>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
G 0

gigol1977

Użytkownik
Niedowiarek. No właśnie dlatego takiego zrobiłem żeby było widać że nie może być prawdziwy.Moją intęcją nie bylo to by wszyscy zobaczyli że wypłacają i polecieli wpłacać 15 ojro,a wręcz przeciwnie.Ochłńmy poczekajmy.Rozumiem że Ty wpłaciłeś gotówkę,czekasz na wypłatę i się wkur... ale przynajmiej jesteś uczciwy wobec innych i nie piszesz że ci wyplacili,w przeciwieństwie do innych którzy zamieszczają screny jakie może zrobić każdy w paincie w 5 minut.(Gdyby kwota była normalna to mój też by wyglądał autentycznie choć jest FIKCYJNY!)Pozdro.
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Człowieku poco CI to HH? jesteś aż tak naiwny i myślisz,że wypłacisz z tego buka?
dzieci i kibice legi glosu nie maja wiec sie nie odzywaj.
Skad wiesz ze sa nie wyplacalni???? Oczerniasz firme bukmacherska bez podstaw!! Zapewne chodzi ci o post niedowiarka w ktorym placze ze nie wyplacili mu kasy bo czeka juz uwaga caly jeden dzien buhaha to jest naprawde zalosne
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Człowieku poco CI to HH? jesteś aż tak naiwny i myślisz,że wypłacisz z tego buka?
dzieci i kibice legi glosu nie maja wiec sie nie odzywaj.
Skad wiesz ze sa nie wyplacalni???? Oczerniasz firme bukmacherska bez podstaw!! Zapewne chodzi ci o post niedowiarka w ktorym placze ze nie wyplacili mu kasy bo czeka juz uwaga caly jeden dzien buhaha to jest naprawde zalosne
Kompleksy czy inne chore urojenia? Proponuje banika dla tego pana ;]
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Człowieku poco CI to HH? jesteś aż tak naiwny i myślisz,że wypłacisz z tego buka?
dzieci i kibice legi glosu nie maja wiec sie nie odzywaj.
Skad wiesz ze sa nie wyplacalni???? Oczerniasz firme bukmacherska bez podstaw!! Zapewne chodzi ci o post niedowiarka w ktorym placze ze nie wyplacili mu kasy bo czeka juz uwaga caly jeden dzien buhaha to jest naprawde zalosne
Kompleksy czy inne chore urojenia? Proponuje banika dla tego pana ;]
niby za co? Moj przedmowca wyzywa jedego urzytkownia forum od naiwnego bez podstaw, a oprocz tego oczernia dobra firme bukmacherska rowniez bez podstaw!!
Broni tej firmy bo mojemu kuzynowi wyplacili kase i sa uczciwi. Tylko Wy panikujecie ze nie wyplacaja kasy bo komus tam nie wyplacili w ciagu 24h
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Wez Jordan łaskawie zamilcz co! :zy3ou: . Jestem kibicem Legii a Ci co zrobili w Wilnie to nie byli kibicie więc jak nie umiesz odróżnić tych 2 rzeczy to idź ogladać dobranocke! Pozdrawiam
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
damianmularczyk chcialem ci tylko pokazac jak to jest obrazac ludzi bez podstaw.Czy firma Jetbull oszukala cie? Jezeli tak to idz na policje ( w takich miastach jak Wawa i Krakow) sa specjalne oddzialy zajmujace sie oszustwami internetowymi.
Jak na razie to tylko Ty i niedowiarek duzo krzyczycie ze oszukuja a za kilka dni kasa pojawi sie na koncie mb i co wtedy? pojdziecie po rozum do glowy i przeprosicie? Watpie zapewne bedziecie udawac ze nic sie nie stalo. A stalo. Oczerniacie personel z JetBull bez podstaw.
pozdrawiam
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
damianmularczyk chcialem ci tylko pokazac jak to jest obrazac ludzi bez podstaw.Czy firma Jetbull oszukala cie? Jezeli tak to idz na policje ( w takich miastach jak Wawa i Krakow) sa specjalne oddzialy zajmujace sie oszustwami internetowymi.
Jak na razie to tylko Ty i niedowiarek duzo krzyczycie ze oszukuja a za kilka dni kasa pojawi sie na koncie mb i co wtedy? pojdziecie po rozum do glowy i przeprosicie? Watpie zapewne bedziecie udawac ze nic sie nie stalo. A stalo. Oczerniacie personel z JetBull bez podstaw.
pozdrawiam
Weź ziomek bez żal mi ciebie bo jesteś żałosny. Tylko ja i niedowiarek nie wierzymy,że Jetbull wypłaci hajs? To może zrobimy ankiete cwaniaczku i zobaczymy. Pozdrawiam normalnych
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie za chwile jak juz wspomniałem wcześniej zablokuje TEMAT za obrażanie sie nawzajem itp macie PW i na nim dokonujecie samosądów a nie TU!!! I OSTATNI RAZ UPOMINAM WAS!!!!
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wlasnie jetbull zwrocil mi kase ktora wczesniej zniknela wiec chyba sa wyplacalni skoro oddali mam do was pytanie czy jak ktos wysylal skan dowodu to po jakim czasie zmienialo sie to ze jak sie wchodzi w wyplaty czy tam wybory to sie wyswietla ten napis ze trzeba przeslac skan dokumentu?I CZY WYSLALI WAM JAKIES POTWIERDZENIE NA EMAIL ZE SKAN DOTARL?I czy od razu znika ten komunikat?jak to sie odbywa prosze o odpowiedz tych co juz wysylali
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
znika komunikat ze 24h pasuje odczekac potem po 10 dniach od depozytu znika komunikat kiedy mozesz wyplacac i mozesz ... ja czekam dalej nie to ze nie wierze w kazdym razie nie w te skany i ze puszczaja po paru godzinach narazie poltora dnia i nic i na maile nie odpisuja 2 dzien to tyle o jetbullu w tym momencie
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie rozumiem chodzi mi o to czy jak wysle skan to zniknie mi ten komunikat
Prześlij kopię Twojego dokumentu urzędowego z fotografią
W celu waszego własnego bezpieczeństwa i zgodnie z warunkami naszej licencji wymagamy przy pierwszej wypłacie Twoich wygranych kopii Twojego dokumentu urzędowego z fotografią. Taki krok służy do udokumentowania Twojej pełnoletności i gwarantuje, że jesteś faktycznie osobą, która żąda o wypłatę a nie nieupoważnioną osobą trzecią.

- Kopię Pana/Pani dokumentu proszę posłać na: [email protected] (fax: +3227915329)
- skontrolujcie Państwo, czy obrazek nie jest zbyt ciemny lub jasny i czy nie jest większy niż 2 MB.
- proszę podać Pańską nazwę użytkownika.

O ile posłaliście już Wasze dokumenty, prosimy poczekać na ich opracowanie przez nasz dział Wsparcia Klienta. W razie pytań skontaktujcie się z nami: [email protected] .

Bez tego dokumentu nie można zrealizować wyboru.

BO NIE CHE NAJPIERW KASY WPLACAC A POZNIEJ SKANA BO POZNIEJ POWIEDZA ZE SKAN NIE DOSZEDL JAK NA EMAILE NIE ODPISUJA CZY JAK PRZESLE SKAN TO TEN KOMUNIKAT ZNIKNIE?POZNEJ KASE I ODCZEKAM TE 10 DNI.JAK TO JEST?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
JEST KTOS W STANIE MI ODPOWIEDZIEC NA TO PYTANIE SKAD MAM WIEDZIEC CZY SKAN DO NICH DOTARL BO JUZ GO WYSLALEM I NIC CZY ZNIKA WTEDY TEN NAPIS ZE TRZEBA DOKUMENTY WYSLAC?JAK WY MIELISCIE?
 
J 0

jumper

Użytkownik
Siema wszystkim. Wygrałem 70E w tej zdrapce. Postawiłem 20E na Argentynę i mam teraz 82E. Czy mogę to wypłacić? Nic na buka nie wpłacałem jeszcze.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Siema wszystkim. Wygrałem 70E w tej zdrapce. Postawiłem 20E na Argentynę i mam teraz 82E. Czy mogę to wypłacić? Nic na buka nie wpłacałem jeszcze.
Proponuję napisać w 1 poście jak sie sprawa ma to unikniemy tych ciągłych pytań o to samo.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
jak chcesz wyplacic jumper musisz wplacic 15euro wyslac skan dowodu i odczekac 10 dni od wplaty wowczas odblokuja ci wyplaty obracac tym nie musisz pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom