>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostać sędzią piłkarskim

kruszon 0

kruszon

Użytkownik
y nie sądze zeby 25 lat to bylo za pozno. Szczebel centralny... hm wiele zalezy od tego jak zdasz egzaminy i jak bedziesz sedziowal ???? no i łud szczęścia by się przydał ???? a to ze nie byles pilkarzem, raczej nie ma znaczenia.
 
B 0

barkk

Użytkownik
Dziś się zaczęły testy na sędziów w OZPN Jelenia Góra ???? Test coopera zaliczony. Mam nadzieje, że reszta też pojdzie łatwo. Gałem kilka ładnych lat w piłkę więc nie powinno być problemów ???? Życzcie mi powodzenia^^

PS. Typy później &lt;lol2&gt;
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
witam mam prosbe. moze mi ktos podac linka gdzie moge sciagnac zwykle sprawozdanie i deklaracje sedziowska (zeby otrzymac po meczu kase za mecz) na trampkarzy??? ????
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja miałem dzisiaj debiut jako sędzia ale był to debiut połowiczny. Bo u gospodarzy było tylko 4 graczy, nie nazbierało się więcej i mecz sie nie odbył. Co ciekawe goście przyjechali w komplecie...
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
panowie jak z zarobkami ??? i jescze jedno mozna byc jednoczesnie sedzia i graczem ??? sedziuje sie w innej grupie a gra sie w innej ??
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja miałem dzisiaj debiut jako sędzia ale był to debiut połowiczny. Bo u gospodarzy było tylko 4 graczy, nie nazbierało się więcej i mecz sie nie odbył. Co ciekawe goście przyjechali w komplecie...
No to sobie nie posędziowałeś...która liga? ;p
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
panowie jak z zarobkami ??? i jescze jedno mozna byc jednoczesnie sedzia i graczem ??? sedziuje sie w innej grupie a gra sie w innej ??
generalnie tak, ale wtedy swoj czas dzielisz na gre i sedziowanie; musisz miec dobry uklad u kolesia co robi obsady, bo inaczej jak chcesz grac to bedziesz malo sedziowal... chyba ze ci nie zalezy, ja chcialem tak zrobic, ale szybko sie przekonalem ze nie jestem obsadzany, bo troche nie chca obsdzac tego samego dnia na sewdziowanie co sie gra mecz; jednym slowem troche przekombinowalem i zaliczylem falstart, jak ludzie z mojego kursu mieli po 12-14 spotkan, ja mialem 5 :/
inna sprawa ze niedawno zlamalem noge w stopie i mi sie kariera sedziowska odwlekla... cos mi sie nie uklada to bycie sedzia pilkarskim... ????
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
A to ja mam pytanie : Po mniej wiecej jakim czasie awansujesz z np. A klsay do ligi wyżej. Zakładajac ze nie bedziesz sie wyroznial (tzn bedziesz sedzowal przypuscmy troszke lepiej niz przecietny sedzia) ile czasu trwaja awanse ? Pytanie skierowane do osób sedziujacych np. w 3 lidze :]
 
travism 190

travism

Forum VIP
A to ja mam pytanie : Po mniej wiecej jakim czasie awansujesz z np. A klsay do ligi wyżej. Zakładajac ze nie bedziesz sie wyroznial (tzn bedziesz sedzowal przypuscmy troszke lepiej niz przecietny sedzia) ile czasu trwaja awanse ? Pytanie skierowane do osób sedziujacych np. w 3 lidze :]
pamietam mojego kumpla który jeszcze 2 lata temu grał ze mną w drużynie i robił akurat papiery na sędziego... zaczynał jak kazdy od juniorów dziś jest juz liniowym w III lidze a jest tylko rok starszy ode mnie ;) zależy to głownie od tego jak sędziujesz i jakie są na Twój temat opinie ???? cierpliwości a na pewno się uda ;)




Też mam zamiar robic papiery na sędziego i mam taką prośbe ???? jak ktoś moze niech wypisze dobre strony sedziowania (choc takich zdecydowanie mniej) i te gorsze ????
 
Do góry Bottom