>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Na dzisiaj przewidziane są również dwa spotkania w lidze angielskiej. Nie bez przyczyny napisałem &quot;przewidziane&quot;, bowiem w obu przypadkach aura może pogodzić żużlowców. Zarówno dla Coventry jak i Poole prognozy nie są sprzyjające:

Rozegranie obu spotkań stoi pod znakiem zapytania, choć wydaje się, że w hrabstwie West Midlands spotkanie pomiędzy &quot;Pszczółkami&quot; a &quot;Panterami&quot; powinno się odbyć. Podaję awizowane składy na te mecze (nie powinno się nic zmienić)

Poole Pirates
: Chris Holder, Dennis Andersson, Davey Watt, Jason Doyle, Darcy Ward, Kyle Newman, Renat Gafurow.
King&#39;s Lynn Stars: Kenneth Bjerre, Tomas Topinka, Mads Korneliussen, Oliver Allen, Niels Kristian Iversen, Filip Sitera, Lasse Bjerre.
Coventry Bees: Emil Sajfudtinow, Ryan Fisher, Kenni Larsen, Przemysław Pawlicki, Edward Kennett, Nick Morris, Josh Auty.
Peterborough Panthers: Nicki Pedersen, Linus Sundstroem, Norbert Kościuch, Troy Batchelor, Krzysztof Buczkowski, Taylor Poole, Richard Lawson.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wielki debiut Emila w Coventry okazał się trochę niewypałem, bo Rosjanin w 5 biegach przeciwko King&#39;s Lynn zdobył &quot;aż&quot; 7 punktów, wygrywając tylko jeden bieg. Co prawda w paru wyjazdowych meczach Sajfutdinov pokazał, że potrafi skutecznie jeździć na wyspach, ale dziś czeka go i jego kolegów nie takie łatwe zadanie pokonania Panter. Niepokonana u siebie ekipa z Peterborough przyjeżdża do Coventry z zamiarem wywalczenia przynajmniej jednego &quot;oczka&quot; i myślę, że są na to szanse. Stąd też hc +11 uznałem za dobry typ. Oczywiście widoczna od razu jest słabość gości na dość ważnych pozycjach rezerw, ale szczerze mówiąc gospodarze jadący bez Kildemanda, który zaliczył ostatnio świetny debiut, także nie mają zbytnio kim tam straszyć. Bez wątpienia mocni są u siebie Pawlicki, Larsen i Kennett, ale uważam, że i goście mają kim powalczyć. Nicki, mający trochę luźny stosunek do jazdy na wyspach, na pojedynki z Emilem (tak jak ostatnio z Wardem :]) na pewno się zmobilizuje. Dalej mamy bardzo przyzwoicie jeżdżącego Sundstroma i naszego Norbiego, który parę punkcików tez może dorzucić. Bez dwóch zdań w formie jest Batchelor, który we wszystkich ligach spisuje się jak na razie znakomicie. Na koniec Buczek, który jest wrzucony na głęboką wodę, bo jadąc z &quot;piątki&quot; nie jest łatwo zdobywać dużo punktów, ale mam nadzieję, że dorzuci kilka cennych &quot;oczek&quot;. Generalnie rzecz biorąc szanse na obronę hc widzę duże, szczególnie, że w zanadrzu są dwa jokery, które mogą okazać się zbawienne.
Jeśli chodzi o hc to lepszą ofertę wystawił SB, który dał +12 po 1,95, ale że ja zagrałem w bet365 to wpisuję to +11 od nich.
Coventry Bees - Peterborough Panthers - Peterborough Panthers +11 # 2,00 bet365 ✅ (42-50)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
peffunia na dziś się zapowiada w Elite League..
Birmingham vs Wolverhampton @ 1.45
Dlaczego? w poniedziałek bodajże Wilki jechały u siebie i wygrały z problemami (46:43), mimo fatalnego spotkania Nermarka i Vissinga. Dziś Niedźwiadki mają atut własnego toru na którym (jak niemal na wszystkich spotkaniach wyjazdowych) Wilki punktują bardzo mizernie. Pozwole sobie zacytować wypowiedź usera z anglojęzycznego forum odnośnie postawy gości na obczyźnie..
Tai is riding well at present but so far he has only scored 27 pts from 17 races away from Monmore Green and the next best Wolf on the travels is Ricky Wells with 38 pts from 34 starts !! .... Ty (29 from 32) and Ludvig (21 from 30) havent scored the points required from second strings and sadly unless this changes it looks like one point is the best Wolves can really hope for as Edward Kennett was brilliant for Coventry at Brum a month or so ago and possibly in better form than KK. ... In the same meeting, Ty Proctor did ride well for Coventry though.
Rezerwy i druga linia zdecydowanie na korzyść Brummies, Tai nie będzie punktował jak na własnym obiekcie - będą tu problemy czy z Barkerem, czy z Kennetem, czy z Kingiem. Nermark pojedzie swoje i nawet handi są miejscowi dziś pokryć, ale wybrałem wariant bardziej bezpieczny.
GRAĆ, GRAĆ, GRAĆ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja tylko Peterborough mocno gram, 1.32 daje Tobet. Obecność w składzie Lakeside Holdera aż tak podnosi kurs? Ja się bardzo cieszę i chętnie skorzystam!! ???? Nie ma żadnych argumentów przemawiających za triumfem Młotków, a kurs jest niesamowicie wysoki do minimalnego ryzyka związanego z rozwojem meczu. Jeszcze fatalne rezerwy w postaci Neath&#39;a i Mear&#39;a w Lakeside utwierdzają mnie w przekonaniu, że Pantery tego spotkania nie mogą nie wygrać!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Miałem do dubla właśnie Eastbourne dorzucić, ale nie mam przekonania do Orzełków dlatego wolałem mocniej na same Panterki zagrać, bo widzę tylko i wyłącznie profit z tego spotkania. Handi 6.5 też powinno wejść bardzo lekko, ale ograniczę ryzyko i zagram tylko jedyneczkę ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to w unibecie jest 1,4 na Peterborough i do tego zachecaja 1,45 na Eastbourne chyba ze o czyms nie wiemy... ja sie zastanawiam nad grubym dubelkiem ale angielska mi sie kojarzy z odpuszczaniem i traktowaniem wyscigow jako treningow....
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
złe skojarzenia ;) o ile Eastbourne jest pewne awansu do play-off o tyle Peterborough musi wygrywać spotkania, gdyż mają duże braki w porównaniu z resztą ekip (spowodowane późniejszym dopuszczeniem do rozgrywek). Nie ma pewności, że zdążą rozegrać pełną rundę zasadniczą dlatego każdy mecz jadą na 120% co widać po każdym wyścigu Nickiego. Dorzucając do tego świetnego Troya, solidnego Buczka i Kościucha oraz błyskotliwego Linusa Sundstroma mamy drugą siłę w EL zaraz po Poole Pirates (w mojej opinii). Grać!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
krótko i na temat: 2 dzisiejsze spotkania..
King&#39;s Lynn vs Peterborough
Faworyt widoczny gołym okiem, miejscowi w pełnym składzie z całą watahą Duńczyków (bracia Bjerre, Puk i Mads) uzupełnieni kapitanem Olim Allenem. Czeskie rezerwy w postaci Topinka i Sitera. Na przeciwko nim Pantery, które jak do tej pory jadą bardzo przyzwoicie. Dziś bez Linusa Sundstroma (za niego z/z) co jest dużym osłabieniem. Norbi i Buczek nie powinni być tak mocni jak zwykle w tym spotkaniu wyjazdowym. Ciekawe jest jak pojedzie Kozzi, który gościnnie wystąpi za Gomólskiego. Teoretycznie zawsze dobrze sobie radził na torze Gwiazdek, ale czy da dziś z siebie wszystko? Czy to wystarczy żeby wygrać mecz? Wg mnie nie i tu mamy bardzo fajny kurs 1.33 na miejscowych!
Dorzucimy do czegoś to 1.33? mam pomysła!
Belle Vue - Wolverhampton
Asy z dwojgiem liderów Bomberem i RooBoy&#39;em. Skład uzupełniają Cook, Gjedde i Paddy. Charlie miał niemiły wypadek niedawno, spłonął mu garaż (czy tam jakaś eksplozja była, nie pamiętam dokładnie), jakieś tam części od motocykla i dokumenty przepadły i sam mówił w wywiadzie, że ciężko będzie mu wozić tyle oczek co przed tym przykrym zdarzeniem. Paddy ciągle nie może dojść na 100% do siebie po tej kontuzji. Na rezerwie słabiutki Kyle Howarth, który zastąpi zakontraktowanego i kontuzjowanego niedawno Borysa Miturskiego (?? dziwny ruch włodarzy klubu). Vis a vis miejscowych zobaczymy niesamowitego Lindgrena, PiKeja oraz Tajskiego. Ta trójka wg mnie gwarantuje 35 oczek spokojnie. Dodając do tego Ty Proctora mamy koło czterdziestki. Skład uzupełniają debiutujący w barwach Wilków Grieves oraz Aarnio i słabiutki Tyron Burmeister. Nie potrafię zrozumieć odwołania Wellsa, który zawsze kapitalnie sobie radził na torze w Belle Vue. Niemniej jednak ta ekipa jest w stanie powalczyć jak równy z równym i nie stoją w moich oczach na straconej pozycji. Tobet daje nieco zawyżoną linię handicapu 10.5 czyli dubelek skompletowany!!
King&#39;s Lynn @ 1.33
Wolves +10.5 @ 1.68
AKO 2.23
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Typ: Fredrik Lindgren Powyżej 11 ⛔ 11+1...
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 8j
Przed Wilkami ciężkie zadanie. Drużyna Belle Vue bardzo dobrze spisuje się u siebie. Czterech zawodników ma średnią powyżej 2pkt na bieg na swoim torze. Lindgren jako lider zespołu będzie musiał punktować, jest też głównym kandydatem do jokera. Jadąc w ramach takiego manewru taktycznego zdobył w tym sezonie już 16 pkt. To ukazuje, że Wolverhampton w trudnych sytuacjach stawiają na Szweda. Zdobycie 12 punktów w zakładam, że sześciu startach nie powinno być dla niego problemem.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja rekreacyjnie zagrałem tak:
Peterborough +6,5 @1,85
Tobet
Wiadomo,że faworyt to gospodarze. Pantery z Z/Z co może okazać się zarówno osłabieniem jak i wzmocnieniem. Nie do końca wiem czy każdy może jechać jako Z/Z? Bo jeśli tak to Pedersen i Batchelor plus Buczek mogą spokojnie jako Z/Z zaskoczyć i zdobyć więcej punktów niż sam Sundstroem. Myślę,że warto pograć to. U gospodarzy wiadomo:lider Bjerre,dobry Iversen. Reszta zespołu nie powala na kolana swą jazdą więc może Pantery powalczą?!
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Typ: Birmingham Brummies vs The Lakeside Hammers + Swindon Robins vs Eastbourne Eagles ⛔
Ako: 1,61
Buk: sportingbet
Stawka: 10j
The Lakeside Hammers i Eastoubne Eagles to tak zwane home teamy. Świetnie się spisują na własnym torze, za to są nieporadni na wyjazdach. Dzisiaj właśnie przyjdzie im jeździć na wyjeździe więc nie pozostaje nic innego jak grać na gospodarzy w obu meczach. Ponadto w drużynie The Lakeside zabraknie Adama Shieldsa, Z/Z z pewnością nie zrekompensuje jego nieobecności, ponieważ jest on ważnym ogniwem w drużynie. W drugim meczu u gospodarzy pod numerem 6 wystąpi gościnnie Ricky Kling z Belle Vue, co jest dodatkowym plusem dla ekipy Swindon Robins.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zawsze sobie powtarzam,że nie gram już tej &quot;wsiowej&quot; ligi,ale znów się skusiłem:
Ward-Sajfutdinow 2@2,00
Tobet
Jak na ligę angielską dziś w Coventry całkiem niezłe zawody się zapowiadają.Emil,Przemek Pawlicki i Kennett kontra Ward,Holder i reszta Piratów.
Emil jak na razie nie bardzo radzi sobie na torze swego zespołu,Ward natomiast najskuteczniejszy w całej lidze. Stąd też pewnie jest faworytem według buków. Ja widzę to trochę inaczej. Emil odpoczął w weekend,Darcy jechał w sobotę. Emil jest po prostu lepszym zawodnikiem. Jedyne co według mnie działa na korzyść Kangura to fakt znajomości realiów tamtej ligi,torów. Po takim kursie warto pograć, pojedynek dwóch IMŚJ zawsze jest prestiżowy. Dziś jest szansa na 3 ich pojedynki,myślę że Emil da radę.;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dziś przyglądnąłem się meczowi Coventry-Poole. I takie oto mam typy na to spotkanie:

C.Holder over 11,5 punktów @ 2
- Chrispy na wyspach bardzo dobrze jeździ. Na wyjazdach jego średnia nie jest dużo gorsza od tej z meczów domowych. W ekipie gospodarzy widzę tylko dwóch zawodników którzy mogą z nim wygrać bieg: Emil i Pawlicki. A jeżeli nawet z każdym z nich przegra jeden bieg to i tak będzie miał 13 punktów. Dodatkowo nie wykluczone jest to że Holder może pojechać jako rezerwa taktyczna (bo raczej nie jako Joker - nie wydaje mi się żeby Piraci przegrywali w meczu 10punktami), więc możliwy jest dodatkowy start.
E.Saifutdinow under 10,5 punktów @ 1,90 - to będzie dopiero drugi mecz Emila na torze w Coventry. W pierwszym nie zachwycił, tylko 7+2 i to ze słabszym rywalem niż Poole, z King&#39;s Lynn. Emila czeka zapoznawanie się z realiami angielskiej ligi. Dodatkowo myślę że podczas wyścigów czy to z Holderem czy z Wardem zaliczy jakiś uślizg, bo znany jest z tego że czasami jest za bardzo ambitny i za bardzo wierzy w swoje umiejętności.
Poole (+2,5) @ 1,85 - w pierwszym meczu tych drużyn Poole wysoko wygrało na swoim torze 55-31. Co prawda Coventry jeździło jeszcze wtedy bez Sajfutdinowa, a za Pawlickiego stosowane było ZZ. Jednak wydaje mi się że dzisiaj będzie to wyrównany mecz a Poole nie pozwoli sobie odjechać na więcej niż 2 punkty. Piraci w każdej parze mają zawodnika (Holder, Ward, Watt), który może wygrywać wyścigi a ten słabszy z pary też może to jedno oczko w biegu przywieźć. Dużo będzie zależeć w tym meczu od formy Fishera, bo ostatnio uzbierał komplet w meczu ze Swindon. Ogólnie wg mnie faworytem w tym meczu są goście z racji tego że mają chyba najbardziej wyrównany skład z całej ligi, jednak buki w roli faworyta stawiają Pszczoły. Jak będzie, okaże się ok 22.30. Transmisję z tego meczu przeprowadzi Polsat Sport od 20.30.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Taka fajna oferta na Elit League a ja nie mam żadnej poważnej kasy w bukach.
P.Hougaard +4,5 - N.Pedersen 1 @ 2,10 Sportingbet ✅ 4-5
Na początek typ na jeźdźca Belle Vue Aces. Patrick jeździ w parze z Charlie Gjedde może na nim tracić punkty ale młody Duńczyk jest jednym z liderów zespołu i jeśli miejscowi liczą na zwycięstwo on poprostu nie może zawieść. Nicki w Anglii bardzo często przepuszcza przed siebie kolegów z zespołu, jeździ w parze z Linusem Sundstroem i bardzo często właśnie go puszcza przed siebie dodatkowo punkty może tracić na Harrisie i Schleinie. Do tego handicap 5 punktów więc nie powinno być źle.
Przemek Pawlicki powyżej 8 @ 2,37 bet365 ✅ 9
Pszczoły dzisiaj podejmują najlepszą ekipę Elit League czyli Piratów z Poole. Ciekawy mecz w którym kluczową rolę może odegrać młody Pilanin. Jeśli Przemek zapunktuje na wysokim poziomie to miejscowi mogą to spotkanie wygrać. Jeśli z kolei zawiedzie to Piraci mogą roztrzaskać w pył gospodarzy. Nie wiem czy słyszeliście ale po parku maszyn w Pile chodzi plota że Piotr Pawlicki podpisze kontrakt z Coventry także jeśli im się to uda to Play Offy będą ciekawe.
Ricki Kling - Claus Vissing 1 @ 1,75 Bet365 ✅ 6-4
Pojedynek pomiędzy rezerwowymi Belle Vue i Peterborough Kling bardzo przyzwoicie jeździ na torze w Manchesterze do tego jedzie z pozycji rezerwowego więc teoretycznie ma proste biegi. Dzisiaj może odegrać kluczową rolę i bardzo solidnie zapunktować.
Za to kocham Elit League :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom