>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do Asów to w 100% zgadzam się z dawid.400 i sądzę, że dzisiaj nie powinni mieć problemów z wygraniem z Pszczółkami. Tak jak on wspominał mamy dwóch liderów. No i właśnie pojedynek H2H pomiędzy nimi daje Tobet. Kurs na Przemka świetny, a jeszcze ma +0,5 handicapu. Pamiętajmy, że w statystykach meczów wyjazdowych Przemek ma wyższą średnią od Eda więc może i dzisiaj też zrobi wynik lepszy od niego albo przynajmniej taki sam. Myślę, że warto zagrać takie coś. Wszystko na to wskazuję, że dzisiaj pojadą razem 3 razy. Przemek raz jako ZZ za Emila, Ed jako ZZ i liczę, że obaj pojadą w ostatnim biegu razem więc mogą się aż 3 razy spotkać i ciekawe kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Kurs mi pasuję więc myślę, że lekko można spróbować.
Edward Kennett-Przemysław Pawlicki| Pawlicki (+0,5) @ 2,40 Tobet⛔
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dziś liczę na dobry występ ekipy Młotów. Wiadomo gospodarze to trójka znakomitych liderów, solidny Proctor i na tym się chyba kończy. W ekipie gości wystąpi dziś Kim Nilsson, który znakomicie radzi sobie w lidze angielskiej w tym sezonie. Myślę, że może to być klucz do dobrego wyniku Lekeside dzisiejszego wieczoru. Będzie startował z pozycji rezerwowego, pojedzie zapewne 7 razy. Wszyscy wiemy jak ważne w lidze angielskiej są rezerwy. Gospodarze zawodzą w tym sezonie głównie ze względu na brak wyrównanego składu. Przepaść między liderami a zawodnikami takimi jak Grieves, Burmeister, Wells jest ogromna. Wyżej wspomniana trójka musi wystartować łącznie 12 razy, co bardzo utrudni gospodarzom odskoczenia na większą liczbę punktów. Richardsson, Barker, Ljung i Nieminen powinni powalczyć z Proctorem, a kto wie, może i z liderami miejscowych. Wilki raczej zwycięża, ale myślę, że dzięki rezerwowym, ewentualnym jokerom i dysproporcjach w składzie miejscowych będzie to wygrana bardzo nieznaczna. A zatem:

Wolverhampton-Lekeside +8 2@1,83 Bet365

W drugim meczu liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy. Sam Pawlicki i Kennett to za mało. Gospodarze mają bardzo wyrównany skład. Dziś do ligi angielskiej wraca Ł.Jankowski. Myślę, że Asy wygrają +10. Polecam notomiast typ:

Belle Vue (-2) - Ceventry po 8 wyścigu 1@1,6 Bet365
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No ja ostatecznie pograłem dubla Asy + Wilki = 1,76. Handicapy też do wejścia, ale jakoś dzisiaj bezpieczniej, w końcu poniedziałek czyli dzień cudów w bukmacherce...
No to od 20:30 kibicujemy na Polsacie Sport trasmisja.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Belle Vue Aces – Coventry Bees (0-2) po 8 biegach 1 1,60 Bet365 ✅
Edward Kennett over 10 punktów 1,70 Bet365 ✅

Ciekawszy na pewno był by pojedynek między „Asami” i „Pszczołami” gdyby jechał Emil a tak znacznie siła gości maleje. Ale tutaj otwiera się szansa na over punktowy jednego z głównych liderów Bees czyli Kennetta. Edward pojedzie dzisiaj pewnie sześć razy i trudno mi sobie wyobrazić, że nie „wykręci” w tych 6 startach 11 oczek, przecież nawet nie musi wygrywać biegu by tą granice przeskoczyć.. Co do meczu, może być jedno strony ale wcale nie musi. Przemek, „Edzio”, Larsen czy McGowan to nie są wcale tacy chłopcy do bicia więc wiele może się zdarzyć. Ja jednak sądzę, że drużyna pod wodzą Rorego i Chrisa poradzi sobie i wygra spokojnie ale na wszelki wypadek gram zdarzenie, że będą wygrywać po ośmiu biegach minimum czterema punktami ;) chociaż twierdze, że handicap na całe spotkanie również powinien wejść..

edit // piękny ale i szczęśliwy come back.. ;) :cool:
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dziś liczę na dobry występ ekipy Młotów. Wiadomo gospodarze to trójka znakomitych liderów, solidny Proctor i na tym się chyba kończy. W ekipie gości wystąpi dziś Kim Nilsson, który znakomicie radzi sobie w lidze angielskiej w tym sezonie. Myślę, że może to być klucz do dobrego wyniku Lekeside dzisiejszego wieczoru. Będzie startował z pozycji rezerwowego, pojedzie zapewne 7 razy. Wszyscy wiemy jak ważne w lidze angielskiej są rezerwy. Gospodarze zawodzą w tym sezonie głównie ze względu na brak wyrównanego składu. Przepaść między liderami a zawodnikami takimi jak Grieves,
Nilsson wystąpił w Elite w tym sezonie 3 razy, a w Premier 9. W Elite świetne występy u siebie 2x po 13 pkt, na wyjeździe już tylko 8. W Premier nie zachwyca niczym specjalnym. Nie wątpliwie jest to wzmocnienie, ale myślę, że Wells jest w stanie z nim powalczyć.
Grieves wystąpił w 1 meczu i solidnie zapunktował bo 7 na wyjeździe. Więc nie wiem na czym opierasz, że między liderami, a nim jest przepaść, bo na pewno nie na formie, a chyba na nazwisku...
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Nilsson wystąpił w Elite w tym sezonie 3 razy, a w Premier 9. W Elite świetne występy u siebie 2x po 13 pkt, na wyjeździe już tylko 8. W Premier nie zachwyca niczym specjalnym. Nie wątpliwie jest to wzmocnienie, ale myślę, że Wells jest w stanie z nim powalczyć.

Grieves wystąpił w 1 meczu i solidnie zapunktował bo 7 na wyjeździe. Więc nie wiem na czym opierasz, że między liderami, a nim jest przepaść, bo na pewno nie na formie, a chyba na nazwisku...

Czyli 8 pkt na wyjeździe z Piratami uważasz za słaby wynik, a 7 pkt Grieves&#39;a to już występ solidny? Każdy ma prawo do swojej opinii. Mimo wszystko nadal uważam, że między Woffindenem, Karlssonem , Lindgrenem a Grievesem jest przepaść, a rywalizacja rezerw będzie na korzyść gości. Pozdro
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dlatego sportingbet uraczył nas promocją.
Bomber na 100% pojedzie 6 razy, Doyle tylko 4.

Handi -2.5 punkta i kurs 1.6 na Harrisa jest promocją niesamowitą!

Harris -2.5 vs Doyle +2.5 @ 1.6 Sportingbet
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
na 100% za PK jest ZZ czy to przypuszczenia ?
Wolves dealt a further below with injury to Peter Karlsson. R/R will cover. full details http://t.co/GZh7Eyj
Wolverhampton - C.Harris (guest), T.Proctor (4.79), R.Wells (3.94), T.Woffinden (7.47), Rider replacement for P.Karlsson (capt) (7.55), T.Burmeister (3.00) L.Lindgren (3.88) Team Manager Peter Adams
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Doyle w ostatnich meczach robił po 8-9 pkt spod &quot;4&quot;, dzisiaj jedzie z rezerwy więc kurs 1.60 to żadna promocja, tym bardziej że bomber ostatnio przywoził po 5 pkt. na mecz
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Doyle w ostatnich meczach robił po 8-9 pkt spod &quot;4&quot;, dzisiaj jedzie z rezerwy więc kurs 1.60 to żadna promocja, tym bardziej że bomber ostatnio przywoził po 5 pkt. na mecz __________________
dokładnie to chcialem pisac.
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
Chyba za bardzo się rozpędziliście z tymi 8-9 punktami Doyla. Jeśli nie śledzicie na bieżąco Elite Leauge to radzę nie zabierać głosu w tej sprawie. Ostatnie wyniki Doyla na torze Piratów:
* z Belle Vue 4 pkt
* z KnL 3 pkt
Jesli chodzi o wyjazdy jest jeszcze gorzej odpowiednio 2, 4, i 0 (wykluczenie i kontuzja).
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja nie wiem czy tak warto tego Chrisa grać. W poniedziałek i wczoraj pokazał, że jakoś zbyt dobrze to ostatnio nie jeździ. Dzisiaj może i ma 6 startów ale przy dobrych wiatrach, to i Doyle tak pojedzie, bo przecież jedzie jako rezerwowy. Poza tym na kim ma tracić punkty Doyle? Jedynie na partnerach z zespołu, a wśród gości to tylko Harris i Woffinden. Reszta moim zdaniem nie jest w stanie zbyt wiele zrobić. Jeśli pozostała czwórka zrobi te 10-15 punktów to już będzie dobrze. W dodatku nie wiadomo jak się Ward będzie po kontuzji czuł i może jego Doyle zastąpić. Ja tutaj żadnego value nie widzę na Bombera ale na Doyle&#39;a też nie będę grał. Zastanawiam się nad Wilkami +21,5. Załóżmy, że pojadą nawet bez jokerów to potrzeba im jedynie 35 punktów. Myślę, że tyle to ta szóstka jest w stanie zrobić, a przy jokerach to jeszcze mniej do roboty. Moim zdaniem handi godne uwagi.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
W poprzednim spotkaniu przy pełnym składzie Wilki przegrały różnicą 20pkt. Dziś nie jedzie ich najlepszy zawodnik, który jest jednocześnie najskuteczniejszy w całej lidze oraz P.Karlsson, który ma drugą średnią w zespole. Jest ZZ za niego, ale kto ma jechać? Woffinden na wyjazdach nie jest już tak samo pewny jak u siebie. Harris ostatnio nie zachwyca, w poprzednim swoim meczu na tym torze zdobył (F,2,2,1,1). Trzeci start weźmie pewnie Proctor, który tez na wyjazdach traci wiele ze swej wartości. Reszta składu to Wells, Burmeister i L.Lindgren. Ktoś wspominał o Jokerach, ale przy takim składzie gospodarzy nie jest wcale pewne, że Woffinden lub Harris przewiezie 6. Ja osobiście spodziewam się istnej masakry w tym meczu i zwycięstwa miejscowych w granicach 30pkt, a co za tym idzie gram handi ujemne na Piratów.
Poole (-21) @1,7 Bet365
Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie wykluczam, że dzisiaj Piraci wygrają wysoko tylko czy na pewno im się zechce? Dziwnie to brzmi ale moim zdaniem tacy zawodnicy jak Holder, który ostatnio ma sporo jazdy będzie chciał sobie pojechać luźniej. Ward jak mówiłem po kontuzji może mieć tak jak Pavlic czyli do któregoś momentu pojedzie, a potem mogą go zmieniać słabsi koledzy z rezerwy. Nie wiem czy tak będzie ale ja to unikam grania tak wielkich minusowych handi i jak już wolałbym zagrać na Wilków, którzy na jakiekolwiek punkty to raczej szans nie mają ale 35 punktów jest w ich zasięgu przy dobrej postawie dwóch liderów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Doyle +2,5 sportingbet - juz wszystko zostalo napisane. Harris bez formy, mimo dodatkowego startu powinien ledwo zrobic dwucyfrowke natomiast Doyle jadacy z rezerwy 8 punktow zdobedzie z latwoscia.
Poole -21,5 tobet - tak jak napisal kolega powyzej, dzisiaj jednostronny pojedynek w ktorym nawet joker nie bedziepotrzebny chyba zeby tylko uniknac blamazu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poole -21 - Wolverhampton 1 @ 1,90 sportingbet ⛔ 54-42 pokpili sprawę na początku spotkania
Będzie łomot, nie ma czasu by się rozpisywać ale Wilki jadą bez Lindgrena za którego jedzie ostatnio kompletnie bez formy Harris a za Karlssona będzie stosowane Z/Z. Szczerze mówiąc nie widzę żadnego zawodnika spośród gości który może nawiązać walkę z Piratami. Woffinden bardzo nierówny ostatnimi czasy może pojechać ładnie ale może również kompletnie zwalić mecz. Reszta zawodników będzie wąchać dymek. Gospodarze mają genialny skład jak na Anglię do zespołu wracają po kontuzji Darky Ward i Hefenbrock. Holder i Watt ostatnio bardzo dobrze na wyspach. Jeszcze raz to powtórzę będzie łomot bo innej opcji chyba nie ma. Dobry bet również over 11 Holdera ale ja wybieram tylko ujemne handi na Piratów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
lepszej okazji na przełamanie passy nie będzie - wg mnie zdecydowana promocja w Unibet!
Elite League
Birmingham vs Wolverhampton @ 1.3
Stawka 10/10

Birmingham -5.5 @ 1.72
Stawka 8/10

Kilka słów o typie, bo mam czas. Gospodarze jadą w pełnym składzie razem ze swoim liderem Benem Barkerem, którego często brakowało gdyż musiał jechać w Premier League. Dziś Niedźwiadki z Kasprzakiem, Kingiem i właśnie BB na czele jadą po 3 punkty. Lepszej okazji w tym sezonie z pewnością nie będzie. Goście bez swojej dwójki liderów - PK i Fredki. Za tego pierwszego jest z/z, za Lindgrena miał jechać Holder, ale ostatecznie wystąpi Watt. Wiadomo, że Davey nie gwarantuje takiej klasy co Crispy. Poza Nim i Taiem próżno szukać mocnych ogniw w ekipie przyjezdnych. Proctor słabiutki na wyjazdach, Wells bardzo kiepski, a każdy punkt Tysona Burmeistera to będzie święto. Nie mam złudzeń, że jeżeli aura nie zepsuje widowiska lub szereg wypadków losowych nie spadnie na beniaminka z Birmingham to spotkanie wygrają spokojnie 14-16 punktami. Linia zdecydowanie za niska, możliwe, że Unibet jeszcze nie wie, że Holdera zastąpi Watt co zdecydowanie zmienia postać rzeczy. Grać póki można, bo wzbogacenie się na wyciągnięcie ręki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom