>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
kurs jest najwazniejszy ale gdzies tam dziala podswiadomosc i jesli mam wybor to gdzies tam w oparciu o swoja nabyta wiedze (ale bez analizy i zagladania w statystyki) wybieram wg swojego uznania lepszego &quot;pewniaka&quot;.
a tak juz calkiem powaznie to przy statystyce 50 na 50 musza sila rzeczy byc serie zle i dobre. teraz jest dobra. prawo serii dziala na moja korzysc teraz i tyle. mozna sie spodziewac kryzysu, ktory dopada zazwyczaj tych z uspiona zwyciestwami czujnoscia.
warty odnotowania jest napewno fakt, ze (atletiko raczej nie wygra swojego meczu) 10 meczy z rzedu mi siedzi co jest absolutnym rekordem. inna sprawa, ze zawsze gralem za faworytami. moze akurat to jest klucz. czas pokaze.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Rayo Vallecano v Atl Madrid

LAY Atl Madrid
kurs: 2,18
zobowiazanie: 118 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
+95 GBP
bilans: +3859 GBP

czas przerwac ta passe..

....Santos Laguna v Pachuca

LAY Santos
kurs: 2,08
zobowiazanie: 108 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czapki z głów Zdzisiu.
Stawkowanie d&#39;Alembert tutaj się słabiej sprawdzał ?
Z tego co pamiętam chyba tak zaczynałeś i nie mogę zrozumieć powodu zmiany sposobu stawkowania.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Czapki z głów Zdzisiu.
Stawkowanie d&#39;Alembert tutaj się słabiej sprawdzał ?
Z tego co pamiętam chyba tak zaczynałeś i nie mogę zrozumieć powodu zmiany sposobu stawkowania.
z tymi czapkami z głow to radze zachowac spokoj. przyszla dobra seria. tyle. 5 latek moglby wylapac taka serie nawet ???? czapke z glow to ja chyle przed dobrymi - platnymi serwisami typerskimi lub forumowiczami udostepniajacymi swoje typy, ktorzy maja srednia 5jednostek zysku miesiecznie grajac plaska stawka. ja grajac plaska stawka jestem praktycznie na zero.
d&#39;alembertem nie gralem tu w ogole chociaz takie bylo poczatkowe zalozenie. a postawilem na FK bo:

Te pierwsze poziomy FK w zasadzie nie wiele różnią się od tradycyjnych sposobów stawkowania. Nowością, którą wnosi FK jest dalsze postępowanie po przegraniu poziomu zwrotnego. Stawki na kolejne poziomy są tak dobierane aby dana progresja mogła cofnąć się o pewną liczbę poziomów tak aby można było wrócić na poziomy zarobkowe (w sytuacji kursu 2,0 są to poziomy 1,2 i 3) mając skuteczność mniejszą niż wynika to z prawdopodobieństwa (oraz statystyk) zachodzenia granych przez nas zdarzeń np. dla kursu 2,0 możemy ustalić, że skuteczność wynosi nie więcej niż 50%, można przyjąć, że 45%.
Stawki na kolejnych poziomach (od 5 w górę) są tak dobrane, że w sytuacji, gdy utrzymamy taką skuteczność to szybko wrócimy na poziomy zarobkowe a jeśli nawet skuteczność będziemy mieli nieco niższą (w przypadku kurs 2,00 jest to 34%) żeby również można było wrócić na poziomy zarobkowe. Można oczywiście się spytać czemu dalej nie grać na zysk, ale jak wiemy przy niskich kursach przy takim postępowaniu stawki rosną w zawrotnym tempie a zarobek na 10 poziomie jest taki sam jak na 1 poziomie (jeśli przyjmiemy, że gramy kurs 2,00). Opisany powyżej przykład odnosi się do kursu 2,0, gdzie gra zarobkowa jest na poziomach 1, 2 i 3, poziom zwrotny to poziom 4 a kolejne poziomy są poziomami zwrotnymi gdzie postępujemy tak, że w przypadku przegranej przechodzimy na 1 poziom wyżej a w przypadku wygranej 2 poziomy niżej.

dzieki voic3d za zainteresowanie tematem. pozdro
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
+95 GBP
bilans: +3954 GBP


Angers v Lens

LAY Angers
kurs: 2,2
zobowiazanie: 120 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
jesli przerywac taka passe to tylko w ten sposob. angers wygrywa grajac w oslabieniu i strzelajac 2 gole w 90 i 94 minucie.


-120 GBP
bilans: +3834 GBP


Lanus v Colon

LAY Lanus
kurs: 2,12
zobowiazanie: 224 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik



Atletico MG v Sao Paulo

LAY Atletico
kurs: 2,18
zobowiazanie: 236 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
-236 GBP
bilans: +3647 GBP



celem jest ciagle zarobienie na tej progresji ( a trwa ona od 3 dni) 95 funtow czyli osiagniecia bilansu +4049 GBP.

zagralem do tej pory 98 meczy. 49:49. 50% skutecznosc.




Dinamo Kiev v Bordeaux

LAY Dinamo Kiev
kurs: 2,1
zobowiazanie: 440 GBP
potencjalna wygrana: 400 GBP
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik



Mgladbach v Lazio

LAY Mgladbach
kurs: 224 GBP
zobowiazanie: 124 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
+95 GBP
bilans: +4122 GBP


to byl 100 mecz. zakonczony golem dla Lazio w 94 minucie ???? 51:49. dobra skutecznosc poki co.





The Strongest v Arsenal FC

LAY The Strongest
kurs: 2,04
zobowiazanie: 104 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
OK, stawiając Lay wcielamy się w rolę bukmachera, czyli stawiamy, że do zdarzenia nie dojdzie. Zdzisio stawia Lay na faworyta, czyli, że faworyt nie wygra spotkania, tak? Czyli to to samo jakby obstawić X2. Dodrze rozumiem?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
OK, stawiając Lay wcielamy się w rolę bukmachera, czyli stawiamy, że do zdarzenia nie dojdzie. Zdzisio stawia Lay na faworyta, czyli, że faworyt nie wygra spotkania, tak? Czyli to to samo jakby obstawić X2. Dodrze rozumiem?

bardzo dobrze!!!
 
Do góry Bottom