziś, a co za tym idzie urwanie punktów Barkerowi. Jest jeszcze jedno ale - BB powinien mieć te teoretyczne słabsze pola, gdyż nie jest prowadzącym pary. W drużynie Niedźwiadków każdy z pozycji 1-5 może jechać w wyścigu nominowanym - niezwykle równa i nieobliczalna drużyna. Ben od jakichś 2 miesięcy nie wykręcił w Elite League dwucyfrowki i nic nie wskazuje na to, że dziś ma się to zmienić i jechać w najmocniej obsadzonym wyścigu nr 15.
2 starty więcej dla Fina to bardzo kusząca perspektywa, a handicap 2pkt powinien być pokryty. Kurs 2.1 zachęca, zatem i ja zachęcam do zagrania tego typu! ????
 
F 0

fachman

Użytkownik
Wejde w watek silnym akcentem. Jesli dobrze licze to bukmacherzy sprezentowali dzisiaj zuzlowego surebeta.
Birmingham - Eastbourne
Unibet
1: 1,72
x: 15,99
2: 2,15
Tobet
1: 1,45
x: 18
2: 2,8

Co daje zysk 0,59%. Surebety w zuzlu czesto sie nie zdarzaja.
Unibet chyba mocno przesadzil z kursem na Birmingham. Brummies maja zdecydowanie lepsza rezerwe: Ostergaard - Vising przeciwko Woodward - Lahti. Dodatkowo Eastbourne oslabione brakiem Gustafssona za ktorego jechac moze kazdy poza Bjarne Pedersenem. Co prawda ostatni mecz u siebie Brummies przegrali (vs Lakeside), ale jechali bez Barkera, ktory mial mecz w nizszej lidze. W tym sezonie Barker to najskuteczniejszy zawodnik Brummies. Typ: Birmingham - Eastbourne, 1: 1,72 Unibet , na pewno warty uwagi
Drugi typ:
Richardson over 10,5 Tobet
Richardson przez 3 sezony byl zawodnikiem Swindon. W tym roku na tym torze startowal dwukrotnie:
30/06
3,3,3,3,3,0 = 15
07/04
3,3,4!,2,2 = 14
Tak wiec te 11 punktow powinien spokojnie zrobic. Stars pojada bez Bjerre, w jego miejsce Schlein jako gosc. To powinno znacznie ulatwic zadanie Richardsonowi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No jeszcze trochę czasu mam to dzisiaj biorę zdecydowanie Młoty. Skład na dzisiaj naprawdę ciekawy. Richardson, Ljung, Joonas Kylmakorpi czy zzetka za Świderskiego. Najbardziej jednak nad rywalami mają przewagę na pozycjach rezerwowych. Kim Nilsson i Robert Mear nie powinni mieć najmniejszych problemów z objechaniem Lawsona i Nelsona. Tutaj upatruję największą szansę dla gospodarzy. Wśród Panter mamy jako gościa Pikeja i to on wraz z Linusem i Batchelorem powinni prowadzić gości. Polacy jakoś dzisiaj nie powinni odegrać zbyt wielkich roli. Mi się wydaję, że to Młoty dzisiaj wyglądają na zdecydowanego faworyta tego meczu, gdyż u siebie żaden z tych zawodników nie powinien zawieźć. Również liczę na gościa Kylmakorpiego, który zrobił wczoraj komplet w barwach Eastbourne i dzisiaj też liczę na podtrzymanie tej formy. Za Świdera jadą z tego co wiem wszyscy więc pełne ZZ to moim zdaniem lepsza opcja niż miałby jechać Polak. Handicapy dość spore ale myślę, że warto pograć na gospodarzy.
Lakeside -11 @ 1,90 Bet365✅
Lakeside -11,5 @ 1,72 Tobet✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dzisiaj ciekawe 2 mecze do obstawienia.
Ja w obu jestem przekonany, że gospodarze powinni wygrać, Asy jadą w mocnym składzie, do tego rywale bez Emila, a taki Fisher czy Larsen na wyjazdach zazwyczaj zawodzą... sam Kennett i Pawlicki to za mało, na Harrisa, Gjedde czy Schleina.
Co do drugiego meczu wiadomo Wilki = Lindgren, Karlsson i Tai. Proctor u siebie swoje też potrafi zrobić. Rywale Z/Z za Świderskiego i tu mnie ciekawi czy wszyscy mogą za niego jechać ?
Expekt daje over 9,5 po 2.0 na Lee Richardssona, jeżeli wszyscy mogą za niego jechać to Lee minimum 5 występów dziś, a może i 6 co przy takiej granicy jest na luzie do przekroczenia. No ale jednak 9,5 taka niska wydaje się jakby on nie mógł jechać.
Lakeside na wyjazdach prezentuje się kiepsko, nie dawno baty od Asów, a do tego Kauko Nieminen zamiast Robsona co jest jednak stratą patrząc na jazdę Fina na wyjazdach.
Kusi mnie ten over 9,5 pkt jeżeli Lee może jechać jako Z/Z , a jeżeli nie to dubel na gospodarzy co da kurs 1.76 w Expekt.
Czekam na jakieś więcej informacji.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Belle Vue Aces -6,5 - Coventry Bees 1 @ 1,80 unibet ⛔ 45-45 Hougaard, Harris :spokodfhgfh:
Dzisiaj jeden typ z Elit League. Stawiam dzisiaj na Belle Vue, asy bardzo mocne na własnym torze. Ich skład również prezentuje się bardzo dobrze na tle dzisiejszego rywala z Coventry. Dwóch bardzo dobrze jeżdżących w tym sezonie liderów czyli Schlein i Harris. Bardzo mocna i groźna dla każdego rywala druga para Charlie Gjedde - Patrick Hougaard. Oraz nieźle radzący sobie z pozycji rezerwowej Kling. Goście dzisiaj osłabieni brakiem Emila Sajfutdinowa który ma jutro mecz ligowy w Rosji, jednak będzie stosowana za niego rezerwa Z/Z. W pszczołach widzę tylko dwóch liderów czyli Edward Kennett oraz Przemysław Pawlicki. Larsen i Fisher na wyjazdach prezentują się słabo. Rezerwowi też nie zachwycają i będą tracili punkty z miejscowymi. Wątpię aby dwójka zawodników mogła trzymać wynik tak więc decyduję się na ujemne handi na Asów.
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Dzisiaj ciekawe 2 mecze do obstawienia.


Co do drugiego meczu wiadomo Wilki = Lindgren, Karlsson i Tai. Proctor u siebie swoje też potrafi zrobić. Rywale Z/Z za Świderskiego i tu mnie ciekawi czy wszyscy mogą za niego jechać ?

Expekt daje over 9,5 po 2.0 na Lee Richardssona, jeżeli wszyscy mogą za niego jechać to Lee minimum 5 występów dziś, a może i 6 co przy takiej granicy jest na luzie do przekroczenia. No ale jednak 9,5 taka niska wydaje się jakby on nie mógł jechać.


Kusi mnie ten over 9,5 pkt jeżeli Lee może jechać jako Z/Z , a jeżeli nie to dubel na gospodarzy co da kurs 1.76 w Expekt.
R/r jest stosowane za Świderskiego, a nie za Adama Shieldsa (w jego miejsce B.Barker) więc nie ma mowy o tym by pojechał Lee 6 razy. Po za tym ciężko będzie mu wygrywać z Fredką (najwyższa średnia EL) czy PK, którzy u siebie są mega mocni. Linia 9,5 wg mnie prawidłowo ustawiona.

Ja tam pograłem -5,5 @ 1,72 w tobet niestety już poleciało na 1,65 więc dokładam zwycięstwo Asów co daje kurs @2,1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom