>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Jakiego programu uzyles? wyglada na photoshop....
PS: Ja czekam od 2007-07-10 16:37:54 czyli 3 i pol dnia - nie ma kasy i wyglada na to ze nie bedzie.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Jakiego programu uzyles? wyglada na photoshop....
PS: Ja czekam od 2007-07-10 16:37:54 czyli 3 i pol dnia - nie ma kasy i wyglada na to ze nie bedzie.
No widzisz, moze to Twoja wina, może zrobiłeś coś xle, bo to juz kolejna osoba co dostała a na wettpoincie tez ktoś dostał.
 
G 0

glock17

Użytkownik
ja wczoraj juz moglem wyplacic no i wyplacilem na MB 760zl teraz na koncie jetbull mam w liscie operacji napisane pending wiec napisalem do nich oczywiscie po angielsku jak dlugo musze czekac i w ciagu kilku minut napisali mi ze jesli chodzi o MB to od 2-5dni roboczych powinno byc na koncie. Wyplacilem w pt wiec wtorek moze sroda kasa powinna byc. Jesli bedzie to napisze tutaj
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
To jakies jaja sobie robia ! mi 5 dni nie odpisuja na e-maile a tobie w kilka minut? juz z 5 maili im poslalem w tym ostatni ze opisze moje zmagania ze screenami na wszystkich forach zeby przestrzec ludzi........ czekam 4 dni poczekam jeszcze z tym smarowaniem ale historie opisze dokladnie :zoltakartka:
 
G 0

glock17

Użytkownik
wiesz co jak pisalem do nich troche w nerwach i ostro po tym jak wpalcilem i musialem czekac 10 dni to wcale nie odpisywali a teraz jak napisalem bardzo formalny list to bez problemu w doslownie kilka minut odpisali az sam sie zdziwilem
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Jetbull.com wypłaca pieniądze zgodnie z regulaminem. Ze względu na to, że większość osób wypowiadających się w tym temacie na temat tej firmy bukmacherskiej ma wielkie wątpliwości co do wypłat to postanowiłem to sprawdzić.
Napisałem wiadomość email do biura obsługi klienta z prośbą o zweryfikowanie mojego konta i o warunki co do wypłaty wygranych prze zemnie pieniędzy, oczywiście opierając się na moim koncie i moich zawartych zakładach/wygranych.
Odpowiedź była taka, że suma jaką posiadam jest możliwa do wypłaty po wysłaniu skanu dowodu tożsamości jak i dokonaniu wpłaty w wysokości minimum 20 euro (~75 zł). Jednak wypłata jest możliwa dopiero po 10 dniach od dokonania wpłaty.
Bonus z którego korzystałem czyli zdrapka w której wygrałem 4 euro nie podlega obrotowi, jest możliwa bez żadnych zoobowiązań do wypłaty*...

Więc nie wiem w czym problem, macie na koncie jetbull.com pieniądze ? to dokonajcie depozytu i po okresie 10 dni możecie wypłacić pieniądze bez żadnych opłat.

Pisanie, że firma bukmacherska nie jest wypłacana to po prostu śmiech. Nie podoba się to nie graj, jest przecież wiele innych firm bukmacherskich.
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
Nie podoba się to nie graj, jest przecież wiele innych firm bukmacherskich.
Jest wiele firm bukmacherskich ale powiedz ktore daj pieniadze za darmo w moim przypadku 140zl ?? Przecierz zdarzaly sie takie firmy ktore po miesiacu dzialalnosci zwijaly sie z kasa klientow. Ja mysle ze akurat cos z tej kasy bedzie ba sa dobre oznaki na to ze buk jest uczciwy.
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
Support odpisał mi po godzinie :wowsdf:
A tak sobie napisałem na temat wyplaty na MB ???? i mi odpisali to co już się pojawiło na forum:
Dear xxxxx,

through Moneybookers it lasts about 2-5 working days.

Thank you for using Jetbull.com

Team Jetbull.com

Więc może wypłacą... W sumie to pewnie mają już nas dosyć... cały czas ktoś o cos pyta, męczy... poczekamy zobaczymy... dziś leci 2 working day mojej wypłaty 100 Euro tak na początek :p będę informował o postępach...

Jeśli wypłacą mi, to wypłaca każdemu ????

Pozdrawiam
 
hajper 0

hajper

Użytkownik
mam pytanie:

1.czy jak jest ta Happy Hours to trzeba się zalogować, w tym momencie, co Ona jest,,, czy można być zalogowanym cały czas i jak bedzie ta godzina to kasa sama wskoczy??..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom