>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta:1447.5 zł
Premiership
Southampton-Sunderland
Sunderland handicap +2
Primera Division
Barcelona-Eibar
Barcelona handicap -1
Premiership
West Bromich-Manchester United
United lub remis
Ako.2.29 ⛔
147.50 zł
Unibet
Taki mój główny kupon na weekend zobaczymy co z tego wyjdzie stawka średnia.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta 800 zł
WTA Singapur
Woźniacki-Williams
Woźniacki +4 gemy
Halep-Radwańska
Halep win
ATP Valencia
Murray-Ferrer
Ferrer +1.5 seta
4.090 ⛔
100 zł
Pinnacle
Edit:no dzięki David pierdoło...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta 700 zł
Niestety ale muszę zagrać all in gdyż nic nie może przecież wiecznie trwać i pojutrze rano będzie zielono tutaj także:

NBA
Spurs-Dallas
Dallas +5.5 handicap
1.809 ✅
700 zł ✅ 566.30 zł
Pinnacle

:jupisdfgdfg:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta 1266.30 zł
Orlen Liga Kobiety
Ostrowiec Świętokrzyski-Łódź
Ostrowiec +2.5 seta
1.800 ✅
66.30 zł ✅ 53.04 zł
Pinnacle
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta 1200 zł
Premiership
Arsenal -Burnley
Arsenal win
La Liga
Barcelona-Celta
Barcelona win
Liga Mistrzów
Manchester City-CSKA Moskwa
City win
ATP Paris
Djokovic-Murray
Djokovic win
A więc po pierwsze Arsenal w dziale jest sporo o tym napisane.Burnley jest słabą drużyną która nie podniesie się na taki zespół jak kanonierzy.Brak zwycięstwa w 9 meczach mówi sam za siebie.Z drugiej strony Arsenal potrzebuje tego zwycięstwa bo punkty pouciekały.We wtorek meczu u siebie z Anderlechtem na swoim stadionie który nie powinien być wielkim problemem.Myślę że Arsenal ten mecz wygra i będę grał jeszcze singla -1.5.
Po drugie Barcelona tu nawet nie ma czego komentować Real już za plecami także będzie mecz z cyklu jak zwykle na Camp Nou.
Po trzecie City.Już grubo się na nich przejechałem i popłynąłem w tym sezonie ale zaufam im ten kolejny raz.Sytuacja w grupie zrobiła się taka że wygrywając zapewne wyprzedzą Romę bo ta jedzie na Allianz a moim zdaniem obrona Romy po odejściu Benatii do Monachium zatraciła gdzieś swoją wartość.Myślę że tam w Monachium może być bicie nie koniecznie tak wysokie jak sprzed 2 tygodni kwestia podejścia Bayernu ale moim zdaniem raczej przypieczętują awans.
Miało być o City:p Moim zdaniem mecz w Moskwie to był wałek ale on krzywdy City nie zrobi.Oni zapewne wygrają z Bayernem u siebie i wejdą do LM.W środę będzie zwycięstwo moim zdaniem na 100 %.Tu także pogram singla -1.5 na City bo naprawdę warto.
Ostatnia pozycja Djokovic.Murray zrobił co miał zrobić kwalifikacja jest to może czas na mały odpoczynek?Bardzo mnie wkurzyło że Andy dostał Djoka bo kurs słabiutki a z kim by nie grał Murray grałbym przeciwko niemu.
Ale tu okoliczności są fajne naprawdę zmęczenie Murraya poprzednio wygrał z Novakiem.Gram tu także Djok-3.5 gema.
Pozdro i wchodzimy grubo czuję że będzie dobrze.
2.340
300 zł
Pinnacle
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta 600 zł
Liga Mistrzów
City-CSKA
City -1.5
1.787
600 zł
Pinnacle
Inny wynik niż zwycięstwo City bedzie dla mnie totalnym absurdem.Mysle ze poradzą sobie gładko.Po tym becie zmieniam taktykę gry ale o tym w środowa noc.
Parodia ale co zrobić...wyszedłem na zero i płakać nie będę.
Zaczynam od zera zmienię taktykę będzie wpłacane 100 zł będę się starał zrobić 200 zł i 100 zł do banku.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Prościej by ci było grać mniejsze kursy bardziej pewne mecze za większą stawkę kolego ;) Tak grając pożegnasz się szybciej z flotą niż ja .
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zacznę tu wrzucać swoje typy od jutra zobaczymy co z tego wyjdzie po dłuższym czasie.
Dobra na rozruch:
Atlanta +9.5
Under 214.5 Rockets-Warriors
Ako.3.48 Unibet
Stawka:20 zł ⛔
I na jutro:
Vanni +1.5 seta
1.65
Unibet
100 zł ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ⛔ 320 zł
No dobrze rozgrzewka poszła słabo wiec teraz czas zacząć poważne granie:
Willams-Azarenka Azarenka +4 gemy 1.925 Pinnacle
Oglądałem ich ostatni mecz na ziemi gdzie Azarenka miała juz meczowe ale nie dała rady.Tym razem moze byc inaczej Willams nie zachwyca na tej nawierzchni to nigdy nie był jej styl bo ona mocno strzela i chce kończyć wymiany jak najszybciej.Azarenka za to ostatnio jest wybiegana i sadze ze tu we Francji pokona wielka rywalkę.Ten handicap to spore zabezpieczenie na tyle ze wchodzę za:
1000 zł ✅
Powodzenia
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Termalica-Pogon
Siedlce DNB 7.50
Unibet
100 zł ⛔
Juz to widzę jak Termalica wchodzi do ekstraklasy.Rok temu odpuścili moze teraz bedzie podobnie.Wystarczy przegrać dzisiejszy mecz z zawodnikami z Siedlec walczącymi o utrzymanie.Moim zdaniem po takim kursie warto ryzykować.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ✅ 678.85
Djokovic-Nadal
Over3.5 seta 1.67
Unibet
Jedziemy all in 678.85 ⛔
Czemu tak?
Fajnie kolega w dziale to przedstawił dając typ na Nadala.On jest tu królem i moim zdaniem chociaż cały sezon byłem sceptycznie do niego nastawiony on weźmie ten turniej.Djok jest troszkę słabszy niż przez cały sezon moze jednak troche czuje ta pachwinę? Nie widzę zwyciestwa któregokolwiek 3-0 moim zdaniem i Nadal nie jest tak silny i Djok aby któryś to wygrał łatwo.Moim zdaniem bedzie 5 setów a 4 po takim kursie to ja biorę z pocałowaniem ręki.Zagram za 100 zł jeszcze win Nadala ale to poczekam na ruchy kursów.
 
Do góry Bottom