>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
michau 84

michau

Forum VIP
To w takim razie jezeli ktos nie wplacil w ogole kasy, tylko gra na tym bonusie to nie dostanie pieniedzy, nawet jak uzyska te minimalne 154zł i przesle skan? :|
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
To w takim razie jezeli ktos nie wplacil w ogole kasy, tylko gra na tym bonusie to nie dostanie pieniedzy, nawet jak uzyska te minimalne 154zł i przesle skan? :|
No przecież pisze już 99 razy w tym teamcie że trzeba wpłacić przez wypłatą. Czy naprawde tak trudno to zrozumieć &gt;?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ten komunikat znika po dokonaniu wpłaty i wysłaniu skanu dowodu. Po samym wysłaniu dowodu nie znika.
OK A JAK WYSYLALES SKAN TO CI JAKIES POTWIERDZENIE DOSZLO ZE DOTARLO DO NICH?
Tomex11 następnym razem proszę Cię nie krzycz ;) A jak nie wiesz jak wyłączyć duże litery to po lewej stronie klawiatury masz taki przycisk Caps Lock ;) Sorry za OT ale musiałem ????
 
E 0

east-side

Użytkownik
Akurat jeśli idzie o zweryfikowanie dowodu to odbyło się to w moim przypadku bardzo szybko. Na mail też dostałem potwierdzenie,że dowód został zweryfikowany prawidłowo.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
własnie teraz jest hapy hours 1 euro bonus 100% na zakład jest tylko od właty nie wiem jak z promocja ze zdrapka ale podejrzewam ze tez juz koniec a minimalna wpłate zwiekszyli do 20 euro ale typy na innych forach pisza ze wyplacali i screen jeden jest dosc wiarygodny oby tylko zaraz znowu nie zwiekszyli wplaty bo i tak sie troche boje tam wplacac
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Ciekawe co na to Jordan powie? Nadal uważasz,że wypłacisz swoje pieniąźki? :jezora:
Panie inteligent ja nie uwazam ze wyplace od nich pieniazki bo nic tam nie mam ???? wiec nie mam co wyplacac. Jednak gdybym wplacil im 20e i by mnie oszukali to poszedlbym na policje a nie plakal. Z oszustami trzeba ostro. Panie damianmularczyk mieszkasz Pan w stolicy gdzie sa specjalne oddzial zajmujace sie walka z internetowymi oszustwami. Jezeli firma Jetbull Cie oszukala dlaczego sie nie wybierzesz do takiego oddzialu?? Odpowiedz jest prosta nie masz pewnosci ze oszukuja albo sie boisz ????
Gdyby mnie oszukali juz dawno zglosilbym to na policje ???? ale Pan damianmularczyk woli plakac na forum niz walczyc o swoje
zycze powodzenia w uzalaniu sie nad swoja bezczynnoscia
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Nie chce cie martwić ale ja tam nie gram to taki szczegół. Pozdrawiam serdecznie

Nadal podtrzymujesz zdanie,że jest to &quot;porzadna firma bukmacherska&quot; (cytat)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ostrzegam 3 i ostatni raz,żę zablokuje temat ze względu na ciagłe kłotnie unserów od tego macie PW, a nie wpisy na Forum!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom