>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZIO Pekin 2022 - Hokej na lodzie

K 69K

krzepki89

Użytkownik
wiem, ze nie jestem ekspertem ale w typia dnia dałem + 5,5 CHiny , wygrany z Pary za 24 h gra ze Szwedami, kolejny mecz , jak na moje nie nawrzucaja im sporo no chyba ze bramkarz chin będzie grał dramat... ale w grupie nie przegrali 6ma więc tutaj raczej wątpie że wrzuca im sporo
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś nie jest mój dzień na Igrzyskach ale wg mnie kolega wyżej dobrze prawi. Jeżeli bramkarz Kunlun nie bedzie wpuszczał farfocli to Kanada strzeli 2-3 bramki i bedzie kontrolowac mecz. jednak kazda mozliwa szanse jaka sie nadarzy mogą wykorzystac. Pytanie ile prezentow dostaną
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jutro kolejne mecze u mężczyzn, atakuje dubla:

USA vs Słowacja: powyżej 4.5 goli ml @1.36 ✅
Finlandia vs Szwajcaria: 1 RT @1.68 ✅
AKO @2.28 BETFAN ✅


Amerykanie zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie i tym samym nie musieli przebijać się przez dzisiejsze spotkania. Reprezentacja USA do Pekinu przywiozła głównie młodych graczy z lig akademickich, których wspierają hokeiści z Europy. Ta mieszanka jak na razie przynosi spory sukces i same zwycięstwa do tej pory to potwierdzają. Przed formalnymi gospodarzami kolejny poważny sprawdzian i są w nim faworytami. Ich jutrzejszymi rywalami będzie ambitnie walcząca Słowacja, która wysłała do domu Niemców. Zachowanie SO przez bramkarza naszych sąsiadów było sporą niespodzianką, ponieważ kto oglądał starcia tego zespołu, to widział jakie problemy w defensywie ma ta reprezentacja. Skutki tego meczu bardzo odczuł Libor Hudacek, który po koniec wtorkowego pojedynku został nieładnie potraktowany przez zawodnika przeciwnika. Nie mniej jednak awans do ćwierćfinału to duży sukces Słowaków a apetyt rośnie w miarę jedzenia i pragną znaleźć się w strefie medalowej. Czy to im się powiedzie?

Jestem zdania, że są spore szanse na gole w tej rywalizacji. USA jest bardzo skuteczne na turnieju w Pekinie i mocną stroną jest rozgrywanie PP. Słowacja z pewnością powalczy, ale może odczuwać nieco skutki dzisiejszego pojedynku z Niemcami. Daje naszym sąsiadom szanse na sprawienie niespodzianki i wyeliminowanie Amerykanów. Obie reprezentacje stać na kilka goli i wynik 2:2 w czasie regulaminowym nas już urządza.

Przenosimy się do drugiego pojedynku ćwierćfinałowego, gdzie Suomi zmierzy się ze Szwajcarią. Finowie mieli to szczęście, że udało im się zremisować ze Szwedami i tym samym mogli dzisiaj odpoczywać. Wydawało się, że starty w spotkaniu z Trzema Koronami są po prostu za duże i rezultat 0:3 w trzeciej tercji nie jest do nadrobienia, ale jednak determinacja i wola walki zdecydowała o comebacku formalnych gospodarzy. Nie można pozwolić sobie na gromadzenie kar, bo to było główną przyczyną straty aż trzech goli w spotkaniu ze Szwedami. Należy spokojniej podejść do kolejnych rywalizacji i ciekawy jestem czy trener Jukka Jalonen wraz ze swoimi zawodnikami wyciągnęli wnioski. Jutro czeka ich pojedynek ze Szwajcarią, która dosyć niespodziewanie wyeliminowała Czechów. To nasi sąsiedzi byli faworytami i mało co zapowiadało wygraną Swiss, ale formalni goście pokazali klasę. Dobra gra w PP pozwoliła awansować do ćwierćfinału. Czy starczy sił, aby tym razem zaskoczyć Finów?

Tak jak mogliście przeczytać przed rozpoczęciem igrzysk, Suomi są dla mnie głównymi faworytami na turnieju w Pekinie i nic pod tym względem się nie zmieniło. Mają swoje przestoje w grze, ale każda reprezentacja je posiada, ważne jest, aby nie trwało to zbyt długo. Uważam, że Finowie swoje najgorsze spotkanie w Chinach rozegrali dwa dni temu i ze świeżą siłą zaatakują czołowe miejsca na tym IO. Stawiam na wygraną faworytów w czasie regulaminowym. Szwajcaria nie pokazała jak dla mnie niczego specjalnego i nawet zwycięstwo nad Czechami mnie do nich nie przekonało. Swiss może mieć problemy z graniem back-to-back i oby Suomi to wykorzystali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mimo niekorzystnego wyniku ja mam zagrana Słowację z x. Zobaczymy co wyjdzie. ✅

EDIT: Brawo Słowacja, brawo Rybar i Cehlarik ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1088
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciekawi mnie tez mecz o trzecie miejsce Pań. I tutaj zagram na bramki walecznych Szwajcarek, ktore bez kompleksow grały z Kanadyjkami pakujac im trzy gole. Licze sie z tym ze na poczatku moga byc szachy ale po pierwszej bramce dla którejs ze stron mysle ze troche worek z bramkami sie rozwiaze i gra bedzie bardziej otwarta. Mysle ze te dwi sa w stanie strzelic a moze i trzy sie trafia tak ja w grupie.

Szwajcaria over 1,5 gola kurs 2,14⛔
Szwajcaria over 2,5 gola kurs 4,55⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mam cicha nadzieje, ze Duńczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa a kurs na ich koncowy remis to 6,5 i myslę, że jest wart gry czego oczywiście sobie nie odmówiłem ⛔ Aj szkoda tej kary Jakobsena bo byłoby gorąco w końcówce
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Nie wiem co myślicie Wy, ale mi brakuje tego błysku w grze Ruskich. Wiadomo, że turniej i trzeba się oszczędzać, ale znowu tak jak w poprzednim meczu z Danią prowadzą jedną bramką i liczą, że dowiozą do końca. Gdyby nie Voynov, który uratował Fedotova to mogło być różnie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Taki meski dubel chodzi mi po głowie. Pierwszy mecz zaraz. Wierze w lepsza jakosc Finow, i ze to pokaza na lodzie z kolei do dobla biore Szwedów z podporka. Tu bedzie bitwa wiele wskazuje na Kanade ale skandynanowie pamietaja jak to jest odpasc w cwiartce i mysle ze dzis mocno sie postawia. Licze na solidna defensywe i bramke w ataku jest kim postraszyc

Finlandia RT + Szwecja z x kurs ako 2,42 fortuna💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1057
K 69K

krzepki89

Użytkownik
dla mnie Rosja, jak dzieci we mgle, uratowały ich strzały z ,,dystansu,, a bramkarz to zagubiony, niepotrzebne wyjścia, dużo szczęścia, jeszcze Ruskie zbili krążek znad bramki , jak dla mnie bez werwy , no ale maja top 4 , nie zdziwie sie jak skończą bez medalu
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem co myślicie Wy, ale mi brakuje tego błysku w grze Ruskich. Wiadomo, że turniej i trzeba się oszczędzać, ale znowu tak jak w poprzednim meczu z Danią prowadzą jedną bramką i liczą, że dowiozą do końca. Gdyby nie Voynov, który uratował Fedotova to mogło być różnie.
Słusznie prawisz, bo gdyby Duńczycy mieli ze soba Laresena, Bjorkstranda i Ehlersa to mogliby skapować dzis Rosjan do domu. Cos im jeszcze tam nie gra , faktycznie brakuje pieprzu i soli bo sami zawodnicy to mocni gracze z doswiadczeniem tu i tam. Może te rotacje na ławce trenerskiej, zmiany koncepcji nie wychodza na dobre zawodnikom bo czasem jakby nie wiedzieli co maja grać
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kanada kobiety vs USA kobiety: Kanada kobiety handicap -1.5 @2.40 STS ⛔
13.5 sekundy zabrakło 🙃


Już jutro odbędzie się finał Pań. Każdy spodziewał się tej pary, grupy oraz drabinka specjalnie były przygotowywane pod kątem takiego finału. Nie ma co się łudzić, to są dwie najlepsze kobiecie reprezentacje, które są kilka półek wyżej od innych ekip. Przed rozpoczęciem tego turnieju pisałem w typach długoterminowych, że moim faworytkami do złota są Kanadyjki i to się nie zmieniło. Wszystkie praktycznie mecze były traktowane przez nie sparingowo i nawet w spotkaniu z Amerykankami potrafiły odrobić straty, bo przegrywały 1:2 i po utracie prowadzenia włączyły wyższy bieg, który nie pozwolił USA na dogonienie. Jasne, była to faza grupowa, teraz mamy wielki finał, ale jestem zdania, że Kanadyjki sięgną po wygraną przynajmniej dwoma golami. Trzeba zastanowić się nad wyborem bramkarki, bo Emerance Maschmeyer podobała mi się bardziej niż Ann-Renee Desbiens (nie chodzi tutaj o wygląd), ale zapewne ta druga wystąpi od pierwszych minut. Najgroźniejsza i najbardziej doświadczona zawodniczka ze strony Amerykanek jest Hilary Knight, która za chwilę może zakończyć reprezentacyjną karierę ze złotem na szyi. Nie mniej jednak Kanada ma hokeistki, które potrafią ją zatrzymać i tak było w meczu fazy grupowej i w finale MŚ Elity, gdzie nie cieszyła się nawet z asysty. Mocno liczę na faworytki i przy stykowym wyniku gola do pustej bramki, co pokryje handicap.
 
Ostatnia edycja:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Finlandia - Słowacja
1.druzyna liczba goli 2.5 +
fortuna 1.45

Półfinał ZIO, w National Indoor Stadium Finlandia zagra ze Słowacją. Obie ekipy spotkały się w fazie grupowej, gdzie to górą byli Finowie (6:2). Taki wynik w półfinale byłby pewnie mimo wszystko niespodzianką, jeśli chodzi o rozmiary. Słowacy zaczęli słabo, od 2 porażek z Finlandią i Szwecją. Awans z 3 miejsca do 1/8 finału wydawało się nie daje szans Słowakom na zbyt wiele, tymczasem hokeiści naszych południowych sąsiadów ograli najpierw pewnie Niemcy aby w ćwierćfinale sensacyjnie wyeliminować USA po rzutach karnych. Jasne, bez gwiazd NHL to nie była ekipa nie do powstrzymania, ale mimo wszystko Słowacja faworytem nie była. Finowie wygrali pewnie
grupę, w każdym ze spotkań strzelając minimum 3 bramki w regulaminowym czasie gry. W ćwierćfinale pewnie ograli Szwajcarów i znów nie mieli problemów ze skutecznością (5:1). Finlandia jest faworytem i liczę tutaj na podtrzymanie serii meczów z minimum 3 bramkami.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Finlandia - Słowacja
Która drużyna wygra więcej tercji? Finlandia
@1.53
Fortuna

Finowie w moim odczuciu zasłużyli w tym turnieju na finał. Nie jest to pewnie tylko moje odczucie, ponieważ ekipa z północy wychodziła zwycięsko z każdego boju. Między innymi w jednostronnym widowisku pokonała w grupie Słowaków. Teraz spodziewam się podobnego scenariusza i wydaje mi się, że wygrają więcej tercji od Słowaków. Oczywiście jest to zakład o tyle ryzykowny, że może być po jednej wygranej tercji dla obu zespołów i jeden remis, ale zakładam, że Finlandia znów pokaże swoją moc i wygra minimum dwie tercji co zapewni zazielenienie typu. Natomiast jeśli chodzi o Słowację to nie zdziwi mnie jeżeli tak jak parę dni temu nie wygrają żadnej tercji, a to już mocno przybliży do powodzenia typu.

ROC - Szwecja
1. tercja poniżej 1.5 goli
1.62
Fortuna

Ten półfinał wydaje mi się, że będzie bardziej zacięty i niekoniecznie będzie obfitował w bramki. Obie drużyny nie będą się zapewne nie wiadomo jak odkrywać i ryzykować, bo nie będzie takiej potrzeby. Rosjanie podczas tego turnieju może poza jednym spotkaniem nie brylowali w ofensywie i myślę, że piątkowy mecz będzie podobny do ich wcześniejszych spotkań albo do ćwierćfinału Szwedów. Szwedzi zagrali bardzo dobrze w defensywie i pozwoli sobie oddać na bramkę jedynie 22 strzały przez cały mecz. Jeśli mecz miałby się rozkręcić to prędzej w późniejszych tercjach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jak marzyło mi się, żeby obie ekipy z Ameryki północnej pojadą do domu tak powiem, że teraz marzy mi sie finał skandynawski. Myślę, że Słowacy juz osiagneli bardzo duzo, oczywiscie nie maja nic o stracenia i beda wlaczyć ale wg mnie jakość Finów jest zbyt mocna dla nich i nie bedzie tym razem dogrywki.
W drugiej parze bedzie ciekawie ale kursy powinny bec wystawione po równo. Nie widzę żadnej przewagii Rosji na Szwecją, mało tego widzę wiecej atutów po stronie Szwedów. Nie bede sie rozpisywał na temat Rosja co mi nie grało. Dzis mieli duzo szcześcia.
A Szwedzi? zagrali dziś pięknie i powiem szczerze że jeżeli będą walczyć o złoto w finale to nie są bez szans. Juz przed Igrzyskami mówiło sie , że mają świetną obsadę bramki i obronę i to sie potwierdziło, kto ogladał mecz z Kanadą to powinien sie o tym dobitnie przekonać. Rosjanie będą grożni, będą mieli szanse na szybkie kontry ale czy Skandynawowie na to pozwolą? Prócz kibicowskiego chcenia myśle, że Szwedzi maja duze szanse na awans. Cenie rosyjskich graczy bo potrafią wszystko ale nie wiem czy na ławce trenerskiej nie ma zbyt wielu doradców i kto tam tak naprawde pociąga za sznurki. Żeby nie okazało się, że gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. Kibicuje Szwedom ale ze świadomością, że nie będzie łatwo, że muszą zagrać tak jak dziś z Kanadą

Finlandia RT + Szwecja z x kurs ako 2,74 STS 💚 💚

Podobnie jak dziś z Kanadą nie odmówie sobie również zagrania Szwedów solo kurs 3,1 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
S 12,9K

severin

Użytkownik
Finlandia - Słowacja typ łączony 1/ + 4,5 gola kurs 2,20 Fortuna.
Dla mnie Słowacja, która w szczęśliwych okolicznościach wygrała z USA nie będzie miała za dużo do powiedzenia z rozpędzona Finlandią, która ma jeden mecz rozegrany mniej i jest "świeższa". Oba zespoły już spotkały się w grupie i wynik 5-2 dla Finów nie jest żadnym zaskoczeniem, myślę że i też tak będzie w półfinale. Kurs fajny, Finowie strzelają sporo bramek, Słowacja też potrafi coś strzelić także 5 bramek powinno być spokojnie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nic nowego nie wymyślę i zgadzam się z typami mark1973 mark1973, bo gram to samo, nie mniej jednak myślę, że rosyjska lokomotywa może jutro odpalić i wiele będzie zależało od postawy Larsa Johanssona w bramce:

Finlandia vs Słowacja: 1 RT @1.50✅
ROC vs Szwecja: X2 @1.62✅
AKO @2.43 PZBuk✅


Finowie dosyć pewnie zameldowali się w tej fazie turnieju. Szybko objęli prowadzenie w starciu ze Szwajcarami i był moment, gdzie to rywale doszli zdecydowanie do głosu. Ile motywacji i werwy daje strzelona bramka kontaktowa, widzieliśmy wczoraj, gdzie Swiss kompletnie zdominowali Suomi pod koniec drugiej tercji i na początku trzeciej części. Formalni gospodarze nie potrafili wyjechać ze swojej tercji obronnej i całe szczęście, że karę złapał Denis Hollenstein, bo to pozwoliło wrócić Finom na swoje dobre tory.

Droga do finału jest szeroko otwarta, bo ich piątkowym rywalem będzie Słowacja, która jest rewelacją turnieju rozgrywanego w Pekinie. Mało kto stawiał na podopiecznych Craiga Ramseya i my przekonaliśmy się przecież o sile naszych sąsiadów w turnieju kwalifikacyjnym do tegorocznego IO. Oczywiście USA to zdecydowanie inna para kaloszy i blisko było odpadnięcia w ćwierćfinale, ale w hokeju gra się do końca i to udowodnili Słowacy. Medal osiągnięty na igrzyskach byłby sporym sukcesem tej kadry i taki jest też cel formalnych gości. Czy Patrik Rybar ponownie zagra świetny mecz, tak jak to było z Amerykanami?

Można powiedzieć, że jestem kibicem Słowacji, ponieważ bardzo podoba mi się styl prowadzenia tej kadry przez Craiga Ramseya i zawsze cieszy, jeżeli ta mniejsza hokejowa nacja jest w stanie powalczyć z najlepszymi. Uważam jednak, że do złota i srebra zabraknie, ponieważ Suomi to obok Szwecji najlepiej prezentujący się zespół w Pekinie i od bramkarza, aż po obronę i atak wygląda świetnie. Szkoleniowiec Jukka Jalonen powinien dalej stawiać na Harii Sateriego, który w KHL prezentował się ostatnio lepiej niż Jussi Olkinuora. Ofensywny złożony z graczy Saławat Jułajew Ufa, Vityazu Podolsk i Jokerit Helsinki robią różnicę na tafli i ich zgranie jest potrzebne, aby Finowie po raz pierwszy sięgnęli po złoto na IO. Spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania, niż to było w fazie grupowej, ale jakość i umiejętności są po stronie faworytów. Stawiam na ich zwycięstwo w czasie regulaminowym.

Czas na drugi półfinał, który zapowiada się równie interesująco i można powiedzieć, że jest to hokejowy klasyk, a więc rywalizacja Rosji ze Szwecją. The Red Machine przez wiele lat prowadzeni są przez różnych menadżerów, którzy przynosili ze sobą większe lub mniejsze sukcesy. Niewątpliwie zdobycie złota na poprzednich igrzyskach olimpijskich po wielu latach posuchy na tej imprezie było czymś ogromnym i szacunek należy się Olegowi Znarokowi za to osiągnięcie. Tym razem czwórka Alexei Zhamnov, Sergei Fedorov, Sergei Gonchar, Alexei Kudashov stara się powtórzyć ten wyczyn, ale każdy z nich to charakterny szkoleniowiec, który ma swoją wizję na prowadzenie drużyny. Plan grania w dogrywce 4 vs 3 wprowadzony przez Fedorova w CSKA Moskwa nie wypalił w reprezentacji Rosji na Channel One Cup i wygrana dzięki trafieniu do pustej bramki powędrowała do Suomi. Takiego ryzyka zapewne nie ujrzymy przy ewentualnej dogrywce w Pekinie, ale to pokazuje, że każdy trener stara się wprowadzać swoje rozwiązania, które mogą destabilizować The Red Machine. Czy faworyci do złota pokażą się z lepszej strony, niż to było dotychczas w Chinach?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Szwecja, która zachwyca swoją grą na tych igrzyskach. Co by nie mówić pięknie wypunktowali wczoraj Kanadę i sam mecz nie był obfity w trafienia, ale postawa w defensywie i brak popełnianych błędów była na światowym poziomie. Tak naprawdę w zespole spod Klonowego Liścia nie było widocznego lidera, który pociągnąłby swoją drużynę za sobą. Możemy pochwalić doświadczonego Erica Staala, ale on sam nie był w stanie sforsować obrony Trzech Koron. Tak naprawdę błąd Jacka McBaina zdecydował o awansie Szwedów do półfinału i mają spore szanse, aby zdobyć medal na IO w Pekinie. Warto pochwalić dobrą postawę w bramce zawodnika SKA St. Petersburg Larsa Johanssona, który może pochwalić się świetnym procentem obronionych strzałów (94.87%) i GAA na poziomie 1 gola. Trener formalnych gości Johan Garpenlov powinien ponownie na niego postawić, bo widać pewność w jego interwencjach. Czy zatrzyma on faworyzowanych Rosjan?

Nie ma tutaj wyraźnego faworyta i awans każdej z drużyn, nie będzie większą niespodzianką. Zarówno Rosjanie, jak i Szwedzi mają swoje atuty i zdecyduje dyspozycja dnia oraz taktyka przygotowana przez szkoleniowców. Szukałem tutaj argumentów za The Red Machine oraz Trzech Koron i oglądając większość pojedynków tych reprezentacji, bardziej spodobali mi się zawodnicy w żółto-niebieskich barwach. Można spodziewać się wyniku, który oscylować będzie koło remisu, dlatego przy układzie kursów podanych u bukmacherów większe value jest na Szwedów. Podopieczni Johana Garpenlova świetnie prezentują się w defensywie i mają pewnego bramkarza z przodu, który buduje pewność siebie pozostałych zawodników. W Rosji Ivan Fedotov mnie nie przekonuje i jego rajdy do krążka mogą odbić się jutro czkawką. Liczę na spryt Lucasa Wallmarka, który jest blisko pozostania najskuteczniejszym zawodnikiem na turnieju w Pekinie. Oby to był hit na miarę półfinału igrzysk olimpijskich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +518
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Finlandia over 2,5 - 1,43
ROC - Szwecja under 5,5 - 1,47
AKO: 2,10



W pierwszym spotkaniu spodziewam się pewnego zwycięstwa Finów, chyba jak każdy. Łatwiejszy rywal na pewno niż drugi półfinał i Finowie powinni to ugrać i walczyć o złoto. W pierwszym spotkaniu na tych rozbili Słowaków 6:2. Jutro może być ciężej, bo waga spotkania większa, ale takie 4:2 / 5:2 w stronę Finów obstawiałbym. Już z USA, Słowacy byli bardzo blisko bycia za burtą, jutro może już tego szczęścia im zabraknąć.


W drugim spotkaniu ciężko wskazać zdecydowanego faworyta, ja idę w under bramkowy. Jedni jak i drudzy doskonale będą zdawać sobie sprawę, że spotkanie może być na styku. Więc obrona swojej bramki będzie priorytetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Do góry Bottom