>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jak już karny to czemu bez żółtej kartki??? Przecież w takiej sytuacji w takim razie musi być kartka, wedle interpretacji, że przerwał mu wślizgiem sytuacje potencjalną sam na sam. Bez sensu
Nie kumam piłki, nie mój świat, ale kartki tam się muszą sypnąć jeszcze. Atmosfera gęsta jak w remizie w szczebrzeszynach dolnych o 3.00 nad ranem.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Jak już karny to czemu bez żółtej kartki??? Przecież w takiej sytuacji w takim razie musi być kartka, wedle interpretacji, że przerwał mu wślizgiem sytuacje potencjalną sam na sam. Bez sensu
Bo teraz taka moda, że nie chcą karać podwójnie, jak widać ani w przypadku czerwa ani w przypadku żółtka. Swoją drogą Marciniak najpierw dobrze ocenił ale źle mu podpowiedzieli bo najpierw wskazał róg. Musi być over, a na Wembley oszust Brozovic też dostanie ;)
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Jak już karny to czemu bez żółtej kartki??? Przecież w takiej sytuacji w takim razie musi być kartka, wedle interpretacji, że przerwał mu wślizgiem sytuacje potencjalną sam na sam. Bez sensu
Pewnie gdyby to było. Centralnie to ok ale ze z boku to to sam na sam takie naciagane
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nie no ogólnie kuponu nie mam zamiaru rozliczać, bo ostatnio w Danii miałem over 5,5 kartek. Do połowy padły 4, a w drugiej 1 i się nieco zdziwiłem. Jednak tutaj jest taka atmosfera, że moim zdaniem 6 to minimum.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Milanotre u20 kosz @ 8.00
Nie wiem co tam sie odjaniepawla. Moze mam zle info ale Milano3 jest liderem swojej grupy u20 z bilansem 7-0
Rywale w swojej grupie maja bilans 2-3
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przy takim wyniku kogo kartki atakowac najlepiej w meczu PSG - Liverpool? Bardziej widzicie kartki Live, Psg a moze ogolny over? Ja przychylalbym sie przy takim wyniku, ze to Liverpool bedzie sie kartkowal ale moze macie inne zdanie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Będzie ponad 9.5 rożnych w Paryżu?
Właśnie ja myślę żeby dac jakiś over na różne w długiej połowie. Liverpool zdobył bramkę która dała im sporo nadziei i może ruszą coś na bramkę a różne jakieś wpadną
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Przy takim wyniku kogo kartki atakowac najlepiej w meczu PSG - Liverpool? Bardziej widzicie kartki Live, Psg a moze ogolny over? Ja przychylalbym sie przy takim wyniku, ze to Liverpool bedzie sie kartkowal ale moze macie inne zdanie?
Jeżeli miałbym w ciemno to Milner lub Henderson. Obydwoje raczej wolni, Milner już miał spóźnione sytuacje, a Neymar się wyturla by przeciwnik otrzymał kartkę. To takie na sucho a w toku meczu wyjdzie i wtedy lepiej coś powiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom