>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nadal to win Garros
5.00
Unibet
100 zł ⛔
Jeśli Nadal ma pokonać Djokera to juz bedzie na tyle silny zeby wygrać to.Przeciwnika nie widać.Murray jakiś niewyraźny przed turniejem stawiałem na niego ale watpię zeby dał rade.Kei raczej tez nie da rady.Stawiam na Rafę byc moze przejadę sie ale cały sezon grałem przeciwko wiec chyba czas to odwrocić.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ✅ 1688 zł
Na żywo 3-2 Nadal
Monfils +2.5 gema
2.20
Unibet
188 zł ⛔
I Monfils dostaje przełamanie w następnym gemie gdy na niego stawiam ????
Najpierw z Federerem teraz z Nadalem naprawdę mnie Francuz wykańcza...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ✅ 1200 zł
Lebrone James over 35.5 punkta
1.90
700 zł ✅
Unibet
Gram to bardzo mocno chociaż wiem że typ Januszowy.Jeśli jednak spojrzeć głębiej jeśli dzisiaj LBJ nie zagra wielkiego meczu to może być po Cavaliers także wóz albo przewóz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta ✅ 1700 zł
LBJ over 56.5 punkty zbiórki asysty
1.74
Unibet
200 zł ✅
I co z tego ze linia wywindowana niebotycznie wysoko i co z tego ze kurs gowniany.
To jest LBJ i jego mecz final destination sezonu wiec próbujemy.
Ajajajaj tu miało byc 700 zł troszkę sie posikałem nie potrzebnie.
Z drugiej strony over punktów nie zrobił a linia była 1.65 dobry wybór wiec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stan konta :1650: zł
Radwańska-Hradecka
Hradecka +5.5 gema
2.22
Pinnacle
450 zł
Raczej warto przyłożyć przeciwko naszej &quot;gwieździe&quot;
Oglądałem dzisiaj cały mecz z Bencić i Isia trzymała się przez dwa sety w miarę.
Potem jednak została zniszczona fizycznie jak i psychicznie przez małolatę,być może odpuściła bo Wimbledon tuż tuż może nie chciała ryzykować jakiejś kontuzji?
Ja jednak myślę że tak nie było bo mentalność naszych graczy jest znana ona i tak nie ugra tego szlema nie po tym maratonie który sobie urządziła tuż przed nim.
Jej zależało żeby wygrać ten turniej bo u nas jest tak że każdy by o tym zwycięstwie mówił a że poleci w 1 czy w 2 rundzie Wimbledonu każdy szybko zapomni.Polacy powiedzą przecież wygrała turniej przed a że ogórkowy?
Kogo to obchodzi przecież to &quot;gwiazda&quot;
Ona jednak została zmieciona z kortu przez małolatkę psychicznie roztrzaskana na łopatki z Hradecką może nie odpadnie ale łatwo mieć nie będzie a taki kurs na +5.5 to prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom