>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
A 0

archo

Użytkownik
TRZEBA ODCZEKAC PELNE 10 dni do minuty wowczas mozna wyplacac WLASNIE MI ODBLOKOWALI POWODZENIA WSZYSTKIM
Człowieku to nic nie wnosi do tematu, po co piszesz takie zbędne rzeczy. Poproszone Cię o screen&#39;a jak wypłacisz.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
to nie sa zbedne rzeczy bo ja od rana pisalem juz im czemu nie moge wyplacac chociaz jest dzien wyplaty i niepotrzebnie teraz kazdy bedzie wiedzial
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
ja juz odczekalem pelne 10 dni (wplacalem 10 dni temu o 16:30 a dzis o 16:30 moglem wyplacac) i mam pending czyli w trakcie wyplaty i czekam, dam znac jak bedzie kes$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
 
trollek 0

trollek

Użytkownik
Czy trzeba wplacac te 15 euro,zeby wyplacic? Z 17 euro zrobilem 5237 euro ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Myśle że możesz mieć problemy z wypłatą, wykorzystywanie luk w softach jest zazwyczaj karane zamknięciem konta.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ta.... na monejbukersa i mam pend* ale wyplacalem po 16 moze nie pracuja wieczorami wiec moze kolo poludnia bedzie oby
Słuchaj niedowiarek to nie jest &quot;czateria&quot; od takiego typu pytań do innych i wypowiedzi jest PW,bo naprawdę nabijasz posty sprawami mało ważnymi od takich rzeczy jest PW lub gg.

Juz raz prosiłem w tym temacie,żeby pisać tylko o HH lub ew.wypłacie -a nie tak jak Ty co chwila &quot;wysłalem scren&quot;, &quot;wpłaciłem 15 e&quot; &quot;data wypłaty przyszla&quot; &quot;nie wiem czy mi wypłacą&quot; itp.Dostaniesz kasę rzuć screen(ale własny a nie jak Ty co chwile inny) i na tym zakończ nabijanie postów, bo bedzie ⛔ i zamknę temat jak takie rzeczy będa tu pisane , bo robi się WIELKI ŚMIETNIK.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
siema wie ktos czy HH juz dzisiaj bylo?Dajcie znac jak ktos naprawde wypłaci bo te screeny to z tego co widze to na wszystkich forach te same i one sa chyba sciemnione.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Nie bylo HH bo byloby info... a jesli twierdzisz ze sciemnione screeny to ktoby nie wrzucil mozesz tak powiedziec ze kolejny sciemniony i kolo sie zamyka... ok zamykam sie bo bodi mnie zbanuje.
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
I tu jest problem Panowie.Niestety taki scren to se może każdy wykonac własnoręcznie.Oto dowód.Ja raczej poczekam kilka miesiecy z próbą wyplaty,bo perspektywa straty 15 euro mi się nie uśmiecha.
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Polecam nie wpłacać nic do tego buka!! ja od wczoraj czekam na wypłate i nie wypłacają mi a te wszystkie skany są lewe poprostu !!!!
 
N 0

niedowiarek

Użytkownik
Jeszcze raz to napisze poswiece sie dla was banem: uwaga BUK PRAWDOPODOBNIE ABSOLUTNIE NIE WYPLACALNY !!! CZEKAM NA WYPLATE OD WCZORAJ I NIC 15 EURO TYLKO UTOPILEM W SKANY NIE WIERZCIE KAZDY PRZERABIA DLA ZABAWY !!!
 
M 0

memfis23

Użytkownik
kurcze ja tez wpłąciłem 15euro ale wypłącac moge za 9 dni i widze ze jednak nic z tego niebedzie niedowiarek, moze wypłataa dotrze w ciagu 48h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom